Fabio Quagliarella

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 lutego 2015, 23:15

Właśnie przez ten błysk nie chciałem żeby się u nas marnował, żeby nie dostawał szans... szkoda mi było chłopa, bo presja w Juve jest wielka, może nie wytrzymał tego? Może to po prostu nie jego futbol? Immobile w Toro radził sobie wyśmienicie - przeszedł do BVB i teraz presja wyników jest o tyle większa, że muszą się utrzymać w lidze. I gość wali po słupkach, po trybunach. Może to po prostu siedzi w głowie, teraz Toro nie musi, a może, w tym sezonie nasi sąsiedzi grają niezły futbol i z jakimś takim spokojem. Uwielbiam Fabio, jego gole można oglądać i pokazywać, może nie obok goli Messiego czy CR7, ale na pewno jako ich przedsmak, ale jednak... no nie wiem, może Allegri by go ustawił, ciężko gdybać, na pewno gorszy od LL w tym sezonie by nie był. Szkoda że nie odpalił u nas do końca, ale życzę mu powodzenia i pięknych bramek, no i spełnienia jego marzenia, w jednym z wywiadów u nas stwierdził, że chciał przedryblować pół boiska i umieścić piłę w siatce. Niech zrobi i to, byle nie nam. Sentymentalny się coś robię, zawsze sądziłem, że FQ nie dostawał tyle szans, na ile zasługiwał


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2015, 00:30

Panowie, śledzicie Serie A pewnie od wielu lat, naprawdę trzeba Wam przypominać jacy piłkarze z klubów ze środka i dołu tabeli zdobywali po naście albo pod dwadzieścia bramek w sezonie? Tak z głowy: Denis, Gilardino, podstarzały Toni, Matri, Miccoli, GIOVINCO, Pazzini. Dodajmy do tego fakt, że Amauri też trafił 15 razy w sezonie, przed przejściem do Juve. Potem strzelił 14 bramek u nas a co było dalej wszyscy wiemy. Dlatego nie ma co płakać po Quagliarelli. U nas miał dobre pół sezonu a potem, delikatnie mówiąc, nie zachwycał. Co innego jest gdy, tak jak w Torino, cały zespół gra na niego, może strzelać 100 razy i nikt mu nic nie powie, a co innego Juventus, gdzie na podobne przywileje to może liczyć piłkarz pokroju Del Piero, Ibry czy Teveza ale na pewno nie mógł liczyć na to Fabio. Zresztą tyle samo bramek z gry ma nasz nowy napadzior Matri a w dodatku więcej asyst. ;-)

Tak na osłodę waszej tęsknoty: F.Quagliarella 1 gol/180 minut A.Morata 1 gol/143 minuty. W dodatku Fabio ma 1 asystę a Alvaro już 4 :-) Żeby Wam było jeszcze milej to Alvaro jest prawie 10 lat młodszy (październik 92 a Fabio styczeń 83)


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 lutego 2015, 00:46

A ja mogę napisać, ze napastnika rozlicza się z bramek i z mojego głupiego tekstu wynika, że swoją teorie możesz wsadzić między dwa poślady. Matri w głupiej Genoi wsadził 7 goli podczas gdy TOP PLAYER Tevez raptem 14 mając partnerów za plecami pokroju Vidala, Pogby, Pirlo itp itd. Ktoś tu jest mało skuteczny...ciekawe kto.
Śmieje się bo nic innego nie pozostało. Daje sobie rękę uciąć, że gdyby zamiast mułowatego Llorente grał np Coman to na bank wbiłby te 5-6 goli przy takim samym czasie na boisku jak Ferdek. Wniosek? Nie przekonamy się dopóki nie sprawdzimy.
Wniosek ogólny - dyskusja bez sensu.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lutego 2015, 01:00

Shadow Marshall pisze:Matri w głupiej Genoi wsadził 7 goli podczas gdy TOP PLAYER Tevez raptem 14 mając partnerów za plecami pokroju Vidala, Pogby, Pirlo itp itd. Ktoś tu jest mało skuteczny...ciekawe kto.
Matri gdy grał w Juve też miał ich za plecami i co? Ile bramek strzelił? :stop:


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 lutego 2015, 01:10

Wojtek pisze:
Shadow Marshall pisze:Matri w głupiej Genoi wsadził 7 goli podczas gdy TOP PLAYER Tevez raptem 14 mając partnerów za plecami pokroju Vidala, Pogby, Pirlo itp itd. Ktoś tu jest mało skuteczny...ciekawe kto.
Matri gdy grał w Juve też miał ich za plecami i co? Ile bramek strzelił? :stop:
No właśnie. Nie trzeba było Korwina by Cie zmasakrować. Sam się zmasakrowałeś. Takie tam tuzy w tej Genoi że hej, ale jak widać dla Matriego lepsze środowisko do strzelania goli. W Juventusie się chłopina męczył niemiłosiernie, a w głupiej Genoi wsadził 75% goli i prawie 3x wyrobił normę asyst jak w Juve przez cały sezon. U nas występuje taka głupia filozofia. Co się stanie jak nie wyjdzie? Hmmm a guzik się stanie. Nasi mają ewidentnie sytuacje do podania napastnikowi, ale nieeeee....oj nie. Od podawania jest Pirlo dlatego nawet jakby ktokolwiek miał wyłożyć np Moracie patelnie to i tak woli wycofać Andrzejowi. Prymitywne zagrywki typu...pytka, pytka...obrońca się nie kładzie na glebę z tabliczką "można biec" i nasi wycofują do tyłu. Ewidentnie nieco ryzyka nie zaszkodzi. W przypadku Matriego się to sprawdziło. Koleś super napastnikiem nie jest, ale na taką denną Serie A wystarczy. Warto też dodać że był naszym pierwszym/drugim napastnikiem w sezonach w których zdobywaliśmy mistrzostwo :prochno:
Quag też nie był zły. To, że on strzela bramki w sytuacjach w których inny napastnik nawet nie pomyśli o strzale to inna bajka.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 18:24



Quagliarella przed dzisiejszym meczem żegnający się/przepraszający (?) kibiców Torino i skaczący do 'chi non salta e bianconero'. Przykre mimo wszystko, bo jedyne trofea w swojej karierze wygrał u nas, ale jak woli, cała moja sympatia do niego uszła.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 18:34

Ja pojęcie nie mam w ogóle, czemu oni się Quagliarelli pozbywają. Atak Immobole Quagliarella, jak na Torino byłby naprawdę niezły :ok:

Zresztą, nie zapominajmy Vincitore że on jest wychowankiem Torino...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 18:35

Vincitore pisze:

Quagliarella przed dzisiejszym meczem żegnający się/przepraszający (?) kibiców Torino i skaczący do 'chi non salta e bianconero'. Przykre mimo wszystko, bo jedyne trofea w swojej karierze wygrał u nas, ale jak woli, cała moja sympatia do niego uszła.

Co za człowiek. Juventus wykupił go mimo kontuzji, a nie musiał. Dał mu szansę, pozwolił na wygranie kilku trofeów. A tutaj kompletny brak szacunku. Ja rozumiem, że kibice itp, ale przecież swój rozum ma.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 18:45

:roll: a Waszym zdaniem co miał zrobić, skoro poszedł przeprosić kibiców, za brak okazania radości, po bramce z Napoli? Powiedzieć: Nie, sorry, nie śpiewajcie na Juventus, bo grałem tam. Nie będę skakał, ale przyszedłem się z Wami pojednać.

Niektórzy nie mają pojęcia o czym piszą.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 22:55

przecież już nie jest z Bianconero więc czemu miałby nie skakać? :facepalm:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2016, 23:13

Ale o co chodzi z FabioQ? Bo chłopak coś tam odwalił w Toro, że nawet Ventura stwierdził, że to duzy błąd, ale kompletnie nie wiem ocb.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 09:32

Robaku pisze:Ale o co chodzi z FabioQ? Bo chłopak coś tam odwalił w Toro, że nawet Ventura stwierdził, że to duzy błąd, ale kompletnie nie wiem ocb.
17 sekunda, kibice Toro wściekli się o ten gest.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 09:55

Kamex22 pisze:
Vincitore pisze:

Quagliarella przed dzisiejszym meczem żegnający się/przepraszający (?) kibiców Torino i skaczący do 'chi non salta e bianconero'. Przykre mimo wszystko, bo jedyne trofea w swojej karierze wygrał u nas, ale jak woli, cała moja sympatia do niego uszła.

Co za człowiek. Juventus wykupił go mimo kontuzji, a nie musiał. Dał mu szansę, pozwolił na wygranie kilku trofeów. A tutaj kompletny brak szacunku. Ja rozumiem, że kibice itp, ale przecież swój rozum ma.
Dlatego to zrobił. :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 10:08

Vincitore pisze:
Robaku pisze:Ale o co chodzi z FabioQ? Bo chłopak coś tam odwalił w Toro, że nawet Ventura stwierdził, że to duzy błąd, ale kompletnie nie wiem ocb.
17 sekunda, kibice Toro wściekli się o ten gest.
A co ma oznaczać ten gest, że kibice Toro się tak na niego zdenerwowali ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 10:50

Słaby piłkarz, do tego buc. Krótka charakterystyka tego pana.


ODPOWIEDZ