Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 11:15

Adrian27th pisze:
23 marca 2022, 00:24
Maly pisze:
22 marca 2022, 21:41
Juventus attacking stats this season:
Most Goals: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Assists: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Big Chances Created: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Key Passes per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚
Most Dribbles per game: 𝐃𝐲𝐛𝐚𝐥𝐚

Dziękuję dobranoc.
Fantasyland Małego ciąg dalszy.

https://www.whoscored.com/Teams/87/Show/Italy-Juventus

Most Key passes:Cuadrado
Most Goals:Dybala/Morata
Most Assists:Dybala/Morata
Conversion rate:11%

Z mocarnego Paolo robi się nam rywal Moraty którego większość ma za kapiszona.
E tam, ma najwyższą średnią na whoscored w naszym zespole - to oznacza, że pozbywamy się prawdziwego diamentu, najlepszego zawodnika w tym sezonie. Nadal się cieszysz? :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 12:19

BlackJack pisze:
22 marca 2022, 21:31
Oczywiscie, ze nie ma to znaczenia czy Paulo gdzie indziej wejdzie na wyzszy poziom, czy pojdzie kopać i fajnie żyć w MLS, czy zakonczy kariere. I oczywiscie, ze dziesięć baniek podstawy (albo gwarantowane chocby nie wiem co), to gruba przesada. Ja go wcale nie bronię. Ba, jestem jego pierwszym hejterem :prochno: ale trzeba sobie uczciwie przyznac, ze widac po tych jego kilku udanych sezonach, ze chlopak potencjal ma i w pilke kopac umie. Niestety kontuzje (sztabik i metody Allegro?) oraz poronione pomysly taktyczne na Argentynczyka (Allegro!) nie pomogly mu w Juventusie. Tyle.
Ciekaw jestem, jak teraz sie zachowa i jak bedzie traktowany do konca sezonu Dybała :think: Ława? Trybuny? Czy profi, jak Robert w BVB?
Bardziej bym się zastanawiał czy to Dybala będzie potrafił zachować się jak profesjonalista i grać z zaangażowaniem. Niestety bardziej się spodziewam, że ucieknie w symulke kontuzji i skupi się na poszukiwaniu nowego pracodawcy.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 12:28

Maly pisze:
23 marca 2022, 09:03
Burzę się o to, że kolo nie potrafi czytać ze zrozumieniem i porównuje jedne statsy z innymi. Gole w sezonie to nie gole w sezonie Serie A, to proste jak budowa cepa ale jak widać i ty masz z tym problem.
Fakt.... być może nawet strzelił najwięcej goli w przeliczeniu na minuty spędzone na boisku, tylko co z tego skoro ciągle jest niedysponowany. To może przelicz też jego pensję na efektywnie spędzony czas na boisku to się okaże, że Dybala za swoje minuty na boisku dostaje 2x więcej niż Lewandowski w Bayernie.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Hans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2021
Posty: 41
Rejestracja: 30 sierpnia 2021

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 12:58

tom_gru pisze:
23 marca 2022, 12:19
BlackJack pisze:
22 marca 2022, 21:31
Oczywiscie, ze nie ma to znaczenia czy Paulo gdzie indziej wejdzie na wyzszy poziom, czy pojdzie kopać i fajnie żyć w MLS, czy zakonczy kariere. I oczywiscie, ze dziesięć baniek podstawy (albo gwarantowane chocby nie wiem co), to gruba przesada. Ja go wcale nie bronię. Ba, jestem jego pierwszym hejterem :prochno: ale trzeba sobie uczciwie przyznac, ze widac po tych jego kilku udanych sezonach, ze chlopak potencjal ma i w pilke kopac umie. Niestety kontuzje (sztabik i metody Allegro?) oraz poronione pomysly taktyczne na Argentynczyka (Allegro!) nie pomogly mu w Juventusie. Tyle.
Ciekaw jestem, jak teraz sie zachowa i jak bedzie traktowany do konca sezonu Dybała :think: Ława? Trybuny? Czy profi, jak Robert w BVB?
Bardziej bym się zastanawiał czy to Dybala będzie potrafił zachować się jak profesjonalista i grać z zaangażowaniem. Niestety bardziej się spodziewam, że ucieknie w symulke kontuzji i skupi się na poszukiwaniu nowego pracodawcy.
W sumie może zrobić tak że będzie profi, pełne zaangażowanie. Zobaczycie teraz co stracicie, nawet żadnej kontuzji nie będzie :)
A może zrobić tak, że pokaże jakim jest kapiszonem i będzie grał tak, że lepiej będzie go posadzić na ławie. Bo mam focha na was i wam nie pomogę. Może wsadzić samobója z Interem, będzie wiadomo komu się sprzedał :ahsisi:

Ja obstawiam coś pomiędzy, że niby chce a wyjdzie że jest kapiszonem


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 13:43

Panowie, przypominam, że Dybala tak czy tak walczy o kontrakt - już nie w Juventusie, ale w innym klubie. On nie ma żadnego interesu w tym, żeby teraz grać na pół gwizdka, zwłaszcza że po poniedziałkowych wydarzeniach pewnie przybyło klubów monitorujących jego sytuację.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 15:21

Maly pisze:
23 marca 2022, 08:36
Na takich jak ty szkoda słów.
Ja przekejam info o Most Key Passes per game a ty piszesz zdaje się o sumie. Ja pisze stats this season a ty sobie dopowiadasz, że "stats this season in Serie A".

ps. a poza tym po prostu skopiowałem to z jakiegoś FB, jak coś się nie zgadza to może ktoś nie odróżnia "per game" od "per 90 minutes" albo na odwrót.
Bezmyślnie skopiowałeś, co zazwyczaj robisz, a teraz się tłumaczysz.

Cuadrado pod względem KpG jest najlepszy we wszystkich rozgrywkach, zatem po prostu siejesz nieprawdę.

Dobrze że szkoda Ci słów, bo jak już się odezwiesz to zazwyczaj jest w tym jakaś bzdura.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2022, 15:50

Ktoś to wyliczał na jakiejś podstawie, niekoniecznie biorąc dane z whoscored jak ci się wydaje, szczególnie że whoscored nie ma statystyk z pucharów i superpucharów krajowych co już wprowadza przekłamanie do podawanych przez ciebie danych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2022, 09:07

Nareszcie pogonili tego klauna. Diamencik [*]


:allegri: na śmietnik
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 08:40

O ile doniesienia są prawdziwe to nie widać chętnych na Dybalę nawet za darmo co mnie wcale nie dziwi. Nie chce go Barcelona, nie chce go Real a innych chętnych poza interem nie widać i koniec końców okaże się, że to będzie jedyny kierunek dla niego a z blaku laku dobry kit. Może jeszcze się okazać, że Dybala podpisze z nami kolejny kontrakt za 4 mln 😄


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 10:30

Xavi nie chce Dybali bo twierdzi, że jest przereklamowany.

Dziwi to kogoś jeszcze ?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 12:17

A Moratę chciał. Czyli Morata>Dybala - dziwi to kogoś jeszcze?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Halupa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 maja 2007
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 12:19

Na pewno dziwi znawcuff z konkurencyjnej strony. Jak to dobrze ze ludzie, którzy podejmują decyzję w Tym Klubie nie kierują się parametrami z Fify lub PESa w przeciwieństwie do userow rzeczonej strony. A propos. Pozdrowienia dla nich. :laugh2:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 12:32

Maly pisze:
28 marca 2022, 12:17
A Moratę chciał. Czyli Morata>Dybala - dziwi to kogoś jeszcze?
Nie jestem fanem MOraty ale żaden z piłkarzy, nawet światowego formatu nie może poszczycić się takim C.V. jak Morata. Dybala popełnił błąd, że nie chciał odejść dwa lata temu kiedy zgłaszały się do niego ciekawe kluby z dobrym kontraktem.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 13:01

Maly pisze:
28 marca 2022, 12:17
A Moratę chciał. Czyli Morata>Dybala - dziwi to kogoś jeszcze?
Może zwyczajnie nie potrzebuje takiego typu napastnika tylko potrzebuje gościa jak Morata który zagra na lewym skrzydle lub środku ataku i nie jest tak upośledzony jak De Jong.


Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 28 marca 2022, 14:12

Sorek21 pisze:
28 marca 2022, 10:30
Xavi nie chce Dybali bo twierdzi, że jest przereklamowany.

Dziwi to kogoś jeszcze ?
Nie. Nie dziwi :D


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
ODPOWIEDZ