Alvaro Morata

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 21:51

@panlider: taki przepis owszem był ale jakieś 25 lat temu, gdy nie istniała jeszcze "pozycja spalona" a był tylko "spalony", szczerze dziwie się, że możesz pamiętać takie czasy

@ewerthon: Lacazette nadal gra w gównianym klubie i w gównianej lidze więc nie wiem o czym mamy rozmawiać a Sterling w pierwszych 4 meczach tego sezonu 2 gole i 3 asysty i wierz mi - to dopiero początek

@Makiavel: ok rozumiem

odnośnie zakładu to skoro już mam paru chętnych to mogę powiedzieć, że Makiavel dobrze kombinuje - po pierwsze czuje sporą rotację a po drugie my nie jesteśmy zespołem jak Napoli, który bije po 3-0 kolejnych rywali... mamy gola na 1-0 i klepiemy w obronie 10 minut a tego gola na 1-0 wcale nie zawsze będzie strzelał Pipita (szczególnie gdy nadal do karnych będzie podchodził Dybala), natomiast Morata nawet jeśli będzie grał po 15 minut zawsze będzie miał szanse na gola bo Real nie zatrzymuje się nawet na 3-0, do tego Puchar króla etc etc etc, też życzyłbym sobie nawet więcej niż 25 goli Higuaina ale jakoś w nie nie wierzę, obym się mylił


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 22:40

Jestem w szoku, że Ty naprawdę wierzysz w to, że Morata jest w stanie strzelić więcej bramek od Igły :rotfl:
Argentyńczyk prędzej czy później zostanie pierwszym napastnikiem i nie wierzę, że nie strzeli przynajmniej 20 bramek, co dla Hiszpana jest niedoścignionym marzeniem. Ile Real gra meczy w Pucharze Króla? Z finałem jest ich jakieś 8? W tym przeważnie już w ćwierćfinale pojawia się poważna drużyna, a nie ogór do golenia.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:18

Wywiad naszego byłego asa dla hiszpańskiego radia COPE:

Rozmowa z Simeone o przejściu do Atleti? Rozmawiałem z wieloma trenerami i wszystkim mówiłem, że moim marzeniem jest przejście do Realu. To było trudne lato, bo chciałem być w klubie, który najbardziej mnie zechce. Potrzebowałem okazania przez Real, że mnie chce. Zidane zadzwonił i powiedział, że chce mnie w swojej ekipie i że mocno we mnie wierzy. Najlepsza decyzja? Czas pokaże, ale od dziecka o tym marzyłem. Gdybym tego nie zrobił, żałowałbym tego przez całe życie. Nie mogę być dzisiaj bardziej szczęśliwy. Nie wybaczyłbym sobie nigdy w życiu, gdybym nie wrócił do Realu. Spełniam swoje wszystkie marzenia, dlatego płakałem na prezentacji. Oby to trwało jak najdłużej.


Mam nadzieję, że po tych słowach Moraty co poniektórzy przestaną wreszcie jęczeć nad stratą tego płaczka :whistle:


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:27

Ile razy można wałkować, ten sam temat, Morata zrobił dla nas sporo, nie mówie, że kilka razy mógł się spisać lepiej, ale jak każdy.. a teraz odszedł do Real bo chcial spełnić swoje marzenie.. każdy z Was zrobiłby to samo, jeżeli chodziłoby o realizację celów, marzeń, a w Turynie mimo że już go nie ma to będzie miał przyjaciół z którymi się zżył.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:45

a ja mam nadzieję, że do wszystkich dotrze, że Real nie chciał go sprzedawać a nie, że nikt nie dawał 50mln... :]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:23

Maly pisze:a ja mam nadzieję, że do wszystkich dotrze, że Real nie chciał go sprzedawać a nie, że nikt nie dawał 50mln... :]
To ja z pytaniem, bo pisałeś w innym temacie, że nam Mandzukic niepotrzebny, bo gracz pokroju Higuaina ma być gotowy na cały sezon i tak naprawdę w żadnym poważnym klubie nie ma takich zastępstw. Tymczasem wygląda na to, że Real z Benzemą (który jest przecież nie do ruszenia) będzie na ławce trzymał grajka za 50 mln. Wiem, że bogatemu nikt nie zabroni, ale gdzie sens, gdzie logika?


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:31

Maly pisze:a ja mam nadzieję, że do wszystkich dotrze, że Real nie chciał go sprzedawać a nie, że nikt nie dawał 50mln... :]
Dawno temu pisałem, że Real ściąga Moratę, żeby go zatrzymać, a nie przehandlować, to się co poniektórzy pukali po głowie...

Czy ktoś dawał 50mln, czy nie dawał - nie ma absolutnie żadnego znaczenia.


Fajnie, że chłopak spełnił swoje marzenie. Życzę mu jak najlepiej.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 11:05

wojczech7 pisze:
Maly pisze:a ja mam nadzieję, że do wszystkich dotrze, że Real nie chciał go sprzedawać a nie, że nikt nie dawał 50mln... :]
Dawno temu pisałem, że Real ściąga Moratę, żeby go zatrzymać, a nie przehandlować, to się co poniektórzy pukali po głowie...

Czy ktoś dawał 50mln, czy nie dawał - nie ma absolutnie żadnego znaczenia.


Fajnie, że chłopak spełnił swoje marzenie. Życzę mu jak najlepiej.
Ja mu życzę wszystkiego dobrego, byleby nie strzelił nam bramki, jak trafimy na Real w LM :prochno:
Aczkolwiek z wyceną Małego nie mogę się zgodzić i tyle. Napastnik, który nie jest w stanie strzelić 10 bramek w lidze nie może być wart 50 baniek.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 13:28

@szczypek: James droższy a trzymali go na ławce rok i planują drugi wiec? Poza tym nie wiem czemu każdy zakłada głęboka ławkę Moraty... to, ze jakiś twarogowy Allegri nie dawał mu pograć nie oznacza, ze z Zidane taki sam beton


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 13:36

@maly ja zapytałem jak się ma Twoja teoria, że w topowych klubach jest jeden zawodnik na wysokim poziomie zdolny do rozegrania na takim 55 spotkań i rezerwowy "z dupy" do tego, że w Realu takim rezerwowym będzie gość za 50 mln? Jeśli Morata odpali i wskoczy na poziom Benzemy albo go nawet przeskoczy będą musieli sprzedać Francuza czy jednak zostawią go na ławce?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 15:50

sprzedadzą bo to ostatni gwizdek, żeby na nim coś zarobić sensownego, nie są jak my - sprzedają dziadków a nie kupują

poza tym to wy gadacie, że Morata będzie żelaznym rezerwowym a nie ja także jak mam ci odpowiedzieć na to pytanie?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 16:00

Maly pisze:poza tym to wy gadacie, że Morata będzie żelaznym rezerwowym a nie ja także jak mam ci odpowiedzieć na to pytanie?
Jeżeli nie będzie rezerwowym to chyba nie dlatego, że będzie słabszy niż Benzema? W takiej sytuacji Real miałby dwóch bardzo dobrych zawodników na jedną pozycję, a to się, według Twojej teorii, nie godzi w tak klasowym klubie, czyż nie? Przecież żaden klub tak nie robi. Tylko Juventus jest tak zacofany, bo chce mieć Mandzu na ławce.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 16:25

szczypku po jaką cholerę chłopaka kompromitujesz?
On już dawno sam sobie zrobił krzywdę.


Morata nie był wart 50mln i tyle. Chłopak z kilkoma przebłyskami nie może być uważany za topa, sorry.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 18:04

no tak szczypek, próbuj mi wmówić jeszcze, że powiedziałem, że Mandzu to TOP :facepalm: ja powiedziałem, że Igła jako klasowy zawodnik i w dodatku ściągany za krocie więc powinien zawsze grać tak jak robią to inni TOPowi zawodnicy... wszystko ponadto to już twoja nadinterpretacja i wyobraźnia lub wynik problemu czytania ze zrozumieniem, nie wnikam ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 18:21

Maly pisze:ja powiedziałem, że Igła jako klasowy zawodnik i w dodatku ściągany za krocie więc powinien zawsze grać tak jak robią to inni TOPowi zawodnicy...
Tak właśnie powiedziałeś. Powiedziałeś też, że tak to funkcjonuje we wszystkich klasowych zespołach podając wiele przykładów. Niemniej jednak w Realu za chwilę będziemy mieć dwóch TOPowych zawodników, ja się wobec tego pytam, co w związku z tym?
Możesz nie rozumieć o co mi chodzi, bo zrozumienie czegokolwiek odeszło od Ciebie już jakiś czas temu. Ostatnia próba - nie widzę nic złego w tym że na naszej ławce siedzi Mandzukic, nie widzę też nic złego w tym, że na ławce w Realu siedzi Morata. Mam również głęboką nadzieję, że prędzej czy później podzielisz ten pogląd, bo obecny jest po prostu słaby, co Ci już dobitnie pokazałem. Z mojej strony tyle.


ODPOWIEDZ