Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 listopada 2017, 20:05

Polecam asystę Moraty z dzisiejszego meczu https://www.footbie.com/video/eden-haza ... 18-11-2017


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 08:49

Morata wczoraj w meczu z Arsenalem, po raz kolejny potwierdził że raczej topem nigdy nie będzie zmaścić takie setki jak wczoraj to nie wiem kto by dał rade. 4 setki, z czego dwie 99999999% ale dał rade strzelić najpierw obok bramki a potem prosto w Cecha. Wow

Clown fiesta w 44 sekundzie jest niesamowita
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2018, 09:14 przez ahojekk, łącznie zmieniany 1 raz.


Dawniej Virus[Mauro].
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 09:02

Widzę, że to przewracanie się przy co drugim kontakcie z rywalem też mu pozostało jeszcze z czasów gry u nas :rotfl:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 09:09

Morata bez wątpienia ma umiejętności ale skuteczność ma fatalną bo to co wczoraj robił ma się dokładnie do tego co robił w Juve. Wracam pamięcią do meczu z Bayernem, Morata ciągnął zespół jak wczoraj, robił sporo szumu i to na tyle. Miał kapitalna asystę przy bramce Cuadrado ale sam też miał czyste setki, które powinien wykończyć i byłoby po zawodach. Oczywiście jednej prawidłowej bramki nie uznał mu sędzia ale poza tym miał dwie lub trzy świetne okazje, które tej klasy zawodnik powinien z zamkniętymi oczami wykorzystać. Do tej pory żałuję, że wtedy nie było z nami Teveza, który był killerem z zimną krwią.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 09:49

Ależ w tej BPL wolna amerykanka :prochno:

Fajnie się to musiało oglądać postronnym widzom; szkoda, że mecz pokrył się z naszym...

A Morata, jak to Morata. Potencjał w nim drzemie niesamowity, trochę jak w Dybali...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 18:00



I żeby nie było jest to opinia bezstronnego gościa. Także o żadnym hejterstwie tutaj nie ma mowy. Jak na razie potwierdza się to, że Morata po prostu nie jest i nigdy nie był snajperem z topu.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 20:06



Cały piłkarski świat się śmieje z naszego byłego gracza.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 20:34

Wystarczył jeden słabszy mecz i jaki lincz :prochno: ale skoro tyle szumu wokół niego tzn że od takiego gracza wymaga się więcej, więc jest klasowym graczem :D

PS: Ciekaw jestem czy Conte poszedłby na wymianę Morata-Higuain :think:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2018, 22:12

Dajcie spokój z tym wyśmiewaniem Moraty. Jego następca z numerem 9 u nas też nie błyszczy i marnuje na potęgę. Najpierw przyjrzycie się grze Higuaina którego wykańczanie akcji to koronny atut - zawsze był w tym aspekcie lepszy od Alvaro - za który zapłaciliśmy ponad 90 mln, a wygląda on ostatnio niemrawo. Poza tym, Morata to gracz statystycznie lepszy w Europie. Czy bym wolał Morate u nas niż Higuaina? Nie w tym rzecz, jednak czasem miewam wrażenie że to już nie jest ten gracz co w Napoli... Owszem, nasi zawodnicy może nie wykorzystują jego potencjału - ale to przecież ma być zawodnik, który ma pół sytuacji w meczu i ją wykorzystuje. OK ja rozumiem że nie da się za każdym razem trafiać, ale bez przesady.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 09:18

Piotr Juvefan pisze:Wystarczył jeden słabszy mecz i jaki lincz :prochno: ale skoro tyle szumu wokół niego tzn że od takiego gracza wymaga się więcej, więc jest klasowym graczem :D

PS: Ciekaw jestem czy Conte poszedłby na wymianę Morata-Higuain :think:
A kto by na taką wymianę nie poszedł?


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 10:27

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5AF80EDA

Apropos ostatnich popisów. I nie tylko ostatnich.


Forza Juve!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 11:51

O ja zagrał słaby mecz, ale beka faktycznie :facepalm: Facet w Premier League ma 10 goli i 4 asysty, większość napastników może o takim wyniku tylko pomarzyć. Póki co gra dobry sezon i oby tak dalej.


#AllegriOut
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 11:59

Bukol87 pisze:
Piotr Juvefan pisze:Wystarczył jeden słabszy mecz i jaki lincz :prochno: ale skoro tyle szumu wokół niego tzn że od takiego gracza wymaga się więcej, więc jest klasowym graczem :D

PS: Ciekaw jestem czy Conte poszedłby na wymianę Morata-Higuain :think:
A kto by na taką wymianę nie poszedł?
No to nie ma co czekać :D Higuain rzadko strzela, statystyki mają podobne, Morata jest młodszy, więcej biega,ma lepszy drybling i ciąg na bramke, strzelał u nas ważne bramki i z topowymi drużynami grał bardzo dobrze(Real ,City,Bayern) i jak widać jest bardzo medialny :prochno:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 17:59

Morata potrzebuje pięciu setek żeby strzelić jednego gola, tak było w Realu, tak było w Juve i tak jest w Chelsea, on już nigdy tego nie zmieni, taki zawodnik. Mam nadzieję, że nigdy do Juve nie wróci.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2018, 19:56

jarmel pisze:O ja zagrał słaby mecz, ale beka faktycznie :facepalm: Facet w Premier League ma 10 goli i 4 asysty, większość napastników może o takim wyniku tylko pomarzyć. Póki co gra dobry sezon i oby tak dalej.
I o takich sytuacjach jak on ma też, każdy kij ma 2 końce, Morata nie raz wygląda przy tych setkach jakby nie wiedział co w ogóle robi na boisku i maści je w dziecinny sposób.


ODPOWIEDZ