Antonio Conte

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 10:12

wojczech7 pisze:Doleję oliwy do ognia, a co mi tam...
Wybrałem Inter ze względu na solidną podstawę projektu i jego ambicje. Również z powodu historii klubu. Uderzyła mnie chęć przywrócenia Interu tam, gdzie być powinien.
:ok:
MRN pisze:Jestem za odebraniem gwiazdy, słowa przeciwko Juve już dawno wypowiedział. Plusem jest to, że podobnie jak nas skłóci z całym środowiskiem sędziowskim.
:ok:

A niech będę dużym dzieckiem


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 10:16

Jakby na to nie patrzeć i w jakie byśmy się stany emocjonalne nie wprowadzali to takie rozwinięcie sytuacji jest generalnie korzystne dla samej ligi i włoskiej piłki. Miniony sezon był nudny i z góry było wiadomo jak to się skończy. Mam nadzieje, że Conte będzie nas naciskał do samego końca tak jak Napoli Sarriego. Dzięki temu my też będziemy lepsi.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 10:23

Historia klubu, hue hue. Pewnie Antonio ma obiecany rewolucyjny przeszczep włosów, metodą dalekowschodnią oczywiście :ahsisi:


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 10:47

wojczech7 pisze:Doleję oliwy do ognia, a co mi tam...
Uderzyła mnie chęć przywrócenia Interu tam, gdzie być powinien.
:ok:
Czyli w okolicach strefy spadkowej czy od razu do Serie D?


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 11:40

Shadow Marshall pisze:
Wojtek pisze:Już poszła petycja o usunięcie jego gwiazdy ze stadionu :-)
:facepalm:
Czasem się zastanawiam czy tacy ludzie to jeszcze kibice czy już duże dzieci...
Jakby jedna decyzja miała wymazać wszystko co osiągnąłeś do tej pory...masakra. Przedszkolaki.
Są to kibice, dla których wszystko co związane z Juventusem jest chlebem powszednim. Tego nie da się opisać. To trzeba po prostu poczuć. Dla Ciebie Niedzielny mecz to dobra okazja by zabić czas i otworzyć zimne piwo. Dla osób będących na miejscu wielkie święto, do którego odliczają czas. Żyjemy w Polsce, gdzie czegoś takiego nie ma. Tu fanatyzm nie polega na interesowaniu się całym klubem. Jest pretekstem do walki z policją. Do przestępstw. We Włoszech natomiast każdy mecz jest jak Święta Bożego Narodzenia dla małego dziecka. Nie ma co się więc dziwić, że kibice zareagowali tak, a nie inaczej. W ostatnim czasie bardzo często czytamy o tym, że działacze jak i sami piłkarze nie przywiązują się już do barw klubowych. Brak u nich jakichkolwiek sentymentów. Dlaczego więc kibice, którzy utożsamiają się z klubem, muszą z podniesioną głową patrzeć na to jak ktoś pluje im w twarz - zaczynając od tekstów i porównań do cen w restauracji, kończąc na trudnej dla nich historii. Ankiety nie zrobił zwykły Janusz z JuvePoland, który co tydzień bezczelnie wspomina, że "miał nie oglądać meczu a jednak się skusił". Sam uważam, aby w tym przypadku większość skończyła z sentymentami. Ile razy po błędzie Conte, można bronić się historią ? Bez przesady. Szacunek owszem, należy mu się. Ale w tym przypadku, przez zaistniałe okoliczności stał się po prostu jednym z wielu i w oczach najbardziej zagorzałych fanów Juve, nie zasługuje na wyróżnienie w ich "drugim domu". Bardzo dobrze, że w tej kwestii chcą mieć swoje zdanie. Nawet sami zawodnicy nie życzą mu powodzenia tylko w życiu prywatnym.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 11:46

Ja podobnie jak Kielon, nie mam Conte za złe tej decyzji - w końcu jest dorosły, ale mam nadzieję, że żadnego sukcesu z Interem nie odniesie. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 12:06

Kibice Interu wydali oświadczenie w którym stwierdzają, że zwycięstwo to nie jest jedyną rzecz która się dla nich liczy. :D i, że nigdy nie zapomną przeszłości Conte oraz jego zawieszenia za ustawianie meczów.
Jeśli chodzi o wartości moralne jakie prezentuje klub to uważają l, że są oni lata świetlne przed nami. :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 12:20

Parę lat temu pewnie rzucałbym inwektywami na prawo i lewo w stronę Antonio, ale w tym momencie mi to zwisa. Ważne jest to, co będzie się działo w Juve po Allegrim, reszta Serie A jest mi obojętna.

https://fcinter.pl/news/zhang-conte-to- ... decydowany i ambitny Antonio Conte rozpoczyna teraz swoją przygodę. Tutaj przed nami są dwa podmioty o tym samym celu i perspektywie - zwycięstwo. Głowa, serce i nogi, to trzy słowa, które podsumowują jego karierę.[/quote]Darmowa reklama Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 13:35

Conte nie jest małym i na pewno zdaje sobie sprawę z tego zrobił. Zresztą ten facet nie po raz pierwszy wykonał taki manewr i stanie w szranki z kibicami drużyny przeciwnej. Kto przeczytał jego książkę to wie o czym mówię. Facet urodzony w Lecce na Półwyspie Salento gdzie wrogiem kibiców giallorossich numer jeden jest Bari. Conte wybrał się do stolicy Apulii, żeby prowadzić ten zespół. Konsekwencją tego ruchu była sytuacja kiedy wypoczywając sobie na plaży blisko rodzinnego Lecce został zaczepiony w niezbyt przyjemny został zaczepiony przez kibiców tego klubu. Druga sytuacja kiedy zanotował słaby okres w karierze będąc trenerem Atalanty, z którą zaliczył spadek do Serie B. Tutaj także kibice nie byli mu przychylni. Teraz sprawa znowu się powtórzy, wielu fanów Juve będzie miała mu za złe ten dzisiejszy dzień. Już są petycje w Internecie, żeby odebrać mu legendarną gwiazdę na Allianz Stadium. W przyszłym sezonie na ciepłe powitanie w Turynie nie ma liczyć, ale chłop oczywiście o tym wie. Ten facet po prostu lubi jechać po ostrej bandzie, taką ma mentalność i psychikę. Będąc jeszcze na początku drogi trenerskiej w Arezzo sadził się do Juve, które odpuściło mecz ze Spezią będąc już pewnym swojej promocji. No i wisienka na torcie w 2014 roku w taki, a nie inny sposób. Dzięki czemu prawdodpobnie zaryglował sobie drzwi powrotne do Turynu.

Conte w Interze plusy:
- zna Marottę i jego ludzi oraz ma wziąć Orialiego z którym działał wspólnie w reprezentacji i w mojej subiektywnej opinii tutaj się kończą plusy, a w zasadzie plus

Conte w Interze minusy:
-jednak zachował się asekurancko, bo wybrał sobie już projekt w pewnym stopniu gotowy, Mediolańczycy zagrają w przyszłej edycji Champions League i podwaliny obecnego Interu stworzył Spalletti, który mniejszym potencjałem ludzkim i tak wypracował mocno ponad stan wynik moim zdaniem
-drugi minus, że jeśli zrąbie projekt to jego pozycja trenerska może ulec pewnej degradacji już po Chelsea w ostatnim sezonie jego notowanie uległy osłabieniu
-Inter to jest jednak bardzo specyficzne środowisko i już wielu znanych oraz renomowanych trenerów łamało sobie zęby na tym klubie, przykład Lippi
-w tym klubie jest wielu piłkarzy o różnych charakterach, gdzie w ubiegłym sezonie bywały spiny grupa bałkańska: Perisić, Brozo vs Icardi

Podsumowując wszystko, emocjonalnie spływa mi co zrobił, bo 5 lat temu byłem bardziej wściekły na niego, teraz już zimna ryba. Conte w Interze ma więcej do stracenia niż do zyskania, ale jedno jest pewne przyszły sezon w Serie A będzie chyba najciekawszy od dawien dawna. Jednak futbol ma generować rywalizację i emocje, a to jest najważniejsze w tym wszystkim dla nas kibiców i ludzi związanych z calcio.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 14:23

W punkt kolego, kapitalny wpis :ok:
Facet jest niereformowalny ale Juventino, legenda...
Wyobrażacie sobie aby Del Piero tak zrobił, Buffon, Nedved czy inni prawdziwi Juventini ?
Dla mnie on nie zasługuje ani na szacunek ani na gwiazdę na stadionie i jeżeli zarząd z tym nic nie zrobi to gwiazda będzie regularnie niszczona.


Obrazek
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 16:05

Poprostu pisze:Kibice Interu wydali oświadczenie w którym stwierdzają, że zwycięstwo to nie jest jedyną rzecz która się dla nich liczy. :D i, że nigdy nie zapomną przeszłości Conte oraz jego zawieszenia za ustawianie meczów.
Jeśli chodzi o wartości moralne jakie prezentuje klub to uważają l, że są oni lata świetlne przed nami. :D
Widziałem ten śmieszny tekst :D kibice interu piszą o moralności :P A to pisanie o tym, że zwycięstwo nie jest najważniejsze to jest hit :D albo już się przyzwyczaili to ligowego średniactwa (właściwe ich miejsce) albo tłumaczą się na przyszłość brakiem sukcesów :P


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 19:24

Podpisane. Środkowy palec dla tego zdrajcy. Niech go piecze :punish:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 20:04

hej, śmieszne ludki od petycji, od zabierania gwiazdek legendom naszego klubu - co robi gwiazdka Ciro Ferrary przy stadionie? dlaczego jej jeszcze nie zabraliście? toż to neapolitańczyk z krwi i kości... urodził się tam, jest wychowankiem i kibicem tego klubu a u nas tylko grał kilka sezonów, nigdy nie był Juventino a w meczach Juve-Napoli kibicuje tym drugim i wcale się z tym nie kryje:
Ciro Ferrara pisze:Komu będę kibicował? Serce skłania mnie ku Napoli i mam nadzieję doświadczyć tej wielkiej satysfakcji.
https://www.solojuve.com/cb/newsy/komen ... wal-napoli
gdzie wasza petycja? :laugh:

gdzie petycje dot. Baggio, Capello czy pewnie wielu innych, o których nie wiemy dziś za wiele bo w ich czasach nie było Internetu?
MRN pisze:Wyobrażacie sobie aby Del Piero tak zrobił, Buffon, Nedved czy inni prawdziwi Juventini ?
jak któryś zostanie trenerem, którego chciałby zatrudnić Inter to pogadamy, póki co to czcze gadanie bo jedyne co to Nedved miał ofertę kontraktu na koniec kariery tyle, że wybór był łatwy bo miał obiecany stołek w zarządzie Juve na lata

sam nie mogę ścierpieć go jako trenera Interu i mam nadzieje, że jego kariera będzie tam podobna do kariery Lippiego w Interze (co ciekawe to Lippi zrezygnował z Juve by iść do Interu) ale wielu tu po prostu przesadza, śmiejecie się w innym temacie z kibiców Interu ale przecież tu się odstawia podobna szopka


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 20:20

Skończ Maly pieprzyć.


Obrazek
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2019, 20:45

Ja z kolei uważam, że to bardzo dobrze dla włoskiej, dla Juventusu i ogólnej atrakcyjności ligi. Inter będzie na pewno znacznie groźniejszy z Antonio na ławce. Ten sezon był nudny, jak flaki z olejem. Zjedliśmy tę ligę grając piach. Marzyło mi się, byśmy dostali po d** i przegrali mistrza, ale zawsze jakimś cudem, rzutem na taśmę wygrywaliśmy. A zespoły, które skończyłī sezon na pozycjach 2-5, to żadne zagrożenie. Trzeba koniecznie podnieść konkurencyjność ligi i tak samo, jak cieszyłem się, że do tych czereśniaków z Neapolu przyszedł Carlo, tak samo się cieszę, że Antonio przyszedł do Interu. Antonio po prostu lubi wyzwania i pomimo, że kocha Juve to chce pokazać, że nawet Juventus da się zdetronizować, a przy utrzeć nosa Angellemu


ODPOWIEDZ