Patrice Evra

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 20:34

Tevez via Twitter: Witaj bracie!
Obrazek


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 21:42



Orzeł wylądował :)


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2014, 01:09

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... kapitanem/

Wychodzi więc na to, że sprzątnęliśmy im sprzed nosa niedoszłego kapitana :bravo:


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 29 października 2015, 12:36

Jakiś gościu tłitnął, że gadał z Evrą, który stwierdził, że decyzja o opuszczeniu Manchesteru była błędem. Coś wspomniał, że to w świetle tego, że opuścił Old Trafford akurat gdy przejmował go Van Gaal.

Ciekawe, że takie coś wypłynęło akurat jak mamy kaszanę (podobno słowa są z wczoraj). Z drugiej strony, nie miałby powodu mówić o tym np. zaraz po wygraniu Scudetto albo po finale LM...

KLIK!


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 listopada 2015, 22:19

Może jednak nasz sztab medyczny nie jest aż tak beznadziejny ? :C

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... bie/qp3p57


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 listopada 2015, 00:09

Orientuje się ktoś co z Evrą? Czy ten uraz był groźny? Ile potrwa przerwa?

Edit: Jakiś problem z kostką, tyle się dowiedziałem z konferencji Maxa


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:21

Uważam że po sezonie Evra powinien odejść.Jest już wiekowy i jego kontrakt nie powinien być przedłużony. Konkurentem Alexa Sandro będzie Asamoah a jakby co jest jeszcze Padoin.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:44

Przecież on jest mega pożyteczny, bardzo dużo daje drużynie + jego doświadczenie i fantastyczne rozumienie się z Pogbą. W końcu mamy bogactwo na tej pozycji, on + Alex Sandro więc po co to marnować. Co jeśli odpukać Sandro zaliczy jakąś kontuzję?
Poza tym z tego co widać to na tę chwilę Evra, a nie Brazylijczyk jest pierwszym wyborem trenera. Pozbywanie się go teraz to będzie głupota.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 15:50

Sorek21 pisze:Uważam że po sezonie Evra powinien odejść.Jest już wiekowy i jego kontrakt nie powinien być przedłużony. Konkurentem Alexa Sandro będzie Asamoah a jakby co jest jeszcze Padoin.
No litości, ja to mam nadzieję, że Padoin nas w przyszłym sezonie opuści, bo jak go bardzo lubię, tak nie jest to zawodnik na Juventus, który chce się z sezonu na sezon stawać zespołem lepszym. Asamoah? Przecież nawet nie wiemy jak on będzie grał w dłuższej perspektywie po kontuzji. Evra na ławce to gwarancja jakości, na lepszą nas na razie nie stać.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 16:04

Evra 2 ostatnie mecze - 2 asysty - na głowy - Cuadrado i Mandzukica - słabo :co?: A gość ponoć wrzutki nie ma :prochno: Evra zapewnia spokój, doświadczenie, zresztą sądzę że odgrywa bardzo ważną role w szatni
jarmel pisze:Poza tym z tego co widać to na tę chwilę Evra, a nie Brazylijczyk jest pierwszym wyborem trenera.
Ja bym powiedział że na tej pozycji, widzę póki co vacat. Mamy dwóch równorzędnych zawodników! Jeden lepszy w defensywie, drugi w ofensywie. Tak samo jak w środku pomocy ciężko powiedzieć kto: Sturaro czy Khedira podstawowy - owszem Khedira często bywa kontuzjowany, ale jeżeli będą obaj zdrowi - trudno mi przewidzieć - Który będzie grał w podstawie - Który zagra z Bayernem :cwaniak: W ataku póki co Mandzukic i Dybala, ale nie zapominajmy że jest tez Morata i Zaza - ciężko cokolwiek wskazać - Kto i :co?: No i tak powinno być! :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 21:04

Już chyba dawno nie widzieliście Padoina w akcji, że stawiacie go nad Evrę... Zresztą Simone też kończy się kontrakt i akurat w jego przypadku raczej nawet nie rozważamy jego przedłużenia. Asamoah? Ani to lewy obrońca, ani zawodnik, na którego dyspozycję można liczyć. Jakby jakimś cudem (medycyny) wrócił do dawnej dyspozycji i niezawodności to będzie walczył o miejsce w składzie jako pomocnik.

Myślę, że będziemy chcieli przedłużyć umowę Pata o rok. Naprawdę, ogarnąć kogoś na takim poziomie na rezerwę to wcale nie prosta rzecz. Szczególnie jak się nie jest potentatem finansowym. W między czasie może pozyskamy jakiegoś młodego zawodnika na zasadzie wypożyczenio-współwłasności, tj. było to ze Sturaro).


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 22:43

Mam nadzieję, że mecz z Bayernem jak i poprzednie spotkania tego sezonu przekonały was, że Francuz już się skończył. Maks musi zacząć wyraźnie stawiać na Sandro.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 03:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Evra zapewnia spokój, doświadczenie
Jeśli wychodzi na boisko przeciwko mocarzom z Serie A to faktycznie...można to tak odebrać, ale gdy przyjdzie mu grać w LM przeciwko takim drużynom jak Bayern to jest cienki jak makaron lubella. Wiek nie ten to i motoryka nie ta. Kilka lat temu to Robbena wciągał nosem...teraz już takie coś nie przejdzie.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 10:53

Nie dopatrzyłem się wczoraj udanej akcji lub wygranego pojedynku ze strony Evry - nie wiem, może mrugnąłem akurat powieką?
Natomiast sprzedawanie go po wczorajszym meczu to dziecinada.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 12:51

Problem z Evrą jest taki, że gdy gra to nasza lewa strona z przodu nie istnieje. Fakt, że wczoraj Evra zagrał słabo szczególnie przy 2giej bramce Bayernu można mieć do niego pretensje.

Obrazek


Choć po części słaba postawa Evry wczoraj wynikała z braku wsparcia od Pogby, no ale widać co raz gorszą motorykę Francuza i nie zapewnia nam już takiego spokoju w obronie jak jeszcze choćby rok temu.
Mam nadzieję, że Maks zrewiduje hierarchie i to Sandro będzie podstawowym lewym, zresztą nie mamy już wiele do stracenia.


Dawniej Virus[Mauro].
ODPOWIEDZ