Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 23:21

Przede wszystkim Real czy Barca to zdecydowanie lepsze drużyny pod względem technicznym. W takiej sytuacji można sobie ustawić szeroko i wysoko skrzydłowych czy nawet bocznych obrońców po na 90% piłka do nich trafi. U nas Pjanić potrafi dwa razy z rzędu podać pod nogi rywala a piłka do Dybali to 50% szans na stratę.


calma calma
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 07:40

Maly pisze: jeśli nikt nie ma na skrzydłach Mandzukiców to Allegri jest albo geniuszem za którym wkrótce powinny podążyć tłumy albo idiotą, mi bliżej do tej drugiej opinii ale wy możecie wierzyć w to pierwsze
Jak na idiotę to całkiem sporo osiągnął :prochno:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 10:30

Jvri pisze:
Maly pisze: jeśli nikt nie ma na skrzydłach Mandzukiców to Allegri jest albo geniuszem za którym wkrótce powinny podążyć tłumy albo idiotą, mi bliżej do tej drugiej opinii ale wy możecie wierzyć w to pierwsze
Jak na idiotę to całkiem sporo osiągnął :prochno:
W moim podręczniku od prawa karnego, profesor twierdził, że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> (osoba upośledzona w stopniu lekkim) może nawet stwarzać pozory pracy naukowej na uniwersytecie, także wszystko jest możliwe :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 11:38

Makiavel pisze:Ale dzierży kilka tytułów "naj": najwolniejszy, najgorszy technicznie, najgorzej podający, najgorzej dośrodkowujący, najgorszej strzelający z dystansu skrzydłowy w topowych klubach Europy.
Ty dzierżysz jeden, idealnie cię opisujący: Najgłupszy.

Dni Mario na skrzydle są policzone. Obecnie jeszcze tam gra, bo znamy zamiłowania trenera do stopniowego wpuszczania nowych zawodników do podstawowej 11. Igła w tamtym sezonie wskoczył dopiero bodaj w październiku.


Forza Juve!
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 13:21

Ej, naprawdę? Na forum kibiców Juventusu, trener który w ciągu 3 sezonów wygrał z naszym klubem 3 scudetti, 3 puchary Włoch i dwa razy zaprowadził nas do finału LM jest nazywany "idiotą"? Serio, "idiota" :doh: ? Ile trzeba mieć w sobie buty żeby siedzieć sobie gdzieś przed komputerem w polskim miasteczku i pisać o trenerze jednej z kilku najlepszych drużyn na świecie, że jest "idiotą"?
Boże, jakie to jest kuriozum. Ja wiem że internet to generalnie śmietnik i "papier przyjmie wszystko", ale to jest już poziom komentarzy z realmadryt.pl. Siedzieć przed monitorem, styczność z poważną piłką mieć raz na tydzień przez SopCasta i napisać sobie, że jeden z najbardziej utytułowanych trenerów ostatnich lat na świecie to "idiota". Abstrahując już od tego, że świadczy to po prostu o buractwie osoby piszącej, bo dla mnie idiotą to jest ktoś kto kopie śmietniki po pijaku, a nie trener który nie czyta moich komentarzy i rad na forum Juvepoland.com. Sorry, ale jak ktoś w ten sposób kwalifikuje ludzi, to niech się potem nie dziwi, że sam się staje ofiarą ataków innych użytkowników.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 14:02

Tom_my pisze:Ej, naprawdę? Na forum kibiców Juventusu, trener który w ciągu 3 sezonów wygrał z naszym klubem 3 scudetti, 3 puchary Włoch i dwa razy zaprowadził nas do finału LM jest nazywany "idiotą"? Serio, "idiota" :doh: ? Ile trzeba mieć w sobie buty żeby siedzieć sobie gdzieś przed komputerem w polskim miasteczku i pisać o trenerze jednej z kilku najlepszych drużyn na świecie, że jest "idiotą"?
Boże, jakie to jest kuriozum. Ja wiem że internet to generalnie śmietnik i "papier przyjmie wszystko", ale to jest już poziom komentarzy z realmadryt.pl. Siedzieć przed monitorem, styczność z poważną piłką mieć raz na tydzień przez SopCasta i napisać sobie, że jeden z najbardziej utytułowanych trenerów ostatnich lat na świecie to "idiota". Abstrahując już od tego, że świadczy to po prostu o buractwie osoby piszącej, bo dla mnie idiotą to jest ktoś kto kopie śmietniki po pijaku, a nie trener który nie czyta moich komentarzy i rad na forum Juvepoland.com. Sorry, ale jak ktoś w ten sposób kwalifikuje ludzi, to niech się potem nie dziwi, że sam się staje ofiarą ataków innych użytkowników.
Welcome to forum Juvepoland.com :)


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 16:26

Tom_my pisze:Ej, naprawdę? Na forum kibiców Juventusu, trener który w ciągu 3 sezonów wygrał z naszym klubem 3 scudetti, 3 puchary Włoch i dwa razy zaprowadził nas do finału LM jest nazywany "idiotą"? Serio, "idiota" :doh: ? Ile trzeba mieć w sobie buty żeby siedzieć sobie gdzieś przed komputerem w polskim miasteczku i pisać o trenerze jednej z kilku najlepszych drużyn na świecie, że jest "idiotą"?
Wydaje mi się, że w wypowiedzi Malego należy doszukiwać się drugiego dna, wtedy jego wypowiedź miałaby więcej sensu i więcej zwolenników:
Maly pisze:(...)geniuszem za którym wkrótce powinny podążyć tłumy albo idiotą, mi bliżej do tej drugiej(...)
:prochno:

Max nie jest idiotą a Mario nie jest drewniany. To nie opinia, to fakt. Każdy kto próbuje z tym polemizować jest... idiotą.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 17:51

Tom_my pisze:Ej, naprawdę? Na forum kibiców Juventusu, trener który w ciągu 3 sezonów wygrał z naszym klubem 3 scudetti, 3 puchary Włoch i dwa razy zaprowadził nas do finału LM jest nazywany "idiotą"? Serio, "idiota" :doh: ? Ile trzeba mieć w sobie buty żeby siedzieć sobie gdzieś przed komputerem w polskim miasteczku i pisać o trenerze jednej z kilku najlepszych drużyn na świecie, że jest "idiotą"?
Boże, jakie to jest kuriozum. Ja wiem że internet to generalnie śmietnik i "papier przyjmie wszystko", ale to jest już poziom komentarzy z realmadryt.pl. Siedzieć przed monitorem, styczność z poważną piłką mieć raz na tydzień przez SopCasta i napisać sobie, że jeden z najbardziej utytułowanych trenerów ostatnich lat na świecie to "idiota". Abstrahując już od tego, że świadczy to po prostu o buractwie osoby piszącej, bo dla mnie idiotą to jest ktoś kto kopie śmietniki po pijaku, a nie trener który nie czyta moich komentarzy i rad na forum Juvepoland.com. Sorry, ale jak ktoś w ten sposób kwalifikuje ludzi, to niech się potem nie dziwi, że sam się staje ofiarą ataków innych użytkowników.
Wyjąłeś mi to z ust. :ok:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2017, 18:16

Mały został po raz kolejny zaorany. Teraz fapie przed monitorem, ale już niedługo wróci z kolejną porcją bzdurnych tez i komentarzy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 12:17

Może z braku laku Mandżukić na lewą obronę? W sumie to nie byłby najgłupszy pomysł biorąc pod uwagę jakie Chorwat ma powroty i ile razy faktycznie brał na siebie obowiązki lewego obrońcy ;)

@Makiavel: zapomniałeś jeszcze dodać do tych wszystkich "naj", że to najlepszy piłkarz sezonu 2016/2017.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 12:33

najlepszy a zarazem jeden z pierwszych do zastąpienia w 1 składzie wg większości tych co wybierali go najlepszym - taki paradoks Mandzukica ;)

ps. takie tam pierdoły o których wy wiecie a ja niby nie rozumiem, po angielsku:
http://www.juvefc.com/m-for-mandzukic/


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 14:23

evilboy pisze:Może z braku laku Mandżukić na lewą obronę? W sumie to nie byłby najgłupszy pomysł biorąc pod uwagę jakie Chorwat ma powroty i ile razy faktycznie brał na siebie obowiązki lewego obrońcy ;)

@Makiavel: zapomniałeś jeszcze dodać do tych wszystkich "naj", że to najlepszy piłkarz sezonu 2016/2017.
Według kogo? Lepszy od Higuaina? Wam tu serio na rozum się rzuca jeśli chodzi o drewniaka z Chorwacji.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 14:28

Maly pisze:najlepszy a zarazem jeden z pierwszych do zastąpienia w 1 składzie wg większości tych co wybierali go najlepszym - taki paradoks Mandzukica ;)

ps. takie tam pierdoły o których wy wiecie a ja niby nie rozumiem, po angielsku:
http://www.juvefc.com/m-for-mandzukic/
a Mario dalej w podstawowym składzie. Może jakiś list napiszesz do siedziby klubu? Jak nie przejdzie to może odeślą chociaż magnes na lodówkę. W Tworkach powinien być hitem.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 14:31

Makiavel pisze:Według kogo? Lepszy od Higuaina? Wam tu serio na rozum się rzuca jeśli chodzi o drewniaka z Chorwacji.
Czy aby ten drewniak nie strzelił jedynej dla nas bramki w finale Ligi Mistrzów? Czy to była bramka autorstwa Tolka Banana?
A co w tym czasie robił lepszy od niego Higuain? Nie ogarniał nawet, w którą stronę jest bramka.
No i nie zapominajmy, że w tym samym czasie boski Alvaro...

:facepalm:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 14:42

evilboy pisze:Może z braku laku Mandżukić na lewą obronę? W sumie to nie byłby najgłupszy pomysł biorąc pod uwagę jakie Chorwat ma powroty i ile razy faktycznie brał na siebie obowiązki lewego obrońcy ;)
Na prawą! Przyszedł mi do głowy ten pomysł jakiś miesiąc temu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ