Fabio Quagliarella

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 listopada 2016, 20:39

"Dyskutowanie" tutaj: porównywanie wkładu w grę drużyny napastnika i obrońcy/bramkarza, uznanie, że nie da się porównać piłkarzy grających w różnych klubach... Absurd. Tak jak pisanie o kontuzji.

Skoro Vucinic więcej osiągnął, był droższy, grając w tej samej lidze co Quagliarella zaliczył więcej bramek i asyst, był podstawowym graczem Juve notującym niezłe rezultaty w klasyfikacji kanadyjskiej (lepsze od Mandzukica w zeszłym sezonie), to odpowiedź jest jasna, który z nich był/jest lepszym piłkarzem. Pisanie o jakiejś kontuzji jest bez sensu, bo np. Larsson też miał poważną kontuzje w swojej karierze a jakoś nikt nie powinien mieć problemu by stwierdzić, że był on wyróżniającą się "9" w swoim czasie.

Nic w karierze Quagliarelli nie wskazywało na to, że był kimś więcej niż przeciętnym napastnikiem z Serie A, któremu daleko nie tylko do tuzów pokroju Del Piero czy Tottiego ale także był słabszy od całej masy innych włoskich napastników: Toniego, Di Natale, Cassano, Gilardino...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2016, 22:21

Makiavel pisze:"Dyskutowanie" tutaj
Napisałem Ci, że Vucinic nie był droższy (i jakie to miało znaczenie), podając kwoty, podając też i inny sposób rozumowania, a Ty dalej jedziesz ze swoim. To nie jest żadna dyskusja, bo Ty ciągle przewijasz te same swoje "argumenty", nie dyskutujesz z argumentami drugiej strony.

Poćwicz.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 listopada 2016, 22:40

Makiavel pisze: Skoro Vucinic więcej osiągnął, był droższy, grając w tej samej lidze co Quagliarella zaliczył więcej bramek i asyst, był podstawowym graczem Juve notującym niezłe rezultaty w klasyfikacji kanadyjskiej (lepsze od Mandzukica w zeszłym sezonie), to odpowiedź jest jasna, który z nich był/jest lepszym piłkarzem. Pisanie o jakiejś kontuzji jest bez sensu, bo np. Larsson też miał poważną kontuzje w swojej karierze a jakoś nikt nie powinien mieć problemu by stwierdzić, że był on wyróżniającą się "9" w swoim czasie.
Immobile 18,5mln euro u szczytu w tej samej lidze
43 bramki w ciagu 4sezonow w serie A
Vucinic 19mln euro
42 bramki w ciagu 4sezonow w serie A

Który jest lepszy? Można się kłócić, który grał w lepszej lidze, gdzie ciężej strzelić bramkę etc, ale same suche statystyki nie wskazuja nic. Szczególnie widać to po tym gdzie chłopaki grają, mając tyle samo lat Fabio gra dalej w serie A, Miras nie wiem czy jeszcze gra. Czy to o czymś świadczy? O niczym, tak samo to, że miras grał 5razy więcej, bo na Fabio obraził się Conte, co zresztą było słuszne.
Już Mały napisał i zgadzam się z nim, że Fabio powinien był grać razem z Mirasem na ataku, ale sam sobie zaprzepaścił wszystko. Wtedy byłby to najlepiej zrównoważony nasz atak, na tamten czas.
Tu nie chodzi nawet o kontuzje, ale samo to jakie preferencje były na tamten czas.

No chyba nie powiesz mi, że Morata nie grał w tamtym sezonie, bo lepszy jest Mandzukic ? Bo to można wywnioskować po twojej wypowiedzi, bo przecież Mandzukic, był naszym podstawowym napastnikiem BA nawet kosztował 22 mln atletico, a przypominam, że Real w sumie można powiedzieć, że 10mln euro za wychowanie piłkarza.

PS: wybrałem specjalnie statystyki, które były mi na rękę.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 23 listopada 2016, 23:26

Niepotrzebnie odpowiadałem kundelkowi, poczuł się dowartościowany...

W przypadku duetu Mandzukic-Morata sprawa była jasna. W drugiej połowie zeszłego sezonu Hiszpan przykrywał czapką Chorwata, a to, że nie wystąpił od 1. minuty w finale PW było czystym idiotyzmem. Natomiast w duecie Vucinic-Quagilarella decyzja o wystawianiu Czarnogórca podyktowana była przesłankami merytorycznymi: Vucinic grał lepiej od Quagiarelli.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2016, 09:31

Makiavel pisze:Niepotrzebnie odpowiadałem kundelkowi, poczuł się dowartościowany...
Jestem ciekawy co ty takiego w zyciu robisz chlopcze, ze czujesz sie lepszy ode mnie. Pamietaj nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.

To jest dalej tylko twoja opinia, brak liczb, brak czegokolwiek tylko same z pupy idace wnioski.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2016, 09:57

Aleexxx pisze:
Makiavel pisze:Niepotrzebnie odpowiadałem kundelkowi, poczuł się dowartościowany...
Jestem ciekawy co ty takiego w zyciu robisz chlopcze, ze czujesz sie lepszy ode mnie. Pamietaj nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.

To jest dalej tylko twoja opinia, brak liczb, brak czegokolwiek tylko same z pupy idace wnioski.
Makiavel chyba nie odpowiadał bezpośrednio Tobie, tylko szczypkowi, bo to ci dwaj prowadzą zażarty dialog.

Już Ci odpowiem za niego. Ma doktorat na papierze i słomę wystającą z butów. Cham i prostak z wykształceniem. No cóż, wykłóć każdy głupi może, ale kultury się już nie nauczy.

Nazywać kogoś kundlem. :facepalm2: Jak małym człowiekiem trzeba być? Ban powinien wejść konkretny.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 16:44

Słyszeliście o tym ?


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2017, 17:43

Wojtek pisze:Słyszeliście o tym ?
Nie pojmuję, przez lata EtaBeta bał się wyjść z domu i tyle czasu organom ścigania zajęło złapanie typa? wtf :eh: :eh:


:allegri: na śmietnik
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 01:23

Jeżeli to prawda, masakra jakaś. Pamiętam, że gdy grał w Sampie to byłem nim zauroczony.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 14:28

Jeden z moich ulubionych włoskich piłkarzy.
Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło.
Tyle lat i policja nie mogła tego szaleńca namierzyć... :facepalm:. Brak słów.
Na pewno ta sytuacja odbiła się na grze Quagliarelli.


Obrazek
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2017, 02:16

Najgorsze jest to, że tym stalkerem był...funkcjonariusz 'Polizia Postale e delle Comunicazioni', czyli organu śledzącego i zwalczającego takie zachowania. Myślę, że może to mieć związek z tym, że tak długo nie udawało się go namierzyć.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 08:48

Fabio did it again...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 09:20

Wszystkie jego bramki, które kojarzę, były przedniej urody. On chyba nie potrafi strzelać innych.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 09:25

DonPatch pisze:Wszystkie jego bramki, które kojarzę, były przedniej urody. On chyba nie potrafi strzelać innych.
Nie bez kozery Fabio ma przydomek Mr. Dream Goal. ;) Bramka przepiękna. :bravo:


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 10:04

gdyby nie kontuzje byłby wielkim piłkarzem


ODPOWIEDZ