Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 21:37

Jaka ława, jego chcesz karać, mimo że to decyzja klubu ? Dopóki jest w klubie, pobiera pensje i będzie zdrowy to trzeba z niego korzystać ile można.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 21:41

Juventus attacking stats this season:
Most Goals: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Assists: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Big Chances Created: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Key Passes per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Dribbles per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚

Dziękuję dobranoc.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 22:00

Tak cofając się to z tym kontuzjami Dybali to tragedii tak naprawdę wcześniej nie było, dopiero poprzedni sezon to dłuższa kontuzja i to kontuzja meczowa wykluczyła go na dłużej no i ten sezon, po części może to też być pokłosie urazu z zeszłego sezonu. Szkoda, że odchodzi za darmo bo trzeba było tę sytuację rozwiązać wcześniej i zarobić te kilkadziesiąt milionów, które jest wart.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 22:14

Los przypieczętowany, do końca sezonu blisko. Chyba można już robić małe podsumowania.

Obrazek


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 22:21

Odchodzi to odchodzi. Taka jest decyzja zarządu i trzeba ją uszanować. Nie takie asy nas opuszczały. Zawsze wiedziałem, że nie będzie u nas grał do końca kariery. Młody juz nie jest jak na piłkarza, rozwinąć się już nie rozwinie. Zarabiał za dużo i tyle w temacie. Ktoś pisał, że Juventus mu nie zaproponował żadnych pieniedzy tylko po prostu go pożegnali i dziwnym trafem inter daje 7 to Paulo podpisze z nimi umowę, czyli jakbyśmy mu tyle dali to tez by z nami podpisal. Otóż nie, ludzie sa ograniczeni umysłowo...Dybala nie dostał to czego chcial powiedzmy 10mln to odszedl a E dupa mu się pali żeby go kto kolwiek wziął to przyjmie od interu 7mln. Nawet tam sa zdania podzielone, ani to gwiazda światowego formatu, a 7mln to jest mega dużo na zadłużony inter. Dajcie sobie już chlopy spokój to nie Del Piero, żeby się nad nim użalać i ci co go porównują do mojego idola bluźnią. Tyle w temacie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 22:47

Maly pisze:
22 marca 2022, 21:41
Juventus attacking stats this season:
Most Goals: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Assists: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Big Chances Created: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Key Passes per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Dribbles per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Czy przeciwnicy Dybali tego chcą, czy nie, pozbywamy się najlepszego gracza, który jakoś ciągnął tę rozklekotaną maszynę Allegrego.

Generalnie cała ta sprawa jest dość dziwna, a słowa Arrivabene o tym, że wraz z przyjściem do Juventusu Vlahovicia Dybala przestał być w centrum tegoż projektu, są o tyle dziwne, że postawienie Dybali w centrum i przedłużenie z nim kontraktu było, przynajmniej według mediów, jednym z wymogów Allegrego w czerwcu ubiegłego roku, gdy wracał do Turynu. Zresztą wątek Dybali jako piłkarza, wokół którego ma być budowany nowy Juventus Maksa, w ostatnich miesiącach powracał kilka razy. I co, teraz ni stąd, ni zowąd Arrivabene stawia w centrum tego projektu 21-latka z Fiorentiny o zupełnie innej charakterystyce niż Dybala? Wynika z tego, że albo Allegri nie ma w głowie żadnej koncepcji na swój Juventus w fazie ofensywnej (co, prawdę mówiąc, zupełnie by mnie nie zdziwiło), albo zarząd ma jego zdanie i potrzeby głęboko w czterech literach.

Jasne, liczby Dybali nie robią większego wrażenia na kimkolwiek, kto chociaż okazjonalnie śledzi Premier League, La Ligę czy Bayern, a urazy Argentyńczyka są frustrujące. Ale, tu zwracam się w stronę osób, które z obecnej sytuacji czerpią satysfakcję, czy Wam się to podoba, czy nie, tracimy najlepszego ofensywnego zawodnika i jeśli ktokolwiek uważa, że pod batutą Allegrego Zaniolo, Raspadori, Berardi czy nawet Salah będzie wykręcał dużo lepsze liczby, to cóż, zazdroszczę optymizmu. Natomiast odnośnie urazów, to mam w zasadzie do powiedzenia tylko tyle, że gdyby Arrivabene i reszcie ekipy kontuzje faktycznie tak przeszkadzały, to zrobiliby porządek z tymi specami Allegrego, którzy katują zawodników na treningach i przeciążają im mięśnie, a nie zrzucali odpowiedzialność na Dybalę, jednocześnie kombinując, jak tu sprowadzić do Turynu Zaniolo czy Pogbę, którzy z urazami mieli nie mniejsze problemy niż Argentyńczyk.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to już w ogóle jesteśmy niekonsekwentni. Wymagania Dybali są nieuzasadnione, ale już każdy młody piłkarz z potencjałem, który pojawia się w Turynie, otrzymuje bajoński kontrakt na dzień dobry. Naprawdę to ma być w porządku?

No cóż, mi osobiście jest trochę przykro, że Dybala odchodzi, aczkolwiek, jak już wspominałem na czacie, dopóki Allegri pozostanie trenerem Juventusu, dopóty ciężko mi będzie odczuwać jakiekolwiek większe emocje, czy negatywne, czy pozytywne z ruchów out i in. Trudno mi jednak w tym wszystkim pozbyć się wrażenia, że Dybala stał się kozłem ofiarnym niepowodzeń Juventusu, podczas gdy winni są jednak gdzie indziej. Ja mu życzę jak najlepiej i mam liczę, że swoją grą jeszcze zamknie niektórym osobom usta, niezależnie od tego, czy będzie kontynuował karierę w Hiszpanii, czy w Interze. Wydaje mi się też, że ewentualne podpisanie kontraktu z Interem raczej nie powinno być ze strony Dybali niczym niestosownym dla osób, dla których od miesięcy nie jest nikim więcej niż "argentyńską <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>", "instagramerem" czy "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>".

Pożyjemy, zobaczymy.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 23:26

@vitoo - W czerwcu ubiegłego roku nie było w Juve Vlahovica. Druga sprawa to w ciągu 9 miesięcy Allegri mógł zmienić swoją koncepcję, bo jakbyś nie zauważył Juve jest na 4 miejscu zamiast bić sie o scudetto, o LM nie wspomne gdzie Dybala nie był w stanie pomóc. Dybała miał w Juve swój czas i go nie wykorzystał. Może gdzie indziej mu się poszczęści. Ja nie jestem jego przeciwnikiem, lubię piłkarzy o takiej charakterystyce ala Del Piero, ale trzeba patrzeć na to jak jest. A jest tak, że niektórzy uważają Dybale za argentyńskiego Mario Goetze... Tyle


FORZA JUVE!!!
Tomekkx21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2022
Posty: 7
Rejestracja: 22 stycznia 2022

Nieprzeczytany post 22 marca 2022, 23:34

dawid91 pisze:
22 marca 2022, 23:26
@vitoo - W czerwcu ubiegłego roku nie było w Juve Vlahovica. Druga sprawa to w ciągu 9 miesięcy Allegri mógł zmienić swoją koncepcję, bo jakbyś nie zauważył Juve jest na 4 miejscu zamiast bić sie o scudetto, o LM nie wspomne gdzie Dybala nie był w stanie pomóc. Dybała miał w Juve swój czas i go nie wykorzystał. Może gdzie indziej mu się poszczęści. Ja nie jestem jego przeciwnikiem, lubię piłkarzy o takiej charakterystyce ala Del Piero, ale trzeba patrzeć na to jak jest. A jest tak, że niektórzy uważają Dybale za argentyńskiego Mario Goetze... Tyle
Na pewno się w niczym nie przyczynił do tego czwartego miejsca, a w lidze mistrzów też nic nie strzelił no tak. Poczytam za rok komentarze jak Raspadori, czy inny Zaniolo wyjdą na Kulusevskiego 2.0 z liczbami w Juve. Docenicie dopiero jak już go dawno tutaj nie będzie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 00:24

Maly pisze:
22 marca 2022, 21:41
Juventus attacking stats this season:
Most Goals: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Assists: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Big Chances Created: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Key Passes per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Dribbles per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚

Dziękuję dobranoc.
Fantasyland Małego ciąg dalszy.

https://www.whoscored.com/Teams/87/Show/Italy-Juventus

Most Key passes:Cuadrado
Most Goals:Dybala/Morata
Most Assists:Dybala/Morata
Conversion rate:11%

Z mocarnego Paolo robi się nam rywal Moraty którego większość ma za kapiszona.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 08:36

Na takich jak ty szkoda słów.
Ja przekejam info o Most Key Passes per game a ty piszesz zdaje się o sumie. Ja pisze stats this season a ty sobie dopowiadasz, że "stats this season in Serie A".

ps. a poza tym po prostu skopiowałem to z jakiegoś FB, jak coś się nie zgadza to może ktoś nie odróżnia "per game" od "per 90 minutes" albo na odwrót.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Hans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2021
Posty: 41
Rejestracja: 30 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 08:56

Maly pisze:
23 marca 2022, 08:36
Na takich jak ty szkoda słów.
Ja przekejam info o Most Key Passes per game a ty piszesz zdaje się o sumie. Ja pisze stats this season a ty sobie dopowiadasz, że "stats this season in Serie A".

ps. a poza tym po prostu skopiowałem to z jakiegoś FB, jak coś się nie zgadza to może ktoś nie odróżnia "per game" od "per 90 minutes" albo na odwrót.
Aha. Czyli skopiowałeś jakieś statsy bez weryfikacji i się burzysz o to, że ktoś może ma inne i pewniejsze? :prochno: :facepalm:

Samozaoranie masterclass


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 09:03

Burzę się o to, że kolo nie potrafi czytać ze zrozumieniem i porównuje jedne statsy z innymi. Gole w sezonie to nie gole w sezonie Serie A, to proste jak budowa cepa ale jak widać i ty masz z tym problem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 10:13

Nie wiem czy to było gdzieś podawane. Nie mogę znaleźć tego newsa teraz więc proszę to traktować z przymrużeniem oka - podobno agent Dybali za przedłużenie umowy chciał prowizję w wysokości 14 mln. Tyle to nawet Raiola za De Ligta nie wziął.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 10:26

Mnie by to wcale nie zdziwiło. Pójdzie do PSG będzie grał ze swoim chłopakiem Messim i święty spokój. :hi: agent dostanie 14mln rodzinka będzie happy :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 10:41

Już od dawna było wiadome, że napięcia na linii Juve - Dybala nie dotyczyło de facto napięcia na linii klub - zawodnik tylko były zgrzyty z pastuchem Antunem, który próbował wydoić Juve. Wielce prawdopodobne jest, że gdyby chłopczyk miał normalnego agenta to finał sprawy byłby inny ale mleko się rozlało i dobrze, trzeba zetrzeć je ze stołu i z optymizmem patrzeć w przyszłość bo powiedzmy sobie szczerze - związek klubu z Dybalą nie mógł być kontynuowany przez wzgląd na dobru obu stron.


Obrazek
ODPOWIEDZ