# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 13:31

del_aleksander pisze:
Garreat pisze:Dalsze lansowanie tezy, jak to świetnie mu idzie w Anglii to jakaś ściema dla ludzi, co nie oglądają nic poza Juve..
Czyli dla mnie :P Poza Juve oglądam dosyć losowo skróty innych spotkań.

Manchester jedynak podniósł się z 2-0 do 2-3 a Pogba rozegrał całe spotkanie. Skoro tak fatalnie grał to jak tłumaczyć jego obecność na boisko? Przy bramkach nie widziałem jego udziału.
Na to pytanie odpowiedzi udzielą Sami Khedira i Mario Mandżukić :papa:


:allegri: na śmietnik
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 13:59

to taka ciekawostka: Fantasy Premier League zaliczyło mu asystę przy 3 golu ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 14:54

Maly pisze:to taka ciekawostka: Fantasy Premier League zaliczyło mu asystę przy 3 golu ;)

Czyli zablokowany strzał to asysta. :think:


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 14:54

Garreat pisze:Dalsze lansowanie tezy, jak to świetnie mu idzie w Anglii to jakaś ściema dla ludzi, co nie oglądają nic poza
A dla mnie jest wręcz odwrotnie. Głupotą jest mówienie, że Pogbie nie idzie. Pierwszy sezon może i miał słabszy, ale ten jeśli chodzi o grę i statystyki ma całkiem przyzwoity. A, że w tej chwili notuje lekką obniżkę formy to inna sprawa.

Jego statystyki na ten moment: 3 bramki, 10 asyst w 26 spotkaniach,
dla porównania Pjanic ma 6 bramek, 10 asyst w 32 spotkaniach.

Na odbiór gry Pogby przez kibiców zaważa kwota jego transferu, bo ludzie oczekiwali, że przychodząc do Man Utd będzie miał takie same statystki jak Ronaldo, czy Messi, a nie tędy droga, bo to nie ten sam typ zawodnika.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 18:10

del_aleksander pisze:Manchester jedynak podniósł się z 2-0 do 2-3 a Pogba rozegrał całe spotkanie. Skoro tak fatalnie grał to jak tłumaczyć jego obecność na boisko? Przy bramkach nie widziałem jego udziału.
Cóż, ja oglądałem ten mecz i również nie widziałem jego udziału przy bramkach. Ale w drugiej się trochę ogarnął, przestał podawać do przeciwnika i oddał jeden porządny strzał.
Bramki Manchesteru to stały fragment, mega fart i bomba Maticia w doliczonym.
Maly pisze:to taka ciekawostka: Fantasy Premier League zaliczyło mu asystę przy 3 golu ;)
Pewnie stąd to 'Fantasy' w nazwie :).
dzodzik pisze:Jego statystyki na ten moment: 3 bramki, 10 asyst w 26 spotkaniach,
dla porównania Pjanic ma 6 bramek, 10 asyst w 32 spotkaniach.
Czyli co, trzykrotnie (cztero?) tańszy Pjanic wykręca takie same staty...? Ale jakoś nikt mu nie dokleja łatki mega topa.
Pogba nie ma liczb, ani nie gra jak zawodnik za 100 baniek. Ma jedynie taką pensję. To chyba oczywiste, że pieniądze wpływają na odbiór zawodnika. Coś jak casus Higuaina u nas.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 18:38

Garreat pisze:Czyli co, trzykrotnie (cztero?) tańszy Pjanic wykręca takie same staty...?
jeśli pominąć tą różnicę 400 minut na boisku to niby tak... ale Pogba wykręca je z gry a Pjanic stałymi fragmentami (w połowie), mają też inne role na boisku... PP w ostatnim sezonie u nas miał 8 goli i 12 asyst w samej lidze i to jest poziom do którego powinien równać Bośniak, nie licząc oczywiście goli i asyst z wolnych i rożnych bo to powinien być bonus


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 19:23

Maly pisze:
Garreat pisze:Czyli co, trzykrotnie (cztero?) tańszy Pjanic wykręca takie same staty...?
jeśli pominąć tą różnicę 400 minut na boisku to niby tak... ale Pogba wykręca je z gry a Pjanic stałymi fragmentami (w połowie), mają też inne role na boisku... PP w ostatnim sezonie u nas miał 8 goli i 12 asyst w samej lidze i to jest poziom do którego powinien równać Bośniak, nie licząc oczywiście goli i asyst z wolnych i rożnych bo to powinien być bonus
Szkoda tylko, że Pogba hasał sobie praktycznie gdzie chciał na boisku a Miralem jest przyspawany do swojej połowy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2018, 21:42

no szkoda, ale jak grał b2b to nie wyglądał na zawodnika za 5mln


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:25



prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 21:34

Wracaj Paul do Juve, tu sobie wygrasz LM i dostaniesz za to dużo pieniędzy ;)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2018, 08:10

Niby takie zagranie może się przydarzyć każdemu, ale nie sposób się jakoś wyzbyć swojej wewnętrznej cebuli i nie zaśmiać z niego i jego „domu”, do którego „wrócił po długich wakacjach”.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 13:26

https://www.football-italia.net/119536/ ... a%E2%80%99
Pewnie będą dementi, ale czyżby Pogba wracając "do domu" miał na myśli Manchester, a nie dokładnie Manchester United? :) Nie wiem jak ktokolwiek związany z Juve może chcieć jeszcze tego chciwego najemnika.


Arrivederci Mauro e David :(
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 13:48

Podobno Can klepnięty. Fajnie, ciesze się że ten gracz do nas dołączy jednak obawiam się że jego przejście oznacza zrezygnowanie z Savicia. To byłaby wielka strata. Sergej jest stworzony do grania w Juve.

/ Pomyliłem tematy, można przenieść do Mercato.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 19:34

Coraz głośniej i śmielej media donoszą o ewentualnym transferze Pogby. Z pierwszej chwili scenariusz odejścia Francuza z Manchesteru wydaje mi się mało prawdopodobny lecz zaraz na myśl przychodzi mi do głowy osoba Raioli, który jest suwerenem w kwsetii decydowaniu o transferze/transferach. Niemniej jednak, w naszym kontekście, możliwość tego transferu oceniam na mało prawdopodobny, pewnie gdyby nie klauzula możliwości wykupu (o ile prawdziwa) oceniłbym tą transakcje na niemożliwą. Piszę w kontekście tego czego lub kogo obecnie brakuje w drużynie Juve - Pogby właśnie.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2018, 20:17

wagner pisze:Coraz głośniej i śmielej media donoszą o ewentualnym transferze Pogby. Z pierwszej chwili scenariusz odejścia Francuza z Manchesteru wydaje mi się mało prawdopodobny lecz zaraz na myśl przychodzi mi do głowy osoba Raioli, który jest suwerenem w kwsetii decydowaniu o transferze/transferach. Niemniej jednak, w naszym kontekście, możliwość tego transferu oceniam na mało prawdopodobny, pewnie gdyby nie klauzula możliwości wykupu (o ile prawdziwa) oceniłbym tą transakcje na niemożliwą. Piszę w kontekście tego czego lub kogo obecnie brakuje w drużynie Juve - Pogby właśnie.
Raiola miał go zaoferować nie tylko nam, ale też PSG i innym czołowym klubom. To nie jest tak, że Pogba powiedział: "chcę wrócić do Juve".


ODPOWIEDZ