Stefano Sturaro

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 20:14

Zawidowianin pisze:Chiellini debiut z Arsenalem w 2002 (!?)

Wincyj!
Mój błąd, to była wiosna 2006. Mam coraz większe problemy z pamięcią :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 20:28

Tak, wolalbym Marrone, bo? Lepiej zeby wyrobnik byl wychowankiem, bo nie zabiera miejsca komus lepszemu.

Oby to SS 2021 to nie byl strzal w stopy. Bardzo chce sie mylic bo jestem przekonany ze wdepnelismy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 20:34

kubraczek pisze:chyba rzeczywiście był to jego najlepszy mecz w tym sezonie. Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach.
i z tym się mogę zgodzić, w tym sezonie to na pewno jego najlepszy mecz (nawet na whoscored pierwsza ocena powyżej 7) ale pisanie o "wysokim poziomie" to po prostu przesada, szczególnie jeśli nie oglądało się meczu...

@Arbuzini: co do opinii innych użytkowników to proponuję ci cofnąć się do 1 strony tego tematu kiedy to starano się udowodnić jaki to wspaniały mecz zagrał Sturaro z Lyonem (pewnie w temacie meczowym też to znajdziesz - domyślam się bo ich nie czytam) tyle, że jak przyszło co to czego to okazało się, że statystycznie zagrał katastrofalnie... i wg mnie na tym skrócie jest podobnie, tzn znacznie lepiej niż wtedy ale na serio, wymień mi 10 dobrych zagrań z tych 6 minut, przy 50 kontraktach z piłka nie powinien to być żaden problem po na prawdę dobrym meczu

ps. w innych tematach wmawiano mi m.in., że Mandzukic jest lepszy niż Morata, że Higuain za 90mln to pokaz naszej siły na rynku transferowym, że Melo był super, Diego był bogiem futbolu czy też na wiosnę 2015 roku lepiej było grać Pirlo niż Marchisio więc wierz mi ale mam prawo sądzić, że jednak większość to Janusze ;]
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2016, 20:40 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 20:39

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak, wolalbym Marrone, bo? Lepiej zeby wyrobnik byl wychowankiem, bo nie zabiera miejsca komus lepszemu.

Oby to SS 2021 to nie byl strzal w stopy. Bardzo chce sie mylic bo jestem przekonany ze wdepnelismy.
Weź już zamilcz podważając każdego słowo.

Sturaro nigdy nie będzie ani Vidalem, ani Marrone, ale Luca z całym szacunkiem do niego dziś już nie gra w Juventusie. W tej chwili nasz wychowanek gra w Jupiler Pro League i co najgorsze nie jest tam wiodącą postacią. Jednak Ty w nim widzisz jako jedyny coś więcej, zdumiewające. I wiem, że jeszcze nie dokończyłem postu, a Ty już masz na niego odpowiedź, ale sobie daruj. Nic konstruktywnego nie wymyślisz. Luca mając 26 lat nie zagrał nawet pół sezonu życia, ani jednego spotkania na poziomie SS. Stefano to młody zawodnik, któremu nie można wróżyć jakieś mega kariery, ale tacy piłkarze są w kadrze potrzebni. A trzymanie Luci, żeby wg. Ciebie sprowadzić nierealnego na ten moment, ani w przyszłości Sancheza jest "fuck logic".


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:52

wloski pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak, wolalbym Marrone, bo? Lepiej zeby wyrobnik byl wychowankiem, bo nie zabiera miejsca komus lepszemu.

Oby to SS 2021 to nie byl strzal w stopy. Bardzo chce sie mylic bo jestem przekonany ze wdepnelismy.
Weź już zamilcz podważając każdego słowo.

Sturaro nigdy nie będzie ani Vidalem, ani Marrone, ale Luca z całym szacunkiem do niego dziś już nie gra w Juventusie. W tej chwili nasz wychowanek gra w Jupiler Pro League i co najgorsze nie jest tam wiodącą postacią. Jednak Ty w nim widzisz jako jedyny coś więcej, zdumiewające. I wiem, że jeszcze nie dokończyłem postu, a Ty już masz na niego odpowiedź, ale sobie daruj. Nic konstruktywnego nie wymyślisz. Luca mając 26 lat nie zagrał nawet pół sezonu życia, ani jednego spotkania na poziomie SS. Stefano to młody zawodnik, któremu nie można wróżyć jakieś mega kariery, ale tacy piłkarze są w kadrze potrzebni. A trzymanie Luci, żeby wg. Ciebie sprowadzić nierealnego na ten moment, ani w przyszłości Sancheza jest "fuck logic".
Nie bierzesz w ogóle pod uwagę tego, że Luca mógł grać jako pomocnik i obrońca. Chętnie zobaczyłbym go w roli Bonucciego. Ma podobną wizję gry i dokładne długie podania. Niestety Maksiowi brakuje jaj by odejść od swoich betonowych rozwiązań. Bazuje na tym co zrobił Conte i odcina kupony. Luca przykrywa czapką SS i jest to fakt niepodważalny. Moje słowa popiera między innymi ForzaItanimulli3vujcm który jak widać po jego postach ma bardzo rozległą futbolową wiedzę.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:57

Ty naprawde jestes "udany" :facepalm: ...
Sanchez nierealny obudz sie ! A Higuain, Pjanic byl? Ty a Alves, Benatia, Cuadrado, Dybala, Sandro byli? Coraz wiecej wydajemy hajsu. Szczerze ? Zaden transfer in mnie nie zdziwi. Po za tym Sturaro to DM od niego by byc lepszym to nie trzeba byc Sanchezem.
Masz jakosc w pomocy!? Marrone i Sturaro to gracze ktorych przydatnodc dla druzyny jest na podobnym poziomie. No a ile Sturaro dostal szans... Wiem ze jestes jego fanem ale rozgranicz milosc i jakosc.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:33

Bukol87 pisze:Moje słowa popiera między innymi ForzaItanimulli3vujcm który jak widać po jego postach ma bardzo rozległą futbolową wiedzę.
Popiera bo jesteście obaj siebie warci. On tylko dużo pisze, gdyby ograniczył pisanie może by mu to wyszło na dobre, każdy go tutaj jedzie, a Ty popierasz. Tylko trudno się dziwić, kilka ostatnich postów macie na tym samym poziomie emocjonalno-intelektualnym. Kean, Pjaca. O ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Luca Marrone nie przebił się u żadnego trenera w dorosłej piłce i koniec kropka. Jest za słaby mentalnie by grać na najwyższym poziomie, szukanie następcy Leo w nim jest smutne. Luca miał dobre długie podania, ale bronił i ustawiał się fatalnie i w bloku 3 osobowym radził sobie tylko w meczach bez ciśnienia. Wole już Ruganiego bez długiego podania, ale nominalnego ŚO z ogromnym talentem, który w meczach o stawkę spisuje się fantastyczne, ale jakie to smutne że nie ma długiego podania ;(.

Nie jestem zafascynowy Sturaro jego zniżka formy objawiała się mega słabą grą, ale jego nie skreślam, ponieważ w kadrze jest i miejsce dla takiego zawodnika.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:38

Bukol87 pisze:
wloski pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak, wolalbym Marrone, bo? Lepiej zeby wyrobnik byl wychowankiem, bo nie zabiera miejsca komus lepszemu.

Oby to SS 2021 to nie byl strzal w stopy. Bardzo chce sie mylic bo jestem przekonany ze wdepnelismy.
Weź już zamilcz podważając każdego słowo.

Sturaro nigdy nie będzie ani Vidalem, ani Marrone, ale Luca z całym szacunkiem do niego dziś już nie gra w Juventusie. W tej chwili nasz wychowanek gra w Jupiler Pro League i co najgorsze nie jest tam wiodącą postacią. Jednak Ty w nim widzisz jako jedyny coś więcej, zdumiewające. I wiem, że jeszcze nie dokończyłem postu, a Ty już masz na niego odpowiedź, ale sobie daruj. Nic konstruktywnego nie wymyślisz. Luca mając 26 lat nie zagrał nawet pół sezonu życia, ani jednego spotkania na poziomie SS. Stefano to młody zawodnik, któremu nie można wróżyć jakieś mega kariery, ale tacy piłkarze są w kadrze potrzebni. A trzymanie Luci, żeby wg. Ciebie sprowadzić nierealnego na ten moment, ani w przyszłości Sancheza jest "fuck logic".
Nie bierzesz w ogóle pod uwagę tego, że Luca mógł grać jako pomocnik i obrońca. Chętnie zobaczyłbym go w roli Bonucciego. Ma podobną wizję gry i dokładne długie podania. Niestety Maksiowi brakuje jaj by odejść od swoich betonowych rozwiązań. Bazuje na tym co zrobił Conte i odcina kupony. Luca przykrywa czapką SS i jest to fakt niepodważalny. Moje słowa popiera między innymi ForzaItanimulli3vujcm który jak widać po jego postach ma bardzo rozległą futbolową wiedzę.


Chyba właśnie wygrałeś internety. Powinieneś wspólnie z Panem Forzalepiejnieczytać założyć jakieś forum w stylu futbolowego bullshit-hydeparku i wylewać tam swoje wypociny.

Wracając do Stefano, Juventus to za wysokie progi dla tego chłopaka, niestety, udowadnia to z każdym kolejnym występem. Jedna z niewielu porażek zezola.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:45

No a z naszej kadry ledwo wyjda 2 jedenastki. No a fajnie miec w odwodzie wiecej opcji - my np. Lubimy 5 SO. Marrone tak jak i Sturaro to gracze ktorzy w takim klubie jak Juve powinni grac od swieta. Wole by to miejsce dostal mlody zdolny Wloch, a takich nie brakuje.

Ty w ogole to on ironizuje - on mnie tak samo "uwielbia" jak i ty. Cos malo kumaty ziom z ciebie...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:45

wloski pisze:
Bukol87 pisze:Moje słowa popiera między innymi ForzaItanimulli3vujcm który jak widać po jego postach ma bardzo rozległą futbolową wiedzę.
Popiera bo jesteście obaj siebie warci. On tylko dużo pisze, gdyby ograniczył pisanie może by mu to wyszło na dobre, każdy go tutaj jedzie, a Ty popierasz. Tylko trudno się dziwić, kilka ostatnich postów macie na tym samym poziomie emocjonalno-intelektualnym. Kean, Pjaca. O ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
A Ty pewnie z tych co to miłują Allegriego i jego sztab medyczny. Daj chlopie spokój.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 22:58

Bukol87 pisze:
wloski pisze:
Bukol87 pisze:Moje słowa popiera między innymi ForzaItanimulli3vujcm który jak widać po jego postach ma bardzo rozległą futbolową wiedzę.
Popiera bo jesteście obaj siebie warci. On tylko dużo pisze, gdyby ograniczył pisanie może by mu to wyszło na dobre, każdy go tutaj jedzie, a Ty popierasz. Tylko trudno się dziwić, kilka ostatnich postów macie na tym samym poziomie emocjonalno-intelektualnym. Kean, Pjaca. O ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.
A Ty pewnie z tych co to miłują Allegriego i jego sztab medyczny. Daj chlopie spokój.
Tak złego trolla nie widziałem od bardzo dawna. :confused:

Żeby nie był off topa. Sturaro nie nadaje się na DMa. Facet biega i przeszkadza. Tyle. Niech tego się trzyma... w innym klubie. :confused2:


Obrazek
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 00:31

uwazam ze na forum za glupote powinny byc kartki sa pewne granice ale porownywac Bonucciego (ps. przejzyjcie sobie posty z poczatkow Leo u nas jak byl jechany a jak ja go bronilem i pisalem ze bedzie legeda jak Scirea to bylem jechany razem z nim ale to tak btw - troxhe prywaty) do Marrone to szczyt, co Ty zaczales juz pic nz sylwestra ? Pisanie ze Luca jest lepszy niz SS ? Marrone gra w lidze ktora poziomem jest rowna z liga polska, gra w jakims Zwole ktore ok jest teraz 2 ale on nawet tam ma problemy a Ty go chcesz na zastepce Leo ? normalny Ty jestes ? Sturaro oczywiscie odstaje poziomem od Juve ale pisanie ze jest gorszy od Marrone to tez przesada, Marrone mimo prawie 27 lat nie przebil sie nigdzie tulal sie po jakiccs no name'owych klubach i zawsze mial problemy.Sturaro jak dla mnie to taki srodkowy pomocnik z inklinacjami defensywnymi/defensywny pomocnik. W chwili gdy go kupowalismy chyba kazdy wiedzial co to za pilkarz kreatywny nigdy nie byl przeblyskow w tym kierunku tez nigdy nie zauwazylem, to byl jest (i juz raczej bedzie) pilkarz ktory nie odstawia nogi ktory walczy daje agresje i tyle. Dlatego mowienie ze przyjscie Witsela nie wiele pomoze tez zakrawa o pomste do nieba .... !


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 01:04

Tylko Sturaro podpisał własnie kontrakt i raczej nikt z naszego zarządu nie myśli teraz o jego sprzedaży. Więc chyba lepiej się z tym pogodzić i wierzyć w chłopa, że coś z niego będzie, niż wylewać smuty i żale.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 09:48

MishaAveJuve pisze:uwazam ze na forum za glupote powinny byc kartki sa pewne granice ale porownywac Bonucciego (ps. przejzyjcie sobie posty z poczatkow Leo u nas jak byl jechany a jak ja go bronilem i pisalem ze bedzie legeda jak Scirea to bylem jechany razem z nim ale to tak btw - troxhe prywaty) do Marrone to szczyt, co Ty zaczales juz pic nz sylwestra ? Pisanie ze Luca jest lepszy niz SS ? Marrone gra w lidze ktora poziomem jest rowna z liga polska, gra w jakims Zwole ktore ok jest teraz 2 ale on nawet tam ma problemy a Ty go chcesz na zastepce Leo ? normalny Ty jestes ? Sturaro oczywiscie odstaje poziomem od Juve ale pisanie ze jest gorszy od Marrone to tez przesada, Marrone mimo prawie 27 lat nie przebil sie nigdzie tulal sie po jakiccs no name'owych klubach i zawsze mial problemy.Sturaro jak dla mnie to taki srodkowy pomocnik z inklinacjami defensywnymi/defensywny pomocnik. W chwili gdy go kupowalismy chyba kazdy wiedzial co to za pilkarz kreatywny nigdy nie byl przeblyskow w tym kierunku tez nigdy nie zauwazylem, to byl jest (i juz raczej bedzie) pilkarz ktory nie odstawia nogi ktory walczy daje agresje i tyle. Dlatego mowienie ze przyjscie Witsela nie wiele pomoze tez zakrawa o pomste do nieba .... !
Ale tak jak pisze tutaj wiele zorientowanych w świecie calcio osób - Marrone tak naprawdę nie dostał szansy od Juve.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 16:02

Ludzie, jesteście na tym forum od wczoraj?

Nie widzicie, że Bukol87 trolluje?

:prochno:

---

Sturaro ma źle kojarzące się inicjały.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ