Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 18:16

Należy dodać, że Alvaro wszedł z ławki, czyli standardowo jak w swojej całej karierze. No chyba, że Antek go na ligę oszczędza :smile:

Ten temat to jest fenomen. Ja Moratę lubię i szanuję za to co zrobił dla Juve, czyli pewnie tak jak 99% kibiców. Problem w tym, że przez głupie i totalnie oderwane od rzeczywistości opinie dwóch delikwentów tego forum, biedny Alvaro chcąc nie chcąc na tym cierpi, mimo że nie zasłużył. Paranoja :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 18:25

mateo369 pisze:Należy dodać, że Alvaro wszedł z ławki, czyli standardowo jak w swojej całej karierze. No chyba, że Antek go na ligę oszczędza :smile:

Ten temat to jest fenomen. Ja Moratę lubię i szanuję za to co zrobił dla Juve, czyli pewnie tak jak 99% kibiców. Problem w tym, że przez głupie i totalnie oderwane od rzeczywistości opinie dwóch delikwentów tego forum, biedny Alvaro chcąc nie chcąc na tym cierpi, mimo że nie zasłużył. Paranoja :prochno:
Cierpi tylko i wyłącznie jego reputacja na tym forum ;)
Sam Alvaro cierpi wyłącznie wtedy, kiedy ma problemy z dziewczyną albo poczuje oddech obrońcy przeciwnika na plecach :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 19:06



Morata vs Arsenal, pojawił się dopiero w 75 min. Nic ciekawego. Zmarnował dwie powiedzmy dobre sytuacje, kilka razy powalczył w powietrzu z różnym skutkiem, zmarnował karnego i tyle.


Conte mówił, że ma ogromne braki kondycyjne i na pewno nie będzie podstawowym graczem na początku sezonu. Ciekawe czy to tylko taka gadka czy Antek widzi że Morata potrzebuje dużo czasu żeby zrozumieć angielską piłkę i zdejmuję z niego presję. Na pewno będzie inaczej traktowany/oceniany, to już nie jest młody gówniarz, tylko dojrzały piłkarz kupiony za naprawdę dużą kasę i będą wymagać od niego naprawdę wiele. Za tydzień początek sezonu ... :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:31

Mina Conte bezcenna :)

A Morata, jak się przewracał tak nadal się przewraca ;)

Tyle kasy wywalić za rezerwowego kołka to tylko Chelsea potrafi :smile:


Obrazek
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:39

Ten Morata to chyba się z ławki do końca kariery nie podniesie. No nie rozumiem jego "fenomenu" a tym bardziej ceny jaką za niego zapłaciła Chelsea. Jedyną adekwatną cenę do jego umiejętności to zapłacił Juventus Realowi.


kuqi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2008
Posty: 49
Rejestracja: 08 listopada 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 20:44

TheDreamer pisze:
Wiem, że to tylko urywki ale oglądając to przypomniał mi się Juve Conte z Llorente w składzie. Podobny sposób grania długich piłek na wysokiego i zastawiającego się napastnika z przodu. Z Moratą wąpię, że coś takiego się sprawdzi.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 08:49

Nic dziwnego, że wszedł z ławki bliżej końca spotkania, jak przyszedł późno zagrał jeden sparing i zaliczył kilka sesji treningowych.. żeby nie było, nie bronie jego "talentu" ale każdy piłkarz potrzebuje troche czasu na zrozumienie i zgranie z nowymi kolegami.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 17:54

Ha ha ha. Bramka i GENIALNA asysta w debiucie :prochno:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 18:13

Makiavel pisze:Ha ha ha. Bramka i GENIALNA asysta w debiucie :prochno:
panlider pisze:
CavAllano pisze:Antonio odechciało się robić cyrku przy linii bocznej, coś spokorniał.

Morata co podanie to się na piłce przewraca. As.
Strzelił gola, teraz tylko pozostaje nam czekać na post Małego albo Makiavela :facepalm2:
Jesteś do bólu przewidywalny. Słaby mecz Moraty to siedzisz jak mysz pod miotłą, dobry mecz Moraty - Twój post pojawia się mnie więcej w ciągu 5 min po końcowym gwizdku.
Nie mniej jednak, nie można zakrzywiać rzeczywistości, dobry mecz Hiszpana. Szkoda tylko, że z czereśniakami, a jego bramka i asysta nie dały Chelsea nawet punktu.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 18:31

No i co ignoranci? Jak zwykle Morata w kluczowych momentach, nie zawodzi, a trzycyfrówka coraz bardziej realna!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 19:02

Ja pierdziele, jak wyciszyć ten temat albo chociaż tego typka żeby się nie pojawiał na głównej juvepoland? Czy on brał jakis ślub z tym Moratą?

Zmieńce mu z Juventino na Moratino czy coś.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 19:16

Makiavel pisze:Ha ha ha. Bramka i GENIALNA asysta w debiucie :prochno:
W debiucie to on przestraszył się bramkarza w serii rzutów karnych. :whistle:

E: widzę, że stan bezrozumnego oszołomienia tegoż jegomościa trwa w najlepsze. Której uczelni robi taka antyreklamę?
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2017, 20:41 przez Vanquish, łącznie zmieniany 1 raz.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 19:44

Vanquish pisze:
Makiavel pisze:Ha ha ha. Bramka i GENIALNA asysta w debiucie :prochno:
W debiucie to on przestraszył się bramkarza w serii rzutów karnych. :whistle:
Faktycznie, był to jego 100 występ w lidze angielskiej, zignorowałem dwa zera i wyszło mi, że jednak ligowy debiut.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 20:33

Makiavel pisze:
Vanquish pisze:
Makiavel pisze:Ha ha ha. Bramka i GENIALNA asysta w debiucie :prochno:
W debiucie to on przestraszył się bramkarza w serii rzutów karnych. :whistle:
Faktycznie, był to jego 100 występ w lidze angielskiej, zignorowałem dwa zera i wyszło mi, że jednak ligowy debiut.
Jezu chłopie możesz przynajmniej powiedzieć na koniec o co Ci chodzi? Twoja i tak już niezdrowa ekscytacja tym zawodnikiem wchodzi na coraz wyższe poziomie i jest już to zwyczajnie dziwne. Jaki jest końcowy efekt całego Twojego udzielania się w tym temacie? To nie jest nasz zawodnik i nigdy już nim nie będzie. Po co drążyć temat? Żeby kilku randomów z forum których nigdy na żywo na oczy nie widziałeś przyznało Ci racje? Bez sensu.
Morata fajna bramka, świetne wyjście i sama asysta fakt genialna.
Koniec tematu. Dobry napastnik, ale i tak Igła bije go na głowę.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:26

Pozwolicie, że spełnię swoje marzenie i raz będę pierwszy w tym legendarnym temacie. :prochno:
Znowu dobry mecz Alvaro, może znalazł swoje miejsce na ziemi i zamknie usta wszystkim wyszydzającym cenę jego transferu w tym mnie? :o


calma calma
ODPOWIEDZ