Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 14:47

Pluto pisze:
wagner pisze:sezon da odpowiedź na pytanie czy styl Guardioli jest skuteczny do wygrywania Ligi Mistrzów.
Pep po dwóch tytułach z Barcą musi coś udowadniać a Max po dwóch przegranych finałach ma już status topa i eksperta od LM. :prochno:
Dla mnie to nie będzie żaden test Guardioli bo ma po prostu słabszą kadrę niż Real, Bayern, Barca czy PSG. Podobnie jak Sarri ma słabszą kadrę niż Allegri.
Podobnie jak Allegri ma gorsza kadre od "Real, Bayern, Barca czy PSG", ale żeby być TOPem finał nie wystarczy - musi wygrać. Guardiola wygrał 2 tutuły z Messim i spółka i już nie potrzebuje weryfikacji w City :) Cos pieknego :)

Jak Pep dojdzie z City do finału 2 razy w 3 lata to może dobije do poziomu Maxa ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 14:56

wiesz dziś mu się udało a za miesiąc jak zagra tak ofensywnie z jakimś Realem to być może ostro dostanie w czapę i o tym właśnie pisałem - on nie zmieni swojej filozofii po żądnej porażce i po żadnych zmianach przeciwnika, po tym jak Real go zlał jak był w Bayenie powiedział przecież, że nic by nie zmienił jakby miał rozegrać drugi raz ten dwumecz i on tak ma zawsze, taktycznie chłop jest bardzo ograniczony, gra jak w FM - ma swoją taktykę zwycięstwa i tylko wystawia skład nic nie modyfikując nie ważne czy ma do dyspozycji Sturaro czy De Burne

chociaż nie uważam, że akurat ma gorszy skład od innych zespołów, ma na pewno mniej doświadczoną, młodszą i by może mniej zgraną drużynę ale parametrowo do swojej taktyki ma lepszy skład niż miał w Bayernie gdzie po prostu nie dali mu kupić 20 zawodników jakich chciał a to jest tak jak ze Zlatanem w Barcie, który po prostu nie pasował do taktyki a wg mnie Guardiola ma w MC kilku(nastu) takich zawodników skrojonych pod tiki-takę idealnie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 15:36

Natychmiast unieważnić wszystkie sukcesy trenerskie drużyn z Messim lub Ronaldo w składzie! Kolegów z drużyny też!
Argumentum ad kosmitum. :prochno:


calma calma
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 18:19

Maly pisze:chodzi mi o włoską kulturę gry w defensywie oraz klapki na oczach Pepa
Rozumiem, lecz w tak międzynarodowym składem było by to niemożliwe? No właśnie ja nie do końca jestem zdecydowany przyjąć ten argument na klatę, ale to już dyskusja akademicka ;) Lecz zwrócenie uwagi na brak wyciągania wniosków i konsekwentne stawianie na ten sam sposób gry może być rzeczywiście prawdziwy.
Pluto pisze:a Max po dwóch przegranych finałach ma już status topa i eksperta od LM.
W którym miejscu to napisałem zdradź mi?
Pluto pisze:Dla mnie to nie będzie żaden test Guardioli bo ma po prostu słabszą kadrę niż Real, Bayern, Barca czy PSG. Podobnie jak Sarri ma słabszą kadrę niż Allegri.
A dla mnie jest to test, oblał go z Bayernem, jestem ciekaw jak poradzi sobie w City po 3 przepracowanych latach. Argument o słabszej kadrze mocno życzeniowy.
Pluto pisze:Natychmiast unieważnić wszystkie sukcesy trenerskie drużyn z Messim lub Ronaldo w składzie! Kolegów z drużyny też!
No już, już...


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2018, 09:50

świat Bukola właśnie upadł
Maks Allegri pisze:moje wybory nie zawsze są słuszne
http://www.juvepoland.com/news.php?id=36740


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2018, 09:52

Maly pisze:świat Bukola właśnie upadł
Maks Allegri pisze:moje wybory nie zawsze są słuszne
http://www.juvepoland.com/news.php?id=36740
Mój też :shock: Maly wierzy w słowa Maxa :shock:


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2018, 22:07

Takie info odnośnie pobytu Maxa w Turynie znalazłem. Zapewnia ze ma kontrakt do 2020 roku i jest mu w tej chwili dobrze z Juve. Zobaczymy jak po ewentualnych wpadkach zarząd zareaguje i czy faktycznie sie to okaże prawdą czy może jednak Max zmieni zdanie kuszony innymi ofertami. Wklejam tekst po angielsku.



l stay with Juventus’ | Football Italia

Max Allegri shrugs off links to Paris Saint-Germain and Chelsea - “I’m at a great club, I have a contract with Juventus until 2020.”

The Bianconeri Coach has been repeatedly linked with a move away, with Arsenal and Real Madrid also touted, but he dismissed that talk in his Press conference today.

“Here today it’s all a thought,” Allegri said ahead of tomorrow’s Chievo match.

“Someone thinks this, another thinks that… we try not to think, because if you think that much it drives you crazy. I always say the less you think, the better it is.

“Apart from the fact I’m at a great club, I have a contract with Juventus until 2020 and I’m happy at Juventus, so there’s nothing new right now.

“The only thing that matters is getting to the end and achieving our objectives.”


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2018, 21:57

https://www.youtube.com/watch?v=YMxhRpONdbc
Nagranie z szatni Realu z z finału LM.
Emocje na nowo odżywają i człowiek znowu zastanawia się co nasz geniusz motywacji wtedy odwalił. Jak wygląda taki, pewnie głęboko zakopany przez klub, materiał z naszej szatni.
Zidane garbi się, jąka, nie podnosi głosu i pewnie specjalnie ich nie zmotywował ale przynajmniej nie włożył swojemu zespołowi kija w szprychy.


calma calma
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 22:35

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich fanów największego taktyka wpuszczającego Sturaro zamiast Marchisio. Allegri bezdyskusyjnie out po sezonie, bo ten człowiek nie ogarnia futbolowej rzeczywistości.

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 23:57

Allegri prezentuje typowo włoską mentalność i filozofie futbolu. Włoski styl gry odchodzi do lamusa, włoski system szkoleniowy też i włoska myśl trenerska też. Chcąc wygrywać w Europie potrzebny jest trener z zza granicy, bo ja żadnego Włocha będącego gwarantem sukcesów w Europie, który mógłby nas objąć nie widzę. Czas na zmiany.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 00:27

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Allegri prezentuje typowo włoską mentalność i filozofie futbolu. Włoski styl gry odchodzi do lamusa, włoski system szkoleniowy też i włoska myśl trenerska też. Chcąc wygrywać w Europie potrzebny jest trener z zza granicy, bo ja żadnego Włocha będącego gwarantem sukcesów w Europie, który mógłby nas objąć nie widzę. Czas na zmiany.
Allegri udowodnił to w ostatnich 3 sezonach osiągając żenujące wyniki w Europie, podczas gdy angielska piłka królowała. Włoscy trenerzy również, czy to Conte czy Ancelotti na przestrzeni lat nie wygrywali nic.
Brakło dziś dobicia rywala po tym jak zdobyli bramkę kontaktową, ale to przecież Allegri kazał nie strzelać.


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 00:37

Właśnie nie, w Juve tylko Włoski trener.

Ale taki, który łączy starą dobrą grę w obronie, z nowoczesnym stylem. Sarri idealny przykład takiego trenera.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 09:28

Julek997 pisze:Właśnie nie, w Juve tylko Włoski trener.

Ale taki, który łączy starą dobrą grę w obronie, z nowoczesnym stylem. Sarri idealny przykład takiego trenera.
Sarri nie do wyciągnięcia.

Max to świetny trener, ale w przypadku braku sukcesu w LM powinien zakończyć swój cykl.

Trener naszych wczorajszych przeciwników byłby idealnym następcą :whistle:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 09:35

blackadder pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Allegri prezentuje typowo włoską mentalność i filozofie futbolu. Włoski styl gry odchodzi do lamusa, włoski system szkoleniowy też i włoska myśl trenerska też. Chcąc wygrywać w Europie potrzebny jest trener z zza granicy, bo ja żadnego Włocha będącego gwarantem sukcesów w Europie, który mógłby nas objąć nie widzę. Czas na zmiany.
Allegri udowodnił to w ostatnich 3 sezonach osiągając żenujące wyniki w Europie, podczas gdy angielska piłka królowała. Włoscy trenerzy również, czy to Conte czy Ancelotti na przestrzeni lat nie wygrywali nic.
Brakło dziś dobicia rywala po tym jak zdobyli bramkę kontaktową, ale to przecież Allegri kazał nie strzelać.
Może i nie kazał, ale już na pewno kazał się cofnąć na swoją połowę (po 20 minutach meczu :facepalm: ), co spowodowało stratę pierwszej bramki.

Jak już napisałem w temacie meczowym, we wczorajszym meczu zawalili Igła z Buffonem, ale to trener odpowiada za wyniki drużyny, więc uważam, że Max jest współodpowiedzialny za wczorajszy wynik. To jego taktyka, jego skład (notorycznie przetrzebiony przez kontuzje) doprowadziły do tego, że remisujemy u siebie z drużyną, która powinniśmy sklepać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 09:35

dp10 pisze:
Sarri nie do wyciągnięcia.

Max to świetny trener, ale w przypadku braku sukcesu w LM powinien zakończyć swój cykl.

Trener naszych wczorajszych przeciwników byłby idealnym następcą :whistle:
Nie zwalniałbym Allegrego nawet w przypadku gorszego sezonu (brak mistrzostwa i odpadnięcie z LM) to bardzo dobry trener, z silnym charakterem. Jestem przeciwnikiem gwałtownych ruchów.


ODPOWIEDZ