Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 12:38

Tuttosport potwierdza-naderwanie wiezadla w lewym kolanie. Powrot na boisko -50 dni


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 12:46

Patrząc na to jak długo przebiegała aklimatyzacją Llorente, można być wielkim optymistą w kwesti Moraty. Gość nie rozegra ani jednego sparingu, wróci na początek rozrywek serie a :lol: Już widzę jego pewność siebie na włoskich boiskach i zgranie z reszta drużyny.

Nie mógł zacząć lepiej. Nie spodziewam się niczego dobrego, ale zobaczymy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 14:00

"Aklimatyzacja" Llorente przebiegała do momentu złapania kontuzji przez Vucinica. Jeszcze rok temu naszą podstawową para napastników była para Tevez-Vucinic. Conte jeszcze wtedy nie mógł przyjąć do wiadomości żeby Mirko siedział na ławie. Fernando wskoczył za Vucinica- od razu strzelać, prawdopodobnie zacząłby strzelać wcześniej, gdyby wcześniej zaczął grać (nie tylko ogony po 10 minut). Poza tym Morata to nie Llorente, bez tej kontuzji i z nią to i tak wielka niewiadoma.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 14:03

Z drugiej strony nie wiem co jest wiekszą niewiadomą. 21 letni Morata, który grał ogony i strzelał bramki w klubie, na arenie międzynarodowej, w juniorach, czy 28 letni Ferdek, który przez rok poprzedzający dojście do Juve nie grał praktycznie w ogóle.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 15:36

Robaku pisze:Z drugiej strony nie wiem co jest wiekszą niewiadomą. 21 letni Morata, który grał ogony i strzelał bramki w klubie, na arenie międzynarodowej, w juniorach, czy 28 letni Ferdek, który przez rok poprzedzający dojście do Juve nie grał praktycznie w ogóle.
Llorente nie grał praktycznie w ogóle? To co powiedzieć o Moracie, który grał jeszcze mniej w tym sezonie niż Fernando w poprzednim.
A te jego bramki to głównie dobijające przeciwnika, naprawdę podziwiam co poniektórych,że są takimi optymistami w sprawie tego transferu, bo ja osobiście akurat w tym przypadku nie widzę nic co sprawia,ze ten transfer jest chociażby niezły, od formuły transferu po same umiejętności zawodnika.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 18:08

Kolejny zły zwiastun, ile jeszcze? Tego w Juventusie jeszcze nie grali, przynajmniej ja nie pamiętam. Nie jestem optymistą jeśli chodzi o dalsze losy Hiszpana w naszych barwach. Cóż, zobaczymy.

Bardziej się martwię, że zostaliśmy z 2,5 napastnikami a potencjalnych nazwisk poza Lukaku brak. Zresztą Belga pewnie też nie wyciągniemy jak Marotta będzie do 1 września błagał o wypożyczenie. Teraz jeszcze bardziej żałuję, że wystawiliśmy Fabio na promocję w biedronce :roll:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 19:33

Poza tym, że Morata nie trenuje z resztą druzyny nie mogę dopuscić, ze sie chłop od reszty odizoluje. Treningi jezykowe z Comanem super sprawa, ale jesli jeszcze będzie zaglądał na siłke Juve i wzmacniał górną częśc ciała to na pewno na minus mu to nie wyjdzie. We Włoszech obrońcy grają bezpardonowo i jesli Tevez sobie z tym radzi to mimo postury Ferdka łatwiej przepchnąć niż Carlitosa. Mam nadzieje, że nasi trenerzy od treningu fizycznego coś tam Alvaro zakordynują.

Właśnie trwają mME u19 Wegry 2014. Właśnie w meczu Wegry Portugalia niejaki Andre Silva ( gra w Porto B) strzelił 4 bramki - w ogóle miał 5 albo 6 strzałów. Ale komentator podał, iż 2 czy 3 lata temu królem strzelcow był nasz Alvaro z 6 trafieniami.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2014, 23:50

Dragon pisze:Tego w Juventusie jeszcze nie grali, przynajmniej ja nie pamiętam.
Jorge Andrade? Przyszedł, na starcie złapał wieczną kontuzję, odszedł i zakończył karierę :prochno: Wydaje mi się, że Malaka też z marszu doznał urazu.
Dragon pisze:Kolejny zły zwiastun, ile jeszcze?
Oby jak najmniej. W tym momencie, kiedy myślę o Moracie i jego transferze, zbiera mi się na solidnego bełta.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 10:36

jackop pisze:
Dragon pisze:Tego w Juventusie jeszcze nie grali, przynajmniej ja nie pamiętam.
Jorge Andrade? Przyszedł, na starcie złapał wieczną kontuzję, odszedł i zakończył karierę :prochno:
trochę inaczej to było. Andrade zaliczył cały pre-season, zagrał w 4 meczach (3 serie a + 1 coppa italia) i odnowiła mu sie stara kontuzja z deportivo. Odnawiała się praktycznie za każdym razem, dopiero po chyba 3 nieudanej próbie powrotu rozwiązano z nim kontrakt (piję do Ciebie, Pepe!). Ćwiczył z Malagą, potem z FC Toronto, jednak z nikim nie podpisał kontraktu i zakończył karierę. Morata chyba pierwszy raz zalicza taką kontuzję.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 11:38

Mam nadzieję, że chłopak wytrzyma psychicznie. Bo po tej kontuzji presja na nim z pewnością się zwiększy. Ja tam jednak chyba jestem jednym z nielicznych, którzy wierzą w niego. Wcześniej nie miał żadnych urazów, ale niestety kontuzje to także część tego sportu i nie zawsze można tego uniknąć.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 16:53

pan Zambrotta pisze:
jackop pisze:
Dragon pisze:Tego w Juventusie jeszcze nie grali, przynajmniej ja nie pamiętam.
Jorge Andrade? Przyszedł, na starcie złapał wieczną kontuzję, odszedł i zakończył karierę :prochno:
trochę inaczej to było. Andrade zaliczył cały pre-season, zagrał w 4 meczach (3 serie a + 1 coppa italia) i odnowiła mu sie stara kontuzja z deportivo. Odnawiała się praktycznie za każdym razem, dopiero po chyba 3 nieudanej próbie powrotu rozwiązano z nim kontrakt (piję do Ciebie, Pepe!)..
Dokładnie tak. Słowo klucz to: przygotowanie. To miałem na myśli, Morata będzie zupełnie bez przygotowania do sezonu co może niesamowicie odbić się na jego grze. Zresztą na pewno tak będzie, siła fizyczna, pewność siebie, zgranie z zespołem itp. To naprawdę dobrze nie wróży, a obrońcom Moraty daje złoty argument przy ewentualnej krytyce jego gry.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2014, 14:49

Wczoraj Morata zagrał świetnie zawody, choć powinien strzelić gola. Jako jedyny wczoraj długimi fragmentami ciągnął gre w ataku (dopiero potem pomogli mu Tevez i Pogba). 22 lata, szybkość, technika, siła, gra w powietrzu, spryt - ma wszystko. Dzisiaj dla mnie to on jest murowanym piłkarzem na 1. skład i myślę, że w każdej chwili możemy spodziewać się, że jak zacznie grać to będzie regularnie strzelał. Jeśli dostanie szanse to myślę, że 15-16 bramek w lidze i ok. 20 w sezonie strzeli spokojnie.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2014, 15:01

Makiavel@
Ma wszystko prócz wykończenia.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2014, 16:18

Dajmy mu rozegrać jeszcze 2-3 mecze w wymiarze 60-90 minut to wykończenie też się pojawi. Na razie od początku sezonu rozegrał 180 minut i ma jedną bramkę strzeloną.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2014, 16:36

Grał znacznie mniej ale robi lepsze wrażenie niż LLorente. Jest bardziej zwrotny, szybszy , technikę też ma lepszą. No i jest od niego młodszy.Nadchodzi jego czas w Juve.


ODPOWIEDZ