Antonio Conte

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 13:58

Wafel dostał Ł15mln rocznie od finalisty LM z 2019 roku.

Miał iść tam już w lecie ale jak widać co ma wisieć, nie utonie. Tłumaczy, że nie poszedł bo nie był gotowy:
„Szczerze mówiąc to już zeszłego lata dzwonili do mnie z Londynu z propozycją objęcia klubu” – powiedział Conte. „Byłem bardzo szczery w rozmowach z włodarzami Tottenhamu, ponieważ dopiero co zakończyłem dwa ważne sezony z Interem, a były to ciężkie sezony. Nie był to wtedy właściwy czas, aby zacząć od nowa w innej drużynie. Wolałem poczekać i cieszyć się wolnym czasem spędzanym z rodziną. Ponadto, myślę, że emocjonalnie nadal byłem przywiązany do ostatnich doświadczeń z Interem”.
https://juvepoland.com/2021/11/03/conte ... rzerwalem/
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2021, 12:01 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 14:02

Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 14:04

Michael_M pisze:
02 listopada 2021, 14:02
Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.
Wydaje mi się, że Antonio by nie zaakceptował kontraktu bez konkretnych zapewnień. Totki na spokojnie w 2 sezony będą się bić o mistrza w EPL. Zazdroszczę średniakowi ligi angielskiej trenera, niestety.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 14:11

Rozgrzany Sturaro pisze:
02 listopada 2021, 14:04
Michael_M pisze:
02 listopada 2021, 14:02
Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.
Wydaje mi się, że Antonio by nie zaakceptował kontraktu bez konkretnych zapewnień. Totki na spokojnie w 2 sezony będą się bić o mistrza w EPL. Zazdroszczę średniakowi ligi angielskiej trenera, niestety.
Od obiecać a wykonać jest daleka droga.


Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 14:19

Poprostu pisze:
02 listopada 2021, 14:11
Rozgrzany Sturaro pisze:
02 listopada 2021, 14:04
Michael_M pisze:
02 listopada 2021, 14:02
Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.
Wydaje mi się, że Antonio by nie zaakceptował kontraktu bez konkretnych zapewnień. Totki na spokojnie w 2 sezony będą się bić o mistrza w EPL. Zazdroszczę średniakowi ligi angielskiej trenera, niestety.
Od obiecać a wykonać jest daleka droga.
No i właściciel Totków wie, że jak Conte coś nie będzie pasować to ten po prostu odejdzie. Znając to ryzyko i wiedząc jak Antonio działa, obiecywanie mu gruszek na wierzbie jest skrajnie nieodpowiedzialne. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 16:14

Michael_M pisze:
02 listopada 2021, 14:02
Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.
Obrazek

150 mln £ = około 176 mln €
Powinno starczyć na 5 "dobrych" zawodników. Albo na 2-3 gwiazdorów.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 16:19

woe pisze:
02 listopada 2021, 16:14
Michael_M pisze:
02 listopada 2021, 14:02
Jak Levy nie zrobi mu z 5 dobrych transferów to już widzę Conte stękającego w wywiadach i koniec końców jego burzliwe odejście.
Obrazek

150 mln £ = około 176 mln €
Powinno starczyć na 5 "dobrych" zawodników. Albo na 2-3 gwiazdorów.
Nie powiem - jeśli się to potwierdzi - jestem w szoku. Dziwne decyzje były podejmowane w Tottenhamie w ostatnich latach. Może w końcu coś się ruszy.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 21:59



Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 22:05

Juventus 7 miejsce
Przychodzi Conte i jest mistrzostwo

Chelsea 10 miejsce
Przychodzi Conte i jest mistrzostwo oraz + 45 punktów do poprzedniego sezonu

Kadra Włoch vice mistrz Europy z 352 z ogórkami w składzie

Inter
Mistrzostwo w dwa sezony i przerwanie passy Juve

Wiele można mu zarzucić ale to jest fachowiec z sukcesami i może Tottki wreszcie coś wygrają.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2021, 22:18

Sorek21 pisze:
02 listopada 2021, 22:05
Juventus 7 miejsce
Przychodzi Conte i jest mistrzostwo

Chelsea 10 miejsce
Przychodzi Conte i jest mistrzostwo oraz + 45 punktów do poprzedniego sezonu

Kadra Włoch vice mistrz Europy z 352 z ogórkami w składzie

Inter
Mistrzostwo w dwa sezony i przerwanie passy Juve

Wiele można mu zarzucić ale to jest fachowiec z sukcesami i może Tottki wreszcie coś wygrają.
W reprze odpadli w ćwierćfinale, finał miał Prandelli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 marca 2022, 12:39

"Świadomość, że rosyjscy sportowcy mają zakaz udziału w zawodach, jest bardzo smutna - powiedział Conte cytowany przez independent.co.uk. - Myślę, że to niesprawiedliwe. Bardzo dobrze znam pracę, jaką rosyjscy sportowcy wykonują na co dzień. Myślę, że to nie w porządku - dodał. "

Jeżeli rzeczywiście to powiedział to brakuje granic pogardy dla niego.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2022, 13:30

MRN pisze:
18 marca 2022, 12:39
"Świadomość, że rosyjscy sportowcy mają zakaz udziału w zawodach, jest bardzo smutna - powiedział Conte cytowany przez independent.co.uk. - Myślę, że to niesprawiedliwe. Bardzo dobrze znam pracę, jaką rosyjscy sportowcy wykonują na co dzień. Myślę, że to nie w porządku - dodał. "

Jeżeli rzeczywiście to powiedział to brakuje granic pogardy dla niego.
A co mają zwykli ludzie do polityki ? Amerykanami też tak gardzisz za ilość konfliktów, które wywołali, albo Ukraińcami za Wołyń?

Pozabtym dajecie sobą dalej sterować poprzez mass media. Jak nie srovidem, to teraz tym.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2022, 13:46

@MRN: twoja pogarda do Conte osiągnęła już wcześniej granicę absurdu więc chyba nic się nie zmieniło :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 marca 2022, 13:51

Otóż to, czy to, że Putin i jeszcze ileś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z tego kraju są chorzy, to od razu oznacza, że wszyscy? Alexinhio przytoczył dobry przykład, na tej podstawie z Amerykanami też już dawno nie powinniśmy rozmawiać, ale rozumiem że w Iraku, itd. to podludzie względem Ukrainy i im wolno (Amerykanie) inny kraj rujnować jak tylko mają w tym interes? Na tej podstawie Niemcy już dawno powinni być potępieni przez wszystkich na wieki wieków za II Wojnę Światową. Jakoś jest inaczej?

Oczywiście wojna na Ukrainie wymaga potępienia, ale rozdzielmy politykę od innych spraw typu sport z którą nie ma nic wspólnego. A mamy dzisiaj kompletne pomylenie pojęć. Ale tak jak kolega wyżej wspomniał, to co się ostatnio dzieje w mediach to ewidentnie propaganda prozachód, media nasze czy zachodnie pozazdrościły propagandy mediom rosyjskim i próbują u nas działać w ten sam sposób tylko na trochę mniejszy kaliber. Też życzę wszystkim trochę obiektywnego spojrzenia na to wszystko i spokojniejszych czasów w końcu, bo media świetnie próbują nam dzisiaj robić sieczkę z rozumu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 18 marca 2022, 13:55

Conte to tam pół biedy. Ludzie serio nie za bardzo wiedzą co się na świecie dzieje i że Ameryka jak zawsze macza w tym wszystkim paluchy. Ja już dawno przestałem wierzyć w dobrych i złych. Te państwa mają tylko i wyłącznie interesy, a to że Ameryka chce powiększać NATO + UE to pikuś bo sami podsuwają swoje wojska blisko granicy z Rosją. Jakby kacapy robiły to samo to zaraz byłby płacz. Poza tym Ameryka i UE łamie dane słowo sprzed wielu lat więc zaproszenie Ukrainy do UE spotkało się z ostrą odpowiedzią ruskich i jak ktoś się nabiera na tą narreacje, że Zelenski to ofiara i bohater Ukrainy...ludzie - mamy XXI wiek. Ogarnijcie się.


ODPOWIEDZ