Patrice Evra

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 12:56

Arbuzini pisze: Myślę, że będziemy chcieli przedłużyć umowę Pata o rok. Naprawdę, ogarnąć kogoś na takim poziomie na rezerwę to wcale nie prosta rzecz. Szczególnie jak się nie jest potentatem finansowym. W między czasie może pozyskamy jakiegoś młodego zawodnika na zasadzie wypożyczenio-współwłasności, tj. było to ze Sturaro).
Lubię pragmatyzm Arbuza. Evra nawet w wieku 35 lat to idealny zmiennik dla Sandro, który będzie grał pierwsze skrzypce w przyszłym sezonie. Jak widać w Serie A Evra to wciąż jeden z lepszych piłkarzy na swojej pozycji. Wczoraj Francuz nie był pierwszoplanową postacią tego meczu. Miał trudne zadanie. Jestem wściekły, że wypadł Caceres i Chiellini. 3-5-2 to jednak inny poziom gry w obronie. Odbiło się to też na występie Evry. Zawsze lepiej się gra, kiedy za plecami masz Chielliniego. Evra bał się podłączyć bo przecież Robbena nigdy by nie dogonił.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lutego 2016, 15:54

nie się bał tylko taka była taktyka, nie wiem kiedy ostatnio lewy obrońca mający odpowiadać za Robbena robił różnicę z przodu albo w ogóle często podłączał się do akcji ofensywnych swojego zespołu ale raczej nie wyszło w ogólnym rozrachunku to na dobre jego drużynie ;]

przy golu na 2-0 to chyba nikt nie zachował się w obronie tak jak powinien ;] najmniej może zarzucić sobie Barzagli ale nawet i on pewnie wie, że mógł zrobić więcej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 10:51

Oba gole w regulaminowym czasie gry Bayern zdobył po zagraniach z prawej strony boiska, przy golu Comana w dogrywce nasza lewa strona była kompletnie pusta: chciałem, żeby Evra dostał okazję pokazania, że błędy 3 tygodnie temu były wypadkiem przy pracy. Tymczasem, stał się jednym z głównych winowajców porażki - w 90. minucie spotkania, zamiast wybijać piłkę, postanowił przebiec między dwoma Bawarczykami, co skończyło się z miejsca stratą, dośrodkowaniem Comana i golem Mullera. Wystarczyło wykopać piłkę.
Wojtek1207 pisze:Cała drużyna kopie na oślep, a ten w 91 minucie urząda sobie rajd między dwoma.
Vincitore pisze:Tak jak od 6 czerwca 2015 roku, każdego dnia zastanawiam się co by było gdyby sędzia odgwizdał karnego na Pogbie w meczu z Barceloną, tak od dziś będę myślał co by było gdyby Evra najzwyczajniej w świecie wywalił piłkę pod pole karne Bayernu, a nie próbował ją wyprowadzać.
Zapewne wtedy to Bayern by narzekał, że zdobyli kontaktowego gola, byli tak blisko, a odpadają w 1/8. Zadecydowały indywidualne błędy obrony w kryciu i nieodpowiedzialne, bezmyślne zachowanie Evry w ostatniej minucie. Trzy tygodnie temu Robben robił z nim, co chciał, a jak przyszło wtedy w drugiej połowie do krycia Lewego, który akurat zapędził się na prawe skrzydło, to Evra odpuścił, bo bawiąc się w sędziego uznał, że piłka wyszła na aut i w efekcie Robert dostał tyle przestrzeni na prawej stronie, co wczoraj Costa, zanim dośrodkował do Polaka przy kontaktowej bramce dla Bayernu. Na przestrzeni tego dwumeczu Evra dobitnie pokazał, że nie możemy na niego liczyć w ważnych momentach, a jego przydatność w ofensywie nie ma nic wspólnego z tym, z czego kiedyś słynął.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 22:03

W maju Francuz kończy 35 lat.( słownie trzydzieści pięć ! ) Nie widzę innej opcji niź podziękwanie mu za współpracę po tym sezonie.Trzeba patrzeć w przyszłość a Evra to przeszłość,co wiedzieli już w MU dwa lata temu.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2016, 22:17

To co wczoraj Evra odwalił pod koniec 90 minuty jest wystarczającym argumentem by mu podziękować. Jeśli chcą nadal grać 4-3-3 z Sandro na skrzydle to myślę, że nawet z Chiellinim na lewej mogli by spróbować.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 22:08

Mam wielką nadzieję, że był to pożegnalny mecz Wujka Pata w biało-czarnych barwach. Niech idzie być słabym gdzie indziej. Patrząc na jego grę w zakończonym sezonie, z każdym kolejnym meczem co raz bardziej tęskniłem za DJ'em Kuczerem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:27

jackop pisze:Mam wielką nadzieję, że był to pożegnalny mecz Wujka Pata w biało-czarnych barwach. Niech idzie być słabym gdzie indziej. Patrząc na jego grę w zakończonym sezonie, z każdym kolejnym meczem co raz bardziej tęskniłem za DJ'em Kuczerem.
Rozumiem,że można mieć pretensje o niektóre mecze Evry, ale jak trzeba być uprzedzonym żeby tęsknic za Kuczerem to nie jestem wstanie pojąć :doh:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:00

jackop w formie, tęsknić na kuczerem :prochno: Za dużo Premier L ostatnio ogląda, gdzie poziom 2x słabszy niż we Włoszech.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:45

Cabrini_Ekspercie, jakieś nowe typy od dzieci z Etiopii? :prochno: Geeez, emotka nie weszła i od razu ludzie łykają jak pelikany... Nie zmienia to faktu, że Francuz jest daremny, co wbijam tu ludziom do łba od miesięcy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 22:10

daremny nie jest ale wczoraj kompletnie się gubił w tyłach, właściwie nie wiem gdzie on był w kilku akcjach bo lewa strona była kompletnie pusta i to nie przy kontratakach

na ławkę bym go z chęcią zostawił, za charakter, szatnię i doświadczenie, ale w przyszył sezonie Sandro po prostu powinien być pierwszym wyborem jeśli tylko jest zdrowy i nie trzeba go oszczędzać na ważniejszy mecz


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2016, 15:55

Przedłużyliśmy kontrakt z Evrą o rok, z możliwością kolejnego przedłużenia do 2018. Myślę, że jest szansa, że chłopak u nas zakończy karierę.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2016, 17:24

Innymi słowy Pogba zostaje na co najmniej dwa lata. A biorąc pod uwagę, że Patrice jest jednym z najbardziej ogarniętych piłkarzy, a same Włochy mu leżą to nie powiedziane, że po zakończeniu kariery zawodniczej dostanie u nas robotę. Dobry wujek Pat. :ok:


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 21:01

Pewnie osoby śledzące VS już to widziały, ale wrzucam link dla reszty. Nie można przegapić tego dzika :hellyes:

https://www.instagram.com/p/BILIAkSDPsD/


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2016, 21:21

Mehehehe pisze:Pewnie osoby śledzące VS już to widziały, ale wrzucam link dla reszty. Nie można przegapić tego dzika :hellyes:

https://www.instagram.com/p/BILIAkSDPsD/
HEHE pozytywny wariat, chyba robi nam atmosferę w szatni.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2016, 13:15

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/ ... uve-320220

"pracuje ciężko, bo chcę wygrać Ligę Mistrzów z Juventusem"

:bravo: brawa dla tego pana!


ODPOWIEDZ