Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 12:09

Tony Montana pisze:musimy bić się o LM chyba, że zarząd zadowala bycie w czołówce 8 najlepszych klubów Europy).
Oczywiście, że zadowala i wszystkim, którzy oczekują zwycięstwa w LM już w przyszłym sezonie radzę, żeby zdali sobie z tego sprawę. Dla zarządu NAJWAŻNIEJSZE jest to, żeby co roku Juventus meldował się w 1/8 LM, wygrywał Scudetto i cały czas był w ścisłym topie europejskich drużyn i w końcu kiedyś tę LM wygrał.
Klub potrzebuje finansowania od sponsorów, a oni znacznie chętniej dadzą kasę drużynie o którą co sezon jest wymieniana w gronie faworytów do wygrania LM niż takiej jak Inter, która wygrała triplettę, a teraz ledwo awansuje do Ligi Europy.
Do tego dodać trzeba łatwość zarządzania takim klubem (tj. topowym) poprzez chociażby łatwiejsze negocjacje z piłkarzami, którzy mieliby go wzmocnić oraz fakt, że nie trzeba wymieniać całego składu, żeby podnieść wyraźnie poziom drużyny.
Dodatkowym argumentem dla zarządu za takim prowadzeniem klubu jest fakt, że nikt się do ich pracy nie przyczepia bo co roku są mniejsze lub większe sukcesy, a nawet jeśli ich zabraknie w jednym sezonie to zmieni się trenera. Dopiero katastrofa w postaci mercato Milanu, który wydając 200 mln w zasadzie się nie wzmocnił może doprowadzić do zwolnienia zarządu lub poszczególnych jego członków.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 13:39

Bardzo mądry post nookie, wszystko na temat :ok:


Obrazek
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 17:42

MRN pisze:Nie no, dzisiaj miarka się przebrała i Allegri out.Ten trener zniszczył Juve, nie ma chemii pomiędzy nim a zespołem, nie ma schematów i niczego. Marotta i Agnelli musieli dziś wreszcie przejrzeć na oczy :pray:
Tak! Zapomniałeś dodać jak to mało wymagający i spokojny trener jest! Nie umie zmotywować i też nie umie opieprzyć zawodnika, kiedy trzeba. Przez niego drużyna zardzewiała, wszyscy są skłóceni i nie ma atmosfery..

Myślę, że nie tylko wczorajszy mecz, ale i 2-3 z Interem oraz piękny pościg za Bologną, najciężej wygrane scudetto od lat i 4-0 w Finale PW to są wszystko jasne sygnały, że w drużynie i w zarządzie dzieje się źle.
Trenera trzeba zwolnić i pół składu wysłać do MLS i Australii...

Ogólnie wczorajszy poziom komentarza i studia bardzo przypominał te mądrości z forum Juvepoland komentatorzy nie mający większego pojęcia o włoskiej piłce chyba zaciągnęli szybkie godzinne szkolenie przed meczem.. poczytali forum JP i gadali jakieś dziwne głupoty o zaskoczeniu, że Szczęsny nie broni :D o tym, że Max może odejść, skandalicznym sędziowaniu z Interem,

Fajne było kiedyś forum a teraz jedynie można wejść, poczytać, złapać się za głowę i zostawić tych ludzi w swoim świecie bez schematów w ataku, bez atmosfery, bez sukcesów i z przemęczoną już bułą :D




:facepalm: :angry:

Dziiiiiiwny jest teeeeeeeeeeeeeeeeen świat


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:02

Zakładając że ci którzy są za pozostaniem Maksa 'ufają Zarządowi' zastanawiałem się chwilę czy:
- jeśli pożegnamy się z Allegrim to Agnelli, Marotta i Nedved w waszych oczach owo zaufanie utracą? Może uznacie, że przestali się znać na piłce i powinni przerzucić na Barcelonę?
- stwierdzicie, że nadal popieracie działania Zarządu tym samym przyznając, że rozstanie z Allegrim to dobra decyzja, a nowy trener otrzyma od was pełne zaufanie. Potencjalni kandydaci, o których była dyskusja otrzymali do tej pory, łagodnie mówiąc, chłodne recenzje

Nie bardzo widzę tu możliwość by zjeść ciastko i mieć ciastko. Taki tam materiał na ankietę, jeśli nasz trener jednak pożegna się z posadą w Turynie.
Allegri pisze:Koniec końców wygraliśmy, ale Milan rozegrał naprawdę niezłe spotkanie. Szczególnie w pierwszej połowie. Chłopcy jednak dali radę, zagrali świetnie. Udało nam się znaleźć miejsce na boisku i otworzyć wynik spotkania. Naturalnie różnicę zrobiła również technika i mamy to trofeum.
Bez litości dla Donnarummy :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:43

Na prawdę wierzycie, że przyjdzie tu załóżmy Jardim i wygramy triplete ?

Jak można chcieć zwolnić trenera, który takim składem Khedira, De Scilgio, Asamoah gra jak równy z równym z Realem.

4 razy dublet.

Po prostu nie wierze, że taka ankieta w ogóle powstała.

Teraz wszystko zależy od zarządu i jak wzmocnimy zespół. Cały budżet przeznaczyłbym na pomocników i obrońców.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:48

Julek997 pisze:Na prawdę wierzycie, że przyjdzie tu załóżmy Jardim i wygramy triplete ?

Jak można chcieć zwolnić trenera, który takim składem Khedira, De Scilgio, Asamoah gra jak równy z równym z Realem.

4 razy dublet.

Po prostu nie wierze, że taka ankieta w ogóle powstała.

Teraz wszystko zależy od zarządu i jak wzmocnimy zespół. Cały budżet przeznaczyłbym na pomocników i obrońców.
Ja nie wierzę,że połowa userów tego chce.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:52

Mam pytanie do tych z Was, którzy są za kontynuowaniem współpracy z Maksem. Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić? Pytam o Waszym zdaniem sensowne opcje. Dzięki.
nookie pisze: Klub potrzebuje finansowania od sponsorów, a oni znacznie chętniej dadzą kasę drużynie o którą co sezon jest wymieniana w gronie faworytów do wygrania LM niż takiej jak Inter, która wygrała triplettę, a teraz ledwo awansuje do Ligi Europy.
Ja jestem zdania, że zaczynamy walić głową w sufit i popadniemy w marazm, jeśli klub nie zostanie porządnie doinwestowany z zamiarem uzyskania lepszych efektów w Europie. Oczywiście to zawsze jest ryzyko, ale w tej branży każdy je ponosi.

Powiem więcej, powoli kończy się era CR7 i Messiego. Piłka znów wejdzie w okres bardziej wyrównanych rywalizacji i musimy być do tego gotowi. Nie ma lepszego przygotowania niż mierzenie w najwyższe cele. Czyli Top 5 klubów w Europie.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 21:57

LordJuve pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy są za kontynuowaniem współpracy z Maksem. Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić? Pytam o Waszym zdaniem sensowne opcje. Dzięki.
Jurgen Klopp.

Pozdrawiam.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:08

ciekawa odpowiedź bo Klopp to kompletne przeciwieństwo Maksia... uzasadnisz/rozwiniesz może taki wybór?

zastanawiałem się ostatnio czy Maks mógłby przejść do Arsenalu, ile musieliby mu zaproponować kasy żeby się zgodził rozstać z Juve z własnej woli i doszedłem niestety do smutnego wniosku, że nie ma takich pieniędzy :/ po pierwsze w razie co dostanie od nas podwyżkę, po drugie kompletnie nie ma się do czego śpieszyć - u nas ma jak w raju, wygrywa ligę i puchar kraju w gównostylu niegodnym takiej przewagi kadrowej, finansowej i organizacyjnej jaką mamy a kibice i zarząd wydają się być wniebowzięci, czasem po wypowiedziach wydaje się też, że wystarcza to większości zawodników więc ma u nas jak pączek w maśle a tam? pójdzie do Anglii gdzie spotka wyrównaną ligę z bogatszymi rywalami i doświadczonymi trenerami i dupa... nic chłop nie wygra bo jeszcze nigdy nic nie wygrał przystępując do rywalizacji nie z pole position... tak więc bezpieczniej siedzieć u nas i udawać, że wygrywanie ligi to wielka sztuka bo do Anglii zawsze jeszcze zdąży pójść, jeszcze jest młody a u nas robi sobie fejm małym kosztem... jedyne gdzie mógłby się ruszyć wydaje się więc PSG i Bayern ale oni nie zatrudnią trenera, który po 1-0 każe cofać się do obrony więc jesteśmy skazani na kolejny sezon z Maksiem na 99%, wielce prawdopodobne, że także na jeszcze jeden bo tu musiałaby stać się jakaś katastrofa, żeby zarząd zdecydował się na zakończenie współpracy z Allegrim, nawet zajęcie drugiego miejsca byłoby czymś akceptowalnym bo przecież mimo tego, że liczy się tylko zwycięstwo od kilku sezonów zewsząd słychać, że "nie zawsze można wygrywać" :roll:
Ostatnio zmieniony 10 maja 2018, 22:24 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:23

Julek997 pisze:Na prawdę wierzycie, że przyjdzie tu załóżmy Jardim i wygramy triplete ?

Jak można chcieć zwolnić trenera, który takim składem Khedira, De Scilgio, Asamoah gra jak równy z równym z Realem.

4 razy dublet.

Po prostu nie wierze, że taka ankieta w ogóle powstała.

Teraz wszystko zależy od zarządu i jak wzmocnimy zespół. Cały budżet przeznaczyłbym na pomocników i obrońców.
Argument inwalida. Conte z Niemcami odpadł po karnych pomocą Parolo, Giacchierini, Sturaro. I co w związku z tym?

Mam nadzieję, że następcą Maxa w przyszłym sezonie będzie jakiś szkoleniowec spoza Włoch, ale niestety szanse na to są iluzoryczne.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:23

Maly pisze:ciekawa odpowiedź bo Klopp to kompletne przeciwieństwo Maksia... uzasadnisz/rozwiniesz może taki wybór?
Krótko. Gdzie się nie pojawiał to zamieniał kamyki w złoto. Z drużyn średnich robił topowe. Dzięki niemu Borussia powstała z kolan i zdobyła bodaj 2 mistrzostwa no i finał LM a Liverpool odzyskał swoją tożsamość w LM. Oczywiście może się okazać,że podobnie jak Max będzie miał 2 przegrane finały w LM,ale w danej drużynie zawsze coś polepszy. My tym topem już jesteśmy i niewiele nam potrzeba. Póki co mamy dobrego trenera,którego nie bez przyczyny chcą poważne kluby a giełda potencjalnych nazwisk jest okrojona,więc nie ma sensu spekulować.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:30

Piotr Juvefan pisze:
LordJuve pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy są za kontynuowaniem współpracy z Maksem. Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić? Pytam o Waszym zdaniem sensowne opcje. Dzięki.
Jurgen Klopp.

Pozdrawiam.
Weź go i wyciągnij z L'poolu...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:37

deszczowy pisze:
Piotr Juvefan pisze:
LordJuve pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy są za kontynuowaniem współpracy z Maksem. Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić? Pytam o Waszym zdaniem sensowne opcje. Dzięki.
Jurgen Klopp.

Pozdrawiam.
Weź go i wyciągnij z L'poolu...
LordJuve nie zaznaczył,że pyta o realny typ, ale o sensowny więc mu odpowiedziałem jak bym chciał. Nasza Ty gwiazdeczko forumowa :lol: :lol: :lol:


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:49

Piotr Juvefan pisze:
LordJuve pisze:Mam pytanie do tych z Was, którzy są za kontynuowaniem współpracy z Maksem. Kto Waszym zdaniem mógłby go zastąpić? Pytam o Waszym zdaniem sensowne opcje. Dzięki.
Jurgen Klopp.

Pozdrawiam.
Obrazek

Perfect fit.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 22:53

Ok, mamy Kloppa. Ktoś jeszcze? Serio pytam.


ODPOWIEDZ