Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 00:56

JuveCracow pisze:Na tle Guardioli Massimiliano Allegri jest trenerem zdecydowanie bardziej stonowanym, o wiele mniej barwnym, nie szukającym na siłę dla swoich zawodników nowej pozycji, nie zmuszającym nikogo do podążania za żadną wizją. Dostosowuje po prostu taktykę drużyny do posiadanych zawodników, przebiegu meczu i sytuacji na boisku - tę prostotę cenię sobie u Maxa bardzo, podobnie jak prezentowaną w wypowiedziach klasę, którą momentami przypomina mi wielkiego Marcello Lippiego, również gentlemana w każdym calu.
Ile może się zmienić w ciągu 3 lat :whistle: Pewne rzeczy pozostaną jednak ponadczasowe :)

Obrazek

No one:
Nevermind:
Nevermind pisze:Wstydzę się, że dzielę z Tobą wspólną pasje- miłość do Juventusu.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 01:42 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 01:02

Ty poważnie nie masz co robić w czasie wolnym? To już jest żałosne. Ile Ty masz lat? Wstydzę się, że dzielę z Tobą wspólną pasje- miłość do Juventusu.
Max dzięki za owocne 5 lat, czas na zmiany :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 08:21

nie rozumiem tego waszego jęku o wyciąganie postów sprzed kilku lat ;] kreujecie się na takich chojraków, pouczacie innych, grupowo wyśmiewacie ich a jak po jakimś czasie okazuje się, że nie mieliście racji to kolejny pojazd, że ktoś nie ma co w życiu robić zamiast podkulić ogon i przyznać się do błędu

jak wstydzisz się tego co kiedyś napisałeś w Internecie to najlepiej w ogóle nic nie pisz bo tu nic nie ginie i za miesiąc, rok czy kilka może się okazać, że gówno znasz się na piłce i tylko pleciesz jęzorem bez sensu, często tylko powtarzając za innymi

a Maksio mógłby trafić do Interu, pokazałby jak dobrym jest trenerem i ile to te jego 6 scudetti jest wartych


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 14:10

jackop pisze:Srajdzukic, Dybala i Licht do gazu. Wygrywamy i to chyba tyle.
Skoro tak lubimy grzebać to zostawie tutaj tylko to... chyba pokazuje jaki ,,poziom" prezentuje ten...ktoś...

dla przeciwwagi największa moim zdaniem chorągiew na tym forum...
MRN pisze:Ale nadzieja w tym, że zanim chłop się zatraci to tej pały betonowej już tu nie będzie.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 14:22 przez mibor, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 14:17

mibor pisze:
jackop pisze:Srajdzukic, Dybala i Licht do gazu. Wygrywamy i to chyba tyle.
Skoro tak lubimy grzebać to zostawie tutaj tylko to... chyba pokazuje jaki ,,poziom" prezentuje ten...ktoś...
Nie mówiąc już o tym, że Panowie Maly i jackop w zeszłym roku przed rewanżem z Totkami dawali nam 0% szans na awans :whistle:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 14:25

Poulinho pisze:Nie mówiąc już o tym, że Panowie Maly i jackop w zeszłym roku przed rewanżem z Totkami dawali nam 0% szans na awans :whistle:
Co jest oczywiście prostym do zweryfikowania kłamstwem ;)
mibor pisze:
jackop pisze:Srajdzukic, Dybala i Licht do gazu. Wygrywamy i to chyba tyle.
Skoro tak lubimy grzebać to zostawie tutaj tylko to... chyba pokazuje jaki ,,poziom" prezentuje ten...ktoś...
Nie rozumiem kontekstu, więc napiszę tylko że to musiał być wyjątkowo słaby mecz w ich wykonaniu Obrazek
mibor pisze:oh wait.. zapomniałem że to ty...tobie wszystko wolno...
Raczej nie inaczej :ok:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 14:28 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 14:27

jackop pisze:
Poulinho pisze:Nie mówiąc już o tym, że Panowie Maly i jackop w zeszłym roku przed rewanżem z Totkami dawali nam 0% szans na awans :whistle:
Co jest oczywiście prostym do zweryfikowania kłamstwem ;)
mibor pisze:
jackop pisze:Srajdzukic, Dybala i Licht do gazu. Wygrywamy i to chyba tyle.
Skoro tak lubimy grzebać to zostawie tutaj tylko to... chyba pokazuje jaki ,,poziom" prezentuje ten...ktoś...
Nie rozumiem sensu, więc napiszę tylko że musiał być wyjątkowo słaby mecz w ich wykonaniu Obrazek
Nie rozumiesz czego ? oh wait.. zapomniałem że to ty...tobie wszystko wolno...


Juve, storia di un grande amore
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 15:14

jackop pisze:Co jest oczywiście prostym do zweryfikowania kłamstwem ;)
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=315
jackop 13.02.2018 pisze:Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich hejterów Drewnoligi uważanej za słabą i przereklamowaną. Ile to miało być na Ubezpieczenie Stadium? Do 0 tak? Tottenham bez mydła, 5 ekipa PL, leszcze do ogrania. Brechtam z was i waszej zaściankowości.

PL nas zje jeżeli nadal będziemy mięli trenera bez ambicji stawiającego na kał zamiast futbolu.

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=165
jackop 13.02.2018 pisze:Powodzenia na Wembley z tym antyfutbolem :hellyes:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 15:24

1. No i się sprawdziło, bo PL zniszczyła w tym roku LM, a Juventus Maksa nie przeszedł 1/4 drugi sezon z rzędu.
2. Gdzie tekst o 0% szans na awans?
3. Tak jak u ziomeczka wyżej, nie rozumiem kontekstu i sensu wrzucania tych informacji w temacie Massimiliano Allegri


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 15:28

jackop pisze:1. No i się sprawdziło, bo PL zniszczyła w tym roku LM.
2. Gdzie tekst o 0% szans na awans?
3. Tak jak u ziomeczka wyżej, nie rozumiem kontekstu i sensu wrzucania tych informacji w temacie Massimiliano Allegri
1. No tak, szkoda że wypowiedź dotyczy zeszłego roku.
2. Jeśli uważasz, że te wypowiedzi zawierają w sobie choć krztynę wiary w drużynę, to może powinieneś lepiej formułować swoje myśli?
3. Sam zacząłeś z wyciąganiem starych postów.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 15:37

1. Gdzie tak napisałem? 1.1 Liverpool był wtedy w finale
2. ??? Zajmij się sobą ziomeczku. Podejrzewam, że masz dużo do przepracowania, więc tylko na tym zyskasz.
3. Przytoczyłem nie swój (i nie wasz) tekst o Allegrim w temacie o Allegrim. Co ma do tego kiedy był napisany?


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 15:47

jackop pisze:1. No i się sprawdziło, bo PL zniszczyła w tym roku LM, a Juventus Maksa nie przeszedł 1/4 drugi sezon z rzędu.
2. Gdzie tekst o 0% szans na awans?
3. Tak jak u ziomeczka wyżej, nie rozumiem kontekstu i sensu wrzucania tych informacji w temacie Massimiliano Allegri
Kontekst jest prosty... lubisz grzebać i szukać wypowiedzi innych aby było pod twoją modłe, ale zapominasz o sobie i tym jakim jesteś hipokrytom...twoj jedyny argument na chwile obecna ze ta wypowiedz nie ma tu sensu? ze jest w temacie o Allegrim... chyba każdy rozumny człowiek wie w jakim celu własnie tutaj zostałeś zacytowany w taki sposób...


Juve, storia di un grande amore
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 16:01

Napisz jeszcze, że zmuszam ludzi do pisania czegoś, co po czasie będę mógł wyciągnąć na swoją korzyść. Ooo... i że za to płacę, w naturze - będzie większy poklask :bravo: Swoje wypowiedzi też lubię wyciągać i też jestem za to krytykowany :think:
mibor pisze:[...]chyba każdy rozumny człowiek wie w jakim celu własnie tutaj zostałeś zacytowany w taki sposób...
Ale piszesz o tekście Poulinho (który podpiął się dlatego, bo ma ze sobą problemy) czy swoim? Oświeć mnie bo najwyraźniej nie jestem na tyle rozumny, żeby zrozumieć czemu (kolejny raz) wyciągnąłeś tą samą wypowiedź i robisz to za każdym razem gdy coś ci nie pasuje :niewiem:
mibor pisze:[...]zapominasz o sobie i tym jakim jesteś hipokrytom
Hipokrytą. Przypomnij mi ;)

I to ja podobno nie mam co robić w czasie wolnym Obrazek
Poulinho pisze:Nad sobą pracuję akurat cały czas :)
Super :ok: Życzę powrotu do pełnej sprawności.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, 16:23 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 16:20

jackop pisze:1. Gdzie tak napisałem? 1.1 Liverpool był wtedy w finale
2. ??? Zajmij się sobą ziomeczku. Podejrzewam, że masz dużo do przepracowania, więc tylko na tym zyskasz.
3. Przytoczyłem nie swój (i nie wasz) tekst o Allegrim w temacie o Allegrim. Co ma do tego kiedy był napisany?
1. Może w tym miejscu, że dopóki będziemy mieć "trenera bez ambicji stawiającego na kał zamiast futbolu", który to jednak pokonał mocarną angielską drużynę? Faktycznie, zapomniałem o finale LM, gdzie angielski zespół pokazał ogromną klasę.
2. Nad sobą pracuję akurat cały czas :) i nie wstydzę się tego, że czasem popełniał błędy co już raz Ci pokazałem.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2019, 18:50

Wasza sekta, ubostwiajaca Allegriego ma juz oficjalna nazwe ? Chetnie zobaczylbym jakies zdjecia z ceremonii.


ODPOWIEDZ