# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 12:41

SKAr7 pisze:Broń Cie Panie Boże, jak możesz pisać takie rzeczy szczypku.
Własnie dlatego napisałem, że może mieć rację, a nie że ją ma ;) Nie chciało mi się wchodzić z nim w dyskusję na ten temat.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,20880 ... n=FB_Sport
:ahsisi:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 13:55

pewnie też nie widzicie różnicy między PP a Toure nie? :rotfl:

ps. kto to jest Michał Zachodny, że na podstawie jego tweetów tworzy się newsy o "historii ligi angielskiej"? ;) przeglądam angielskie strony piłkarskie i jakoś nie widziałem takich porównań czy memów na ten temat ;] obśmiewcze weszło także milczy... czyżby szczypek pisał dla sport.pl?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 14:20

Łap synek, pierwsze z brzegu.
Neville, speaking on Sky Sports, was openly critical of Pogba after he failed to track N’Golo Kante for Chelsea’s fourth goal.

“It was embarrassing from Pogba and Herrera,” said Neville.

“Kante just walked through them. They are the midfield players."
A on napisał, że
Kibice Manchesteru United są zażenowani postawą francuskiego pomocnika. Jego zaangażowanie w grę jest poniżej wszelkiej krytyki, a w Anglii jego akcja już jest porównywana do słynnego zachowania Yayi Toure.
więc szukałbym wypowiedzi kibiców United, to tak jakby sformułować jakąś opinię czytając JuvePoland. Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby różne strony fanów pokazywały takie porównania. Można?
Ostatnio zmieniony 27 października 2016, 14:25 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 14:24

Małe zaoranie :ok:

Pogba jeszcze złapie formę, ale na razie jest przeciętny, od gracza za 100+ trzeba wymagać dużooo więcej.


Zero szacunku dla Pogby
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 października 2016, 16:01

Neville powiedział, że wstyd dla "Pogba and Herrera", że Kante po prostu wbiegł między nich, mój angielski nie jest jakiś super ale nie widzę tu nic o "człapaniu" o którym wy pisaliście i innych głupotach o tylko jego winie, jego strefie etc, jest za to (uwaga) dołączenie Herrery o którym pisałem ja z czego byłem wyśmiewany ;]

także jak pisałem nie widziałem nigdzie takich porównań i jak widać ty też nie znalazłeś


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 09:55

Co do pomysłu przesunięcia na środek obrony Pogby, który niejednokrotnie wdawał się w dryblingi, mając na około siebie 2-3 rywali, to Mou chyba nie wie co czyni. Oczywiście można założyć, że Francuz grając bliżej bramki będzie się zachowywał bardziej odpowiedzialnie, ale nie byłbym tego taki pewien.
Swoją drogą to jest niesamowite, że piłkarz, który pozostawił u nas taką wyrwę w pomocy, nie może sobie poradzić w przeciętnym United. Oczywiście nasze problemy wynikają też z braku Markiza i tragicznej dyspozycji Khediry, ale nie zmienia to faktu, że brak Polpo widać gołym okiem. Być może słuszna jest teza, że Paul źle wybrał swój nowy/stary zespół i gdyby trafił do lepszego zespołu, to prezentowałby się znacznie lepiej, ale to tylko gdybanie.

P.S. Dzień, w którym Maly przyzna się do błędu, będzie oznaczał koniec świata :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 11:01

raczej jak któryś z was się przyzna bo ja już robiłem to wielokrotnie :) nie mam jednak problemu z czytaniem ze zrozumieniem - jeśli wg was Neville powiedział coś innego niż napisałem to słucham, a jeśli dokonaliście jakiejś swojej wyimaginowanej nadinterpretacji to także z chęcią przeczytam jak to piszecie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 11:03

Maly pisze:Neville powiedział, że wstyd dla "Pogba and Herrera", że Kante po prostu wbiegł między nich, mój angielski nie jest jakiś super ale nie widzę tu nic o "człapaniu" o którym wy pisaliście i innych głupotach o tylko jego winie, jego strefie etc, jest za to (uwaga) dołączenie Herrery o którym pisałem ja z czego byłem wyśmiewany ;]

także jak pisałem nie widziałem nigdzie takich porównań i jak widać ty też nie znalazłeś
nie, on nie powiedział, ze "Kante wbiegł", tylko że Kante sobie obok niech "przeszedł" (teraz już nie wiem czy tak słabo ogarniasz angielski, czy po prostu próbujesz dalej obrócić na swoje), co chyba doskonale odzwierciedla sposób zaangażowania Pogby (i Herrery) w tą akcję. No chyba, że Ty rzeczywiście wymagasz żeby ktoś użył dokładnie tego samego sformułowania (człapanie?) to ok, Twoje na górze, wygrałeś, ja się wyłączam z tej dyskusji.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 11:25

masz rację, powiedział, że Kante przeszedł między nimi

cala reszta mojej wypowiedzi nie traci sensu wg mnie, szczególnie stwierdzenie że wg was winny był tylko Pogba a Herrera już nie

EDIT:
@szczypek: 3xTAK
Ostatnio zmieniony 28 października 2016, 12:13 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 11:30

Maly, trzy pytania i kończymy dyskusję.

1. Czy według Ciebie Pogba wykazał w tej akcji wystarczające zaangażowanie?

2. Czy według Ciebie Pogba mógł w tej akcji zrobić więcej (pomijając postawę jego kolegów)?

3. Czy według Ciebie od najdroższego piłkarza na świecie można wymagać więcej niż od "zwykłych śmiertelników"?

Odpowiedzi TAK/NIE, bez dodatkowego majaczenia.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 18:51

Maly pisze: wg was winny był tylko Pogba a Herrera już nie
Mógłbym poprosić o cytat?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 22:37

proszę, może być twój? :)
SKAr7 pisze:Jak zawodnik przebiega przez Twoją strefę i nie masz asekuracji (pozostali pomocnicy kryli swoje strefy z zawodnikami Chelsea w środku, Smalling był za daleko żeby nie zostawić drugiego obrońcy 1 na 1 z Costą) to Twoim psim obowiązkiem jest zaiwaniać za nim z wywieszonym językiem. Piłkarskie 2+2=4.
ale są i inne jak np.:
Tom_my pisze:(...) gdzie Paul pozwolił rodakowi wejść w swoją strefę jak masło
Janko muzykant pisze:Ewidentnie widać na początku tego GIFa, że Polpo w tej sytuacji odpowiadał za Kante. Bramka na konto Pogby.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 23:35

Mhm, dziękuję bardzo. Czyli tak jak myślałem.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 09:30

czyli jak? Herrera krył kogoś innego ale też był winny tego gola? :lol:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 17:49

Oglądając grę Pogby mam wrażenie, że mu się nie chce. Miał nawet pretensje do sędziego za to, że gwizdnął po ewidentnym faulu na piłkarzu rywala. Oj słabiutkie to United. Bez ładu i składu, o braku jakości w składzie nie wspominając.


ODPOWIEDZ