Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 12:19

Maly pisze:pierwsze fanta to, że oni się zgłosili a drugie, że on im odmówił... jeszcze w to pierwsze człowiek jest w stanie uwierzyć, że się skontaktowali robiąc szeroką listę ale w go, że Maksio by odmówił Realowi to już nie jestem w stanie uwierzyć - musiałby tak jak pisałem kilka stron wcześniej doskonale zdawać sobie sprawę jak słaby jest i jakie szczęście go spotkało, że może bez stresu trenować Juve i zadowalać włodarzy wygrywaniem ligi gdzie rywala są kilka poziomów za nami, czyli właściwie odcinać kupony za nic kolekcjonując przy tym trofea, które kolekcjonowałby niemal każdy
Jest tak słaby, że aż jesteś w stanie uwierzyć, że Real mógłby go chcieć? Logiczne, nie powiem ;)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 12:36

Maly pisze:fantamercato czy jak to się mówi ;)

pierwsze fanta to, że oni się zgłosili a drugie, że on im odmówił... jeszcze w to pierwsze człowiek jest w stanie uwierzyć, że się skontaktowali robiąc szeroką listę ale w go, że Maksio by odmówił Realowi to już nie jestem w stanie uwierzyć - musiałby tak jak pisałem kilka stron wcześniej doskonale zdawać sobie sprawę jak słaby jest i jakie szczęście go spotkało, że może bez stresu trenować Juve i zadowalać włodarzy wygrywaniem ligi gdzie rywala są kilka poziomów za nami, czyli właściwie odcinać kupony za nic kolekcjonując przy tym trofea, które kolekcjonowałby niemal każdy
Perez: Sytuacja zaskoczyła Nas i jesteśmy zmuszeni szukać trenera a Pan jest na szczycie Naszej listy. Jak się Pan na to zapatruje?

Allegri: Yyyy no nie wiem...Na pewno chodzi o mnie? Między Nami mówiąc jestem strasznie słaby i dziwie się,że Pan chciałby mnie na trenera Realu. Wygląda mi Pan na sympatycznego człowieka,więc najlepiej będzie jeśli pozostanę w Turynie i nie zniszczę Pana klubu.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 13:55

skoro Milan chciał Matriego a Sturaro niby chce pół ligi włoskiej i 1/4 angielskiej to tak, jestem w stanie uwierzyć, że Real na swojej szerokiej liście ma Allegriego, tym bardziej, że ma też Wengera...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 15:31

Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 15:38

Piotr Juvefan pisze:Tutto nie tutto,ale zainteresowanie Realu Maxem wcale by mnie nie zdziwiło.

Jak w dyskusji mercato napisałem że Real może się zgłosić po Allegriego to antyfani trenera pisali,że i Real by zniszczył. To kto tu jest jednak porąbany Janusze juvepoland czy włodarze Realu?
Jeszcze niedawno Perez mowil, ze Benitez jest najlepszym trenerem na swiecie, wiec nie rznij madrali.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 17:13

Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
Nic. Miejmy nadzieję, że szaleństwo Pereza porwie za sobą Wybitnego Stratega niczym zrobienie z Pjanicia registy, a Mandzukicia skrzydłowego. :papa: :papa:


:allegri: na śmietnik
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 18:35

Maly pisze:skoro Milan chciał Matriego a Sturaro niby chce pół ligi włoskiej i 1/4 angielskiej to tak, jestem w stanie uwierzyć, że Real na swojej szerokiej liście ma Allegriego, tym bardziej, że ma też Wengera...
Allegri w Realu na podstawie popytu na Sturaro. :lol:

Maly. Ten. On.

Ewentualne zainteresowanie Realu Maxem nie dziwić nie powinno nikogo. Facet w ciągu czterech lat wykręcił dwa finały CL, i to on jako jedyny w ciągu ostatnich czterech lat wyeliminował ich z tych rozgrywek. Mając tylko powyższe na uwadze skłonny jestem stwierdzić, że Allegri to jeden z głównych kandydatów na to stanowisko, żadna tam "szeroka lista" jak typek powyżej.


Forza Juve!
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 18:42

Jestem zdumiony faktem l, że byle plotka potrafi wywołać tak straszliwe szczypanie w okolicy pośladków u przeciwników Allegriego.


Juve per sempre sara...!!!!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 19:31

Maly pisze:skoro Milan chciał Matriego a Sturaro niby chce pół ligi włoskiej i 1/4 angielskiej to tak, jestem w stanie uwierzyć, że Real na swojej szerokiej liście ma Allegriego, tym bardziej, że ma też Wengera...
Ciężko z Małym dyskutować :prochno:
Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
A dostrzegasz różnicę poziomu tamtych "Reali" a tego?
Alexinhio-10 pisze:
Piotr Juvefan pisze:Tutto nie tutto,ale zainteresowanie Realu Maxem wcale by mnie nie zdziwiło.

Jak w dyskusji mercato napisałem że Real może się zgłosić po Allegriego to antyfani trenera pisali,że i Real by zniszczył. To kto tu jest jednak porąbany Janusze juvepoland czy włodarze Realu?
Jeszcze niedawno Perez mowil, ze Benitez jest najlepszym trenerem na swiecie, wiec nie rznij madrali.
Nie rżnę mądrali tylko próbuje otworzyć niektórym klapki z oczu :lol:
Bobby X pisze:
Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
Nic. Miejmy nadzieję, że szaleństwo Pereza porwie za sobą Wybitnego Stratega niczym zrobienie z Pjanicia registy, a Mandzukicia skrzydłowego. :papa: :papa:
Pan zdarta płyta :D


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 21:05

Piotr Juvefan pisze:
Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
A dostrzegasz różnicę poziomu tamtych "Reali" a tego?
masz na myśli to, że Real Beniteza był kadrowo lepszy niż obecnie? ;)

panowie szanujmy się, nie jeden już mówił, że Realowi się nie odmawia i nie zrobił tego Allegri - po prostu nie było takiego tematu, fantamercato a nie jeden z głównych kandydatów ;] cały świat poza wami widzi ile te scudetto są warte i jakim gównostylem gramy, dlatego z klubami łączy się Sarriego czy Conte a nie Maksia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 21:43

Sarri, 13 lat trenerki i największe sukcesy to dobre prowadzenie beniaminka oraz prawie wygranie tego niewiele wartego scudetto. Do tego walenie na konferencjach prasowych tekstów, że jakby dziennikarka nie była ładna, to by jej kazał sp... .
Myślę, że Perez ma z nim gorącą linię :prochno:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 21:51

Piotr Juvefan pisze:
Maly pisze:skoro Milan chciał Matriego a Sturaro niby chce pół ligi włoskiej i 1/4 angielskiej to tak, jestem w stanie uwierzyć, że Real na swojej szerokiej liście ma Allegriego, tym bardziej, że ma też Wengera...
Ciężko z Małym dyskutować :prochno:
Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
A dostrzegasz różnicę poziomu tamtych "Reali" a tego?
Alexinhio-10 pisze:
Piotr Juvefan pisze:Tutto nie tutto,ale zainteresowanie Realu Maxem wcale by mnie nie zdziwiło.

Jak w dyskusji mercato napisałem że Real może się zgłosić po Allegriego to antyfani trenera pisali,że i Real by zniszczył. To kto tu jest jednak porąbany Janusze juvepoland czy włodarze Realu?
Jeszcze niedawno Perez mowil, ze Benitez jest najlepszym trenerem na swiecie, wiec nie rznij madrali.
Nie rżnę mądrali tylko próbuje otworzyć niektórym klapki z oczu :lol:
Bobby X pisze:
Garreat pisze:Real miewał już na ławce trenerskiej takich ludzi jak Schuster, Juande Ramos, Pellegrini czy Benitez. Nie rozumiem co dziwnego miałoby być w podchodach do Allegriego.
Nic. Miejmy nadzieję, że szaleństwo Pereza porwie za sobą Wybitnego Stratega niczym zrobienie z Pjanicia registy, a Mandzukicia skrzydłowego. :papa: :papa:
Pan zdarta płyta :D
Ty na kazda odpowiedz masz glupi argument, byleby nie wyszlo ze nie masz racji. A dostrzegasz poziom Realu sprzed Beniteza, czy innych slabych trenerow ? Co to za glupie gadanie ? Jak zatrudnia Pochetino tzn ze jest to jeden z topowych trenerow teraz ?


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 22:20

@ Alexinhio dobrze,że Ty masz mądre argumenty pt Perez coś o kimś powiedział :lol: A dlaczego miał swojego trenera tak nie zatytułować? Nie ważne kto by nim był. Przecież Oni muszą być naj sami się tak tytułują. Co nie znaczy,że zawsze tak jest.

Nie bez przyczyny zapytałem o poziom tego Realu i tamtych, bo ten jest świeżo po spektakularnych osiągnięciach i kto by po Zizou nie przyszedł ma mega ciężko. I oczywiście kandydatem jest ten "cienki' Allegri.

I tak. Jakby zatrudnili Pochetino to stałby się jednym z topowych trenerow teraz. Bo taka marka jak Real to top topów i dziwne,że muszę to komuś tłumaczyć.

PS; może dla Cb moje argumenty są głupie i sam zgrywam mądralę,ale na pewno nie jestem takim ignorantem na oczywistą oczywistość jak Ty. Pozdro.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:04

Piotr Juvefan pisze:I tak. Jakby zatrudnili Pochetino to stałby się jednym z topowych trenerow teraz. Bo taka marka jak Real to top topów i dziwne,że muszę to komuś tłumaczyć.
czyli w Napoli Benitez był pośmiewiskiem ale jak zatrudnił go Real to stał się dla ciebie top topów? :facepalm: i uprzedzając twoje durne dywagacje - to nie był słaby Real tylko ten, który wygrał LM, więc bardzo mocny ;]

@Ouh_yeah: Sarri zaczynał od zera, był nikim w świecie piłki, nie miał handicupu jak Conte, Allegri, Zidane czy inni byli zawodnicy więc tak - jeśli po 10 latach trenerki zatrudnia go jeden z najlepszych klubów w lidze a on po zabraniu mu najlepszego zawodnika wykręca z nimi rekordową ilość punktów i przegrywa tylko z bogatszym i grającym we własnej lidze Juve to jest dobrym trenerem czy ci się to podoba czy nie i brak trofeów nie ma tu znaczenia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2018, 23:21

Maly pisze:
Piotr Juvefan pisze:I tak. Jakby zatrudnili Pochetino to stałby się jednym z topowych trenerow teraz. Bo taka marka jak Real to top topów i dziwne,że muszę to komuś tłumaczyć.
czyli w Napoli Benitez był pośmiewiskiem ale jak zatrudnił go Real to stał się dla ciebie top topów? :facepalm: i uprzedzając twoje durne dywagacje - to nie był słaby Real tylko ten, który wygrał LM, więc bardzo mocny ;]
Benitez już wcześniej był topowy bystrzaku zobacz sobie jego gablote.
A z samym Napoli w 2 lata zdobył 2 trofea. To rzeczywiście był pośmiewiskiem. Chyba dlatego,że nie wygrał scudetto z Juve co? Za to twój Sarri topowy w 3 lata nie zdobył nic i możesz się zachwycać jego punkcikami na koniec sezonu,bo widocznie to jest dla cb jakis wyznacznik do przejmowania topowych drużyn.
Dalsza polemika z tb nie ma sensu,, również pozdrawiam.


Obrazek
ODPOWIEDZ