Stefano Sturaro

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 15:48

Shadow Marshall pisze:Ten koleś jest daremny. Ja nie wiem jakim cudem on znalazł się w ogóle w piłce nożnej. Ani strzału, ani podania...czasem jakiś odbiór...to wystarczy?
Najgorsze jest to, że prędzej sprzedamy Lemine niż Włocha. :stop:

PS. Jaki ten świat mały. Wolf często w promocji na PSS powiadasz? :smile:
Może się skuszę.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 16:36

Shadow Marshall pisze:Soriano nieźle gra w Villareal. Młodziutki Pellegrini z Sassuolo też prezentuje się nieźle w porównaniu do tego betonu.
Soriano odszedł za jakieś 14 mln E. Jakbyśmy chcieli go kupić to raczej doszłoby to do skutku, z Sampą mamy dobre stosunki. To naprawdę przyzwoity zawodnik, choć w Serie A charakteryzowały go też duże wahania formy. Przez pewien czas potrafił grać jak top żeby następnie przez długi okres kopać się po czole. Niemniej przy tych naszych tuzach w pomocny nawet taki piłkarz wybijałby się ponad przeciętność.

Pellegrini to jest on wychowankiem Romy i posiada ona prawo kontrwykupu z Sassuolo. Biorąc pod uwagę wiek De Rossiego to uważam, że zawodnik Sassuolo wróci niedługo do macierzystego klubu.

Postawa Sturaro to jedno wielkie rozczarowanie. Fajnie zaprezentował się na początku przygodny u nas, imponował jego charakter. Myślałem, że będzie harował jak wół żeby wejść na wyższy poziom, ale najwyraźniej pomyliłem się w ocenie.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 17:53

Arbuzini pisze:Pellegrini to jest on wychowankiem Romy i posiada ona prawo kontrwykupu z Sassuolo. Biorąc pod uwagę wiek De Rossiego to uważam, że zawodnik Sassuolo wróci niedługo do macierzystego klubu.
Chodzi o kontynuowanie tradycji - wychowanek w klubie?
Bo pozycje na boisku inne - De Rossi gra przed obrońcami, Pellegrini to b2b. Ciekawi mnie jakie plany ma na niego Roma. Szkoda, że odszedł Sabatini bo ten traktował wychowanków jak towar - Romagnoli, Bertolacci (tu nie ważna jest w tej chwili sama wola Alessio, bo jasnym było, że Walter od razu widział w nich tylko fundusze na zakup swoich murzyńsko-latynoskich talentów). Pewnie zostawią go w klubie, ale nie będzie miał łatwo bo Strootman. A sam zawodnik bardzo ciekawy, poczynił znaczny postęp względem poprzedniego sezonu, jeden z ciekawszych graczy ligi na swojej pozycji, ma dopiero 20 lat.

Kompilacjom się nie wierzy, ale jeżeli ktoś nigdy go nie widział na oczy, niech sobie obejrzy "skrót" z aktualnie trwającego sezonu -


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 18:05

Dragon pisze:
Vincitore pisze:Sturaro na poczatku w Juventusie przypominał mi Manuele Blasiego z sezonu 05/06 -
Dokładnie, nawet kiedyś o tym dyskutowaliśmy w jakimś temacie meczowym. Podawałem jeszcze przykład Giannichedy i Paro. Na trochę mnie ,,oszukał'' ale wszystko wróciło do normy.
jesteście w stanie scharakteryzować grę Blasiego/Paro i Giannicheddy sprzed 10 lat? zero złośliwości, serio pytam :O

Sturaro strasznie słabo gra fakt, ale nie rozumiem jak można go stawiać poniżej Leminy, za którego trzeba było zapłacić niemałe pieniądze. Niech sobie będzie zapchajdziurą, finansowo też nas nie obciąża, a forma wróci (obecnie prezentuje się tak, że może grać tylko lepiej).


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 18:13

pan Zambrotta pisze:Sturaro strasznie słabo gra fakt, ale nie rozumiem jak można go stawiać poniżej Leminy, za którego trzeba było zapłacić niemałe pieniądze. Niech sobie będzie zapchajdziurą, finansowo też nas nie obciąża, a forma wróci (obecnie prezentuje się tak, że może grać tylko lepiej).
:bravo: Podpisuje się pod tym.

Czytając wypowiedzi spojrzałem raz jeszcze na nazwisko piłkarza w temacie o którym dyskutujemy, bo już miałem wrażenie że rozmawiamy o kimś na poziomie kreatywności /vel oczekiwań Diego. :lol:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 18:23

A Sturaro to nie był czasem droższy od Leminy?
Ja jak i każdy fan Juve też życzyłbym sobie by Sturaro grał lepiej bo od tego co teraz prezentuje to chyba gorzej już nie można.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 18:31

Shadow Marshall pisze:A Sturaro to nie był czasem droższy od Leminy?
Sturaro kosztował 6,5. Lemina 9,5 + wypożyczenie 0,5.
http://www.transfermarkt.pl/stefano-stu ... ler/167859
http://www.transfermarkt.pl/mario-lemin ... ler/170934


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 19:38

Il Fenomeno pisze:
Arbuzini pisze:Pellegrini to jest on wychowankiem Romy i posiada ona prawo kontrwykupu z Sassuolo. Biorąc pod uwagę wiek De Rossiego to uważam, że zawodnik Sassuolo wróci niedługo do macierzystego klubu.
Chodzi o kontynuowanie tradycji - wychowanek w klubie?
Bo pozycje na boisku inne - De Rossi gra przed obrońcami, Pellegrini to b2b. Ciekawi mnie jakie plany ma na niego Roma.
O jeżu, że też musiałeś zacytować tak skonstruowane zdanie ;)

Wiem, że to zawodnicy o innej charakterystyce, ale poza kontynuowaniem tradycji, ściągnięcie Pellegriniego ma też wymiar czysto pragmatyczny. Nawet jeśli będą szukali kogoś o innych cechach to i tak wątpię żeby w takim momencie odpuścili wychowanka. Gry na nowej pozycji zawsze można go nauczyć, co pokazuje choćby przykład Florenziego. Totti też pełnił na boisku różne role (jedynego napastnika, cofniętego napastnika, trequartisty).


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 19:51

wagner pisze:Czytając wypowiedzi spojrzałem raz jeszcze na nazwisko piłkarza w temacie o którym dyskutujemy, bo już miałem wrażenie że rozmawiamy o kimś na poziomie kreatywności /vel oczekiwań Diego. :lol:
pragnę zauważyć, że rozmawiamy o aktualnym pierwszym rezerwowym pomocniku w 352 i podstawowym w 442 :facepalm:

ja też nie mam nic przeciwko żeby sobie został w Juve ale w roli Padoina (chociaż daleko mu do Padoina), a jeśli ktoś rzeczywiście dawałby nam 15mln (a nawet i 10) o których pisało się w lato to sorry ale trzeba go czym prędzej pakować DHLem temu kto dawałby takie pieniądze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 22:11

pan Zambrotta pisze: Sturaro strasznie słabo gra fakt, ale nie rozumiem jak można go stawiać poniżej Leminy, za którego trzeba było zapłacić niemałe pieniądze. Niech sobie będzie zapchajdziurą, finansowo też nas nie obciąża, a forma wróci (obecnie prezentuje się tak, że może grać tylko lepiej).
Lemina kosztował nas niewiele więcej, natomiast z tego co pamiętam to zarabia mniej niż Sturaro. Forma wróci? Nie żartuj sobie. Jaki sens ma według Ciebie piłkarz w którego miejsce można byłoby wstawić kogokolwiek z Primavery i efekt nie byłby gorszy?


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2016, 00:20

Według mnie na kolejny sezon może zostać tylko 1 z dwójki Sturaro/Lemina. Pora dać szansę komuś innemu, np. temu Bentancurowi.

Marchisio, Pjanic, Khedira, Witsel, Bentancur, Sturaro/Lemina i mamy już 6 graczy. Do tego jakaś wisienka na torcie w postaci Tolisso albo Dahouda.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2016, 07:09

pan Zambrotta pisze:
Dragon pisze:
Vincitore pisze:Sturaro na poczatku w Juventusie przypominał mi Manuele Blasiego z sezonu 05/06 -
Dokładnie, nawet kiedyś o tym dyskutowaliśmy w jakimś temacie meczowym. Podawałem jeszcze przykład Giannichedy i Paro. Na trochę mnie ,,oszukał'' ale wszystko wróciło do normy.
jesteście w stanie scharakteryzować grę Blasiego/Paro i Giannicheddy sprzed 10 lat? zero złośliwości, serio pytam :O
Serio, bez problemu. Dlaczego nie? Że to było 10 lat temu czy, że nie byli tak medialni jak Camoranesi, Nedved, Trezeguet? :P Widziałem wszystkie ich mecze w naszych barwach i z miejsca jestem w stanie ich określić w kilku konkretnych zdaniach, nie grzebiąc w żadnych statystykach.
pan Zambrotta pisze:Niech sobie będzie zapchajdziurą,
Właśnie cała dyskusja powstała przez to, że on w tej chwili nie jest zapchajdziurą, o czym słusznie wspomniał Maly.
Maly pisze: pragnę zauważyć, że rozmawiamy o aktualnym pierwszym rezerwowym pomocniku w 352 i podstawowym w 442 :facepalm:
Gdyby grał ,,ogony'' to naprawdę nikt by się nad nim tak nie pastwił. Każdy by chciał, żeby wrócił do formy bo nikomu nie sprawia przyjemności krytykowanie go. Niemniej jednak na dziś fakty są taki, że gra tragicznie i mnie osobiście boli fakt, że wydają 150 baniek w mercato, ktoś taki musi grać w 1 składzie. Ale to nie jego winna tylko innego pana, który zaniedbał swoje obowiązki.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2016, 12:17

Sturaro za swoją dobrą grę w tym sezonie został nagrodzony nowym kontraktem do 2021 roku. :prochno:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2016, 13:14

pan Zambrotta pisze:
Sturaro strasznie słabo gra fakt, ale nie rozumiem jak można go stawiać poniżej Leminy, za którego trzeba było zapłacić niemałe pieniądze. Niech sobie będzie zapchajdziurą, finansowo też nas nie obciąża, a forma wróci (obecnie prezentuje się tak, że może grać tylko lepiej).
Poważnie ? Przecież jak pisał Shadow Marshall Sturaro nie ma nic. Rozumiem kozaka w odbiorze, ale z brakami w wyszkoleniu technicznym, ale on nawet odbiorów nie ma.

Przedłużenie kontraktu skomentuję tylko tak
:shock:


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2016, 13:18

Ten sezon ma tragiczny, ale w poprzednim roku i dwa lata temu pokazał że ma umiejętności, biorąc pod uwagę to, że był na mistrzostwach europy które miały wpływ na jego organizm dodając do tego kontuzje to jest szansa, że wróci do swojej najlepszej gry, a obecny stan rzeczy jest wypadkową problemów.
Jest jednak pytanie czy potrzebujemy zawodnika takiego jak Sturaro nawet jeśli będzie w dobrej formie. Jeśli nie to zawsze znajdzie się kupiec w Anglii Watford albo inny West Ham chętnie wydadzą 15mln funtów.


ODPOWIEDZ