Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 18:33

Pierwszy w karierze, jeśli się nie mylę. To też jego pierwsze bramki...nogą w Chelsea. Szczególnie druga ładna. Ma chłop szybkość i potrafi to wykorzystać.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:08

No cóż, to musi robić wrażenie, 4 bramki w Stoke w deszczowy wieczór. Tutaj punkty gubią najwięksi, a Chelsea sobie weszła jak po swoje + hattrick Moraty. Niech mu się wiedzie.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:36

Szkoda,że swego czasu nie udało się go zatrzymać u nas.Napastnik na lata.Nie musielibyśmy przepłacać za Higuaina.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 23:03

Sorek21 pisze:Szkoda,że swego czasu nie udało się go zatrzymać u nas.Napastnik na lata.Nie musielibyśmy przepłacać za Higuaina.
Można było kupić jego zamiast Higuaina teraz możemy sobie w brodę pluć :prochno:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 23:22

Jeszcze parę tygodni temu Morata - na forum jp, najbardziej wyśmiewany grajek świata (nie licząc De Ceglie, Giovinco, itp). Obecnie: Szkoda, że nie kupiliśmy Moraty zamiast Higuaina.
#juvepolandtostanumysłu


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 02:30

ostatnio przy takim stylu gry i miszi baczszułaj strzelił hattricka. Ja Moraty w ogole nie załuje dla mnie Higuain jest o niebo lepszy. U nas w 1 sezonie Agrentyńczyk strzelil prawie dwa razy wiecej bramek niz hiszpan w dwa lata - chyba o czymś to mowi u nas sie nie sprawdzil oi tyle podobnie jak Henry, jak Davids, Vieira, Abumeyang w Milanie, jak DeBruyne w Chelsea - i takich przykladow mozna podawac mnostwo. Dla mnie jedyne co ma to szybkosc.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 02:51

dla mnie Higuain jest o niebo lepszy
Chyba w pożeraniu hamburgerów, bo w obecnym sezonie gra jak piłkarz warty 9mln a nie 90 o zgrozo.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 07:41

MishaAveJuve pisze:(...)u nas sie nie sprawdzil oi tyle podobnie jak Henry, jak Davids[/b(...)

Davids? Edgar Davids? Nie sprawdził się? :hellyes: :ahsisi: :facepalm:


:allegri: na śmietnik
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 07:57

Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:(...)u nas sie nie sprawdzil oi tyle podobnie jak Henry, jak Davids[/b(...)

Davids? Edgar Davids? Nie sprawdził się? :hellyes: :ahsisi: :facepalm:
To samo chciałem napisać. #juvepolandtostanumyslu


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 07:58

Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:(...)u nas sie nie sprawdzil oi tyle podobnie jak Henry, jak Davids[/b(...)

Davids? Edgar Davids? Nie sprawdził się? :hellyes: :ahsisi: :facepalm:
czytasz ze zrozumieniem? jestes niesamowitym ignorantem, ucinasz zdanie i sie smiejesz. Dokoncz czytac Davids nie sprawdził sie w Milanie ! tak jak w Milanie nie sprawdzil sie Vieira, Abumeyang a w Interze Pirlo.... czy Bergkamp
top skorer Morata przyszly zdobywca zlotej pilki przez dwa lata strzelil 15 bramek - łu hu jeah z chlopem byśmy zawojowali świat. :facepalm:


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 09:12

Lucas87 pisze:Jeszcze parę tygodni temu Morata - na forum jp, najbardziej wyśmiewany grajek świata (nie licząc De Ceglie, Giovinco, itp). Obecnie: Szkoda, że nie kupiliśmy Moraty zamiast Higuaina.
#juvepolandtostanumysłu
Ja akurat zawsze ceniłem sobie Morate i żałowałem jego odejścia. Tak uważam,,że Morata jest lepszy od Higuaina,bo nie pęka w meczach z największymi. Strzelił gola choćby na Bernabeu dając na awans do finału i zagrał koncertowe zawody z Bayernem na AA gdzie zabrakło nam szczęścia w końcówce. Gonzalo w takich topowych meczach NIE ISTNIEJE. I w kadrze też juz z niego rezygnują.


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 11:04

morata uciszył swoich krytykantów w pięknym stylu . tak miał grac torres .


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 12:42

MishaAveJuve pisze:
Bobby X pisze:
MishaAveJuve pisze:(...)u nas sie nie sprawdzil oi tyle podobnie jak Henry, jak Davids[/b(...)

Davids? Edgar Davids? Nie sprawdził się? :hellyes: :ahsisi: :facepalm:
czytasz ze zrozumieniem? jestes niesamowitym ignorantem, ucinasz zdanie i sie smiejesz. Dokoncz czytac Davids nie sprawdził sie w Milanie ! tak jak w Milanie nie sprawdzil sie Vieira, Abumeyang a w Interze Pirlo.... czy Bergkamp
top skorer Morata przyszly zdobywca zlotej pilki przez dwa lata strzelil 15 bramek - łu hu jeah z chlopem byśmy zawojowali świat. :facepalm:
Zafunduj sobie młodzieńcze korepetycje z języka Polskiego, wróć i przeproś. Nie zrównuj do swojej głupoty innych.


:allegri: na śmietnik
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 14:49

Piotr Juvefan pisze:
Lucas87 pisze:Jeszcze parę tygodni temu Morata - na forum jp, najbardziej wyśmiewany grajek świata (nie licząc De Ceglie, Giovinco, itp). Obecnie: Szkoda, że nie kupiliśmy Moraty zamiast Higuaina.
#juvepolandtostanumysłu
Ja akurat zawsze ceniłem sobie Morate i żałowałem jego odejścia. Tak uważam,,że Morata jest lepszy od Higuaina,bo nie pęka w meczach z największymi. Strzelił gola choćby na Bernabeu dając na awans do finału i zagrał koncertowe zawody z Bayernem na AA gdzie zabrakło nam szczęścia w końcówce. Gonzalo w takich topowych meczach NIE ISTNIEJE. I w kadrze też juz z niego rezygnują.
Skończyłem czytać Twój post po stwierdzeniu, że Morata jest lepszy od Higuaina. Ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale chyba jedynym elementem piłkarskiego rzemiosła, w którym Hiszpan jest lepszy od Igły to gra głową.
Swoją drogą przerażają mnie ludzie, którzy po kilku słabszych występach Argentyńczyka kładą na nim krzyżyk. Pamiętasz może kto strzelił obie bramki w pierwszym półfinale LM i praktycznie zapewnił nam awans do finału? Ja jestem spokojny, bo Pipita wróci do formy i przestaniecie płakać, a co gorsza wygłaszać herezje :hellyes:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2017, 15:05

panlider pisze:
Piotr Juvefan pisze:
Lucas87 pisze:Jeszcze parę tygodni temu Morata - na forum jp, najbardziej wyśmiewany grajek świata (nie licząc De Ceglie, Giovinco, itp). Obecnie: Szkoda, że nie kupiliśmy Moraty zamiast Higuaina.
#juvepolandtostanumysłu
Ja akurat zawsze ceniłem sobie Morate i żałowałem jego odejścia. Tak uważam,,że Morata jest lepszy od Higuaina,bo nie pęka w meczach z największymi. Strzelił gola choćby na Bernabeu dając na awans do finału i zagrał koncertowe zawody z Bayernem na AA gdzie zabrakło nam szczęścia w końcówce. Gonzalo w takich topowych meczach NIE ISTNIEJE. I w kadrze też juz z niego rezygnują.
Skończyłem czytać Twój post po stwierdzeniu, że Morata jest lepszy od Higuaina. Ja rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale chyba jedynym elementem piłkarskiego rzemiosła, w którym Hiszpan jest lepszy od Igły to gra głową.
Swoją drogą przerażają mnie ludzie, którzy po kilku słabszych występach Argentyńczyka kładą na nim krzyżyk. Pamiętasz może kto strzelił obie bramki w pierwszym półfinale LM i praktycznie zapewnił nam awans do finału? Ja jestem spokojny, bo Pipita wróci do formy i przestaniecie płakać, a co gorsza wygłaszać herezje :hellyes:
Nie kładę krzyżyka na Higuainie, wiem że jest bramkostrzelny,ale nie udowodnił mi jeszcze,że jest silnym punktem zespołu w starciach z Realem/Barcą/Bayernem. Czyli drużynami,które są naszymi największymi rywalami w walce o LM. Specjalnie dałem przykład występów Moraty z Realem i Bayernem ponieważ mam gwarancje,ze Hiszpan radzi sobie w hitowych meczach. Strzela mniej od Higuaina(teraz w Chelsea strzeli wiecej),ale jest to gracz do wygrania LM,czego o Higuainie powiedzieć nie mogę. Możemy się zachwycać hat-trickim Argentyńczyka,który przyjdzie jestem tego pewny i Higuain wróci na dobre tory,ale w LM w kluczowym momencie nie mam z nim żadnych gwarancji. Gonzalo ma 30 lat i musi wciaż udowodnić swoją klasę grając z klasowymi drużynami i ich piłkarzami. Morata sobie z tym dobrze poradził,więc dla mnie to On dałby Juventusowi więcej,ale to oczywiście moje zdanie ;)


Obrazek
ODPOWIEDZ