Antonio Conte

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 10:30

piterjuve pisze:na miano bycia Juventino trzeba pracować cały czas
już to pisałem kilka dni temu - Ciro Ferrara to zadeklarowany Neapolitańczyk, urodzony tam, wychowanek Napoli i kibic po dziś dzień, w meczu Juve-Napoli kibicuje Napoli ;] póki nie będzie petycji o odebranie mu gwiazdki jakiekolwiek złe słowo w tym kontekście dot. Conte jest po prostu śmieszne


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 12:04

Nie ma co się zachowywać jak kibice Napoli po odejściu Higuaina

Taki Petr Cech legenda Chelsea skończył karierę w Arsenalu i ponoc teraz obejmie jakieś stanowisko w Chelsea

Juventus od 8 lat wygrywa scudetto, jest potężny we Włoszech więc Conte raczej nam nic złego nie robi. Co innego gdyby nasz klub go potrzebował a on poszedł do Mediolanu. Dobrze wiemy, że w Turynie go teraz niechciano, a może ofert z innych klubów nie mial i wybrał niestety Inter gdzie jest jego stary kolega Marotta, który przecież o Juve wiedział wszystko i teraz stosuje to w Interze
Ja tam Conte dalej szanuje za to co zrobił dla Juve i póki nie zacznie się źle wypowiadać to dalej będę


FORZA JUVE!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 13:15

Sarri pisze:Wierność? A czymże jest wierność? Co, jeśli pewnego dnia to klub postanawia się z tobą rozstać? Co robisz: pozostajesz wierny żonie, która się z tobą rozwiodła? Wierność oznacza dla mnie dawanie z siebie 110% w chwili, gdy jesteś na miejscu
chyba idealne podsumowanie ;] oczywiście chwali się romantyzm jak Marchisio czy Buffona, że w innym włoskim klubie to oni już nie zagrają ale prawda jest taka, że byli/są o krok od końca kariery więc nie ma to żadnego przełożenia na trenerów co doskonale pokazuje przykład Capello


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 09:11

Wchodzę rano aby poczytać TS na głównej stronie usmiechniety Antonio obok bezjajecznego młodego Zhanga tytuł mówiący "przeszłość w Juve się nie liczy, liczy się wygrywanie od razu, inter Zhanga nie ma limitów"
Uśmiechnąłem się, jednak nie mogłem poczytać dalszej części tych wypocin teraz wchodzę i artykułu nie ma na stronie, ktoś widział coś więcej?

Ed dobra znalazłem, to jednak artykuł na CM
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2019, 09:41 przez kawek, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2019, 09:31

Aleexxx pisze:Co więcej, prawie każdy tutaj kibic zacząłby pracować dla interu jakby dali mu 20tys zł miesięcznie, za zmianę zdania.
nie przeceniaj tutejszych mądrali, oni za 5-6k na łapę / m-c byliby w stanie obciągnąć każdemu.
Mnie przeraża to, że ludzie deklarujący się jako poważni 30latkowie postrzegają świat z perspektywy 15-latka przed monitorem i decydowania za kogoś gdzie powinien spędzić życie i co to znaczy kochać klub.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 10:47

Równie dobrze mógłbym to wrzucić do tematu o Gigi, tak czy inaczej, Buffon o Conte:
Buffon on Conte: "Do you know what hurt me? Reading that some Juventus fans had asked to remove Conte's star after he joined Inter. I feel in the Juve world, I know the managers & players well. The fans & I know what Conte has given and what he represented.
For Juve he spent up every last drop of sweat, giving all himself, as a player, for the good of the team. As a coach, he put it on his shoulders...Three full seasons and no drop in attention. I have a rapport of great esteem and confidence with Antonio."
@juvefcdotcom
Można się zgadzać z tym albo nie, ale szacun za takie słowa.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 19:22

Skoro kibice chcą usunięcia z JS gwiazdki Antka, to dlaczego nikt nie mówi o tym samym w stosunku do Platiniego? W pierwszym przypadku chodzi o odczucia kibiców (nawiasem mówiąc dla mnie durnowate i dziecinne, choć za samym Antkiem nie przepadam), w przypadku Francuza chodzi (po raz kolejny) o poważne zarzuty korupcyjne. Oczywiście w tym momencie to tylko zarzuty, ale gdy okażą się prawdziwe, jego gwiazda bezdyskusyjnie powinna zniknąć z naszego stadionu.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 19:57

Popieram jak najbardziej.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 20:34

mateo369 pisze:Skoro kibice chcą usunięcia z JS gwiazdki Antka, to dlaczego nikt nie mówi o tym samym w stosunku do Platiniego?
Ja się dziwie tym, którzy nie rozumieją różnicy. Jak ktoś spowoduje stłuczkę, pobije żonę, zawali w robocie, albo okradnie sklep to też zabieramy? :D

Dla mnie gwiazda symbolizuje przynależność do rodziny Bianconeri w trakcie i po zakończeniu piłkarskiej kariery. Część dostaje za zasługi i staż, niektórzy ze względu na sympatię jaką dana osoba cieszyła się w środowisku, czy popularność i rozpoznawalność w piłkarskim świecie.

Boniek tą sympatię stracił swoimi wypowiedziami na przestrzeni lat. Conte (będący wieloletnim zawodnikiem, kapitanem i trenerem) z powodu przejścia do największego "wroga", z którym Juventus będzie walczył o krajowe trofea. W przeciwieństwie do Platiniego nie będzie aktywnie działał na szkodę naszego klubu.

Pisząc bardzo pompatycznie, jeśli walczysz dla jednej strony i dodatkowo zostajesz za to odznaczony, to przy pierwszej lepszej okazji nie przeskakujesz na drugą stronę barykady ;)

Osobiście jest mi wszystko jedno czy gwiazda Antonio zostanie usunięta, ale rozumiem powody oburzenia włoskich tifosi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 21:08

Akcja powoduje reakcje. Jak kibice zaczną naciskać na zarząd w sprawie Conte (choć mam nadzieję, że tak się nie stanie) to Conte zacznie po nas jechać, a potrafi. Niech już mu dadzą spokój, będziemy i my go mieć.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 21:25

mateo369 pisze:W pierwszym przypadku chodzi o odczucia kibiców (nawiasem mówiąc dla mnie durnowate i dziecinne, choć za samym Antkiem nie przepadam)[...]
Odnośnie tego fragmentu dodam tylko, że kibice są częścią klubu. Uważam, że mają prawo wyrazić swoje zdanie na temat spraw dotyczących jego działalności. A jak wygląda wzajemne nastawienie kibiców na linii Turyn - Mediolan mogliśmy się przekonać przy okazji skutecznie zablokowanej wymiany Vucinić - Guarin.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 07:05

jackop pisze:
mateo369 pisze:Skoro kibice chcą usunięcia z JS gwiazdki Antka, to dlaczego nikt nie mówi o tym samym w stosunku do Platiniego?
Ja się dziwie tym, którzy nie rozumieją różnicy. Jak ktoś spowoduje stłuczkę, pobije żonę, zawali w robocie, albo okradnie sklep to też zabieramy? :D
Wchodzisz na dość śliski grunt, bo gdzie niby kończy się ta granica? Wymieniłeś drobne przewinienia (poza pobiciem żony), ale gdyby tak zgwałcił i zamordował kobietę, to też nie należałoby odebrać mu gwiazdki? Czy przez to nie będzie aktywnie działał na szkodę naszego klubu? Czy poważne zarzuty korupcyjne (i to właśnie w piłce), jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy Juve w historii nie szkodzą rykoszetem wizerunkowi Juve? Bo sam fakt przejścia Antonio do interu nie. Co innego gdy zacznie pleść bzdury czy oczerniać nasz klub, ale w to (raczej) wątpię.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 11:31

mateo369 pisze:Wchodzisz na dość śliski grunt, bo gdzie niby kończy się ta granica?
Nie wiem, klub ma zatrudnionych speców od PR.
mateo369 pisze:Czy poważne zarzuty korupcyjne (i to właśnie w piłce), jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy Juve w historii nie szkodzą rykoszetem wizerunkowi Juve?
Dla mnie nie bardzo. Zarzuty nie są w jakikolwiek sposób związane z Juventusem, a sam Platini odpowiada za to, co być może wydarzyło się za jego kadencji jako prezesa UEFA.
mateo369 pisze:Bo sam fakt przejścia Antonio do interu nie.
Jak nie jak tak? W przyszłym sezonie mamy dwa ligowe spotkania o 6 pkt. z jego nową drużyną, możemy się spotkać w CI i LM i Włoch będzie robił wszystko, żeby Juventus te mecze przegrał i odpadł.

Tu nie chodzi o to, czy Antek będzie gadał coś obraźliwego na temat Juve, tylko sam fakt przyjęcia oferty z GorszejCzęściMediolanu. Z tym kibice mają problem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 15:42

jackop pisze:W przyszłym sezonie mamy dwa ligowe spotkania o 6 pkt. z jego nową drużyną, możemy się spotkać w CI i LM i Włoch będzie robił wszystko, żeby Juventus te mecze przegrał i odpadł
opłacało się dziś wejść a internety bo większej głupoty dawno nie czytałem

w takim razie gwiazdkę powinni mu zabrać już wcześniej bo przecież jak trenował Atalantę też robił wszystko by wygrać z Juventusem, a co z gwiazdką Capello? ten to nam zabierał mistrzostwa a nie dopiero być może to zrobi ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 16:36

Słowo klucz - Inter. Jakby poszedł do Milanu, albo Lazio to każdy by to olał ciepłym moczem i nie było krzyku.
Maly pisze:opłacało się dziś wejść a internety bo większej głupoty dawno nie czytałem
Widać za rzadko czytasz własne posty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ