Sami Khedira

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 16:22

Według transfermarkt uraz przywodzicieli - termin powrotu nieznany - tak ma kontuzje. :mad2:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 17:30

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Według transfermarkt uraz przywodzicieli - termin powrotu nieznany - tak ma kontuzje. :mad2:
To już nie jest śmieszne. Koleś jest tak szklany, że dawno czegoś takiego nie widziałem.


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 17:55

Dlatego koniecznie potrzebujemy jeszcze dobrego środkowego pomocnika, kogoś o klasę wyżej niż Lemina i Sturaro. Niech biorą tego Witsela bo z Khedira to jest loteria, raz gra a raz go nie ma.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 17:58

A transfermarkt to jakaś wyrocznia czy jak? To, że u nich brak jest jakichkolwiek informacji na ten temat, nie oznacza wcale, że w klubie nie wiedzą jaki jest stan zdrowia Khediry. Póki co Sami ma urlop, podobnie jak Francuzi, więc może nie przeżywajmy na zapas.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2016, 18:03

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Według transfermarkt uraz przywodzicieli - termin powrotu nieznany - tak ma kontuzje. :mad2:
No i co? Według mnie jest zdrowy- lepiej ci?
...

Koleś był nie do wygryzienia w kadrze mistrzów świata i to,że z Włochami dostał urazu to nie dziwne, ale jego klasy to nie zmieni.
Grał świetnie na Euro.
Wraca wraz z resztą piłkarzy, którzy grali w finale/półfinale.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 17:57

jako, że co chwilę czytam na tym forum jaki to Khedira słaby w tym sezonie dwa słowa w temacie:
strasznie wszyscy przesadzacie, swego czasu czytałem tu, że Sturraro gra lepiej od niego ale to wszystko po prostu straszne bzdury, Sami gra dobry sezon, może nie wyśmienity ale na prawdę dobry, jest pewnym punktem i zawsze wiadomo, że nie zejdzie poniżej dobrego poziomu, jest pod obiema bramkami, ciągle pod grą, ma 4 gole i 3 asysty, wg whoscored jest 9 u nas i ma wyższą średnią niż sezon temu, wg squawka średnia punktów na 90 minut daje mu u nas 11 miejsce, na obu stronach z pomocników lepiej wypadają tylko Pjanic i Cuadrado, tu nie ma przypadku ;] proponuję lepiej oglądać mecze i zwracać uwagę nie tylko na fryzurę Dybali, brzuch Higuaina i stałe fragmenty w wykonaniu Pjanica


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 18:54

Maly pisze:jako, że co chwilę czytam na tym forum jaki to Khedira słaby w tym sezonie dwa słowa w temacie:
strasznie wszyscy przesadzacie, swego czasu czytałem tu, że Sturraro gra lepiej od niego ale to wszystko po prostu straszne bzdury, Sami gra dobry sezon, może nie wyśmienity ale na prawdę dobry, jest pewnym punktem i zawsze wiadomo, że nie zejdzie poniżej dobrego poziomu, jest pod obiema bramkami, ciągle pod grą, ma 4 gole i 3 asysty, wg whoscored jest 9 u nas i ma wyższą średnią niż sezon temu, wg squawka średnia punktów na 90 minut daje mu u nas 11 miejsce, na obu stronach z pomocników lepiej wypadają tylko Pjanic i Cuadrado, tu nie ma przypadku ;] proponuję lepiej oglądać mecze i zwracać uwagę nie tylko na fryzurę Dybali, brzuch Higuaina i stałe fragmenty w wykonaniu Pjanica
Nie sugeruj się whoscored za bardzo.
Do sedna, jak omijam twoje wpisy z daleka to tu muszę się zgodzić- Khedira to jest Nasz jedyny pewny punkt na jego pozycji. I jak dobrze, że Max dostał Rincona, bo już widzi że ten zjada włocha bez popity. Khedira dzisiaj też robi robotę. Widać, że postawiliśmy go na nogi i chłop gra. W tamtym roku tylko z nim w składzie mieliśmy serie meczy bez przegranej.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 18:54

Khedira wykonuje po po prostu najmniej widoczną i niewdzięczną pracę na boisku. Po super początku rzeczywiście przygasł, ale od kilku spotkań jest jednym z najlepszych zawodników. Przeciwko Interowi czyścił aż miło.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 20:03

PlanetJuve pisze:Nie sugeruj się whoscored za bardzo.
prosta sprawa :) whoscored ma swoje plusy i minusy, tak jak i oceny dziennikarzy/kibiców, jedne opierają się na tym co oko odnotowało a drugie na suchych statystykach, ani jednym ani drugim nie można ślepo wierzyć ale mimo wszystko są pewnym odnośnikiem i myślę, że jakby komuś chciało się policzyć średnie ocen z tego sezonu to i tu Khedira wypadnie solidnie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
El Lapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2017
Posty: 8
Rejestracja: 08 lutego 2017

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 07:46

Trener Niemców w wywiadzie przyznał kiedyś, że od Khediry zaczyna ustalanie składu reprezentacji. Mam wrażenie że Allegri w tej chwili robi to samo, zdrowy Sami gra i kropka.
Ciekawy jestem czy Marchisio powinien grać w pierwszym składzie, przy zdrowej dwójce Pjanic-Khedira. Może powinien być zmiennikiem na ostatnie 20minut dla zabicia wyniku, bo przy graniu 3 srodkowymi widać jak na dłoni że kastrujemy sie w ofensywie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 08:53

Ale nie ma co się dziwić bo Sami to bardzo inteligentny zawodnik i w optymalnej dyspozycji jest nieoceniony. Ostatnio Sami chyba wraca do swojej formy i mam wrażenie, że nowe ustawienie Maxa spowodowało to, że gra mu się lepiej. Ma marginesie to nowe ustawienie w ogóle spowodowało, że większość zawodników zaczęła lepiej grać i bardziej wiedzą co mają robić na boisku.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 10:45

El Lapo pisze: Ciekawy jestem czy Marchisio powinien grać w pierwszym składzie, przy zdrowej dwójce Pjanic-Khedira.
Moim zdaniem nie powinien. Niemiec może i jest wolny itp ale poniżej pewnego poziomu raczej nie schodzi, a i zdarzają mu się bardzo dobre mecze. Za to Marchisio nie pamiętam kiedy był w formie, smutno to pisać ale Claudio od dłuższego czasu jest po prostu słaby.


#AllegriOut
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 11:28

nie od dłuższego czasu ale po kontuzji, pisałem to zresztą w lecie, że na niego nie ma co w tym sezonie liczyć bo po takim urazie różnie może być, bo forma, nawroty urazu etc, niestety zarząd chyba liczył tak jak większość forum - że z miejsca będzie grał jak kiedyś więc nic nie kupił


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 18:23

jarmel pisze:Niemiec może i jest wolny itp ale poniżej pewnego poziomu raczej nie schodzi, a i zdarzają mu się bardzo dobre mecze.
I ma to miejsce najczęściej, gdy Marchisio nie przebywa na boisku. Myślę, że to nie przypadek, że Sami przy Claudio nie prezentuje się tak dobrze - jednak zmiana taktyki, nieobecność Włocha świetnie pozwoliły wyeksponować zalety Khediry.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lutego 2017, 21:35

Brakuje nam takiego Marchisio z sezonu 2014/2015. Wraz z Khedirą zacementowaliby środek pola na cacy. Pjanić na trequa i jazda.


ODPOWIEDZ