Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 00:27

Liverpool wygrywa u siebie 2-0 po czym w rewanżu rozbija przeciwnika ładując mu 4 gole. Piękna sprawa, dla Maxa chyba totalna abstrakcja i fantazja... Zazdroszcze tego kibicom liverpoolu


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 08:22

No dobra, jeśli Allegri zostanie, to znaczy że jest gorzej niż źle,
bo by to oznaczało że cały zarząd jest skażony.
Odpalanie Dybali, Sandro, Costy a zostawianie Mandzura i Khediry, hmm to jest tak kuriozalne że nie wierze że zarząd będzie tak głupi.
To niemożliwe


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 08:42

Cslciomercato


Conte priorytetem dla Juventusu. Antonio poczeka na propozycje od Juve zanim podejdlmie decyzję o innych klubach.

#Conte: 'w czerwcu wracam na ławkę trenerską, nie liczy się budżet tylko projekt. '


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 08:52

Szczerze to bardziej ufam Allegremu niż Conte, bardziej wierzę w to że jak Allegri wymusi na Paraticim 3 transfery do pomocy to będziemy grać lepszą piłkę niż to że sukcesy osiągniemy z Conte.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 08:56

Chyba stoimy przed mega wyborem - dżuma lub cholera. Albo "król drewnopiłki", albo fochowaty "hegemon LM" :facepalm:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 08:56

Conte byłby trenerskim regresem


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 09:02

Z Allegrim jest taki problem, że jakby dostał np. Salaha, Eriksena, Sane to by im wpajał taktykę od której chce się wymiotować. Czyli strzelamy na 1:0 i cafamy się... Nie dałby im radości z gry ! A sami widzimy po wczorajszych meczach czym się wygrywa. AllegriOUT


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 09:04

Conte to porażka, teraz dla niego nagle projekt się liczy? To niech idzie do interu lub Romy, my potrzebujemy nowoczesnego trenera. Naprawdę jak czytam, że Włoch a potem nazwisko Conte to krew mnie zalewa i marzę o Gasparinim lub Di Francesco. Dlaczego ten zarząd jest niereformowalny i uparł się na trenerów z epoki kamienia ciosanego?


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 09:24

Każdy trener z lepszym sztabem od przygotowania fizycznego będzie. Wszyscy tu piszą o stylu ale największym problemem jest fatalna forma fizyczna. Przecież przy 1-2 z Ajaxem nasi nie byli wsranie praktycznie podejść pod pole karne bo już byli zajechani.
Akurat za Conte przygotowanie fizyczne było na wysokim poziomie.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 09:59

Allegri rozstanie się z Juve tak jak zaczął, czyli z nie najlepszą (delikatnie mówiąc) renomą wśród kibiców.
Mam nadzieję, że odejdzie bo ze smutkiem stwierdzam, że zabija ten człowiek cały mój entuzjazm jaki mam względem Juve.

Chciałbym wariata Conte. Kogoś kto przywróci mi romantyzm w oglądaniu występów drużyny. Kogoś kto da się pokroić za każdego jednego zawodnika tej drużyny.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 10:46

Oho, Conte! :facepalm: To teraz nie ma w ogóle co myśleć o LM, a będzie trzeba drżeć o wyjście z grupy.
Nagle nie liczy się budżet? Ta, jasne.

To ja już wolę Maxa z tej dwójki. Jeszcze jak wreszcie dokoptują kogoś ogarniętego do pomocy, jest iskierka nadziei, że będzie lepiej.

Jeśli jednak kosztem Maxa mamy rozważać Włocha (jak już), to tylko DiFra, ale i tak powinniśmy spróbować z Pepem, jeśli ten odpadł z LM, a z City co miał to praktycznie wygrał. Jeśli wygrają z tottkami, to tytułu raczej nie oddadzą.

Gasp? No ja nie wiem, chyba za duże ryzyko, choć w zasadzie podobne co z DiFra.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 12:14

Antonio wróci i będziecie jeszcze odszczekiwać ignoranci :cwaniak: Z Conte potrafiliśmy przynajmniej cisnąć, kiedy było trzeba ( pomijam efekt końcowy, bo jakość ataku pozostawiała jednak sporo do życzenia ) i stwarzać sytuacje.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 12:45

Conte nie ma kompletnie umiejętności zmiany ustawienia w trakcie spotkań. Pokazał to w Europie. Nie nie nie.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 13:06

Conte przyda się tylko jeśli naszą jedyną ambicją jest dalsze tłuczenie wszystkich biedniejszych od nas na krajowym podwórku.
Z drugiej strony kogo innego moglibyśmy się spodziewać? Za wyjątkiem Deschampsa nie mieliśmy żadnego zagranicznego trenera od niepamiętnych czasów. Zarząd zwyczajnie boi się ryzyka, nie zatrudnią nikogo z innym sposobem patrzenia na futbol, jedynym "słusznym", włoskim, który jest regularnie pokonywany przez potęgi z Niemiec, Hiszpanii czy Anglii. Prawda jest taka, że taka piłka którą serwował nam Max nie ma już przyszłości w Lidze Mistrzów. Nie może być tak, że całym naszym pomysłem na strzelanie goli są wrzutki na głowę Ronaldo. Z jakiegoś powodu Agnelli i spółka nadal nie potrafią na to wpaść i nie widzą że tu trzeba konkretnych zmian, innego myślenia a nie kolejnego włoskiego "fachowca" typu Conte, Mancini, Allegri, czy jakiś inny Ranieri...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2019, 13:26

AdiJuve pisze:Każdy trener z lepszym sztabem od przygotowania fizycznego będzie. Wszyscy tu piszą o stylu ale największym problemem jest fatalna forma fizyczna. Przecież przy 1-2 z Ajaxem nasi nie byli wsranie praktycznie podejść pod pole karne bo już byli zajechani.
Akurat za Conte przygotowanie fizyczne było na wysokim poziomie.
Zgodzę się, że za Conte nie było zarzutów do przygotowania fizycznego. Problem w tym, że z nim na ławce, to wielce prawdopodobne, że nie byłoby nas nawet w 1/4 obecnej edycji LM. Z Włochów tylko Gasperini i może Di Francesco (aczkolwiek Roma pod jego wodzą też miała w tym sezonie wielką ilość kontuzji).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ