Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:25

Max zwolniony. Info od ziomka, który był na stażu w Juve i ma kontakt z pracownikami obecnymi.

Przyczyną jest odmienna wizja prowadzenia drużyny... A nieoficjalnie CR7 zadziałał.

Oficjalka dziś wieczorem, bądź jutro do południa.
Naszym trenerem na pewno nie będzie Conte. Opcja zagraniczna bardzo możliwa, prawdopodobnie trener Ajaxu.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 17:38 przez albertcamus, łącznie zmieniany 1 raz.


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:35

albertcamus pisze:Max zwolniony. Info od ziomka, który był na stażu w Juve.

Przyczyną jest odmienna wizja prowadzenia drużyny... A nieoficjalnie CR7 zadziałał.

Oficjalka dziś wieczorem, bądź jutro do południa.
Naszym trenerem na pewno nie będzie Conte. Opcja zagraniczna bardzo możliwa, prawdopodobnie trener Ajaxu.


:juveflag:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:37

albertcamus pisze:Max zwolniony. Info od ziomka, który był na stażu w Juve.

Przyczyną jest odmienna wizja prowadzenia drużyny... A nieoficjalnie CR7 zadziałał.

Oficjalka dziś wieczorem, bądź jutro do południa.
Naszym trenerem na pewno nie będzie Conte. Opcja zagraniczna bardzo możliwa, prawdopodobnie trener Ajaxu.
Obrazek

:prochno:


Juve per sempre sara...!!!!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:47

I po co komu jakieś VHSy, skoro przychodzi albert i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Nawet jak Guardiola jest już zdecydowany, to raczej nie ujawni tego przed decydującym meczem sezonu. Trzeba poczekać. Ja jednak wolałbym Pochettino.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:55

Pochettino to turyńczyk jak się nie mylę. Fajnie by było, ale bardziej chyba obstawiam Guardiole lub trenera z Ajaxu, ale on niby z Bayernem dogadany i weźmie ze sobą Tadica.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:56

albertcamus pisze:Max zwolniony. Info od ziomka, który był na stażu w Juve i ma kontakt z pracownikami obecnymi.

Przyczyną jest odmienna wizja prowadzenia drużyny... A nieoficjalnie CR7 zadziałał.

Oficjalka dziś wieczorem, bądź jutro do południa.
Naszym trenerem na pewno nie będzie Conte. Opcja zagraniczna bardzo możliwa, prawdopodobnie trener Ajaxu.
Jeśli to prawda odnośnie trenera Ajaxu, to ciekawe kto przyjdzie razem z nim :whistle:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 17:59

Co do nowego to nic konkretnego na razie nie wiadomo. Na 100 % Max out i Conte niet.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:02

Mauricio Pochettino powiedział niektórym z przyjaciół, że opuści Spurs po finale CL. Agnelli zaproponował mu kontrakt do 2023 roku € 8m / rok. Zostanie nowym menedżerem Juventusu.

Co godzinę inny trener, idę po popcorn! :dance:


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:05

Albo jestem przewrażliwiony, albo newsy o koledze od stażu brzmią z dupy. Nie chce mi się wierzyć, że ma kontakt z jakimiś poważnymi ludźmi w klubie, a nawet jakby, to wątpię, aby takie informacje owi ludzie przekazali jakiemuś tam adeptowi trenerskiej, czy jakiejkolwiek sztuki. Drażnią mnie i ekscytują jednocześnie te wszystkie spekulacje, nie ukrywam. Trener Ajaxu nie jest dla mnie przekonującą opcją - Ajax i tegoroczna LM to po prostu młodzieńcza fantazja i troszkę szczęścia, ligę mają jaką mają, są hegemonem i walczą jedynie z PSV (w sumie jak my z Napoli). Chyba jednak na niego za wcześnie. Albo Pep, albo Poche. We Włoszech raczej bym nie szukał, Deschamps na pewno nie zostawi teraz kadry.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:07

Powiem tylko, że mój znajomy to autor kilku książek o tematyce sportowej oraz były rzecznik prasowy jednego z klubów polskiej ekstraklasy. Więc jeśli on mi mówi, że dostał info od zaufanego człowieka, to nie wypada nie wierzyć.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:11

kdzr pisze:Albo jestem przewrażliwiony, albo newsy o koledze od stażu brzmią z dupy. Nie chce mi się wierzyć, że ma kontakt z jakimiś poważnymi ludźmi w klubie, a nawet jakby, to wątpię, aby takie informacje owi ludzie przekazali jakiemuś tam adeptowi trenerskiej, czy jakiejkolwiek sztuki. Drażnią mnie i ekscytują jednocześnie te wszystkie spekulacje, nie ukrywam. Trener Ajaxu nie jest dla mnie przekonującą opcją - Ajax i tegoroczna LM to po prostu młodzieńcza fantazja i troszkę szczęścia, ligę mają jaką mają, są hegemonem i walczą jedynie z PSV (w sumie jak my z Napoli). Chyba jednak na niego za wcześnie. Albo Pep, albo Poche. We Włoszech raczej bym nie szukał, Deschamps na pewno nie zostawi teraz kadry.
Ten ziomek od stażu to przecież Bukol Wyklęty! My tu piszemy "do siebie i dla siebie", a skromny posiadacz licencji trenerskiej UEFA A szkoli się pod okiem swojego guru.

W tej karuzeli nazwisk z najwyższej półki brakuje już tylko Kloppa.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:24

albertcamus pisze: Więc jeśli on mi mówi, że dostał info od zaufanego człowieka, to nie wypada nie wierzyć.
Na szczęście mnie wypada i nie wierzę. :cooler:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:24

daroo89 pisze:
Ten ziomek od stażu to przecież Bukol Wyklęty! My tu piszemy "do siebie i dla siebie", a skromny posiadacz licencji trenerskiej UEFA A szkoli się pod okiem swojego guru.

W tej karuzeli nazwisk z najwyższej półki brakuje już tylko Kloppa.
Mylisz się bo ziomkiem jest Cabrini :D Jak na prawdziwego Guru ostatnio miał wtopę z Pogba ale ogólnie to dobre źródło.


To co napisał Albert to stare info już więc żadnej ameryki nie odkrył. :cooler:


Ramir

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 sierpnia 2005
Posty: 18
Rejestracja: 09 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:26

albertcamus pisze:Max zwolniony. Info od ziomka, który był na stażu w Juve i ma kontakt z pracownikami obecnymi.

Przyczyną jest odmienna wizja prowadzenia drużyny... A nieoficjalnie CR7 zadziałał.

Oficjalka dziś wieczorem, bądź jutro do południa.
Naszym trenerem na pewno nie będzie Conte. Opcja zagraniczna bardzo możliwa, prawdopodobnie trener Ajaxu.
Jeśli to się sprawdzi odzyskam wiarę w nasz klub :)

Byłoby cudownie, koniec z Allegrim i bez powrotu Conte :) Co prawda 2 lata za późno, ale lepiej późno niż wcale :)

Jakby jeszcze zawitał Pep lub Mauricio byłoby spełnienie marzeń na miarę transferu CR7 rok temu :)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2019, 18:26

Jp pełną gębą. Gość, który był na stażu w Juventus, wie już kto będzie trenerem :prochno: To brzmi jak głupi trolling.

Co do nowego trenera to niezależnie od tego kogo wybiorą, zainteresowanie nowym sezonem znacznie wzrośnie. Allegri nie był zły, ale na ten moment konieczne jest odświeżenie.
Byle nie przedłużyli umowy z Maksem.


ODPOWIEDZ