Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:07

Wszystko w temacie. Benatia "tak o" tak ważnego kroku nie zrobił.

Moggi - Allegri zostanie w Juve.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:19

Allegri chce pożegnać takich graczy jak Mandzukic, Khedira i Dybala. Pjanic ma zostać.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:24

Wojtek pisze:No tak, i dlatego sobie codziennie jeżdżą do centrum żeby dziennikarzy w balona porobić bo im się nudzi :-) #napiwno
Jeżdżą sobie codziennie do centrum tak samo jak ja codziennie sobie jeżdżę do firmy, w końcu do pracy pasuje chodzić. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie z analizowaniem każdego kroku prezydenta/zarządu bo jaracie się, jakby co najmniej Papieża wybierali.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:27

mateo369 pisze:
Wojtek pisze:No tak, i dlatego sobie codziennie jeżdżą do centrum żeby dziennikarzy w balona porobić bo im się nudzi :-) #napiwno
Jeżdżą sobie codziennie do centrum tak samo jak ja codziennie sobie jeżdżę do firmy, w końcu do pracy pasuje chodzić. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie z analizowaniem każdego kroku prezydenta/zarządu bo jaracie się, jakby co najmniej Papieża wybierali.

Z całym szacunkiem ale wybory papieża byłyby mi kompletnie obojętne. :D

@Mrozzi

A syn Lucka przypadkiem nie jest agentem Maxa?


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:35

Poprostu pisze:Z całym szacunkiem ale wybory papieża byłyby mi kompletnie obojętne. :D
Może zły przykład :-) Po prostu przeraża mnie logika tego forum: AA mówi, że wszystko zależy od Maxa, ten mówi że zostaje. Wniosek? nieprawda, zasłona dymna (np. Pumex tak twierdzi). Momblano, strolo czy inny trolololo, który ma taką samą wiedzę jak my (czyli żadną) mówi - Max odchodzi. Wniosek? Prawda, gość jest wiarygodny (wielu userów tak twierdzi) :facepalm:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:39

Jakby się okazało, że Allegri zostaje i za rok zdobywa CL z Juve to by była beka tysiąclecia


forumowy ujadacz
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 22:48

filippo pisze:Jakby się okazało, że Allegri zostaje i za rok zdobywa CL z Juve to by była beka tysiąclecia
A jakby się okazało, że kolejny raz dostaje w pape od Conte i przegrywa ligę mając najmocniejszy skład to co by było? :D


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 23:20

Poprostu pisze:
filippo pisze:Jakby się okazało, że Allegri zostaje i za rok zdobywa CL z Juve to by była beka tysiąclecia
A jakby się okazało, że kolejny raz dostaje w pape od Conte i przegrywa ligę mając najmocniejszy skład to co by było? :D
To akurat byłoby zgodne z oczekiwaniami


forumowy ujadacz
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2019, 23:23

My jestesmy w stanie przewalic Serie A?
Znowu skupimy najlepszych - Chiesa, Icar (?), Zaniolo
Swoich sprzedamy za granice - Cuadrado, Costa, Pjanic, Dybala
Pozyskamy gwiazdę "swiatowego" formatu - przygasłą !? = Sanchez, Verratti.


My rywalizujemy sami ze sobą, jaki rekord pobijemy, co zrobimy w następnym sezonie - marzy mi się 1 miejsce od 1 kolejki


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 01:08

Robaku pisze:My jestesmy w stanie przewalic Serie A?
Znowu skupimy najlepszych - Chiesa, Icar (?), Zaniolo
Swoich sprzedamy za granice - Cuadrado, Costa, Pjanic, Dybala
Pozyskamy gwiazdę "swiatowego" formatu - przygasłą !? = Sanchez, Verratti.


My rywalizujemy sami ze sobą, jaki rekord pobijemy, co zrobimy w następnym sezonie - marzy mi się 1 miejsce od 1 kolejki
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Taktyk z Toskanii w Turynie i Conte w Mediolanie. Ligę wygra Inter.
Możesz czekać na mityczną wiosnę. Mogłeś widzieć optyczną przewagę w Amsterdamie czy 1 połowie w Turynie. Skład składem na przełomie 11/12 też skład miał lepszy Milan. Wygraliśmy ambicją, determinacją, walką. Tego nie ma. Możesz mieć najlepszy skład a g ugrasz. Tu nie ma tego czegoś.
Jeśli tego pseudo taktyka nie wywalimy Conte z Interem zgarnie majstra. Agnelli będzie miał guzik a nie 10 z rzędu.
Mityczna wiosna z 300 kontuzjami xD Bez jakiego pomysłu na grę z takimi piłkarzami w składzie ::/: :angry:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 04:50

Poprostu pisze:@Mrozzi

A syn Lucka przypadkiem nie jest agentem Maxa?
Tak, ale pytanie, na ile obu utrzymuje ze sobą kontakt. Różnie z tym bywa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 08:14

Jeżeli Max by pozostał to przegramy scudetto z interem nie dlatego, że Conte jest dobrym trenerem dysponującym dobrą drużyną ale przegramy z kontuzjami, które są nieodłącznym towarzyszem Allegriego. Conte będzie grał jednym składem bez kontuzji a obronę inter ma póki co lepszą. U nas zacznie się sypać po trzeciej kolejce i decydujące mecze będziemy grać Caceresami i Ruganimi. Can i Ramsey przez cały sezon będą niedostępni. Dziwię się że z uwagi na te kontuzje Agnelli w ogóle myśli o przedłużeniu Maxowi kontraktu. Jeżeli tak się stanie to Agnelli jest u mnie spalony bo nie zależy mu na rozwoju sportowym tylko biznesowym a scudetto jest szczytem jego ambicji. Może też pora już na zmianę prezesa bo przy takim podejściu mam obawy co do przyszłości Juve. Żegnając Marotte zamknęliśmy etap sprowadzania miernot typu Hernanes ale zostajemy z prezesem, którego brak jaj spowoduje dalszy regres i wzrost wolnych miejsc na trybunach.
A za przejście Conte do interu pownno się temu wielkiemu Juventino odebrać gwiazdę na stadionie. Normalnie mi to fruwa ale to będzie kolejny strzał w papę Juventusowi.
Mam nadzieję że te wszystkie gierki zakulisowe, spotkania zmierzają do rozstania akurat w dniu ostatniego meczu domowego w sezonie. Pozostaje czekać i wierzyć w to, że prezes uświadomi sobie, że syf w szatni i 200 kontuzji w sezonie to nie przypadek.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 09:29

Już widzę te minę Conte jak dogaduje się z Interem, a przed sezonem sprzedają mu do nas Icara XD. Zresztą nawet z nim by nie wygrał z Allegrim, ochłońcie...


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 09:55

Ale Wy mnie rozbawiacie tym Scudetto dla Interu :laugh: :lupa:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2019, 12:02

FelekJUVE pisze:Ale Wy mnie rozbawiacie tym Scudetto dla Interu :laugh: :lupa:
Wiesz, nas też raczej nikt nie brał na poważnie 8 sezonów temu, po dwóch 7 miejscach z rzędu. No i z Milanem pod wodzą Maxa ( o ironio ) mającym nieporównywalnie mocniejszy skład. A Conte dał radę...


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ