# 10 Paul Pogba

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2016, 14:02

CavAllano pisze:Gazzetta informuje, że sprawa braku Pogby na boisku we wczorajszym meczu ma drugie dno. Dziennikarze podkreślają, że była to decyzja Allegriego. Paul był rzekomo niezbyt skupiony w ostatnich dniach, za dużo czasu poświęcał mediom społecznościowym i z tego też względu trener miał posadzić go na ławce - na murawie oczekuje od zawodników 100% koncentracji. :ok:
Wg mnie plotka, oczywiście to moja teoria. Media szukają dziury w całym i niektóre z nich chcą wrzuć kamień w tą dobrze naoliwioną maszynę... Nie dziwie im się :smile:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2016, 14:15

Oczywiście że to zwykła, plota - gazety zawsze szukają pretekstu, by napisać jakiś "Sensacyjny" artykuł. Pogba usiadł na ławce, a przez ostatni czas coś tam umieszczał w necie. No to brukowce połączyły zdarzenia, tworząc "Niesamowitą Historię" wyssaną z palca.
Wiadomo, że gramy teraz też w środku tygodnia; Max uznał że trzeba dać komuś odpocząć. Padło na Pogbe również dlatego, że Asamoah wraca po kontuzji i potrzebuje złapać rytm :ok: - A Max potrzebuje i jego, w perspektywie dalszej części sezonu...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 13:09

Uwaga! Paul Pogba widziany na lotnisku w Madrycie!

Dobra żartuję. On po prostu uciekł z ZOO :prochno:

Jak widać każdy ma swój unikalny sposób na motywację


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 13:41

O Boże :doh: Tak jak nie widziałem nic złego w tych "paskach" z boku głowy, tak teraz naprawdę przesadził. Tak kreatywny nie był chyba nawet Balotelli. Dobrze że Paulowi takie pierdoły nie przeszkadzają w występowaniu na wysokim poziomie.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2016, 16:04 przez rydwadydwa, łącznie zmieniany 1 raz.


czlowiek-nietoperz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2016
Posty: 7
Rejestracja: 23 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2016, 14:53

Nadal nie mogę uwierzyć, że United go wypuścili :P


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2016, 19:17

co by nie mówić - chłopaka ciężko przestawić
https://twitter.com/paulpogba


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2016, 16:21



Paul się porobił szampanem, najpierw gleba, potem gada jakby pół litra obalił ze szwagrem :lol: :lol: :lol: :lol:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 11:09

http://www.football-italia.net/83550/po ... not-enough

krótki wywiad z Pogboom. Martwi mnie jeden akapit, gdzie mówi o swojej przyszłości.


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2016, 20:29

Cabrini_idol pisze:http://www.football-italia.net/83550/po ... not-enough

krótki wywiad z Pogboom. Martwi mnie jeden akapit, gdzie mówi o swojej przyszłości.
Nie jest to niestety odpowiedź w stylu "zostaję w Juve, koniec tematu", bo pewnie takiej byśmy oczekiwali. Wydaje mi się jednakże jest to po prostu dyplomatyczna wypowiedź. Zresztą, co ciekawe podał przykład Anglii, a nie Hiszpanii, z którą jest łączony w większym stopniu.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 20:42




świetny gest!


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 21:13

Nie jestem może jakiś ekspertem od życia prywatnego naszych piłkarzy, ale mam wrażenie, że w obecnej drużynie mamy bardzo dużo piłkarzy, którzy są naprawdę fajnymi, "normalnymi" ludźmi - Pogba i ten gest, Morata, który zaprosił do swojego stolika na kolację fana, Bonucci, który jak pauzuje to idzie oglądać mecze z fanami... Nie słychać za to praktycznie wcale o burackich przykładach gwiazdorzenia (po odejściu Vidala).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 21:41

Wielu twierdzi, ze Juventus jest wsrod scisle topowych zespolow Europy ewenementem, jesli chodzi o atmosfere w druzynie. W tych pozostalych, jak np. w Barcelonie, zawodnicy wykonuja swoja robote i po prostu rozjezdzaja sie po domach, u nas czesto spotykaja sie z kolei w restauracjach, ogladaja razem mecze itd. (czego dowodza liczne zdjecia i filmiki na portalach spolecznosciowych). Bardzo mnie cieszy, ze miedzy innymi rodzinna atmosfera sprawia, ze wielu zawodnikow u nas odzywa i otwarcie przyznaje, ze z czyms takim nie mieli do tej pory do czynienia.

Pogba to rowny gosc i zaimponowal mi chocby tym, ze wspiera jednego z chorych chlopcow dedykujac mu bramki. Takie zachowania sie ceni, bo przeciez zawodnicy maja stanowic przyklad. Takiego Ronaldo mozna lubic albo nie, ale niewatpliwie ma serce na dloni i czesto pomaga dzieciom.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 21:45

Mrozzi jak mam na fb polajkowanych praktycznie wszystkich zawodnikow i na tt, tak samo, to na portalach społecznościowych aż tak nie widać, tego wspólnego spędzania czasu. Pogba wrzuca filmiki i fotki ze swoją ekipą bądź mamuśką, Dybala to samo, a Markiz z żona i dziecmi, podobnie jak Lichy i Bonucz.

Tutaj jednak nie wyciągałbym takich wniosków, że nasza szatnia jest jakaś taka hiper super, choć chciałbym, zeby tak bylo. Bo gra w kosza Maxa i Pogby to jedno, ale podobnie dokazują sobie MNS w Barcelonie podczas trenignów czy w samym ośrodku.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 21:58

To nie wiem, ktore z nich bierzesz pod uwage. ;) Ja dobrze pamietam zdjecia chlopakow w domu Mandzukicia, wspolne wypady Moraty oraz Zazy. Pamietam tez dobrze jakiegos grilla u Teveza. Oczywistym jest, ze takie rzeczy nie maja miejsca codziennie, ale sami gracze swietnie sie ze soba dogaduja i to widac golym okiem. Chocby fakt, ze zawodnicy teoretycznie walczacy o jedno miejsce w skladzie ciesza sie z bramek kolegow - to o czyms swiadczy.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 01 maja 2016, 22:26

Moim zdaniem widać i to bardzo tą rodzinną atmosferę w drużynie. Porównując nawet do fanpejdżów innych drużyn da się zauważyć, że nie wszędzie tak jest. Zresztą to podkreślają zawodnicy w wywiadach, wszelkie zdjęcia, filmy to pokazują. To, że wielu piłkarzy wstawia również materiały związane z rodziną czy innymi znajomymi przecież jest normalne.

Poza tym jak dla mnie Pogba robi mega robotę jeśli chodzi o aspekt fanów. Wystarczy spojrzeć na ww. akcję lub konkurs "Pogbabiggestfan" On "nie boi się kontaktu z fanami". Chociażby na jego stronie na fb odpisuje w komentarzach, lajkuje zdjęcia itp. Mało, który piłkarz tak robi, serio. :lol:


ODPOWIEDZ