Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 10:12

Makiavel pisze: Stosując kryterium 30 bramek co sezon wychodzi nam, że Higuain jest lepszy od Ronaldo czy Del Piero :prochno: Idiotyczny argument.
Nie bardziej idiotyczne jest porównywanie 10 do 9.

Ronaldo (BRA) był lepszy od Igły i to bez dwóch zdań. Zniszczyły go kontuzje, aczkolwiek był chyba jedną z najlepszych 9 w historii (gdy zdrowy).

Morata nigdy nie strzeliłby w Serie A 30 bramek.

Osobiście lubie Hiszpana i życze mu jak najlepiej, aczkolwiek póki co jest kandydatem do Topowej 9. Igła nią jest.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 10:17

Makiavel pisze:Dokładnie o to mi chodziło z tym porównaniem. Tańczycie jak wam zagram. Mandzukic to gracz do orki, rzemieślnik. Morata to piłkarska ekstraklasa.

Palinder masz wybitnie słabą pamięć. Gole z niczego? Choćby w Juve vs City. Wygrywać mecze? A kto nam wygrał PW w dogrywce z Milanem? Wcześniej mecz z Interem w tych samych rozgrywkach. Ostatnio mecz ze Stoke.

Wolałabyś dwuletnie Porsche czy siedmioletnie? Pod tym względem młodszy równa się lepszy.

Stosując kryterium 30 bramek co sezon wychodzi nam, że Higuain jest lepszy od Ronaldo czy Del Piero :prochno: Idiotyczny argument.
Kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. Ok, bramka z City faktycznie była w dużej mierze dziełem Moraty, o tym zapomniałem. Miałem na myśli właśnie takie sytuacje, w których napastnik zdobywa gola z niczego, a gol ten decyduje o zwycięstwie. Igła wielokrotnie ładował bramy zza pola karnego, mając przed sobą kilku obrońców.
Idiotyczny to jest Twój argument z samochodami, piłkarz to nie samochód, wiek przemawia za Moratą, bo może być jeszcze lepszy, ale porównując sytuację tu i teraz nie ma żadnego znaczenia.
Od napastnika wymaga się goli, a Morata raz w karierze przekroczył liczbę 20 we wszystkich rozgrywkach. Jak zacznie to robić regularnie to uznam, że jest topowym zawodnikiem. Porównywanie go do Alexa, który po kontuzji grał raczej cofniętego napastnika czy do Ronaldo, który potrafił strzelić po 50 bramek na sezon to już najczystszej wody głupota.

EDIT:
Nie skumałem, że doktorowi chodziło o brazylijskiego Ronaldo. W takim razie gratuluję pomysłu, porównywać do gościa, który co sezon walił pauzy związane z kontuzjami, a potem grał w Realu trenowanym przez Fabio "1:0" Capello :bravo:

@Maly
Mi się właśnie wydaję, że było odwrotnie, sędziowie zbyt często się nabierali na te jego upadki i gwizdali faule. Tak samo uważam, że żaden inny piłkarz Juve (może poza Cuadrado) nie zaliczał gleby tak często jak Morata :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:04

Maly pisze:
Bukol87 pisze:Mandzu będzie dla mnie zawsze poziom wyżej od Moraty, bo wolę w tej dyscyplinie facetów z jajami a nie wyżelowanych gogusiów.
to pewnie i Rasiak jest poziom wyżej od Moraty a co najmniej pół ;)

Morata nie przewracał się sam z siebie tylko z powodu swojej dynamiczności, wiele razy był tak na prawdę faulowany ale sędziowie tego nie gwizdali, Dybala przewraca się niemal równie często mimo, że nie jest tak dynamiczny ale płaczu w tym temacie tu nie widziałem bo najczęściej na nim jednak sędziowie widzą faule

po tym jak spora część tu uważała, że Mandzu lepszy od Moraty porównywać Moratę z Igłą nie ma sensu jeśli chodzi o kwestie czysto piłkarskie chociaż to już nie byłaby tak głupia dyskusja, wg mnie obecnie Igła jest lepszy w pewnych aspektach dzięki swojej sile a Morata lepszy w innych dzięki szybkości - na kontry (jakimi gramy w LM) na pewno lepszy jest Morata, na ogórów w Serie A na pewno lepszy jest Igła itp. itd. natomiast finansowo na pewno lepszym biznesem byłoby wykupienie Moraty za 60mln niż kupno za 90 Higuaina ale to już pisałem w temacie o Igle - wiek robi różnicę a kupno Igły za tak kosmiczne pieniądze jak na 29 latka mogłyby opłacać się tylko i wyłącznie w przypadku wygrania LM, inaczej to po prostu wtopa bo na wygrywanie w Serie A najzwyczajniej w świecie wystarczał Mandzukic a nawet Zaza, szczególnie że był już wtedy Dybala... także jeśli Igła nie da nam LM to będzie to zmarnowane 90mln bo za rok, max dwa okaże się że znów musimy wydać kupę siana na napastnika z topu bo go nie będziemy mieli, Morata/Lukaku byłby inwestycją która może się zwrócić nie tylko sportowo ale i finansowo
Aha. Teraz rozumiem.
1. Na Moratę we Włoszech uparli się sędziowie.
2. Kupno Higuaina opłaciłoby się gdybyśmy wygrali LM. Dojście do finału sprawia, że to deal całkowicie nieopłacalny.

I wszystko jasne. Można się rozejść.
:rotfl:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 13:21

skoro celem było wygranie LM a było bo nie raz i nie dwa mówiono o tym od Marotty, przez Buffona po ostatniego rezerwowego to tak, nie wygranie jej sprawia, że celu nie osiągnięto, Higuain miał w tym pomóc, po to został kupiony i zawiódł, nie da się łopatologiczniej ale i tak nie spodziewam się, że to zrozumiesz

a na Moratę nie uparli się sędziowie we Włoszech a już na pewno ja nic takiego nie napisałem, po prostu jak ktoś upada 10 razy na mecz to prościej dla sędziego jest nie zagwizdać ani razu niż 2 razy się pomylić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 14:49

Maly pisze:skoro celem było wygranie LM a było bo nie raz i nie dwa mówiono o tym od Marotty, przez Buffona po ostatniego rezerwowego to tak, nie wygranie jej sprawia, że celu nie osiągnięto, Higuain miał w tym pomóc, po to został kupiony i zawiódł, nie da się łopatologiczniej ale i tak nie spodziewam się, że to zrozumiesz

a na Moratę nie uparli się sędziowie we Włoszech a już na pewno ja nic takiego nie napisałem, po prostu jak ktoś upada 10 razy na mecz to prościej dla sędziego jest nie zagwizdać ani razu niż 2 razy się pomylić
Mały... wdech, wydech, wdech, wydech.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś powyżej i daj mi znać, czy myślisz tak naprawdę, czy po prostu miałeś zaćmienie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 11:44

2 miesiące spokoju. "Porsche" u mechanika.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 12:08

szczypek pisze:2 miesiące spokoju. "Porsche" u mechanika.
A przed świętami Mały kontraktuje cz. 154. Dyskusja w tym temacie jest tak żałosna, że głowa boli. Powinna zostać już dawno zakończona :D.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 12:26

Morata jest podatny na kontuzje :smile:



A Mandzukic nie :prochno:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 14:59

Adrian27th pisze:
Makiavel pisze: Stosując kryterium 30 bramek co sezon wychodzi nam, że Higuain jest lepszy od Ronaldo czy Del Piero :prochno: Idiotyczny argument.
Nie bardziej idiotyczne jest porównywanie 10 do 9.
Z cyferkami to on od zawsze ma kłopot. Kiedyś palnął, że Raul i Morientes to duet klasycznych "9". :lol:

Jak można było się spodziewać, Alvaro jeszcze nie zastąpił D. Costy, bo choć bramki strzela (nie dziwota, skoro cały zespół gra na niego) to jednak Diego swoim zaangażowaniem w rozegranie, czy defensywę dawał więcej drużynie niż statyczny Morata. Teraz wypadł na dwa miesiące, ciekawe ile potem będzie dochodził do pełnej dyspozycji. :think:


Forza Juve!
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 października 2017, 18:40

Cobra pisze:Morata jest podatny na kontuzje :smile:



A Mandzukic nie :prochno:
Faktycznie, Mandzukic jest równie niepodatny na kontuzje jak zaawansowany technicznie :prochno:

Morata nominowany do bramki i zawodnika miesiąca w PL


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 października 2017, 18:54

Gwarantuję wam, że ten temat będzie aktywny aż do momentu śmierci Makiavela, jednocześnie będąc tematem z największą ilością postów przez najbliższe 50 lat.

Co tam jakiś Del Piero, co tam Zlatan, Pirlo, Zidane czy inne wielkie osobistości Juventusu. Morata to najlepszy piłkarz i chuuuuuu...

:facepalm:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 07:47

Sila Spokoju pisze:Gwarantuję wam, że ten temat będzie aktywny aż do momentu śmierci Makiavela, jednocześnie będąc tematem z największą ilością postów przez najbliższe 50 lat.

Co tam jakiś Del Piero, co tam Zlatan, Pirlo, Zidane czy inne wielkie osobistości Juventusu. Morata to najlepszy piłkarz i chuuuuuu...

:facepalm:
To po jakiego grzyba odpisujesz? Fejspalm się sam.


:allegri: na śmietnik
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 10:06

Dokładnie tak, ten temat żyje nie ze względu na obecność w niej Makiavela czy Malego, we dwójkę znudziliby się nim szybko, natomiast problemem jest cała reszta, czyli my. Trzeba chłopaki wziąć to na siebie i przestać tu pisać, nawet po najbardziej kompromitującej wpadce Alvaro, po prostu dać spokój, wysłać PW czy coś, ale nie karmić tego tutaj. Damy radę?

Kto następny napisze w tym temacie ma małego małego.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2017, 13:45

Ciekawy wywiad Moraty w LGdS, opublikowany również fragment na głównej. Jednak myślę, że główna kwestia nie została zawarta. Boski Alvaro powiedział, że w Londynie gra mu się okej, ale nie ma zamiaru zostać w Anglii przez długi czas. Życie mu tam nie odpowiada.

Różnie można ten wywiad odebrać, ale nagle zaczyna wspominki o Juventusie i jak to było we Włoszech super. Nie wydaje Wam się, że to lekki uśmiech w stronę Turynu? Skoro rzeczywiście mu tak źle, to Juventus jest jednym z nielicznych klubów, do których mógłby Hiszpan zawitać. Atletico, PSG i Juve. Reszta raczej odpada. Zobaczylibyście ponownie Moratę w naszych barwach?


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 października 2017, 14:00

gucio_juve pisze:Zobaczylibyście ponownie Moratę w naszych barwach?
Za bardzo rozsądne pieniądze, jako drugi napastnik do rywalizacji o pierwszą jedenastkę z Higuainem, czemu nie? Gość mimo, że nie najlepiej mu szło w lidze to miał niesamowity patent na LM, czego brakuje Gonzalo. Niestety Chelsea zażyczyłoby sobie jednak takich pieniędzy, że nie ma szans, a w takim przypadku szkoda sobie zawracać głowę, gdyż Alvaro to też nie jest zawodnik, za którego warto zapłacić wielkie pieniądze, mimo dużej sympatii którą ciągle mam do niego. Koszt 30-40 mln to max co można by wydać, a na to szans na razie nie ma, przecież dopiero jest w Chelsea pierwszy sezon.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ODPOWIEDZ