Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 10:28

Dla mnie nie ma przypadku w tym, że zaczęliśmy grać o niebo lepiej gdy sędzia go wyrzucił. Zawsze mówiłem, że to kula u nogi i z nim w składzie gramy w 10, tylko mamy iluzję, że w 11. Gdy faktycznie było w 10 efekty były widoczne gołym okiem :prochno:


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 13:28

Makiavel pisze:Dla mnie nie ma przypadku w tym, że zaczęliśmy grać o niebo lepiej gdy sędzia go wyrzucił. Zawsze mówiłem, że to kula u nogi i z nim w składzie gramy w 10, tylko mamy iluzję, że w 11. Gdy faktycznie było w 10 efekty były widoczne gołym okiem :prochno:
internet w Tworkach masz dzisiaj "no limit" czy w jakichś określonych godzinach?


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 15:17

Makiavel pisze:Dla mnie nie ma przypadku w tym, że zaczęliśmy grać o niebo lepiej gdy sędzia go wyrzucił. Zawsze mówiłem, że to kula u nogi i z nim w składzie gramy w 10, tylko mamy iluzję, że w 11. Gdy faktycznie było w 10 efekty były widoczne gołym okiem :prochno:
Cytaty Juvepoland :bravo:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 17:07

panlider pisze:
Maly pisze:ja nie bronię sędziego tylko mówię jak się gwiżdże - nie wierzysz mi to znajdź mi karnego gdy faul był po strzale... inaczej daruj sobie osobiste wycieczki
Sugerujesz, że jak piłkarz drużyny przeciwnej wjedzie w nogę napastnika jak dzik w maliny już po strzale to nie ma karnego? Bardzo ciekawa teoria.
możemy się z tym nie zgadzać ale tak pokazuje praktyka, bo pomijając sytuacje z dzikami w malinach przy "normalnych" faulach ja takich karnych nie pamiętam, sędziowie wychodzą z założenie, że skoro nie było przeszkodzenia w oddawaniu strzału to nie bardzo jest powód do gwizdania karnego ale na pewno jest tu jakiś doświadczony sędzia to może podzieli się z nami swoim doświadczeniem na tym polu, ewentualnie mamy tu przecież VAR i to też powinno coś powiedzieć o tej sytuacji jeśli nie zakładamy, że system powstał tylko po to by pozbawić Juventus mistrzostwa

ogólnie to najgorzej zachował się tu sędzia bo Mario nie zasłużył na pierwszą żółtą w żaden sposób - koleś do niego podbiegł a Chorwat nie odpowiedział agresywnie na jego zaczepki... nie wiem co chciał osiągnąć arbiter tymi kartkami ale wyglądało to jakby na zbiegający się tłum i dopominający się o karnego odpowiedział wyjaśnieniem sytuacji poprzez ukaranie po jednym z zawodników obu drużyn


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 17:30

@maly

Przecież obrońca przeszkadza w oddaniu strzału zahaczając nogę postawną Mario. Widać to dosyć wyraźnie, przyjrzyj sie. To, że Mandżur upada po kopnieciu piłki nic nie znaczy. Zobacz na jego lewą noge, jak nienaturalnie zostaje z tyłu podczas gdy prawą już uderza. Normalnie postawną ustawiłby bliżej piłki, a on praktycznie piłke uderza mające postawna noge zgiętą w dziwny, nienaturalny sposób, a to raczej sugeruje, że już w momencie kiedy piłka zostaje uderzona obrońca "haczył".


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 17:32

Też tak to widziałem, obrońca "kopnął" nogą Mandżura w piłkę.


Obrazek
Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 17:47



JUVE PER SEMPRE!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 18:02

konradrom pisze:http://gianlucadimarzio.com/it/serie-a- ... sportivo-6

Zawieszenie na jeden mecz.
Byłoby skandalem, gdyby dostał więcej... przydałoby się też zawieszenie dla sędziego :prochno:
Co tam o Bonusie piszą?


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 18:43

Zawieszony na dwa mecze ale po odwołaniu pewnie mu zmniejszą znając życie.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 18:51

Akurat w trj formie niech Bonu lepiej zagra z nami. NASI GO znaja bardzo dobrze. Zniszczą go;)


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 19:10

https://www.meczyki.pl/newsy/kuriozum-w ... eo/66233-n

Krótki opis i video sytuacji z Mario.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 20:16

MVP pisze:obrońca przeszkadza w oddaniu strzału zahaczając nogę postawną Mario. Widać to dosyć wyraźnie, przyjrzyj sie. Zobacz na jego lewą noge, jak nienaturalnie zostaje z tyłu podczas gdy prawą już uderza.
nie widzę
MVP pisze:a to raczej sugeruje, że już w momencie kiedy piłka zostaje uderzona obrońca "haczył".
właśnie o to chodzi, że sugeruje bo na powtórkach za przeproszeniem gówno widać, pamiętam jak w meczu z Realem Vidal niby symulował w polu karnym ale za chwile pojawiło się ujęcie pokazujące faul... a tu cisza, jakieś lipne powtórki z wysokości trybun wzmagające tylko wątpliwości a nie je rozwiewające


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 21:23

Filmik który wrzucasz pokazuje chyba jeszcze lepiej, że kontakt następuje w momencie strzału, także tym bardziej faul. On go skrobie po łydce nogi postawnej przez co bardzo prawdopodobnie mocno przeszkadza madżurowi w oddaniu dobrego strzału. Nie wiem, na szczęście ostatecznie ta decyzja nie ma znaczenia więc to już w tej chwili i tak nie ważne.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 22:06

no może masz i rację, że w tej samej chwili ma to miejsce chociaż w pierwszym momencie wydawało mi się, że najpierw był strzał

ale i tak szkoda, że nie ma lepszych powtórek bo jak pisałem to tylko potęguje wątpliwości, szczególnie w momencie gdy jest VAR Lega powinna szybko obronić sędziego dobrym replayem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2017, 22:08

Dlatego są tylko powtórki niskiej jakości :P


Obrazek
ODPOWIEDZ