Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:34

Pierwszy sezon Maxa był bardzo dobry, później było niestety różnie (ostatni, który naprawdę dobrze wspominam, to ten z blamażem w Cardiff - moim jedynym negatywnym uczuciem z owych rozgrywek). Graliśmy naprawdę dobrze i świeżo. Max trenerem jest rewelacyjnym. Max taktykiem jest wybitnym i Max człowiekiem jest inteligentnym. Jednak z trenerami i klubami, jak w związkach. Jak się wkradnie monotonia i przyzwyczajenie zamiast prawdziwej chemii i uczucia, to zaczyna się reanimacja trupa, z której nie wynika nic pozytywnego. Czasami trzeba zakończyć coś, co tłamsi, żeby rozpocząć nowy cykl. Nikt nie wie, czy będzie to cykl bardziej udany, obfity w trofea, aczkolwiek czasem po prostu trzeba czegoś świeżego. Nowego bodźca, pomysłu. I u nas to na ten moment jest potrzebne. Nowa miotła, nowe spojrzenie na piłkarzy. 3/4 z naszych grajków zna już Maxa na pamięć i ma go zwyczajnie dość - to widać. Dzięki za wszystko, trenerze, bo po ogłoszeniu Twojego przyjścia napisałem na fejsbuczku, że dopóki będziesz siedział na ławce Juve - nie obejrzę żadnego meczu. Wiele pięknych chwil by mnie ominęło, gdybym był w tej kwestii słowny. Wiele pięknych chwil, które klub zawdzięcza Tobie. Jednak nic nie może przecież wiecznie trwać... :hello:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:53

Poprostu pisze:
daroo89 pisze:
Ten ziomek od stażu to przecież Bukol Wyklęty! My tu piszemy "do siebie i dla siebie", a skromny posiadacz licencji trenerskiej UEFA A szkoli się pod okiem swojego guru.

W tej karuzeli nazwisk z najwyższej półki brakuje już tylko Kloppa.
Mylisz się bo ziomkiem jest Cabrini :D Jak na prawdziwego Guru ostatnio miał wtopę z Pogba ale ogólnie to dobre źródło.
Mylicie się obaj, ziomek na stażu to Makaviel, pracuje w juve labie opracowując nowe motody zapobiegania kontuzjom


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 19:40

Myślę że nie powinniśmy się bawić teraz, mając Ronaldo i chcąc wygrać LM w niepewnych trenerów typu Ten Hag. Facet powinien potwierdzić jeszcze jednym sezonem swoje umiejętności. Wszystko idzie w kierunku topowego trenera. Zmiana logo, Juve na giełdzie, odbudowa marki, coraz większe aspiracje. City ostatni mecz gra 18.05. Może po nim się dowiemy...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 19:42

Szilgu pisze:
deszczowy pisze:Ech, bożesz ty mój, wyciągnąć ten Haga z Ajaxu...
Warto podkreślić, że ten Hag nie jest głównym architektem Ajaksu, a kontynuatorem pewnej ścieżki. Nie mówię, że to zła kandydatura, ale trzeba o takich rzeczach pamiętać.
Pisałem, to kilka razy, ale się powtórzę. Odnośnie tego podniecania się Erikiem ten Hagiem, to widać, że gość ma łeb na karku i szykuje się przed nim ciekawa kariera, ale trzeba mieć też na uwadze fakt, że teraźniejszy Ajax nie jest wyłącznie owocem jego pracy. Podwaliny pod obecne sukcesy Amsterdamczyków położył już wyglądający jak brat bliźniak ten Haga - Peter Bosz (który nie zrobił potem szału w BVB, a teraz prowadzi Leverkusen). Przecież w finale LE z 2017 roku w ekipie Ajaxu wystąpili obecnie grający: Onana, de Ligt, Schone, Ziyech czy Dolberg, a z ławki weszli de Jong, Neres i van de Beek. To był kilkuletni projekt, którego plony teraz zbierają, a nie coś w stylu cudotwórcy Erika, który czego się nie dotknie to zamienia to w złoto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 07:38

Odniosę się trochę do słów Maxa, że styl w piłce się nie liczy tylko zwycięstwo.
Kompletnie się z tymi słowami nie zgadzam.Piłka to kasa, im więcej widzów followersów na insta im więcej lików na fb tym coraz większe zyski od sponsorów. Tym masz kasęna lepszych zawodników i utrzymywanie zespołu w topie. To nie jest tak że ligę włoską mniej ludu ogląda od bpl bo im się angielskie nazwiska podobają. No sorry tamte drużyny mają inne pomysły na grę, ciekawsze dla oka rozwiązania. Nie wiem czy był jakiś mecz City, Liverpoolu w którym nie oddali celnego strzału na bramkę w połowie a Juventusu? Być może nawet z takimi zespołami jak Spal xD

ja jestem za powrotem Conte, on ustawiłby drużynę pod CR7 bo kompletnie tego nie umieją robić i to jest największy błąd. Muszą też coś zrobić z kontuzjami. Bo taki Costa, Cuadrado ruszają grą. A mam dość patrzenia jak Max zabiją potencjał Sandro, Cancelo oni lepiej grali jak tu przyszli niż po roku grania xD


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 09:02

ciekawa opinia fana Barcelony i niby poważnego dziennikarza


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 09:12

Mate.G pisze:Odniosę się trochę do słów Maxa, że styl w piłce się nie liczy tylko zwycięstwo.
Kompletnie się z tymi słowami nie zgadzam.Piłka to kasa, im więcej widzów followersów na insta im więcej lików na fb tym coraz większe zyski od sponsorów. Tym masz kasęna lepszych zawodników i utrzymywanie zespołu w topie. To nie jest tak że ligę włoską mniej ludu ogląda od bpl bo im się angielskie nazwiska podobają. No sorry tamte drużyny mają inne pomysły na grę, ciekawsze dla oka rozwiązania. Nie wiem czy był jakiś mecz City, Liverpoolu w którym nie oddali celnego strzału na bramkę w połowie a Juventusu? Być może nawet z takimi zespołami jak Spal xD

ja jestem za powrotem Conte, on ustawiłby drużynę pod CR7 bo kompletnie tego nie umieją robić i to jest największy błąd. Muszą też coś zrobić z kontuzjami. Bo taki Costa, Cuadrado ruszają grą. A mam dość patrzenia jak Max zabiją potencjał Sandro, Cancelo oni lepiej grali jak tu przyszli niż po roku grania xD
Dokładnie, popatrzmy na Anglie, tam mają styl i stad wpływy z TV idą i to duże wpływy w sensie finansowym, a sukcesów tak za wiele nie mają w lidze angielskiej a taka drużyna ze środka tabeli dostaje więcej od Juve pieniędzy.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 09:19

Mate.G pisze:Odniosę się trochę do słów Maxa, że styl w piłce się nie liczy tylko zwycięstwo.
Kompletnie się z tymi słowami nie zgadzam.Piłka to kasa, im więcej widzów followersów na insta im więcej lików na fb tym coraz większe zyski od sponsorów. Tym masz kasęna lepszych zawodników i utrzymywanie zespołu w topie. To nie jest tak że ligę włoską mniej ludu ogląda od bpl bo im się angielskie nazwiska podobają. No sorry tamte drużyny mają inne pomysły na grę, ciekawsze dla oka rozwiązania. Nie wiem czy był jakiś mecz City, Liverpoolu w którym nie oddali celnego strzału na bramkę w połowie a Juventusu? Być może nawet z takimi zespołami jak Spal xD

ja jestem za powrotem Conte, on ustawiłby drużynę pod CR7 bo kompletnie tego nie umieją robić i to jest największy błąd. Muszą też coś zrobić z kontuzjami. Bo taki Costa, Cuadrado ruszają grą. A mam dość patrzenia jak Max zabiją potencjał Sandro, Cancelo oni lepiej grali jak tu przyszli niż po roku grania xD
Może Cię zaskoczę, ale od czasów calciopoli najszybszy wzrost przychodów notujemy właśnie za czasów Allegriego. I tu kolejna niespodzianka, dzięki wynikom w Lidze Mistrzów. W tym roku analitycy przewidują dalszy wzrost przychodów o 16%.

Wyprzedzając, nie twierdzę, że to co napisałem powyżej jest zasługą wyłącznie Allegriego. Tak nie jest, na to wszystko pracuje cały klub. Nie twierdzę również, że bez Allegriego byśmy tego nie dokonali. Jeśli na ławce siedziałby ktokolwiek inny i osiągną podobne wyniki, nasze finanse najprawdopodobniej wyglądałyby podobnie. I styl nie ma tu znaczącego wpływu.


Juve per sempre sara...!!!!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 09:24

Maly pisze:ciekawa opinia fana Barcelony i niby poważnego dziennikarza
Ciekawe kiedy gość się kapnie jaką bzdurą zarzucił, oskarżając Valverde o zbytni pragmatyzm i wymieniając Allegriego jako trenera, który mógłby coś w tej kwestii poprawić

Obrazek

Panie kolego ze studia, zapraszam do obejrzenia paru spotkań z udziałem Juve.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 09:31

pumex pisze:
Maly pisze:ciekawa opinia fana Barcelony i niby poważnego dziennikarza
Ciekawe kiedy gość się kapnie jaką bzdurą zarzucił, oskarżając Valverde o zbytni pragmatyzm i wymieniając Allegriego jako trenera, który mógłby coś w tej kwestii poprawić

Obrazek

Panie kolego ze studia, zapraszam do obejrzenia paru spotkań z udziałem Juve.
Pumi, nie burz mu światopoglądu. Może żyją w takiej bance Maxa i go ściągną od nas do siebie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 10:13

A czujecie o by było gdyby Barcelona z Maxem w przyszłym roku zdobyła uszatka? :D


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 11:09

lenor pisze:A czujecie o by było gdyby Barcelona z Maxem w przyszłym roku zdobyła uszatka? :D
jakiego trenera nie miałaby Barca i nie ważne jakiego Juve i tak dużo bardziej prawdopodobne jest to że Barca sięgnie po LM niż Juve ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 11:31

Jeszcze 28 minut i moje info się nie sprawdzi :-)
aczkolwiek zamieszanie od rana w klubie jak na centralnym.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 11:42

Bo to brednie były co wiadome było od początku ;)


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2019, 12:17

jurson09 pisze: Może Cię zaskoczę, ale od czasów calciopoli najszybszy wzrost przychodów notujemy właśnie za czasów Allegriego. I tu kolejna niespodzianka, dzięki wynikom w Lidze Mistrzów. W tym roku analitycy przewidują dalszy wzrost przychodów o 16%.
Wyprzedzając, nie twierdzę, że to co napisałem powyżej jest zasługą wyłącznie Allegriego. Tak nie jest, na to wszystko pracuje cały klub. Nie twierdzę również, że bez Allegriego byśmy tego nie dokonali. Jeśli na ławce siedziałby ktokolwiek inny i osiągną podobne wyniki, nasze finanse najprawdopodobniej wyglądałyby podobnie. I styl nie ma tu znaczącego wpływu.
Trochę głupi kontrargument co sam zauważyleś ale dodam swoje:
Co ma Liga Mistrzów do ligi włoskiej? "Może Cię zaskoczę" ale w każdej lidze od czasów calciopoli zyski poszły do góry i klubów i piłkarzy i cen piłkarzy, wszystko.
A Max? Nie jestem jego fanem. Wystarczy zobaczyć co Juventus Conte z takimi asami jak Vucinic i Matri robili z Milanem Allegriego.
Bardzo chciałbym powrotu Antonio. Jestem przekonany, że gralibyśmy całkiem inną piłkę.


ODPOWIEDZ