Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 14:58

Wszystko jest poziom wyżej niż gownopilka... Wyobraź sobie trenera słabszego niz Maksio który w marcu ma dostępnych wszystkich zawodników i jakikolwiek pomysł na grę do przodu a nie "chaos"... Czy byłoby możliwe aby w fazie pucharowej ligi mistrzów w 4 meczach nie oddać z akcji strzału nogą na bramkę rywala?

Allegriego należy zwolnić z szacunku do tego co dla nas i całej włoskiej piłki zrobił Trapattoni... Nie godzi sie by Max był stawiany na równi z taką ikoną
Wszystkie inne aspekty można pominąć


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 19:19

daroo89 pisze:
dzbanson09 pisze:Każdy może wyrazić swoją opinię ale niestety pod warunkiem że oplujesz w niej Allegriego. Inaczej nie znasz się na piłce i w ogóle na niczym się nie znasz.

Drugą kwestią są głosy że z Guardiolą to możemy nawet nie wygrać LM bo przynajmniej ładnie grać. I tu niestety dochodzimy granic niedorzeczności. Tu już nie chodzi o dobro tego klubu. Tu głównym czynnikiem jest fanatyczna niechęć do Allegriego. A to wskazuje tylko na jedno. Podejmowanie merytorycznej dyskusji z osobnikami prezentującymi taki poziom argumentacji jest bezcelowe. :bad:
W którymś z tematów meczowych próbowałem podjąć z Tobą merytoryczną dyskusję i przedstawiłem szereg argumentów za odejściem Allegriego. Wszystkie problemy, o których pisałem znakomicie obnażył Ajax. Ty oczywiście nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi, bo przecież "Twoja jest tylko racja i to święta racja...". Zna się na piłce tylko ten kto dostrzega niesamowity kunszt trenerski Wybitnego Taktyka i docenia wyniki ponad stan osiągane w mocarnej Serie A. :ok:
To nawet nie próbuj podejmować z nim rozmowy. To jest najgorszy przedstawiciel zwolenników Maxa. Niby pisze logicznie, niby ma argumenty, niby na papierze się wszystko zgadza. Niby wszystko z klasą. Natomiast zazwyczaj każdy niewygodny temat jest przez niego rozstrzygany na korzyść Maxa. I potem ci mówi, że to druga strona jest zaślepiona ( oczywiście są w AllegriOut tacy osobnicy, nie będę przeczył ). Przyganiał kocioł garnkowi. Powiem tyle, tu cytat: "Podejmowanie merytorycznej dyskusji z osobnikami prezentującymi taki poziom argumentacji jest bezcelowe".
blackadder pisze:Ale w #allegriOut chodzi o to żeby zwolnić Maxa. Najpierw trzeba go zwolnić a dopiero potem się zastanawiać.
Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość. Nazwiska sensowne padają, nawet kilka postów wcześniej, ale nie, nikt nie ma pomysłu, chodzi tylko o zwolnienie biednego Maksia...
Ale odnosząc się bezpośrednio do cytowanej treści. Tak, właśnie o to chodzi, bo Max jest totalnie wypalony, a na rynku są trenerzy, którzy raczej będą potrafili zapewnić podobne wyniki, jakie Allegri osiągał w ostatnich dwóch latach. Tylko że Janki z forum nie będą dzwonić do Di Francesco, Conte czy innego Smudy, bo nie są zarządem. Opcje na rynku są, trzeba tylko chcieć tej zmiany, a nie stagnacji. Ruchy z Ronaldo, koszulkami i zmianami herbu gówno dadzą, jeżeli ta drużyna nie będzie grała bardziej atrakcyjnego futbolu ( uprzedzam fakty i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> argumentacje waszej sekty, którą lubicie torpedować chęci atrakcyjnej gry - pomiędzy "czarnym" stylem Maxa, a "białym" Pepa, jest jeszcze dużo odcieni szarości ).
Zapewne było wielu "Januszy", którzy włączyli Juventus bo Ronaldo tam poszedł i było o tym głośno. Należy jednak wątpić by którykolwiek został na dłużej, skoro nawet tacy kibice jak my, którzy oglądali Juventus s Serie B, odpuszczają mecze.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 19:44

Marat87 pisze:Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość.
Chętnie przywitałbym Kloppa, ale nie popieram zwolnienia Allegriego bo Niemiec po prostu nie przyjdzie.
Marat87 pisze:Nazwiska sensowne padają, nawet kilka postów wcześniej, ale nie, nikt nie ma pomysłu, chodzi tylko o zwolnienie biednego Maksia...
Guardiola to realne nazwisko? Bo o nim jest rozmawia się tu najczęściej. Jeśli byłby w naszym zasięgu to ok, będę mu kibicował tak samo jak kibicuję Allegriemu, ale nie ma żadegoo znaku że miałoby do tego dojść.
Conte? Mimo że na dobre nam to wyszło, nie wybaczę mu stylu w jakim opuścił klub. Jeśli ktoś ma dość 'betonowego' Allegriego, to Conte to absurdalna kandydatura. Di Francesco? Poparłbym, jeśli Allegri faktycznie byłby skończony(straciłby szatnie, wykazał się brakiem motywacji, wizji).
Marat87 pisze:Ale odnosząc się bezpośrednio do cytowanej treści. Tak, właśnie o to chodzi, bo Max jest totalnie wypalony, a na rynku są trenerzy, którzy raczej będą potrafili zapewnić podobne wyniki, jakie Allegri osiągał w ostatnich dwóch latach.
Opinia. Ja nie uważam że jest wypalony. Jest poważany przez zawodników - do klubu z podkulonym ogonem wrócił Bonucci, do Juventusu Allegriego chciał przyjść Ronaldo.
Marat87 pisze:Tylko że Janki z forum nie będą dzwonić do Di Francesco, Conte czy innego Smudy, bo nie są zarządem.Opcje na rynku są, trzeba tylko chcieć tej zmiany, a nie stagnacji.
I dobrze że nie są. Klubem zarządzają najwięksi fachowcy, Juventus to najlepiej zarządzany klub w ostatnich latach.
Marat87 pisze:Ruchy z Ronaldo, koszulkami i zmianami herbu gówno dadzą, jeżeli ta drużyna nie będzie grała bardziej atrakcyjnego futbolu ( uprzedzam fakty i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> argumentacje waszej sekty, którą lubicie torpedować chęci atrakcyjnej gry - pomiędzy "czarnym" stylem Maxa, a "białym" Pepa, jest jeszcze dużo odcieni szarości ).
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> argumentację to ja właśnie cytuję. Kiedy Manchester United grał porywający, piękny futbol? Bo w rankingu Deloitte od lat są na topie. Źe niby City czy PSG pnie się do góry i kibiców lawinowo przybywa bo pięknie grają?


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 19:58

blackadder pisze: Guardiola to realne nazwisko? Bo o nim jest rozmawia się tu najczęściej.
Tak samo realny jak Ronaldo w Juventusie w kwietniu 2018. Czyli totalnie nie ma szans na niego w opinii takich janków jak ja i ty.
blackadder pisze: <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> argumentację to ja właśnie cytuję. Kiedy Manchester United grał porywający, piękny futbol? Bo w rankingu Deloitte od lat są na topie. Źe niby City czy PSG pnie się do góry i kibiców lawinowo przybywa bo pięknie grają?
Nie, bo każdy z tych klubów to jest inny temat i inny - że tak powiem - ekosystem. Jeszcze raz powtórzę - porywający, piękny futbol, a totalna degrengolada są skrajnościami.
Nie będę ukrywał, że kulą u nogi jest dla Juventusu przestarzała Serie A, która pozostała w poprzedniej epoce, mentalnie gdzieś na poziomie przełomu wieków.
I trzeba sobie to uczciwie powiedzieć, że czego by Juventus nie zrobił, to w pewnym momencie osiągnie szklany sufit, stworzony przez powyższe, ogólno-włoskie, betonowe podejście. Jednak w tej chwili jest ciągle dużo do zrobienia i klub z Turynu ma jeszcze margines do rozwoju. Z taką grą jak teraz się tego jednak nie da zrobić. Takie czasy, gdzie zalatani ludzie, mający setki możliwości na rozrywkę, wybiorą to co ich bawi i cieszy, a nie krwawicę oczu, która nudzi nawet regularnie oglądających włoską piłkę.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 20:29

Marat87 pisze:
Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość.
Po raz kolejny pokazujesz swoją prawdziwą twarz prymitywa i frustrata. Swoim prostactwem zasłużyłeś sobie na pomijanie bez czytania twoich wypocin na tym forum. Z resztą ktoś na tak niskim poziomie nie jest w stanie mnie obrazić. Gratuluję. :hello:
daroo89 pisze:
jurson09 pisze:Każdy może wyrazić swoją opinię ale niestety pod warunkiem że oplujesz w niej Allegriego. Inaczej nie znasz się na piłce i w ogóle na niczym się nie znasz.

Drugą kwestią są głosy że z Guardiolą to możemy nawet nie wygrać LM bo przynajmniej ładnie grać. I tu niestety dochodzimy granic niedorzeczności. Tu już nie chodzi o dobro tego klubu. Tu głównym czynnikiem jest fanatyczna niechęć do Allegriego. A to wskazuje tylko na jedno. Podejmowanie merytorycznej dyskusji z osobnikami prezentującymi taki poziom argumentacji jest bezcelowe. :bad:
W którymś z tematów meczowych próbowałem podjąć z Tobą merytoryczną dyskusję i przedstawiłem szereg argumentów za odejściem Allegriego. Wszystkie problemy, o których pisałem znakomicie obnażył Ajax. Ty oczywiście nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi, bo przecież "Twoja jest tylko racja i to święta racja...". Zna się na piłce tylko ten kto dostrzega niesamowity kunszt trenerski Wybitnego Taktyka i docenia wyniki ponad stan osiągane w mocarnej Serie A. :ok:
A nie pomyślałeś, że może nie trafiłem na Twojego posta. Może wydać się to dziwne, ale nie siedzę na forum 24 h na dobę. Wybacz ale nie czytam też od deski do deski każdego tematu na forum wraz z zaległościami.


Juve per sempre sara...!!!!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 20:50

Poczytałem sobie te żarty, a później włączyłem TV :whistle:

Nie wiem czy macie urojenia, czy halucynacje, ale życzę powrotu do pełni zdrowia psychicznego ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2019, 20:57

dzbanson09 pisze:
Marat87 pisze:]

Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość.
Po raz kolejny pokazujesz swoją prawdziwą twarz prymitywa i frustrata. Swoim prostactwem zasłużyłeś sobie na pomijanie bez czytania twoich wypocin na tym forum. Z resztą ktoś na tak niskim poziomie nie jest w stanie mnie obrazić. Gratuluję. :hello:
Patrz, a myślałem że dzban ( odmieniany przez wszystkie przypadki ) i sekta to twoje ulubione słowa, wszak zdarzało ci się ich używać dosyć często :D Miałem ci nawet po naszej spince po pierwszym meczu z Atletico znaleźć te wszystkie posty w których nazywasz ogół dzbanami z sekty AllegriOut, ale sobie dałem spokój, bo to tylko internetowa gadanina. Teraz niestety był crash forum i już tego nie zrobię.
Powtórzę jeszcze raz, gorszego przedstawiciela fanbojów Maxa tutaj nie ma.
Wolę już wprost ciebie nazwać dzbanem i wyjść na chama i prostaka, niż bawić się w okrągłe słówka, pomiędzy które lubisz sobie wrzucić różne obraźliwe określenia, ale że do ogółu i w liczbie mnogiej, to jak rozumiem się nie liczy i jesteś rozgrzeszony.
Nie pochlebiaj sobie z tym pomijaniem, bo to raczej ja od dawna omijam twoje posty i nie zamierzam wchodzić z tobą w merytoryczną dyskusję, co najwyżej będę chamsko i prostacko podszczypywał wyzwiskami. Merytoryki już próbowałem, zajęło mi to z godzine na napisanie posta, poszukanie pewnych informacji, żeby na koniec dostać arbitralne "kontuzje to nie wina Maxa" cyk, koniec dyskusji. Zeszły sezon to poźniej wyjaśnił, obecny jest wręcz kalką poprzedniego ( też kontuzje + słabe przygotowanie motoryczno-wytrzymałościowe ), ale Max ciągle święty w twoich oczach.
Proszę tylko o jedno. Masz ochotę, to możesz kliknąć w niebieską kartkę i moderatorzy już będą potrafili ocenić moje odzywki. Nie bądź jednak hipokrytą i nie wytykaj czegoś, co sam robiłeś, wyzywając zbiorowo kilkudziesięciu użytkowników tego forum dzbanami.
Teraz marsz do swojego ołtarzyka św. Maksia, patrona ślepych i głuchych, bić pokłony.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 07:35

San Holo pisze:wrażenia wizualne - każdy się zgodzi, że na drużyny Guardioli fajnie popatrzeć, a Portugalczyk ostatnimi sezonami wpajał w swoich piłkarzy antyfutbol
Raczej zawsze.

Koszulki na przyszły sezon są paskudne. Oby trener chociaż się zmienił.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 09:39

Marat87 pisze:
blackadder pisze:Ale w #allegriOut chodzi o to żeby zwolnić Maxa. Najpierw trzeba go zwolnić a dopiero potem się zastanawiać.
Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość. Nazwiska sensowne padają, nawet kilka postów wcześniej, ale nie, nikt nie ma pomysłu, chodzi tylko o zwolnienie biednego Maksia...
Dla mnie słowo sensowne oznacza w tym przypadku dobry wybór i co równie ważne realny do przeprowadzenia. Ile z tych nazwisk spełnia oba warunki? Podejrzewam że całe zero. Poza tym te nazwiska padają w propozycjach kibiców (nawet szmatławce o tym nie piszą), ja proponuję Messiego do gry ale co z tego, jak to tylko moje głupie gdybanie?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 10:40

@jurson09 Allegri, to ty wuefisto? :D
Teraz się zamknij i posłuchaj, co ja mówię. Nie wiesz nic o piłce nożnej. Po prostu siedzisz za biurkiem i czytasz książki. Nic nie wiesz o praktycznej stronie tego sportu. Ja wygrałem sześć Scudetti.
Już wiem skąd Wyznawcy Maksa czerpią swoją retorykę Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 12:10

Przeciwko Ajaxowi ucierpieliśmy z powodu kontrataków, a nie ich stylu gry. Sprawiło to wrażenie, jakby grali niezwykłe mecze, podczas gdy tylko w Amsterdamie byli lepsi od nas. To samo dotyczy dzisiejszego wieczoru. Naturalne jest, że wiele ryzykujesz, kiedy zagrasz dużo niedokładnych podań.
Ten gościu jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Dziwie się, że nikt z zarządu Juve tego nie dostrzega.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 12:18

Kolejna złota myśl.

Allegri: "Football is simple. As the season progresses, you can't implement what you had planned for, in June.

nawet mi się nie chce tłumaczyć. :bad:


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 15:27

Gościu ma tupet... A zarząd nie ma jaj, że nie potrafią wywalić go na zbity pysk.
Max chyba o tym wie, że poza Juventusem nie poprowadzi czołowego klubu, bo niby kto go zatrudni?


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 16:39

jackop pisze:@jurson09 Allegri, to ty wuefisto? :D
Teraz się zamknij i posłuchaj, co ja mówię. Nie wiesz nic o piłce nożnej. Po prostu siedzisz za biurkiem i czytasz książki. Nic nie wiesz o praktycznej stronie tego sportu. Ja wygrałem sześć Scudetti.
Już wiem skąd Wyznawcy Maksa czerpią swoją retorykę Obrazek
Wzruszająca historia. :((


Juve per sempre sara...!!!!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 18:42

mateo369 pisze:
Marat87 pisze:
blackadder pisze:Ale w #allegriOut chodzi o to żeby zwolnić Maxa. Najpierw trzeba go zwolnić a dopiero potem się zastanawiać.
Kolejny po dzbansonie09 przedstawiciel sekty Allegriego, który lubi zakłamywać rzeczywistość. Nazwiska sensowne padają, nawet kilka postów wcześniej, ale nie, nikt nie ma pomysłu, chodzi tylko o zwolnienie biednego Maksia...
Dla mnie słowo sensowne oznacza w tym przypadku dobry wybór i co równie ważne realny do przeprowadzenia. Ile z tych nazwisk spełnia oba warunki? Podejrzewam że całe zero. Poza tym te nazwiska padają w propozycjach kibiców (nawet szmatławce o tym nie piszą), ja proponuję Messiego do gry ale co z tego, jak to tylko moje głupie gdybanie?
Ale po co taka propozycja? Przeciez jego Allegri tez by przerobil na defensywna mielonke.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ODPOWIEDZ