Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 14:35

@B@rt: masz rację, dla mnie logiczne jest, że jak chce wypchać zawodnika od 2-3 lat to jednocześnie nie mogę chcieć z nim podpisać kontraktu i ew. robię dobra minę do złej gry ale nie dla każdego może to być oczywiste.

Tak samo ludzie tu wierzą, że do Interu pójdzie bo tak im dziennikarze na usługach naszego zarządu wbijają do głów.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2022, 16:34

A czy jeszcze poza latem 2019 roku Dybala był wypychany? Pamiętam temat Tottenhamu i wymiany z United za Lukaku, ale to wszystko było jedno mercato, właśnie trzy lata temu. Tylko czy to nie ci sami niewiarygodni dziennikarze na usługach zarządu o tym donosili? A później dokąd ktoś go wypychał? I po co?

Swoją drogą, kawał twardziela z tego Dybali. Sabotowany i wypychany przez te wszystkie lata przez włodarzy klubu, którzy wręcz poszczuli na niego dziennikarzy, zaparł się, wytrwał do końca kontraktu i jeszcze do ostatniej chwili liczył na przedłużenie. Zuch i prawdziwy Juventino.


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2022, 18:19

Małe podsumowanie Dybali od WhoScored:



Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2022, 22:45

Coś niesamowitego :O



Będą jeszcze jaja, jak okaże się, że Dybala rozegra prawie cały sezon w Romie, a Pogba spędzi go na leczeniu kontuzji.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2022, 23:03

Dlaczego jaja? To było przecież niemal pewne, że rozegra więcej minut niż Pogba. Statystycznie w ostatnie 3 sezony pauzował dwa razy mniej dni to dlaczego teraz miałoby być inaczej?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2022, 23:06

Który piłkarz miał ostatnio takie powitanie ja Paulo w Rzymie :O Chłop tam może być ikoną jak się dobrze wkomponuje.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2022, 23:20

Jak się za dobrze wkomponuje to się ktoś może zgłosić z tymi 20mln i tyle go tam zobaczą.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2022, 16:56

Crunny pisze:
26 lipca 2022, 22:45
Coś niesamowitego :O



Będą jeszcze jaja, jak okaże się, że Dybala rozegra prawie cały sezon w Romie, a Pogba spędzi go na leczeniu kontuzji.
Trzeba przyznać, że z niesamowitą pompą został przywitany w Rzymie.

Nic mnie w przypadku Dybali nie zdziwi w Rzymie - ani to, że zostanie gwiazdą ani to, że będzie flop. Zresztą ciężko mówić o jakimś wielkim ryzyku - przyszedł za darmo, swoje na pewno w sezonie strzeli (jeśli będzie dostępny), więc dobry deal dla Romy.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2344
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2022, 17:41

Jak Murinio znajdzie dla Dybali odpowiednią pozycję, a samego Argentyńczyka będą omijać kontuzje to da pewnie wiele fajnych chwil Romie.

Ja tam mu życzę powodzenia. Miał zostać u nas legendą, ale okazał się zbyt słaby na Juventus, a przede wszystkim jego głowa nie dała rady. W Romie będzie mniejsze ciśnienie, więc może i Paulo się ogarnie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 27 lipca 2022, 18:51

Niesamowite było to powitanie Argentyńczyka w Rzymie, czegoś tak imponującego nie widziałem od 2009 roku i pełnego 80-tysięcznego Bernabeu na galaktycznej prezentacji Cristiano. Widok tak ogromnego tłumu witającego swoją nową gwiazdę i celebrującego jej pierwsze chwile w klubowym trykocie zachwyca i powoduje ciarki na plecach. Nie chcę myśleć, jak tifosi Romy świętowaliby ewentualne scudetto, myślę, że Rzym zostałby rozsadzony podczas mistrzowskiej fety, a z Wiecznego Miasta trzeba byłoby ująć przymiotnik "wieczne" ;)

Dla Romy to transfer i nazwisko jakiego nie mieli od lat. Nie przypominam sobie czegoś podobnego kalibru, gdy do Rzymu przychodził zawodnik pokroju Dybali, w dodatku za darmo, w sile wieku i od bezpośredniego ligowego rywala. Kibice Giallorossich z pewnością muszą być nim zachwyceni (widać to po tłumach na prezentacji), oczekiwania będą wysokie a Dybala - jeśli sprawdzi się w nowym klubie i szybko złapie wysoką formę - będzie miał status gwiazdy absolutnej. Jego kontrakt nie jest pozbawiony ryzyka, biorąc pod uwagę historię problemów zdrowotnych, ale bez dwóch zdań jest to ryzyko warte podjęcia.

Gdzieś mi się obiło o uszy, że w ciągu pierwszych 24 godzin po ogłoszeniu, że Dybala podpisze umowę z Romą, sprzedaż jego koszulek wystrzeliła, bijąc rekord w liczbie sprzedanych sztuk należący dotychczas do Cristiano Ronaldo (ponad 500 tysięcy). :O


1902 Para Siempre

Obrazek
xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 29 lipca 2022, 21:50

Chodziło chyba o ilość sprzedanych pierwszego dnia. Dybala nie wyglądał na zadowolonego na zdjęciach. Wie że przelicytował. Liczył na klub z wyższej półki. Trochę mnie dziwi taka ilość ludzi na jego powitaniu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2022, 21:58

Nie ma co się dziwić bo dla takiej Romy Dybala to top :laugh:


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2022, 15:35

No pewnie, dobrze że go oddaliśmy i udało się wypchać z klubu tego słabiaka de Ligta i jeszcze wycisnąć od Bayernu kosmiczne 65mln ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2023, 10:54

Paulo Dybala gave the world champion medal to the Historical Archive of Rome.
An important detail: He asked that they keep it for him and display it in the museum until the day he leaves Roma.

Pewnie boi się ze mu okradną 😃


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 marca 2023, 12:20

Paulo Dybala chce pozwać Juventus za 50 milionów euro, co stanowi różnicę między kontraktem, który uzgodnił ze Starą Damą, a jego obecnym kontraktem z Romą, według doniesień we Włoszech. #Juventus

Czy jemu sufit na głowę nie spadł??


ODPOWIEDZ