Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 13:00

to że jest najlepszym trenerem nie oznacza, że nie popełnia błędów - a wg was tak właśnie było i jest w tym temacie :) nawet jeśli sam Max powie, że popełnił błąd to bronicie go w zaparte :)

@Mandzukic: i co z tego, że wybrany? to tylko opinia kibiców nie mająca kompletnie przełożenia na rzeczywistość o czym już pisałem (jak może być najlepszym zawodnikiem skoro nie był nawet najlepszy na swojej pozycji), świadczy raczej o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości głosujących, lub po prostu głosujących na swojego ulubieńca, taki konkurs piękności


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 13:19

Allegri to na obecny Juventus najlepsza możliwa opcja. Nie mamy pewności na ile jego błędy w finale LM były spowodowane tym, że nie miał wielu opcji a na ile tym, że się zwyczajnie pomylił i przegrał ten pojedynek taktycznie.

Jego wywiadami bym się jakoś specjalnie nie przejmował, już dawno przestałem analizować wywiady zawodników, trenerów czy dyrektorów, bo bardzo rzadko ma to sens. Za duży wpływ czasu i kontekstu, często nieznanego. Polecam podejście, dłużej się żyje.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 14:14

Maly pisze:to że jest najlepszym trenerem nie oznacza, że nie popełnia błędów - a wg was tak właśnie było i jest w tym temacie :) nawet jeśli sam Max powie, że popełnił błąd to bronicie go w zaparte :)

@Mandzukic: i co z tego, że wybrany? to tylko opinia kibiców nie mająca kompletnie przełożenia na rzeczywistość o czym już pisałem (jak może być najlepszym zawodnikiem skoro nie był nawet najlepszy na swojej pozycji), świadczy raczej o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości głosujących, lub po prostu głosujących na swojego ulubieńca, taki konkurs piękności
Po raz kolejny mijasz się z prawdą, nikt tutaj nie twierdzi, że Max nie popełnił błędu, zostały wyłącznie wskazane możliwe przyczyny tego błędu. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, że gdyby Max zrobił te zmiany, a i tak byśmy przegrali (np.: w dogrywce), to też byś się uskarżał na Allegriego, mówiąc, że za szybko zrobił zmiany, które nic nie wniosły... Śmiem nawet twierdzi, że nawet gdybyśmy wygrali ten finał, to narzekałbyś, że za nisko i mało widowiskowo.:facepalm:

Co do Mandzukicia, to być może nie jesteś tego świadom, ale żeby w ogóle trafić do głosowania na piłkarza miesiąca na JP.com, to trzeba posiadać wysoką średnią ocen za poszczególne mecze, rozgrywane w okresie, którego dotyczy głosowanie. Noty są wystawiane na podstawie ocen, które wystawia kilkanaście gazet i portali sportowych, zatem przez ludzi, którzy mniej lub bardziej znają się na piłce. Zatem te osoby i większość użytkowników JP (wśród których przecież też są osoby znające się na futbolu) uznało, że Chorwat miał świetny sezon, a tylko Ty i doktor uważacie inaczej. Wnioski wyciągnij sam. :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 15:01

panlider pisze: a tylko Ty i doktor uważacie inaczej. Wnioski wyciągnij sam. :prochno:
A nie uważasz ze to jedna i ta sama osoba?

Wg. mnie następcą Allegriego powinien zostać Zidane, może się akurat ułoży w czasie zwolnienie Zizu, by chyba wiecznie tam nie bedzie pracował.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 15:06

znajdź mi portal gdzie Mandzu ma średnią not top3 w naszej drużynie i będziemy mogli dyskutować kto ma rację - czy to konkurs piękności czy nie ;)

a jeśli Max zmieniłby w przerwie kontuzjowanych to nawet jakbyśmy przegrali 1-8 co miałbym powiedzieć? że powinien grać połamańcami? nie mam twojego charakteru więc bym tak nie powiedział... nie przypisuj mi swoich (najwyraźniej) cech ;]

zauważ, że nie czepiam się tego, że w ogóle grał Mario którego np ja bym nie dał albo, że było takie a nie inne ustawienie - czepiam się gry połamańcami i tyle


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 15:40

https://pbs.twimg.com/media/DD5Q2TUXUAIu7H5.jpg:large

Allegri się bawi z Ambra Angiolini, prezenterka TV.




ps coś mają słabośc i trenerzy i piłkarze to prezenterek telewizyjnych :prochno:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 18:06

no allegri niezle, co rok inna. Jeszcze nie tak dawno z Gloria Partizi
korzysta z życia pełną gębą ;) ale chyba bezdzietny jest nie?


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 23:44

silhouette pisze:korzysta z życia pełną gębą ;) ale chyba bezdzietny jest nie?
Córkę ma https://www.instagram.com/valentinallegrireal/?hl=pl
Kiedyś podobno sprzed ołtarza schrzanił. :D


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 08:04

Miglanc Max ma też syna, ale chyba nie utrzymują kontaktu, bo poza zostawieniem kobiety przed ołtarzem ma też w swojej "kartotece" porzucenie kobiety w ciąży.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 08:16

Mogę się założyć, że Maly zrobi z tego wszystkiego argument przeciwko Allegriemu w Juve. Ktoś podejmuje?


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 09:15

Ouh_yeah pisze:Miglanc Max ma też syna, ale chyba nie utrzymują kontaktu, bo poza zostawieniem kobiety przed ołtarzem ma też w swojej "kartotece" porzucenie kobiety w ciąży.
http://scontent.cdninstagram.com/t51.28 ... MDU1OTkx.2

jak widac utrzymują kontakty. Mały Giorgio urodził się w 2011 roku. ;)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 14:35

Ajj, mój błąd :whistle: ale Maksiu sam mówił w paru wywiadach, że zakończenia tamtych związków chluby mu nie przynoszą.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 14:40

Nawet nie wiedziałem, że Max jest takim kobieciarzem. Nieślubne dzieci, ucieczki sprzed ołtarza, co roku inna panna. No, no, kto by pomyślał. Zawsze wyobrażałem go sobie jako stanowczego i nudnego ojca, a także głowę rodziny. :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 12:04

Max kolejny raz potwierdza, że jest głupkiem:
Mario Mandzukic and Miralem Pjanic were basically limping
http://www.football-italia.net/107392/a ... restimated

do tej sugeruje, że ludzie nie rozumieją że porażka to porażka ciesząc się tym samym z drugiego miejsca... chyba nie zdążył się przez te 3 lata zapoznać z mottem Juventusu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2017, 13:02

Maly pisze:Max kolejny raz potwierdza, że jest głupkiem:
Mario Mandzukic and Miralem Pjanic were basically limping
http://www.football-italia.net/107392/a ... restimated

do tej sugeruje, że ludzie nie rozumieją że porażka to porażka ciesząc się tym samym z drugiego miejsca... chyba nie zdążył się przez te 3 lata zapoznać z mottem Juventusu
Bzdury. Ma rację. Po całym sezonie ludzie zapomnieli co udało się wygrać i rzucili na wszystko cień przegranego finału. Max ma rację. Robi tu dobrą robotę, w 3 lata 2 razy zagrał w finale LM. Owszem, brakuje tej kropeczki nad "i", jednakże całokształt jest naprawdę spoko.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ODPOWIEDZ