Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 20:10

Poprostu pisze:Mario Mattioli dla RadioRadio

Agnelli osobiście zadzwonił do Pepa. Guardiola jest marzeniem Juve, Hiszpan jak najbardziej rozważa naszą ofertę.

Obecnie morale graczy jest na bardzo niskim poziomie i dużo piłkarzy rozważa transfery. Przyjście Guardioli zmieniłoby diametralnie sytuacje.
Miałem właśnie nadzieję, że piłkarze może pokażą jak zapatrują się na kolejny rok współpracy z tym panem.

LM może z Guardiolą nie wygramy, ale z Allegrim też nie. Przynajmniej przywróciłby radość z gry zawodnikom, a kibicom z oglądania


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 20:30

Poprostu pisze:
LM może z Guardiolą nie wygramy, ale z Allegrim też nie. Przynajmniej przywróciłby radość z gry zawodnikom, a kibicom z oglądania
Oprawić w ramkę i niech wszyscy przeczytają.

Obecnie mamy betonowy minimalistyczny Juventus Allegriego a chcemy żeby znów był nasz czyli kibiców,aby dało się go oglądać.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1032
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 20:34

To jakieś wiarygodne źródło?


dominqez

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2018
Posty: 31
Rejestracja: 24 lipca 2018

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 21:38

Sorek21 pisze:
Poprostu pisze:
LM może z Guardiolą nie wygramy, ale z Allegrim też nie. Przynajmniej przywróciłby radość z gry zawodnikom, a kibicom z oglądania
Oprawić w ramkę i niech wszyscy przeczytają.

Obecnie mamy betonowy minimalistyczny Juventus Allegriego a chcemy żeby znów był nasz czyli kibiców,aby dało się go oglądać.
Tylko zauważcie jedną rzecz jak Guardiola nauczy grać naszych piłkarzy klepką a co za tym idzie CR będzie dostawał dużo więcej podań to zrobi taką różnicę, że ta LM będzie wygrana, Pep nie miał takiego gościa w City czy Bayernie.

Ostatnio jak CR machał do piłkarzy żeby ci wychodzili do pressingu a teraz to by była norma, marzenie.


Musimy grać z Pjaniciem na śpo, Dybala z fałszywą 9 a Cristiano na wchodzącego ze skrzydła napastnika = TOP1.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 21:48

Dybala 4ever pisze: Natomiast za to zamknij się do Adaniego ze Sky po meczu powinien ze skutkiem natychmiastowym dostać kopniaka w swoje 4 litery.
Gdyby tak któryś z zawodników powiedział publicznie to już byłoby pewne, że jego wypad z klubu jest kwestią czasu. Nawet ja, który byłem cierpliwy i bardzo długo broniłem Maxa mam go dość, po prostu nie mogę już patrzeć na tę jego minę jakby kolo cały czas zatwardzenie miał.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 21:50

Guardiola jedyne czego by u nas potrzebował to prawdopodobnie 1-2 transfery do środka pola. Skrzydłowych i napastników ma niemal idealnych pod swój styl gry. Zawodnicy tacy jak Costa, Dybala, Ronaldo, Bernardeschi czy nawet Cuadrado od strony sportowej powinni Pepowi pasować... i zresztą vice versa.

Transfer niemal tak trudny do zrealizowania jak ściągnięcie Ronaldo, ale to by było po prostu cudowne :uklon:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 22:01

dominqez Dlatego napisalem "moze";) Szanse oczywiscie beda wieksze niz Maksiem. Tak jak mowisz Pep i Ronaldo to moze byc cos.

koki90 Z tym Cuadrado to bym nie przesadzal :D Ale rzeczywiscie do pomocy kogos, kto potrafi rozgrywac musialby jeszcze miec. Uklad przecinak plus dwoch gosci ogarniajacych rozgrywanie.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 22:47

Czytając te wypowiedzi Maxa człowiek ma jedynie nadzieje, że klub zapewni mu dobrego psychiatrę.

Jak ktoś z zarządu może powierzyć prowadzenie drużyny w przyszłym roku człowiekowi, który chodzi w gównie po kolana, ale nie czuje, że śmierdzi.

Skoro nie chcą go wyrzucić za to co zrobił z drużyną może wyrzucą go za te oderwane od rzeczywistości wypowiedzi. Ta o tym, że byliśmy lepsi w Amsterdamie i tak jest niczym wobec tych idiotyzmów, które wygadywał o Keanie zaraz po meczu.

Pepa brałbym bez mrugnięcia okiem.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2019, 22:53

I albo będzie wielkich sukces albo wielka klapa, diametralna zmiana stylu może wyjść dwojako. Może być długofalowy plan, który nigdy nie wypali(Bayern, na razie City) bądź odpali od strzału. Ja osobiście wolałbym trenera, który poluzuje atak, poustawia bądź spróbuje niektórych graczy jak Pjanić,Dybala na innych pozycjach, ale też utrzyma grę obronną na niezłym poziomie, co z Guardiolą wcale pewne nie jest. Obaj z Maxem są ułomni w pewnych kwestiach, jeden wyznaje skrajny minimalizm, gdzie jeden błąd niweczy wszystko i tylko bezbłędna gra(nieudolność rywala) da efekty a drugi nie przyjmuje do wiadomości, że czasem nie da się strzelić więcej bramek od rywala i warto byłoby przede wszystkim nastawić się żeby nic nie stracić. Na tę chwilą bez mrugnięcia okiem mimo czasem dziwnych wymówek chciałbym Kloppa, gdyby tylko była taka szansa. Z realnych opcji to powrót Conte moim zdaniem może być dobrym wyborem. Swoją drogą wydaje mi się,że mniejsze ryzyko to zmiana trenera niż pozostawienie Allegriego. :whistle:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 10:04

Żeby być uczciwym - Allegri ma rację mówiąc, że nie ma konkretnego przepisu na wygranie LM. Co roku przynajmniej te 6-8 drużyn ma ten sam cel: wygrać uszatka - jest to nie lada wyczyn i faktycznie taka zero-jedynkowa ocena sezonu oparta wyłącznie o wynik w Lidze Mistrzów może nie być w porządku wobec drużyny i trenera. Co innego jednak odpaść po serii ładnych gier, po gorszym dniu, który można uznać za wypadek przy pracy czy kumulację pecha, a co innego cały sezon uskuteczniać gównopiłkę i odpaść w sposób iście żenujący, nie mając żadnych argumentów po swojej stronie.

Ja już mówiłem dawno, że dla mnie Allegri jest do zwolnienia niezależnie od tego czy w Europe wygramy czy nie. Zasłużył na wygnanie przekrojem całego sezonu. Trzy, może cztery mecze naprawdę cieszące oko, kolejnych kilka o których można by powiedzieć, że były nie najgorsze i cała reszta paździerzu, betonu i totalnej dętki. 40-parę spotkań, z czego 2-3 dobre, 6-7 akceptowalnych i 30-parę takich, po których rzygać się chciało nawet tym najwytrwalszym. Co gorsza, Allegri odpływa coraz bardziej. Teraz to już jest typowe zachowanie a'la schyłkowy Mourinho - zranione zwierze, przyparte do muru. Agresywne, chamskie odpowiedzi na naturalnie stawiane zarzuty, ocena meczów totalnie oderwana od rzeczywistości i jedyny, dominujący argument, że w przeszłości wygrywał tytuły. Do tego piłkarze z zerowym morale, na wpół połamani, coraz częściej w wymijający sposób odpowiadający na pytanie o swoją przyszłość. To już jest schyłek tego człowieka w tym klubie, dopalanie się świecy. Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że zarząd tego nie widzi. Nie ma takiej opcji. Inwestowanie jakichkolwiek pieniędzy w mercato, mając na ławce Allegriego, nie ma sensu. Nie kupiłbym mu nawet czerstwej bułki, skoro w chlebaku miał pełno i pozwolił, żeby wszystko zaczęło pleśnieć.

Niestety, pewny jestem jednego - Allegri sam nie ustąpi. Tak było w Milanie, tak będzie w Juve. Potrzeba męskiej decyzji z ramienia zarządu klubu. Pijawka się przyssała i nie popuści, będzie całemu światu do oporu udowadniać wątpliwą jakość swojej filozofii antyfutbolu.


Guardiola to niezmiennie mokre marzenie. Cancelo, Sandro, Bonucci, Pjanić, Dybala, Costa, Bernardeschi, Ronaldo - ci wszyscy pod jego wodzą z dużym prawdopodobieństwem cieszyliby kibiców swoją grą i siebie samych co tydzień. Nawet jeśli nie wygralibyśmy Ligi Mistrzów z Pepem u sterów, co będzie nadal bardzo trudne, to przynajmniej wróciłaby cotygodniowa pasja kibicowania. :pray:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 11:39

pumex pisze:Guardiola to niezmiennie mokre marzenie. Cancelo, Sandro, Bonucci, Pjanić, Dybala, Costa, Bernardeschi, Ronaldo - ci wszyscy pod jego wodzą z dużym prawdopodobieństwem cieszyliby kibiców swoją grą i siebie samych co tydzień. Nawet jeśli nie wygralibyśmy Ligi Mistrzów z Pepem u sterów, co będzie nadal bardzo trudne, to przynajmniej wróciłaby cotygodniowa pasja kibicowania. :pray:
O to to. Miałem w tym roku po raz pierwszy wybrać się na Juventus Stadium. Wszystko składało się w fajną całość - nowy sezon, wielkie ambicje klubu, ściągniecie Ronaldo i Cancelo. Niestety plany przesunąłem na kolejny sezon lub jeszcze dalej, bo szkoda wydawać tyle kasy żeby zobaczyć marnej jakości widowisko (mam nadzieję, że kibice z Włoch też zaczną robić pustki na stadionie, gdyż pobieranie takiej kasy za bilet dostając w zamian taki futbol to wstyd dla klubu).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 11:59

ostatni raz, gdy bylem na empoli, to wszyscy dookoła ziewali (wlacznie ze mna)

wątpliwa przyjemność, czekam na Guardiolę


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 15:38

W ciągu 48 godzin spotkanie między zarządem a Maxem. Na pewno przed meczem z Torino.

Momblano dalej twierdzi, że Pep jest pierwszym wyborem Andrei i tylko Agnelli podejmie decyzję o nowym trenerze.
-
Andrzej, musisz!


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 17:25

pumex Jak zwykle :ok:

Allegri tworzy sobie swój świat jak Mourinho.

Jeżeli beton zostanie, to stracę trochę szacunku dla Agnellego. Jeśli jest szefem z jajami, to powinien reagować.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 20:02

Momblano

Pep jest już w pełni dogadany z Juve. Teraz tylko musi się dogadać z City.


ODPOWIEDZ