Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
ipswich

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2013
Posty: 82
Rejestracja: 11 lutego 2013

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 01:59

Przyznaje sie bez bicia, ze przywiazalem sie do Maxa. Uwazam go za bardzo dobrego trenera i bardzo blyskotliwego czlowieka, mimo tego ze ostatni sezon pod jego wodza nie byl najlepszy. Wiem tez, ze wyczerpala sie pewna formula i mysle ze zmiana trenera moze faktycznie pomoc, ale zastanawiam sie jakie beda komentarze tych wszystkich otwierajacych dzis szampana jesli do Juve trafi ktos pokroju Sinisi, Spala czy Sarriego. Mam szczera nadzieje, ze nie bedzie nam dane szybko zatesknic za Allegrim. Nie chce ogladac Juve, ktore raz na jakis czas zagra piekny mecz, ale w ostatecznym rozrachunku niczego nie wygra jak Napoli, Atalanta czy Inter. Licza sie tytuly, licza sie trofea, cala reszta jest niewazna. Tutaj Allegri pokazal swoja wartosc. Nie wygral uszata, nie on pierwszy i nie ostatni, ale oprocz tego to przeciez pasmo sukcesow dla naszego ukochanego klubu. Ale no tak przeciez scudetto i CI od kilku sezonow to jest obowiazek, a nie sukces.

Nie bede pisac "dziekuje Max" bo wiem ze i tak tego nie przeczyta, ;) ale serio jestem wdzieczny, ze mielismy takiego fachowca na lawce trenerskiej. Oby mu sie wiodlo w dalszych dzialaniach. Bede sledzic.

offtop /on
@Vinylside rzadko pisze, ale czesto czytam. posty jackopa zwyczajnie omijam, choc zastanawialem sie juz nad napisaniem jakiegos skryptu, ktory by mi go czarnolistowal. po jego spamie widac, ze to zakala tego forum. Do tego typu uzytkownikow kieruje swoj sig.
offtop /off


Obrazek

***** ***
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 02:02

Antichrist pisze:Jackop, jak już cytujesz kogoś to z łaski swojej rób to dobrze. To napisał mały, nie ja.
Do wglądu: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... gri#770137 Dorzucić screena? ;)
ipswich pisze:posty jackopa zwyczajnie omijam
Brawo ty :bravo:

Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 07:08

Corsera: wiceprezydent Pavel Nedved dał ultimatum kierownictwu klubu. Jeśli Allegri zostanie to on odchodzi. Klub stanął po jego stronie.


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 07:10

Jeśli to prawda to niech będzie Nedved błogosławiony.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 07:23

Ipswitch
Taki skrypt jest ;)


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 08:06

Wojtek pisze:Corsera: wiceprezydent Pavel Nedved dał ultimatum kierownictwu klubu. Jeśli Allegri zostanie to on odchodzi. Klub stanął po jego stronie.
To jest prawdziwy Juventino z jajami.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 08:53

Nawet się wzruszyłem trochę, ale to było potrzebne. Ten związek musiał się rozpaść.

5 x scudetto
4 x coppa italia
2 x final CL

dzięki!

Nie zapomnie tych jęków po tym jak ogłoszono Maxa po Conte :D.
Zabawnie to wygląda z 5 letniej perspektywy...ale ten czas zapieprza, pamiętam jakby to było wczoraj


forumowy ujadacz
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 09:17

jackop pisze:
Antichrist pisze:Jackop, jak już cytujesz kogoś to z łaski swojej rób to dobrze. To napisał mały, nie ja.
Do wglądu: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... gri#770137 Dorzucić screena? ;)
OK, pisałem to ja (wcześniej coś tam przy poście małego się jemu źle zacytowało i myślałem, że to on - sorki mały). Ale to jest właśnie kwintesencja jackopa - znajdzie post sprzed 5 lat, jeszcze w momencie kiedy Allegri nie rozegrał jednego meczu na ławce trenerskiej Juve i wiele osób było najzwyczajniej w świecie w tym momencie wkurzonych i ma potwierdzenie swojej tezy. Ziomuś, jest różnica być wkurzonym 5 lat temu, a stale okazywać takie wieśniactwo i brak szacunku dla Allegriego, jak uskuteczniasz Ty. Jakbyś dobrze poszukał to znalazłbyś też posty, w których piszę, że się myliłem co do Maxa i pisałem to niejednokrotnie. No ale czego ja od Ciebie wymagam? 😁

Dobrze, że Agnelli posłuchał Nedveda. Nie wątpię w jego zdolności biznesowe, ale jednak w kwestiach boiskowych Pavel zna się lepiej. 😉


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 10:51

Momblano

Obawy Agnelliego dotyczące Conte nie polegają na rozstaniu 5 lat temu tylko na tym czy jest on odpowiednim trenerem do kontynuowania rozwoju Juve.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 11:01

Antichrist pisze:No ale czego ja od Ciebie wymagam?
Ziomeczku, po prostu nie ucz mnie podstaw dobrego wychowania. Jak już stawiacie się jako wzór "tru" kibicowskich cnót, to może uszanujcie mój brak szacunku do Allegriego, zamiast mnie obrażać ;) Mam swoje powody, które wymieniłem stronę wcześniej i do których nikt nie raczył się ustosunkować. Domyślam się, że nie zostały podważone, bo to 'brzydka prawda' i kleks na białych gaciach Wybitnego Stratega.

Cześć z tych, którzy teraz pięknie piszą o konieczności pożegnania Maksa, końcu cyklu itd. w zeszłym czy nawet tym sezonie (gdy ja i inni konsekwentnie pisaliśmy #AllegriOut) daliby sobie za niego uciąć rękę. I co? I by teraz kurczę nie mieli ręki :)
Sorek21 pisze:
Wojtek pisze:Corsera: wiceprezydent Pavel Nedved dał ultimatum kierownictwu klubu. Jeśli Allegri zostanie to on odchodzi. Klub stanął po jego stronie.
To jest prawdziwy Juventino z jajami.
Pavel :uklon: Pomnik dla tego pana to za mało. Widać, że kocha Juventus.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 11:25 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 11:21

Antichrist pisze:jest różnica być wkurzonym 5 lat temu, a stale okazywać takie wieśniactwo i brak szacunku dla Allegriego, jak uskuteczniasz Ty
wiem, że to nie do mnie ale pomyśl trochę - ty na niego plułeś zanim rozegrał jeden mecz, ja dopiero po kilkudziesięciu rozegranych gdy już wiedziałem czym on się będzie jadł... kto jest większym wieśniakiem? kto okazał większy brak szacunku?

a do tych co piszą w sukcesach "2x finał CL" dodawajcie "2x przegrany finał CL" oraz piszcie ile razy był w finale SCI, no chyba, że finał finałowi nie równy ale jeśli tak to nie dziwcie się, że inni mogą uważać, że zwycięstwo w lidze zwycięstwu w lidze nie równe ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 11:32

Cieszę się, że Allegri odchodzi i zaczyna się nowy etap ale dziś po tych wczorajszych emocjach jest mi mimo wszystko smutno jak diabli szczególnie, że niedzielny mecz będzie też ostatnim Andrei Barzagliego. Coś czuję,że Juve zagra jak z nut i rozbije Atalantę l. Łezka jutro się zakręci :((


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 11:42

Ja nie będę jakimś tam ignorantem, i chcę podziękować Maksowi za te 5 lat ( tak nie raz w emocjach wyzywało się go od betona...ale słusznie).
Mimo wszystko wpisał się w historię Juventusu zdobywając nam trochę pucharów. Sobie przy okazji statystykę też podbił i ma co w CV wpisać. Zresztą interesują się nim bardzo dobre zespoły, to o czymś świadczy.

Ostatni sezon pokazał, że nie ma już pomysłu n tą drużynę. Kompletnie NIC nie wychodziło, zero schematów. Niestety to się odbiło czkawką i drużyna taka jak Juve, która chwieje swoim budżetem musi odnosić już większe zyski.

Jedyne co pozostaje , to życzyć powodzenia i przegrania z nami finału CL ;)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 11:53

Maly pisze:
Antichrist pisze:jest różnica być wkurzonym 5 lat temu, a stale okazywać takie wieśniactwo i brak szacunku dla Allegriego, jak uskuteczniasz Ty
wiem, że to nie do mnie ale pomyśl trochę - ty na niego plułeś zanim rozegrał jeden mecz, ja dopiero po kilkudziesięciu rozegranych gdy już wiedziałem czym on się będzie jadł... kto jest większym wieśniakiem? kto okazał większy brak szacunku?
Mały, ja napisałem jednego posta o Allegrim zanim zaczął u nas pracować, ale był on wtedy bezrobotny, przegrał wcześniej sezon z Conte. Po czym Max udowodnił, że się myliłem i zapełnił gablotę pucharami za co ja jemu serdecznie dziękuję i życzę powodzenia dalej.

Teraz weźmy ludzi, którzy pomimo sukcesów Allegriego nie szanują go i permanentnie w każdym poście muszą swoje frustu frustu wylać na JP. Czaisz różnicę, czy nie za zbytnio? Jak tak to sponio. Jak nie to cóż, pewnie się nie dogadamy. 🙂


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2019, 13:08

Mam nadzieje, ze Allegri czyta Wasze komentarze z podziękowaniem za współpracę :bravo:


ODPOWIEDZ