# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 01:48

Jesli ludzie mieniacy sie tytulem fachowcow wystawiaja za ten mecz Pogbie wyzsza ocene niz strzelcowi obu bramek to moge byc znawca przez duze Z. Pogba zagral dobrze ale nie pokazal nic nadzwyczajnego, u nas za taka gre byl nazywany przereklamowanym i wartym polowy ceny, w Anglii dostaje z zmiejsca graczem meczu. za pol roku oficjalna wersja bedzie taka, ze po zamianie gownianej Serie A na najlepsza lige swiata Paul osiagnal nowy, wyzszy poziom. :rotfl:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 11:59

Pluto pisze:...w Anglii dostaje z zmiejsca graczem meczu. za pol roku oficjalna wersja bedzie taka, ze po zamianie gownianej Serie A na najlepsza lige swiata Paul osiagnal nowy, wyzszy poziom. :rotfl:
Właśnie o to mi chodziło. A prawda jest taka, że niestety, ale Serie A nie jest oglądaną i śledzoną ligą nawet przez wielu fachowców. Wiadomo, że są specjaliście od poszczególnych lig, ale powiedzmy tacy komentatorzy ligi angielskiej dużo więcej wiedzą na temat bieżących spraw z ligi hiszpańskiej, czy nawet niemieckiej, niż włoskiej.

Oczywiście nie wykluczam tego, że Pogba zwyczajnie faktycznie może się rozwinąć, ale tak naprawdę teraz zobaczy go więcej ludzi, a Pogba będzie miał łatwiejsze warunku do swoich popisów i dużo więcej miejsca. Wczoraj ograł chyba z 3 gości podbijając sobie na zmianę piłkę głową i nogą.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 12:27

Może ktoś napisać jak grał w ogóle? Nie miałem możliwości oglądać. Z góry dzieki


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 13:10

U nas Pogba nie zrobił w ciągu 2 lat większego progresu, nie ma się co oszukiwać. Być może w dalszym ciągu tak to będzie wyglądać - co jakiś czas efektownie pośle jakąś piłkę, przejdzie sam kilku zawodników z rzędu, ale generalnie w sporym stopniu jego poczynania można by określić jako przerost formy nad treścią. Dziwnym trafem do formy wrócił dopiero w momencie powrotu do składu Marchisio i Khediry, a wcześniej miał przecież niejedną okazję, by zapracować na miano lidera zespołu (którym ostatecznie u nas nie został). Na Euro, nawet abstrahując od ustawienia taktycznego, można było dostrzec dokładnie to samo. W LM wiele nam nie dał - być może Pjanić nie będzie tak efektowny, ale pod względem statystyk i przydatności dla zespołu może się okazać po prostu lepszy.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 16:05

krystiank pisze:Może ktoś napisać jak grał w ogóle? Nie miałem możliwości oglądać. Z góry dzieki
miał pare przebłysków, ale wg mnie grał zbyt cofniety co strasznie ogranicza jego potencjał. Zagrał dosyć dobrze, ale jakby troszke stremowany powtórnym debiutem. ja go tam lubie, lubie w miare tez united, niech mu sie tam wiedzie, niech manu wraca do europy, bo kiedyś pojedynki Juve Manchester elektryzowały cały świat ;)


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 20:35

Znowu widziałem pajacuje na facebooku. Dobrze ,że odszedl czekałem na to już od dawna. Zwykły przereklamowany afrykaniec.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 21:17

grejt pisze:Znowu widziałem pajacuje na facebooku. Dobrze ,że odszedl czekałem na to już od dawna. Zwykły przereklamowany afrykaniec.
Żałosne jest to wasze deprecjonowanie umiejętności Pogby, facet miałby z miejsca plac gry w każdej drużynie na świecie.
Ja wiem, że macie dysonans poznawczy i musicie sobie na niego poszczekać, ale straciliśmy świetnego zawodnika i takie są fakty.


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 22:10

E tam jak widzę teraz grę Kwadwo to zdaje mi się że zyskaliśmy :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 14:35

Dla zwały jako ciekawostka. Była kochanka Justina Biebera została dziewczyną Pogby.

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... ozszym-pil

:smile:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2016, 19:12

Może go zarazić rzeżączką ;)


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 12:25

https://twitter.com/GoonerJaga?ref_src=twsrc%5Etfw

co się uśmiałem to moje więc teraz wam daję


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 12:36

The_Sickness pisze:https://twitter.com/GoonerJaga?ref_src=twsrc%5Etfw

co się uśmiałem to moje więc teraz wam daję
Co ten Pogba? :doh:
Ktoś w ogóle oglądał ten mecz i może coś powiedzieć na temat gry Polpo? Widziałem tylko, że dalej jest wystawiany na def. pomocniku, a United rzutem na taśmę wygrało mecz z beniaminkiem. :lol:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 16:52

Już nie skichajcie się tak tym, że oddał fatalny strzał w randomowym meczu. ;)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 19:08

RSelevan pisze:Już nie skichajcie się tak tym, że oddał fatalny strzał w randomowym meczu. ;)
Dla mnie to jest zwyczajnie zabawne, tak samo, jak popisy Cavaniego w ostatnim meczu PSG :P


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 22:16

panlider pisze:Ktoś w ogóle oglądał ten mecz i może coś powiedzieć na temat gry Polpo? Widziałem tylko, że dalej jest wystawiany na def. pomocniku, a United rzutem na taśmę wygrało mecz z beniaminkiem. :lol:
fan United: Pogba: dziwny mecz Francuza. Na plus, że świetnie radził sobie z rywalami, ale na minus, że tracił momentami głupio piłki. Pod koniec meczu zaczął już denerwować, kiedy to strzelał z każdej pozycji.
Czyli generalnie bez zmian. I jeszcze raz zaznaczam, że pewnie z czasem coś ukłuje także proszę wtedy tu nie przyłazić i mnie nie hejtować. :P
Włączyłem mecz na ostatnie dziesięć minut i rywal MU oddał w tym czasie dwa celne strzały... na swoją bramkę. :prochno:
Jak sobie przypomnę jak strzelili w pierwszej kolejce to utwierdzam się w przekonaniach o tej lidze.
https://www.youtube.com/watch?v=hRWbQwHuoWQ#t=00m36s


ODPOWIEDZ