Roberto Pereyra

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 00:27

Macie całą listę powołanych?


Obrazek
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 00:32

Bramkarze: Sergio Romero (Sampdoria) Nahuel Guzmán (Tigres)
Obrońcy: Federico Fernández (Swansea) Mateo Musacchio (Villarreal) Pablo Zabaleta (Manchester City) Martín Demichelis (Manchester City) Marcos Rojo (Manchester United) Santiago Vergini (Sunderland)
Pomocnicy: Javier Mascherano (Barcelona) Roberto Pereyra (Juventus) Lucas Biglia (Lazio) Javier Pastore (PSG) Ángel Di María (Manchester United) Erik Lamela (Tottenham) Enzo Pérez (Benfica) Nicolás Gaitán (Benfica)
Napastnicy: Lionel Messi (Barcelona) Gonzalo Higuaín (Napoli) Sergio Agüero (Manchester City)


Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 18:27

Oczywiście bez Teveza.... :shock:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 18:34

Dż0ki pisze:Oczywiście bez Teveza.... :shock:
Martwi ciebie to?
Odpadają mecze, w których może złapac kontuzje. Będzie świezszy. Odpadają podróże do Hongkongach i innych amerykach. Nie ma problemu ze zmianami stref czasowych, klimatycznych. Chłop sobie siedzi w Turynie, bezpiecznie, trenuje, zajada paste i jest do ciągłej dyspozycji trenera.


Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 18:52

Zgadzam się, ale dziwi fakt, że chłop jest w gazie a ludzie w kadrze wciąż nie widzą dla niego miejsca.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 września 2014, 19:57

Robaku pisze:
Dż0ki pisze:Oczywiście bez Teveza.... :shock:
Martwi ciebie to?
Odpadają mecze, w których może złapac kontuzje. Będzie świezszy. Odpadają podróże do Hongkongach i innych amerykach. Nie ma problemu ze zmianami stref czasowych, klimatycznych. Chłop sobie siedzi w Turynie, bezpiecznie, trenuje, zajada paste i jest do ciągłej dyspozycji trenera.
Martwi mnie co na to Tevez, bo potrafię sobie wyborazić, jak mocno musi go dotykać ten ciągły brak powołania.

Natomiast jeżeli kompletnie mu to zwisa, to oczywiście, że lepiej dla nas.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2015, 13:23

Oglądał ktoś wczoraj Argentynę i jest w stanie powiedzieć jak zagrał Roberto?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2015, 15:36

Jutro odpoczywa na pewno, kontuzja mięśniowa :rotfl: W środę nie grał, ciekawe :ok:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 października 2015, 10:13

Pereyra uraz uda, dzisiaj ma się pojawić info na ile poważny i na ile wypada.

:facepalm:



Szczerze ? to dla mnie reprezentacje to jakaś jedna wielka parodia. Byłbym za tym, żeby to zlikwidować. Albo ograniczyć mecze w roku do minimum. Czyli raz na 2 lata turniej. Eliminacje powinny się składać z playoffów 3-4 mecze i koniec :) tak jak eliminacje do LM. Słabsze reprezentacje startowałyby od 1 rundy a te najlepsze rozstawione w 3-4 rundzie. Towarzyskie spotkania w ogóle bym olał.

Ej..wykasujecie mi jedną kartkę? Już dosyć długo noszę ją :P
Ostatnio zmieniony 10 października 2015, 10:15 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2015, 10:13

Jakby kogoś interesowało, Pereyra kontuzja uda, ma przejść badania. W poście wyżej pisałem, że nie zagrał z Bologną bo ma problemy mięśniowe ale na kadrę pojechał. Nie wiem jak to skomentować.

W całym tym zamieszaniu na rep. nabrałem wielkiego szacunku do Loewa za rozum, jakim wykazał się nie zażynając Khediry brakiem powołania.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2015, 13:24

Dragon pisze:Jakby kogoś interesowało, Pereyra kontuzja uda, ma przejść badania. W poście wyżej pisałem, że nie zagrał z Bologną bo ma problemy mięśniowe ale na kadrę pojechał. Nie wiem jak to skomentować.

W całym tym zamieszaniu na rep. nabrałem wielkiego szacunku do Loewa za rozum, jakim wykazał się nie zażynając Khediry brakiem powołania.
Chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze sam Khedira odrzucil teraz mozliwosc gry dla reprezentacji, majac na uwadze dluga kontuzje i chec powrotu do pelni zdrowia. Kilka dni temu czytalem wywiad z Samim, w ktorym to podkreslil.

A o Pereyrze info bylo juz wczoraj wieczorem, ale stwierdzilem, ze w obliczu kontuzji Moraty jest tak tragikomiczne , ze nie bede Was dobijal. ;)


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 00:27

Ktoś wie co z nim?


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 00:46

http://forzaitalianfootball.com/2015/10 ... -atalanta/
Możliwa miesięczna pauza, według tego źródła. Nie zdziwiłbym się jakby to było coś jeszcze poważniejszego. Jeśli piłkarz na facebooku mówi o procesie powrotu do zdrowia jaki należy rozpocząć następnego dnia, to znaczy, że w jego głowie będzie to coś dłuższego. Przynajmniej mi się takie wpisy kojarzą z zerwanymi więzadłami i złamanymi nogami. Uraz Pereyry na 99,9% jest mięśniowy. Jakbym miał oceniać po samym zejściu z boiska to dawałbym mu 2 tygodnie na wyleczenie. Ale coś ten wpis jest niepokojący.


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 12:38

namelessKING pisze:http://forzaitalianfootball.com/2015/10 ... -atalanta/
Możliwa miesięczna pauza, według tego źródła. Nie zdziwiłbym się jakby to było coś jeszcze poważniejszego. Jeśli piłkarz na facebooku mówi o procesie powrotu do zdrowia jaki należy rozpocząć następnego dnia, to znaczy, że w jego głowie będzie to coś dłuższego. Przynajmniej mi się takie wpisy kojarzą z zerwanymi więzadłami i złamanymi nogami. Uraz Pereyry na 99,9% jest mięśniowy. Jakbym miał oceniać po samym zejściu z boiska to dawałbym mu 2 tygodnie na wyleczenie. Ale coś ten wpis jest niepokojący.
Nie wierzyłbym w facebooka, bo nie ma znaczku potwierdzającego , że to oficjalny profil. Także tego


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 12:45

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/ ... rni-258019

Tuttojuve powołuje się na Tuttosport, który informuje, że przerwa Pereyry może wynieść ok. 20 dni, zatem, przynajmniej w teorii, zawodnik wróciłby po listopadowej przerwie na reprezentacje.

Spoko, wczoraj fajnie zaprezentował się Asamoah, więc całkiem możliwe, że Pogba będzie grał częściej w roli podwieszonego pomocnika (wczoraj całkiem dobrze sobie radził).


ODPOWIEDZ