Stefano Sturaro

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 22:14

No i co z tego? Bo mamy graczy slabych technicznie to wygrywamy, aha bo minimum umiejetnosci technicznych u za duzej liczby graczy to oslabienie jak gra w 10. Im masz wieksze drewno tym jestes lepszy. To wlasnie wynika z Twojego postu...

Porownywac Tacchinardiego do Sturaro, to jak Molinaro* do Sandro

Futbol sie zmienia.
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2016, 22:52 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 22:24

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Porownywac Tacchinardiego do Sturaro, to jak Molinariego do Sandro.
Molinariego? :prochno:

Sturaro jest Ok na mecze, gdzie trzeba walczyć za dwóch. Z takim Atletico np. lipy by nie zrobił, uważam.

Z ogórami lepiej, jak jest przyspawany do ławki.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 22:48

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i co z tego? Bo mamy graczy slabych technicznie to wygrywamy, aha bo minimum umiejetnosci technicznych u za duzej liczby graczy to oslabienie jak gra w 10. Im masz wieksze drewno tym jestes lepszy. To wlasnie wynika z Twojego postu...

Porownywac Tacchinardiego do Sturaro, to jak Molinariego do Sandro.

Futbol sie zmienia.
Nie będę z Tobą o tym pisał, bo na pewno nie pamiętasz tego, jak jechano po Chiellinim po jego debiucie w LM na lewej obronie z Arsenalem. Nie pamiętasz też pewnie głosów, że w Serie B powinniśmy stawiać na Zanettiego, bo to przecież Zanetti, a nie beztalencie Marchisio, będzie grał w 1. składzie po powrocie do Serie A. Nie pamiętasz też pewnie, jak jednym z najczęściej i najmocniej najeżdżanych graczy naszej drużyny był Bonucci, którego nazywano sabotażystą od merdaczy.

Sturaro będzie jeszcze w Turynie noszony na rękach. To 23-letni Włoch, z którym przedłużono kontrakt do 2021 roku.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 22:57

Pamietam mistrzu - kibicuje od 1997 - a i zobacz moj post z przed kilkudziesieciu minut o Bonuccim. Ja go akurat bronilem wtedy.

To ze kiedys byli wyrobnicy nie znaczy ze teraz maja byc.

Co za tok myslenia.

Predzej skonczy jak Marrone - chociaz ja bym wolal Luce.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2016, 23:49

Co tu się dzieje?

Chiellini debiut z Arsenalem w 2002 (!?)
Marrone > Sturaro

Wincyj!


onliforpipul
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 00:14

Tak bo Marrone to lepszy gracz od Sturaro. Ja wiem ze to jak wybor miedzy mniejszym a wiekszym zlem. No ale Marrone to chociaz wychowanek - nie zabiera komus innemu miejsca przynajmniej, np. Takiemu Sanchezowi - ktory by sie przydal - co nie @Crunny ? :whistle:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 00:22

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Tak bo Marrone to lepszy gracz od Sturaro. Ja wiem ze to jak wybor miedzy mniejszym a wiekszym zlem. No ale Marrone to chociaz wychowanek - nie zabiera komus innemu miejsca przynajmniej, np. Takiemu Sanchezowi - ktory by sie przydal - co nie @Crunny ? :whistle:
Popieram. Od Sturaro nawet lepszy był Mateo Paro. Szkoda, że go już nie ma z nami.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 00:48

Oceniając po samym skrócie to Sturaro zagrał mecz na wysokim poziomie. Za takie właśnie występy go polubiłem. Szkoda, że skuteczność dalej tragiczna. Poruszanie się bez piłki i wchodzenie w pole karne z drugiej linii to niewątpliwie jego atut i już strzelał takie gole w naszych barwach.

Może coś jeszcze z niego będzie. Niezły z niego walczak i szanuję w nim to, że przeciwko bardziej uznanym zawodnikom gra totalnie bez zbędnego respektu. Tragicznie wszedł w sezon, ale chyba można powiedzieć, że od paru spotkań widać zwyżkę formy. Allegri stwierdził, że zagrał spotkanie w stylu Vidala i muszę zgodzić się z trenerem, choć do poziomu Chilijczyka zabrakło wykorzystanej sytuacji bramkowej i bardziej dokładnych zagrań, kiedy podawał do przodu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 10:19

ale jak to mecz na bardzo dobrym poziomie? obejrzałem ten jego występ na YT i naliczyłem 5 dobrych akcji w jego wykonaniu, z czego 2 to były strzały... poza tym same faule i złe przyjęcia piłki które albo kończyły się faulem w którąś stronę albo stratą, z żadnego odbioru przez cały mecz nie poszło nigdy nic do przodu chyba, że zaraz po odbiorze piłkę przejął jakiś inny nasz zawodnik (bez podania bo te były zawsze niecelne i była jedna taka akcja), to jest jakaś tragedia co wy wypisujecie... jak chłop nie zagra najgorzej z całej drużyny to od razu trzeba go chwalić? zlitujcie się, na squawka zdobył 12 punktów, na whoscored notę 7.32 - to nie był jakiś wybitny mecz w jego wykonaniu co zresztą widać na skrócie

a co do porównań to dlatego właśnie jakiś mądry trener przestawił Chielliniego na środek bo na bok był za drewniany, cały czas jednak był świetny w odbiorze - jak można go porównywać ze Sturraro, który dobry jest tylko w faulowaniu? albo pisać, że Marchisio grał biednie w wieku 20 lat i porównywać z 23 letnim Stefanem? no i oczywiście wyciągać wnioski, że skoro Marchisio się poprawił to i Sturaro na pewno też :facepalm:
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2016, 11:32 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 10:32

Mały, ale powiedz Ty mi z kim chcesz dyskutować? Wrzuciłeś do jednego wora, tak jak Ci było wygodnie, opinie różnych użytkowników i przedstawiłeś je jako jednogłośny front. Ogarnąłbyś już po tylu latach na forum, że poważnie do czegoś takiego nie da się odnieść.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 10:58

Maly, to jest Stefano Sturaro, tam jest jedno "r", jedno.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 11:43

@Arbuzini: nie chcę z nikim dyskutować bo akurat tu kompletnie nie ma o czym, ale m.in. ty napisałeś że "zagrał mecz na wysokim poziomie" gdzie wcale tak nie było co napisałem wyżej... natomiast jeśli nadal uważasz inaczej i podtrzymujesz swoje zdanie o wysokim poziomie to z tego ponad 6 minutowego skrótu daj mi 10 akcji, które to były na wysokim poziomie żebyśmy mogli rozpocząć dyskusję ;]

ps. masz rację, sumuję wypowiedzi różnych do jednego worka ale wszystkie te wypowiedzi coś łączy - zachwyt nad jego występem i/lub wiara w jego rozwój (do poziomu Marchisio :rotfl: ), nie chce mi się po prostu cytować 10 różnych użytkowników piszących podobne rzeczy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 15:00

Meczu nie widziałem, ale wychodzę z założenia, być może przeciwnie do Ciebie, że jednak większość forumowiczów jako-takie pojęcie o piłce nożnej ma, a po spotkaniu był ogólnie chwalony. Obejrzałem skrót i poza brakami w skuteczności, widzę na nim dobrze grającego Sturaro, który skutecznie wywiązuje się z dominowania środka pola i asekuracji w okolicach własnego pola karnego.

Piszesz o innych użytkownikach tego forum, że ich wypowiedzi są tragiczne i to chyba w dostatecznym stopniu definiuje Twój stosunek do ludzi tutaj, jak i ich opinii więc pozwól, że na tym etapie odpuszczę sobie wymianę zdań na temat ostatniego występu Sturaro. Tym bardziej, że nie oglądałem spotkania z Romą więc może ktoś kto je śledził się wypowie.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 16:53

Arbuzini pisze:Meczu nie widziałem, ale wychodzę z założenia, być może przeciwnie do Ciebie, że jednak większość forumowiczów jako-takie pojęcie o piłce nożnej ma, a po spotkaniu był ogólnie chwalony. Obejrzałem skrót i poza brakami w skuteczności, widzę na nim dobrze grającego Sturaro, który skutecznie wywiązuje się z dominowania środka pola i asekuracji w okolicach własnego pola karnego.

Piszesz o innych użytkownikach tego forum, że ich wypowiedzi są tragiczne i to chyba w dostatecznym stopniu definiuje Twój stosunek do ludzi tutaj, jak i ich opinii więc pozwól, że na tym etapie odpuszczę sobie wymianę zdań na temat ostatniego występu Sturaro. Tym bardziej, że nie oglądałem spotkania z Romą więc może ktoś kto je śledził się wypowie.
Nie jestem fanem talentu Sturaro, ale chyba rzeczywiście był to jego najlepszy mecz w tym sezonie. Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Być może wynikało to z tragicznej gry reszty naszej pomocy, ale fakt jest taki, że zagrał dobrze.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 17:11

Niech Sturaro zagra na takim poziomie następnych 10 spotkań. On ma robić swoją robotę. Typowy zadaniowiec. Czego można oczekiwać więcej? Celność podań i lepsza skuteczność pod bramką.

Też twierdzę, że to był najlepszy mecz Stefano w tym sezonie. Ale to głównie dlatego, że Sturaro jak dotąd grał totalny dramat.


Obrazek
ODPOWIEDZ