# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 21:51

obejrzałem 1 połowę meczu MU i cóż mogę powiedzieć? Jeżeli Mou tak zamierza wystawiać Pogbę co mecz, czyli na pozycji defensywnego pomocnika podłączającego się do akcji ofensywnych, to niestety Pogbuś furory nie zrobi na wyspach. Moim zdaniem ta pozycja go ogranicza, bo zdecydowanie bardziej sprawdzałby się w ofensywie. Oczywiście, te jego długie szkity pozwalają mu na odbiory piłki w ponadprzeciętnej ilości, ale jednak w ataku Paul ma do zaoferowania dużo więcej. Zmarnowany potencjał jednym słowem :hellyes: ale w sumie co mnie to obchodzi? to problem MU :smile:


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 21:56

WhySoSerious? pisze:obejrzałem 1 połowę meczu MU i cóż mogę powiedzieć? Jeżeli Mou tak zamierza wystawiać Pogbę co mecz, czyli na pozycji defensywnego pomocnika podłączającego się do akcji ofensywnych, to niestety Pogbuś furory nie zrobi na wyspach. Moim zdaniem ta pozycja go ogranicza, bo zdecydowanie bardziej sprawdzałby się w ofensywie. Oczywiście, te jego długie szkity pozwalają mu na odbiory piłki w ponadprzeciętnej ilości, ale jednak w ataku Paul ma do zaoferowania dużo więcej. Zmarnowany potencjał jednym słowem :hellyes: ale w sumie co mnie to obchodzi? to problem MU :smile:
Kolega 1 okiem patrzył ? Pogba zagrał genialnie 1 połową. Ludzie się podniecają bo w 1 kontakcie z piłką, źle zagrał. Później chyba z 10 odbiorów miał i posyłał piły o jakich Pjanic może pomarzyć. Śmialiśmy się, że do Manu poszedł grać w LE, ale jak oni tak będą grać to za rok LM stoi otworem. Jak Pogba ma piłkę to od razu 'widać' te 74 mln które dostaliśmy. Jak Higuain przy piłce, to tylko słabego, starego napastnika z nadwagą widać.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:01

Tak już zostanie bo Mourinho zawsze gra 4-2-3-1 a gdyby przeszli na 4-3-3 to Rooney musiałby usiąść na ławce.
Dziś Pogba 3 pierwsze kontakty z piłką to straty,potem już się rozkręcił,nawet kilka razy popisówkę pokazał.

Zlatan spaceruje trzeci mecz i w trzecim kolejnym strzela gola.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:07

TheWitcher pisze:Kolega 1 okiem patrzył ? Pogba zagrał genialnie 1 połową. Ludzie się podniecają bo w 1 kontakcie z piłką, źle zagrał. Później chyba z 10 odbiorów miał i posyłał piły o jakich Pjanic może pomarzyć.
Chyba sobie żartujesz. Zaczął słabo. Nawet powiedziałbym, że tragicznie. Potem, z każdą kolejną minutą rozkręcał się, ale szału nie było ogólnie rzecz ujmując. Bardzo średni występ. Powiedziałbym, że typowy Pogba. Tutaj super podanie, super drybling, a kilka chwil później idiotyczna strata spowodowana klapkami na oczach.
TheWitcher pisze:Śmialiśmy się, że do Manu poszedł grać w LE, ale jak oni tak będą grać to za rok LM stoi otworem. Jak Pogba ma piłkę to od razu 'widać' te 74 mln które dostaliśmy. Jak Higuain przy piłce, to tylko słabego, starego napastnika z nadwagą widać.
:lol: Chłopie, oni wydali na niego 120(?)mln. To, ile dostaliśmy, jest dla nich sprawą drugo, a może nawet trzeciorzędną.
Nawet nie chce mi się pisać dalej, bo wiem, że złapałbym karteczkę. Po ubiegłorocznym mercato zastanawiam się czy jesteś trollem, czy po prostu jesteś... wiadomo. ;) Szkoda odpisywać.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2016, 22:09 przez pablo1503, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:07

TheWitcher pisze:posyłał piły o jakich Pjanic może pomarzyć. Śmialiśmy
Takich znawców to najbardziej lubie.

Pjanic boiska nie dotknął a juz wie ze pomarzy ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:13

TheWitcher pisze:Kolega 1 okiem patrzył ? Pogba zagrał genialnie 1 połową. Ludzie się podniecają bo w 1 kontakcie z piłką, źle zagrał. Później chyba z 10 odbiorów miał i posyłał piły o jakich Pjanic może pomarzyć. Śmialiśmy się, że do Manu poszedł grać w LE, ale jak oni tak będą grać to za rok LM stoi otworem. Jak Pogba ma piłkę to od razu 'widać' te 74 mln które dostaliśmy. Jak Higuain przy piłce, to tylko słabego, starego napastnika z nadwagą widać.
A czy ja napisałem, że Pogba zagrał słabo? Napisałem, że w MU zmarnuje się jego potencjał ofensywny i nie będzie błyszczał, tak jakby chciał błyszczeć sam Paul. Tyle.

Co do Pjanica i podań. Waż słowa. Pjanic bedzie posyłał takie piły, że dniami i nocami będziesz nad nimi fapał, aż Ci jaja posiwieją. Higuainem też sie nie martw, podejrzewam, że minimum 20 bramek ustrzeli w Serie A i skutecznie Ci mordkę zamknie. Choć przyznam, że jego forma fizyczna martwi i mnie. Jestem jednak dobrej myśli, to przecież profesjonalista, głodny sukcesów zresztą.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:28

Pogba <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gra w 2 polowie


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:38

Pogba nawet jeśli by się nie rozwinął i grał tylko jak w Juve to nagle pół piłkarskiego świata obudzi się i powie, że ten facet był wart tych pieniędzy. Nie ma lepszych na jego pozycji, w jego wieku, z jego atrybutami. Wierzę, że go godnie zastąpimy i zorganizujemy grę tak, że nie odczujemy znacząco jego braku. Natomiast jego klasy piłkarskiej nie mam zamiaru mu odbierać i dla United nie było lepszego kandydata do środka pola. Już teraz widać, że Mourinho ma łeb na karku i wie jak go ustawić, bo gra praktycznie jak u nas, a nie jak jakiś średni przecinak w kadrze Francji. Zaskakuje natomiast ustawienie Fellainiego, bo facet ustawiony jest jak jakiś defensywny pomocnik / "regista" (a może powinienem bardziej powiedzieć coś a'la Mączyński w naszej kadrze na euro).


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:55

Lubię gościa. W prywatym życiu życzę mu jak najlepiej. W tym sportowym już trochu gorzej. :) Nie ma co pisać o jego występie. Zagrał, jak typowy Pogba. Kilka świetnych dryblingów, a potem kilka głupich strat. I tak w kółko.
Aha, jeszcze jedno. Francuz będzie czuł się tam, jak ryba w wodzie. Nie od dziś wiadomo, że gdy ma trochę miejsca na rozpędzenie się, to niemalże niemożliwe jest odebranie mu piłki bez faulu. We Włoszech miał momentalnie 2, a nawet czasem 3 zawodników na plecach. W Angli... wiadomo - ten kto ogląda, ten wie. Autostrady powstają na boisku.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 22:58

Pogba zagrał dokładnie tak jak u nas. Parę efektownych zagrań bez większego znaczenia, po których trybuny robią "och", parę odbiorów, niewymuszonych strat, celny strzał z dystansu. I tyle, nie zrobił nic co zaważyłoby na wyniku, nie był pierwszoplanową postacią. Zapewne co jakiś strzał wejdzie a "och" zamieni się w kluczowe podanie ale czy tak często żeby za nim płakać? Szczególnie, że okazji będzie miał mniej niż w Turynie. U nas okupował strefę boczną razem z Evrą i był tym bardziej ofensywnym, dzisiaj asekurował ofensywnego skrzydłowego.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 23:18

Pluto pisze:Pogba zagrał dokładnie tak jak u nas. Parę efektownych zagrań bez większego znaczenia, po których trybuny robią "och", parę odbiorów, niewymuszonych strat, celny strzał z dystansu. I tyle, nie zrobił nic co zaważyłoby na wyniku, nie był pierwszoplanową postacią. Zapewne co jakiś strzał wejdzie a "och" zamieni się w kluczowe podanie ale czy tak często żeby za nim płakać?
Mi również cholernie jest żal straty Pogby, ale bólu 4 liter z tego powodu nie mam. Tym bardziej, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że zarobiliśmy na nim mega kasę i nie ważne czy to było na czysto 70 czy 100 mln euro.

PS. Jeszcze chwilę i moderatorzy zaczną karać kartkami ludzi za "wulgaryzm" typu "kurde", podczas gdy głupota i trolowanie są tu powszechnie akceptowalne :facepalm2:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 23:32

Przyłapałeś mnie, Pogba zagrał genialne zawody a te zero goli, asyst i kluczowych podań to tylko pozory. Niewymuszone straty po prostych technicznych błędach (z klasycznym machaniem łapami) to złudzenie.
:hellyes:


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 01:02

Paul Pogba Man of the match meczu ManU - Southampton według Whoscored.com
https://www.whoscored.com/Matches/10805 ... outhampton


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 01:26

prezes3c pisze:Paul Pogba Man of the match meczu ManU - Southampton według Whoscored.com
https://www.whoscored.com/Matches/10805 ... outhampton
No ale i tak znawcy wiedzą lepiej, bo przecież on nie strzela tyle co Cristiano czy Messi.
To tylko jeden mecz ale sądzę że Manchester United wraca do żywych gigantów. Pasjonująca będzie walka Mourinho vs. Conte do końca. Pogba dzisiaj bardzo dobrze, bardzo dojrzale, myślący zawodnik bardzo.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 01:44

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
prezes3c pisze:Paul Pogba Man of the match meczu ManU - Southampton według Whoscored.com
https://www.whoscored.com/Matches/10805 ... outhampton
No ale i tak znawcy wiedzą lepiej, bo przecież on nie strzela tyle co Cristiano czy Messi.
:facepalm: Wiesz, jak działa whoscored? Poczytaj, nie raz się przewijało przez forum, a dopiero potem komentuj. 'Znawca'.


Obrazek
ODPOWIEDZ