Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 09:43

Skoro drugi najlepszy strzelec w zespole i drugi bądź trzeci gracz w klasyfikacji kanadyjskiej nie ma dużego wpływu na tytuł swojego klubu to kto go ma?

Fakty są proste: 1. sezon w Juve finał LM to jego zasługa. PW też choć nie mógł zagrać w finale. 2. sezon w Juve PW jego zasługa i poza nim długo długo nikogo. Mistrzostwo Hiszpanii - ogromny wpływ z 15 bramkami i 5 asystami.

Reszta to wasze opinie, które nie mają znaczenia.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 10:39

Fakty są takie, że jesteś deklem, w swoich racjach samotny jak ksiądz w walentynki.


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 11:19

panlider pisze:Umarłem. Bardzo się przyczynił do mistrzostwa Hiszpanii? :rotfl:
Aż sprawdziłem statystyki, jego bramki i asysty miały znaczenie aż w 7 z 38 meczy! I to z takimi potęgami jak Gijon czy Leganes
Dokładnie, pisałem o tym na zakończenie sezonu:
Don Mateo bis pisze:W tym sezonie pierwszy raz przekroczył dwucyfrową granicę strzelonych goli w lidze. Jego ostatnie osiem trafień (Deportivo, Granada, Leganes, Gijon) było z zespołami, które w tabeli okupowały 16 i niższe miejsce w tabeli. W ćwierćfinale z Bayernem i półfinale z Atletico nie powąchał murawy. W finale symboliczny występ.
Lista piłkarzy, którzy w ciągu trzech lat strzelili 30 i więcej goli, nie licząc rzutów karnych. Znajdź Alvaro. :prochno:

https://pbs-0.twimg.com/media/DDrWzRgXg ... format=jpg


Forza Juve!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 11:20

nie jest samotny tylko ma ze sobą zarządców m.in. Man Utd, Chelsea, Juventusu i Realu a ty masz ze sobą forumowych kolegów w krucjacie przeciwko Makiavelowi ;) czujesz tą subtelną różnicę? ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:05

Do zasług Moraty trzeba jeszcze dodać mecz z Sewilla w którym ustrzelił 4 gołębie i 2 kaczki :prochno: . Oraz, że dzięki niemu graliśmy w następnej rundzie z Bayernem.

Owszem, ma zasługi w Pucharze Włoch, podobnie jak Matri czy Vucinic.

P.S. Jedyna nadzieja, że osoby na tym forum, które tak się podniecają Hiszpanem pójdą teraz na forum Chelsea :pray: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:13

Gandalf8 pisze:P.S. Jedyna nadzieja, że osoby na tym forum, które tak się podniecają Hiszpanem pójdą teraz na forum Chelsea :pray: .
Porzuć nadzieję, już się zaczęło:
Makiavel pisze:Debiut i od razu asysta :ok:
Asysta, której nie było.

Tak będzie cały czas, bowiem Makiavel, który ma nas wszystkich za kretynów, a opinie nasze za nic nie znaczące, będzie dzień i noc walczył o to, abyśmy wszyscy wychwalali Alvaro (albo przynajmniej nie krytykowali). Wprawdzie nadal będzie miał nas za kretynów, a opinie nasze za nic nie znaczące, ale to nieważne. Najważniejsze to setny raz powtórzyć regułkę o sukcesach Hiszpana, o jego wieku i atutach.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 12:39

Makiavel pisze:Skoro drugi najlepszy strzelec w zespole i drugi bądź trzeci gracz w klasyfikacji kanadyjskiej nie ma dużego wpływu na tytuł swojego klubu to kto go ma?

Fakty są proste: 1. sezon w Juve finał LM to jego zasługa. PW też choć nie mógł zagrać w finale. 2. sezon w Juve PW jego zasługa i poza nim długo długo nikogo. Mistrzostwo Hiszpanii - ogromny wpływ z 15 bramkami i 5 asystami.

Reszta to wasze opinie, które nie mają znaczenia.
Co raz bardziej odlatujesz chłopie, finał LM to zasługa Moraty? Weź odstaw to co bierzesz, bo krzywdę sobie robisz :rotfl:
Przykładem Twoje bezbrzeżnej głupoty jest stwierdzenie, że wygraliśmy dzięki niemu CI, chociaż nie grał w finale, czytasz w ogóle to co piszesz? :facepalm:
I ten ogromny wypływ na mistrzostwo Realu... Po co ja w ogóle z Tobą rozmawiam? Tak jak wcześniej napisałem, większość z tych bramek i asyst nie miała żadnego znacznie dla wyniku meczu, Real wygrywał spotkania 2, 3, 4:0, więc jedna bramka Moraty nic tu nie zmieniała.
Naprawdę liczę, że obecny sezon zweryfikuje hiszpańskiego supersnajpera i w końcu znikniesz na zawsze w norze, z której wyłazisz raz na jakiś czas :papa:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 17:28

Skoro Morata strzelał w obu meczach z Realem w półfinale i to jego bramka dała nam awans to wniosek jest prosty. Powinienem taki być nawet dla ludzi o waszych zdolnościach intelektualnych.

Żeby zagrać wygrać CI trzeba wejść do finału. Czyli przejść kolejne rundy. Morata był podstawowym i wiodącym graczem, który nas doprowadził do finału CI dwukrotnie. Raz nie mógł zagrać w samym finale bo został wykluczony a raz nam ten finał wygrał, robiąc więcej od Mandzukica w 2 minuty niż tamten w sto kilkanaście. Tak czy inaczej dwa i trzy lata temu bez Moraty nie było by pucharu.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 17:38

szczypek pisze:Najważniejsze to setny raz powtórzyć regułkę o sukcesach Hiszpana, o jego wieku i atutach.
Jedynym jego atutem jest to że nie jest już piłkarzem Juve :smile:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 17:52

Makiavel pisze:Fakty są proste: 1. sezon w Juve finał LM to jego zasługa. PW też choć nie mógł zagrać w finale. 2. sezon w Juve PW jego zasługa i poza nim długo długo nikogo. Mistrzostwo Hiszpanii - ogromny wpływ z 15 bramkami i 5 asystami.

Reszta to wasze opinie, które nie mają znaczenia.
O człowieku to już chyba czas się leczyć :D Gadasz czasami jeszcze większe głupoty niż zwykle!

Finał LM to nie jest zasługa Moraty. Umniejszasz tym wartość całej reszty drużyny. Tak jakby z automatu dostali się do półfinału i to Hiszpan zapewnił finał. To że byliśmy w finale to zasługa wielu graczy. Zaczęło się już w poprzednim sezonie (awans do LM) i ciągnęło się przez fazę grupową i dalej pucharową. Co najwyżej awans w półfinale to w sporym stopniu zasługa Moraty (z tym wielu z nas się zgodzi), ale wtedy musisz też wyróżnić Sturaro, który ściągnął piłkę z głowy Jamesa (o ile dobrze pamiętam to był chyba on). Więc finał zapewniło więcej piłkarzy niż 1 napadzior :)

Dlaczego Morata dał tak dużo w PW? Bo był rezerwowym napastnikiem. Takim Max daje szanse w tych rozgrywkach. To tak jakby pisać, że Neto zasługujemy wygraną w PW. Ale czy to znaczy, że przez to Buffon jest gorszym bramkarzem?

Bramki w PD kiedyś ktoś już próbował Ci rozpisywać, ale zdajesz się być ślepy na statystyki, które Tobie nie odpowiadają (wiem, zazwyczaj nam to wciskasz). Morata strzelił (chyba) tylko 2 gole dające wygraną drużynę. Reszta to były gole kolejne, które o niczym nie decydowały. Ewentualnie gol nr 1, gdzie potem i tak Real strzelał. Oczywiście w tym wypadku można mówić, że to dało Królewskim kopa i dzięki temu strzelili więcej goli, ale równie dobrze możemy mówić, że gdyby Morata nie wystąpił w półfinale LM z Realem to Kielon strzeliłby 2 gole, ale Hiszpan mu przeszkadzał w tym...

Więc nie gadaj głupot, które pozwalają myśleć, ze masz Morate za Boga ;)

I nieraz mówisz, że z nami się nie da dyskutować, bo to nie akademickie dyskusje i inne brednie. Krew człowieka zalewa, gdy się czyta Twoje głupoty i jedynie słuszne słuszności.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 08:53

Sezon 2030/2031 (trzy lata po rozwiązaniu klubu parlamentarnego PO, rok po uzyskaniu przez makiavela tytułu doktora socjopatii uniwersytetu w Kutnie, filia w Łowiczu)

Morata strzela bramkę w pożegnalnym występie w barwach Al-Nassr.

Forum Juvepoland, wątek o Moracie:

makiavel: i co głupie tępaki, 16 bramek, w takim wieku, w takiej lidze. Łącznie 109 goli w karierze - trzycyfrówka plebsie, trzycyfrówka! I gdzie ten Wasz pis? Może i nie ma PO, ale w kuluarach u mnie się mówi, że wskrzeszą, a Morata przymierzany jest na trenera Leganes, stamtąd blisko do Realu, zobaczymy obszczymury, a pisałem w 2014, że jest dobry i co, żaden mi w dyskursie nie podskoczył. Inteligencję chyba na śmietniku znaleźliście.

syn Szczypka do Szczypka: tato jakiś gość na forum piszę w co drugim poście, że je nic nie wiem, bo nie mam matury i żebym dorósł. W dodatku pisze ciągle o jakimś Moracie, którego nawet w Fifie nie ma, a admini mówią, że mają związane ręce, bo grał kiedyś w Juve, co mogę zrobić?
Szczypek: czy to makiavel?
syn Szczypka: tak tato
Szczypek: nie reaguj synu, nie reaguj, on nie ma żony, pracy, na nieszczęście w Łowiczu na skwerze w Centrum jest darmowe Wifi, stamtąd nadaje, kiedyś to minie.
--
makiawel na skwerze, zagryzając kajzerką z pasztetową: niewyedukowany plebs, zero pojęcia o czymkolwiek. Ja jestem gość. Pierwszy profesor socjopatii V RP. klasa.

kurtyna.


Tu powinno być zdanie "p.s. ciekawe jak sobie poradzi w Chelsea", ale nie będzie, bo mam Moratę tak serdecznie w dpie, że się nie będę silił. Masakra ten wątek. Masakra ten gość. Get the life człowieniu.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 09:00

Widać na forum JuvePoland nie znają powiedzenia "nie karm trolla". Odpisują se jeden drugiemu, przerzucają argumenty, wymyślają i ubliżają. Nie wiadomo kto głupszy pro czy anty Moraciści. A wystarczy przejść obojętnie bokiem :ok:

Niech Alvaro się wiedzie gdziekolwiek gra. Koniec tematu. Można zamknąć.


:allegri: na śmietnik
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 09:27

Bobby X pisze:Widać na forum JuvePoland nie znają powiedzenia "nie karm trolla". Odpisują se jeden drugiemu, przerzucają argumenty, wymyślają i ubliżają. Nie wiadomo kto głupszy pro czy anty Moraciści. A wystarczy przejść obojętnie bokiem :ok:
Można tutaj sparafrazować pewne powiedzenie że pewne na świecie są tylko dwie rzeczy : śmierć i podatki. Dodałbym jeszcze codzienna dawkę betonowych mądrości w tym wątku :prochno:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 11:30

Supersonic pisze:Sezon 2030/2031 (trzy lata po rozwiązaniu klubu parlamentarnego PO, rok po uzyskaniu przez makiavela tytułu doktora socjopatii uniwersytetu w Kutnie, filia w Łowiczu)

Morata strzela bramkę w pożegnalnym występie w barwach Al-Nassr.

Forum Juvepoland, wątek o Moracie:

makiavel: i co głupie tępaki, 16 bramek, w takim wieku, w takiej lidze. Łącznie 109 goli w karierze - trzycyfrówka plebsie, trzycyfrówka! I gdzie ten Wasz pis? Może i nie ma PO, ale w kuluarach u mnie się mówi, że wskrzeszą, a Morata przymierzany jest na trenera Leganes, stamtąd blisko do Realu, zobaczymy obszczymury, a pisałem w 2014, że jest dobry i co, żaden mi w dyskursie nie podskoczył. Inteligencję chyba na śmietniku znaleźliście.

syn Szczypka do Szczypka: tato jakiś gość na forum piszę w co drugim poście, że je nic nie wiem, bo nie mam matury i żebym dorósł. W dodatku pisze ciągle o jakimś Moracie, którego nawet w Fifie nie ma, a admini mówią, że mają związane ręce, bo grał kiedyś w Juve, co mogę zrobić?
Szczypek: czy to makiavel?
syn Szczypka: tak tato
Szczypek: nie reaguj synu, nie reaguj, on nie ma żony, pracy, na nieszczęście w Łowiczu na skwerze w Centrum jest darmowe Wifi, stamtąd nadaje, kiedyś to minie.
--
makiawel na skwerze, zagryzając kajzerką z pasztetową: niewyedukowany plebs, zero pojęcia o czymkolwiek. Ja jestem gość. Pierwszy profesor socjopatii V RP. klasa.

kurtyna.


Tu powinno być zdanie "p.s. ciekawe jak sobie poradzi w Chelsea", ale nie będzie, bo mam Moratę tak serdecznie w dpie, że się nie będę silił. Masakra ten wątek. Masakra ten gość. Get the life człowieniu.
Dziękuję, tak zwyczajnie, że jesteś :hellyes:


Morata nigdy nie będzie Polakiem.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 11:31

Supersonic pisze:Sezon 2030/2031 (trzy lata po rozwiązaniu klubu parlamentarnego PO, rok po uzyskaniu przez makiavela tytułu doktora socjopatii uniwersytetu w Kutnie, filia w Łowiczu)

Morata strzela bramkę w pożegnalnym występie w barwach Al-Nassr.

Forum Juvepoland, wątek o Moracie:

makiavel: i co głupie tępaki, 16 bramek, w takim wieku, w takiej lidze. Łącznie 109 goli w karierze - trzycyfrówka plebsie, trzycyfrówka! I gdzie ten Wasz pis? Może i nie ma PO, ale w kuluarach u mnie się mówi, że wskrzeszą, a Morata przymierzany jest na trenera Leganes, stamtąd blisko do Realu, zobaczymy obszczymury, a pisałem w 2014, że jest dobry i co, żaden mi w dyskursie nie podskoczył. Inteligencję chyba na śmietniku znaleźliście.

syn Szczypka do Szczypka: tato jakiś gość na forum piszę w co drugim poście, że je nic nie wiem, bo nie mam matury i żebym dorósł. W dodatku pisze ciągle o jakimś Moracie, którego nawet w Fifie nie ma, a admini mówią, że mają związane ręce, bo grał kiedyś w Juve, co mogę zrobić?
Szczypek: czy to makiavel?
syn Szczypka: tak tato
Szczypek: nie reaguj synu, nie reaguj, on nie ma żony, pracy, na nieszczęście w Łowiczu na skwerze w Centrum jest darmowe Wifi, stamtąd nadaje, kiedyś to minie.
--
makiawel na skwerze, zagryzając kajzerką z pasztetową: niewyedukowany plebs, zero pojęcia o czymkolwiek. Ja jestem gość. Pierwszy profesor socjopatii V RP. klasa.

kurtyna.


Tu powinno być zdanie "p.s. ciekawe jak sobie poradzi w Chelsea", ale nie będzie, bo mam Moratę tak serdecznie w dpie, że się nie będę silił. Masakra ten wątek. Masakra ten gość. Get the life człowieniu.
Props za post, ale proszę, nie łącz w żaden sposób doktorka z Kutnem, nawet w wizjach przyszłości :P

Morata się nie sprawdzi w Chelsea, mark my words.


ODPOWIEDZ