Mario Mandżukić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 21:23

Maly pisze:Sturraro często wygląda w tej roli od niego lepiej, szczególnie w... ofensywie
Mały, Ty coś brałeś ? :shock:
Rozwaliłeś system tym postem :rotfl:


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 22:16

Wielu specjalistów piłkarskich jest pod wrażeniem tego co robi Mandżukić w tym sezonie, ale Maly i Makiavel twierdzą, że wiedzą lepiej :ok:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 08:23

Maly pisze:po 2 Sturraro często wygląda w tej roli od niego lepiej, szczególnie w... ofensywie
Widać to zwłaszcza w statystykach, tych dotyczących ofensywy :prochno:

Można się bardziej skompromitować? Sądzę że tak, Maly jest nieskończony.


A no i jeszcze jedno. Sturaro nie żaden Sturraro, jedziesz dalej z tym błędem, czy to naprawdę tak trudno zapamiętać?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 08:47

RICTOR pisze:Wielu specjalistów piłkarskich jest pod wrażeniem tego co robi Mandżukić w tym sezonie
nic dziwnego bo w końcu wygląda w miarę jak profesjonalny piłkarz a nie kłoda, też jestem pod wrażeniem ale ten zachwyt wynika głównie z tego, że koleś ma 31 lat i zawsze był postrzegany jako drewniany napastnik który dużo biega a tu nagle okazało się, że im dalej on od bramki tym lepiej dla drużyny (dla większości to szok)

@szczypek: znów statystykami porównujesz gracza 1 składu z wiecznym rezerwowym


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 09:03

A ty już sobie daj siana z tym trollowaniem. Też byłem przeciwnikiem Mandzu, ale gość jest na boisku do tańca, i różańca. Wszyscy to już widzą.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 09:31

Maly pisze:@szczypek: znów statystykami porównujesz gracza 1 składu z wiecznym rezerwowym
Typie, to Ty napisałeś, że Sturaro więcej biega. Statystyki tej jeszcze nie zweryfikowałem, ale nie przeszkadza Ci, że Włoch gra w co piątym meczu, a Mandzukic praktycznie w każdym. Więc suchymi statystykami porównywać wiecznie rezerwowego do gracza pierwszego składu nie można, ale już "dużo więcej biega i przez to częściej jest pod bramką rywala, tworzy przewagę liczebną i przez to uważam, że często daje więcej, a tego m.in. wymaga Max na tej pozycji" jest ok i tu nie ma znaczenia kto ile gra. Pozdrawiam.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 09:46

"typie", Sturaro więcej biegał także gdy grał w pierwszym składzie co mecz na jesieni, to taki typ zawodnika jak Parolo i tyle, jego największy parametr to płuca, bez nich grałby dalej w Genoi

@Lucas87: czytanie ze zrozumieniem nie boli a pomaga w życiu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 09:59

No to weryfikujemy, Serie A: http://www.legaseriea.it/en/serie-a-tim ... yers-stats

Sturaro 9,285 km
Mandzukic 8,958 km

Przepaść :prochno:
Wnioski? Sturaro więcej daje w ofensywie :prochno:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 11:41

tylko, że to jest średnia na mecz a nie na 90 minut :) także jednemu dodaj bo grał średnio po 52 minut a drugiemu odejmij bo grał po 77 ;) wychodzi średnia na 90 minut => 16,1km vs 10,5km, oczywiście należy wziąć poprawkę, że skoro Sturaro wchodził na końcówki więcej razy (9 na 21 do 6 na 34) to mógł podreperować sobie średnią ale jednak rozbieżność jest ogromna ;]

przykładowy Pjaca z 11 meczami z ławki (na 14 występów) ma średnią 17,8 a Cuadrado z 9 (na 30) już tylko 11,3

średnia Mario na 90 minut wygląda "normalnie" jak na profesjonalnego zawodnika, żeby nie powiedzieć przeciętnie bo z naszych pomocników pewnie ma najsłabszą co zresztą widać podczas meczów gołym okiem i bez statystyk


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 11:45

Maly pisze:16,1km vs 10,5km, oczywiście należy
ILE ????? :prochno: Dyscypliny pomyliłeś maly chyba.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 11:59

Jeśli dobrze zrozumiałem sugerujesz, że Sturaro biegając średnio przez 52 minuty w meczu przebiega ponad 9 km, to gdyby zagrał 90 minut, miałby tych kilometrów ponad 16, tak? I jeszcze okraszone to wszystko "średnio".

Czegoś równie głupiego nie było mi dane przeczytać na tym forum chyba od początku jego istnienia.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 12:02

Pjaca przebiega w meczu średnio 18km, co tu się dzieje :prochno: :prochno: :prochno:




EDIT:
Moise Kean który przebywał w tym sezonie łącznie 30 minut na boisku, strzelił jedną bramkę, czyli ma średnią prawie 3 bramki na mecz. Statystycznie więc w samym sezonie ligowym strzela 114 bramek. Natomiast Higuain legitymuje się średnią zaledwie 0,69 bramki na spotkanie. Tak mówią statystyki. Wnioski wyciągnijcie sami, ale widać na tym przykładzie jak na dłoni że Allegri ma swoich faworytów.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, 12:20 przez Tom_my, łącznie zmieniany 2 razy.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 12:10

Maly pisze:
squinter pisze:przestań wypisywać, że Mandżukić został na skrzydle "upchany", bo on w tej taktyce i na tej pozycji jest dla nas kluczowy
po 1 i najważniejsze to jedno nie wyklucza drugiego a po 2 Sturraro często wygląda w tej roli od niego lepiej, szczególnie w... ofensywie
Kiedy myślisz, że nikt Cię na tym forum już nie zaskoczy... :)
Skarbnica mądrości.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 12:12

tak mówią statystyki

to co ty wkleiłeś jest bez sensu po prostu i dlatego ci wyliczyłem bo widać, że sobie z tym nie radzisz

@Cabrini_idol: tak, Rincon ma u nas średnią 20km (11 na 13 meczów z ławki) więc nie wiem z czym masz problem, ja nigdzie nie napisałem, ze by tyle przebiegł jakby grał po 90 minut tylko, że statystycznie tyle wychodzi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 12:26

Co jest bez sensu? Czy Ty się w ogóle czytasz?

Ten wskaźnik ma w sobie już liczbę minut spędzanych na boisku. To się liczy tak:
(Ilość przebiegniętych kilometrów we wszystkich spotkaniach * 90 minut / Łączna ilość minut spędzonych na boisku). I masz ile średnio km przebiega dany zawodnik w meczu, czyli na 90 minut.

To nie jest statystyka, to matematyka, podstawy matematyki. Co Ty tam jeszcze chcesz korygować o jakieś średnie ilości minut na boisku?


ODPOWIEDZ