Antonio Conte

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 12:17

Mimo wszystko szkoda mi Antka. Zapowiadał się na świetnego trenera. Pierwszy sezon w Juve, super a sposób w jaki grali był przjemny.
Trzeci sezon był pełen frustracji. Co chwila docinał zarządowi, a niepowodzenia w LM i LE zwalał na innych.

Teraz w Interze też nieźle sobie radził. Poza dwoma spadkami formy, które nie trwały jakoś długo można powiedzieć, że poszło mu nieźle. Zaczyna coś trybie a ten znowu chce rewolucji. Dziwny człowiek.
Najgorsze to, że leci z tym do mediów zamiast załatwiać w spokoju zarządem.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 12:40

Jeżeli dobrze pamiętam, to w Juventusie też chciał wprowadzać podobne zmiany.

Moim zdaniem Antek to bardzo dobry trener. Można go nie lubić, ale prawda jest taka, że dokąd nie poszedł, wykonywał dobrą robotę. W Juve, w reprezentacji, w Chelsea i w Interze. Nie dziwię się włodarzom Interu, że mają go dosyć, bo facet jest strasznie kapryśny, marudny i trudny we współpracy, ale rok temu dokonali chyba najlepszego wyboru jaki był dostępny. Jeżeli Inter zmieni trenera i następny sezon będzie miał lepszy od ostatniego, to i tak Conte będzie mógł powiedzieć, że położył pod to solidne podwaliny. Jeśli jakiś kibic Interu uważa, że żadnego progresu pod wodzą Conte nie było, to tylko oznacza, że ma bardzo krótką pamięć :whistle:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 12:58

Dokładnie, też uważam, że Conte to bardzo dobry trener, ALE strasznie kapryśny, marudny i trudny we współpracy. Śmiem twierdzić, że gdyby do nas wrócił, osiągnąłby lepsze wyniki niż w latach 2011-2014, bo zastałby u nas lepszych piłkarz + zebrał sporo doświadczenia w reprezentacji, Chelsea i Interze. Byłaby to jednak opcja na 1-3 sezony. Obawiam się, że nigdy nie zmieni swojego charakteru. Kto czytał jego biografię, ten wie, że był taki od dziecka i chełpi się tym przez całe życie. Chyba pierwszy raz chwalił się, że postawił na swoje i jest z tego do dziś, gdy miał zaledwie 9 lat. Pod względem charakteru to taki duży dzieciak, który zawsze musi postawić na swoim, a jak nie, to opcje są dwie: walka albo ucieczka. On nie zna dyplomacji i kompromisów. Zabawnie byłoby, gdyby zatrudnił go np. taki De Laurentiis - doszłoby tam pewnie to jakichś rękoczynów :prochno:


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 13:13

B@rt pisze:
25 sierpnia 2020, 12:40
Jeżeli dobrze pamiętam, to w Juventusie też chciał wprowadzać podobne zmiany.
U nas tylko po pierwszym sezonie siedział cicho bo na jaw wyszła sytuacja z ustawianiem meczów i groziło mu zawieszenie. Jak zawieszenie się skończyło to Antek pokazał pazurki.
51 lat na karku, kilka burzliwych rozstań (za chwilę kolejne) i opinia wiecznego buntownika. No ale co zrobić.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 13:31

Sport Mediaset: najprawdopodobniej Conte zostanie w Interze!

Według mnie z Conte mają większe szanse na Scudetto w sezonie 2020/21 niż np. z Allegrim, który nie przejąłby w Mediolanie niemal gotowej ekipy (jak u nas), ale będącą w trakcie budowy. Niemniej w dłuższej perspektywie z Maxem mogliby zbudować coś trwalszego.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 15:03

a co niby trwałego zbudował Maks? ;)
jak zwolnią Conte to ich szanse na mistrza spadną i to sporo, musieliby zatrudnić jakiegoś Manciniego na jego miejsce żeby mieć porównywalne i wydaje mi się, że Chińczycy to wiedzą, po zatrudnieniu Pirlo ich szanse wzrosły znacząco i ten sezon mogą dać sobie jeszcze szanse z Conte bo kto wie kiedy następny raz Juve będzie tak niepewne


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 17:12

Jestem prawie pewien, że powód bardziej prozaiczny. Po prostu Zhang/Marotta nie chce przelewać Conteuszowi kosmicznej pensji za pierdzenie w stołek na koszt Interu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2020, 19:02

Inter oficjalnie potwierdził, że Conte zostaje.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2020, 17:49

Ponoć na życzenie Antonio, Inter odpuszcza Tonaliego, którego chce przejąć Milan. Nie to żebym uważał Sandro za nie wiadomo jak dobrego grajka, ale ta sytuacja dobitnie pokazuje mentalność włoskich betonów. Przedłużyć kontrakt z Valero, robić zakusy pod wiekowego Vidala, na wahadło dokupić Kolarova... I on chce być rzekomo managerem w angielskim stylu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2020, 19:04

weź pod uwagę jaką oni maja pomoc... I tak jest młody Barella i Sensi więc potrzebują równowagi
Nie to że bronie Conte ale od początku nie rozumiałem po co on chce tam iść przy takiej konkurencji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2020, 19:42

Maly pisze:
29 sierpnia 2020, 19:04
weź pod uwagę jaką oni maja pomoc... I tak jest młody Barella i Sensi więc potrzebują równowagi
Nie to że bronie Conte ale od początku nie rozumiałem po co on chce tam iść przy takiej konkurencji
Z jednej strony masz rację, z drugiej ktoś kto naprawdę ma talent i umiejętności powinien się spokojnie przebić. Taki Pogba przychodził do drużyny z pomocą Vidal Pirlo Marchisio i dawał radę, nie bał się rywalizacji. Tonallego kreuje się na mega reżysera, nadzieję włoskiej 2 linii więc Takiego Sensiego czy innego Barelle powinien połknąć. Widocznie jednak aż tak nie imponuje skoro nawet Inter z niego rezgynuje, a więc nie topowa drużyna na ten moment.


marianopizzaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2020, 21:29

Marat87 pisze:
29 sierpnia 2020, 17:49
Ponoć na życzenie Antonio, Inter odpuszcza Tonaliego, którego chce przejąć Milan. Nie to żebym uważał Sandro za nie wiadomo jak dobrego grajka, ale ta sytuacja dobitnie pokazuje mentalność włoskich betonów. Przedłużyć kontrakt z Valero, robić zakusy pod wiekowego Vidala, na wahadło dokupić Kolarova... I on chce być rzekomo managerem w angielskim stylu.
Valero dziś się pożegnał z Interem na instagramie, także odchodzi


lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 01 września 2020, 17:31

LordRahl pisze:
29 sierpnia 2020, 19:42

Tonallego kreuje się na mega reżysera, nadzieję włoskiej 2 linii więc Takiego Sensiego czy innego Barelle powinien połknąć. Widocznie jednak aż tak nie imponuje skoro nawet Inter z niego rezgynuje, a więc nie topowa drużyna na ten moment.
Ten "inny Barella" wciąga nosem całą naszą pomoc. Cholernie żałuję, że Marotta go wyciągnął, a Paratici dał d.py sprowadzając szrot*(nie dotyczy Rabiota)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 09:48

Ja coś czuję, że najlepszy trener na świecie niedługo z hukiem poleci z Interu, podobnie jak z Chelsea. Historia się powtarza, drugi sezon w klubie, utrata szatni, utrata zaufania i obwinianie wszystkich tylko nie siebie. Przepłacony, przereklamowany buc, który mam nadzieję nigdy więcej nie pojawi się w Juve w jakiejkolwiek roli. Nie wiem czy ktokolwiek poza Lukaku i Vidalem będzie umierał za tego trenera, zresztą Vidal podobnie jak Conte jest w Interze dla odcinania kuponów. Już przebąkuje się, że "miszczowie" przywrócą Spala na stanowisko trenera, niby plota ale wcale nie będę zdziwiony gdyż 3 trenera, który będzie obciążał klubową kasę nie zatrudnią a Antoniusz Wielki nie zrezygnuje z takiej kasy.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2021, 18:58

Nikt na tym forum o tym nie wspomina a i główna milczy więc wrzucam od konkurencji "następstwa" rewanżowego półfinału Pucharu Włoch:
Antonio Conte przed kolejny meczem pisze:Przyszedłem przeprosić, bo źle zareagowałem na prowokację i zniewagę mojej osoby. Mogłem zareagować inaczej i to byłoby lepsze rozwiązanie. Przykro mi. Wyciągnę z tego naukę na przyszłość. Obelgi i prowokacje nie powinny być wymówką, ponieważ nadal nie powinienem był tak zareagować.
Wszyscy widzieli, co wydarzyło się na stadionie Juventusu. To jest dla mnie ważne. Jako trenerzy, zawodnicy i prezydenci mamy dawać przykład i dlatego powinienem był zareagować na obelgi i prowokacje w inny sposób, na przykład brawami lub kciukami w górze, aby pokazać, że słyszę, co zostało powiedziane w moją stronę. Byłaby to lepsza odpowiedź.
Andrea Agnieli przyjmując złotego tapira pisze:Co jakiś czas pasja, jaka wiąże się z naszą pracą skłania nas do przekraczania zasad dobrego wychowania. [z rozbawianiem dodał] Współpraca z Conte zakończyła się dobrze. To były gesty wzajemnej sympatii…


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ