Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 19:15

Zaprawdę powiadam Ci - wkrótce Twoje oczy ucieszy oficjalny komunikat o przedłużeniu współpracy Obrazek


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:00

Ja rozumiem że każdy trener ma swoich ulubionych piłkarzy i ich faworyzuje ale dlaczego akurat trener mojego Juve musi za pupilków mieć wszystkich najbardziej drewnianych piłkarzy- jugola ,żołwia,kurczaka i synalka.


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:09

Tak jak można znaleźć jakieś argumenty za pozostaniem Allegrego (choć sam bym go zwolnił wraz z końcem sezonu) tak czym kierował się zarząd przedłużając kontrakt z tytanem. Ja po prostu nie wytrzyma kolejnego sezonu jeśli naszym napastnikiem ma być Mandzukic... Tu się bawimy niby w poważny klub, a tu przedłużamy kontrakt z napastnikiem dla którego wyzwaniem jest strzelić 10 bramek! To jest parodia.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:25

Sky Sports

Juve rozpoczęło rozmowy z Conte.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:35

Conte.

Z deszczu pod rynnę.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:42

dawid91 pisze: Mnie zastanawia Bernardeschi. Kiedy on ostatnio strzelił bramkę? Dlaczego on jest taki wolny w podejmowaniu decyzji? Zawsze musi holować piłkę, szybkie odegranie lub strzał chyba dla niego nie istnieje. Nikt tego nie widzi (w sensie trenerzy)? Dla mnie on jest tak samo mizerny jak Dybala.
Polecam obejrzeć mecz reprezentacji Włoch. W meczach kadry Berna gra szybko, kombinacyjnie, do przodu, wymienia się pozycjami, bo tego wymaga TRENER! Wiem reprezentacja Italii nie gra (jeszcze) jakoś dobrze, ale według mnie to kwestia czasu, bo Mancini ma jednak jakiś pomysł na tą kadrę i wykorzystanie potencjału ofensywnych zawodników w przeciwieństwie do Maxia. Razem z Dybalą są ofiarami Allegirego. Dybala w kadrze też kopie się po czole, ale ma "podobną" sytuacje jak w klubie. Tam też trener nie potrafi znaleźć dla niego odpowiedniego miejsca na boisku.

Jeszcze niedawno były ploteczki o Zidanie zanim zdecydował się na powrót do Realu, o Deschampie, Guardioli nawet Conte i chyba o Kloppie. Fakt każdy z nich to obecnie top wśród trenerów (może poza Conte, choć potrafi wygrywać trofea mimo nie posiadania najsilniejszej drużyny w lidze) i ich sprowadzenie to marzenie ściętej głowy, ale według mnie nie musimy wcale ściągać topa. Trzeba po prostu trenera z innym spojrzeniem na futbol, chcącego grać do przodu z mentalnością zwycięzcy najlepiej zagranicznego. Nikt mi nie powie, że nie ma takich trenerów na rynku. Skoro po sezonie Ajax się rozsprzeda to może zamiast zawodników weźmy ich trenera albo Nagelsmanna po prostu kogoś kto będzie chciał zmienić ten gównostyl.

Ktoś powie, że taki trener nie jest gwarantem mistrzostwa... żaden trener nie jest, ale przy obecnym układzie sił w lidze z tą kadrą, która latem będzie jeszcze "teoretycznie" wzmocniona ciężko będzie nie wygrać Scudetto. Zresztą, jeśli mamy stracić jedno mistrzostwo na koszt rozwoju stylu gry na bardziej "europejski", rozwoju zawodników i cieszenia oczu kibiców swoją grą to jestem na TAK!


Podsumowując: Allegri <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 20:45

Pls, niech oni zatrudnią trenera z zagranicy. Każdy kto nie przyjdzie, to wygra tą słabą ligę. Tylko zaczną grać ci, którzy zasługują na grę. Z Maxem nie mamy czego szukać w LM.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 21:17

Adrian27th pisze:Conte.

Z deszczu pod rynnę.
Taki nam został wybór z opcji na bezpieczne scudetto. Antek ma tę przewagę nad Maksem, że przynajmniej potrafi się sam zwolnić :P


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 22:42

Jasne, Conte...beton betona betonem poganiał, dajcie spokój z tymi paziami jak Allegri, Conte i Alleconte półproduktami podobnymi.
Dlaczego oni tak bardzo Włochów się trzymają ?


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 22:51

Conte mimo calego swojego betoniarstwa przynajmniej potrafil wyrobic pewne schematy i jakie mechanizmy czyli cos czego Allegri nie potrafi wyrobić od lat, ponadto dalo sie to ogladać i czesto cieszyło oko. Teraz w koncu mialby kase na transfery - czego niby nie dać mu drugiej szansy?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 22:55

Na dzień dzisiejszy od Allegriego byłby lepszy każdy poważny trener, tych piłkarzy po prostu trzeba odbetonować, uwolnić od tych beznadziejnych żałożeń Maxa. Conte? Obojętnie, może być i on, każdy tylko nie Allegri.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2019, 22:56 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 22:56

Ale klamka zapadła, Pepus do nas :P


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 23:00

jarmel pisze:[...]każdy tylko nie Allegri.
Nuno Herlander Sim&#245;es Espírito Santo (no joke) albo Nawałka. Byle nie Beton, ani żaden inny Włoch :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 23:12

Conte? Powrót do 3-5-2 i ciągłych fochów.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2019, 23:14

Niestety Allegri nigdzie się nie rusza więc zluzujcie poślady. Max jest częścią projektu Agnellego pt : bezpieczne scudetto x 10 dlatego Mandżu związał się dłuższą o dwa lata umową a teraz czas na Maxa.


Obrazek
ODPOWIEDZ