Stephan Lichtsteiner

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 08:42

panlider pisze:
pavel88 pisze:
panlider pisze:
Moim zdaniem ta decyzja jest po prostu nieracjonalna. Lichy jest cieniem piłkarza, którym był, ale wydaje mi się, że nadal mógłby dać drużynie znacznie więcej niż taki Asamoah i nie rozumiem powołania Poniedziałka kosztem Szwajcara.
Asamoah może lepiej czy gorzej, ale zagrać na kilku pozycjach. Licht w zasadzie na jednej (nie wyskakujcie ze środkiem obrony, proszę) i to w dodatku słabo. Także mnie też śmieszy ta histeria. Tyle czasu wyzywany, obrażany i nagle ofiara złego Maxa, bo nie daje szansy. Dla mnie to jedna liga z MdS, Max woli swojego pupila - jego prawo. Stephan od co najmniej dwóch lat odstaje od poziomu Juve i każdy o tym wie, stąd te lamenty naprawdę wywołują uśmiech
Zlituj się, Asamoah w pomocy, to jeszcze gorszy dramat niż na lewej obronie. Co z tego, że może zagrać na kilku pozycjach, jak jest tragiczny na każdej z nich. Z dwojga złego wolę Stefana.
Popieram :ok:
Plus dodam jeszcze od siebie, że nie wiem skąd to zdziwienie i lament na JuvePoland (chociażby pod newsem). Pisałem to już przy okazji transferu - DS jako pupilek Maxa i jego wyraźna zachcianka jest/był wyraźnie szykowany do gry w pierwszym składzie. Tak samo tragikomicznie było obserwować pewność forumowiczów co do sprowadzenia mocnego PO po transferze DS - Max wierzy w DS-a i docelowo ma grać w podstawie, jak to wyjdzie zobaczymy, jestem sceptyczny.
Mam nadzieję, że Licht zostanie zgłoszony na drugą część rozgrywek.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 12:55

Tony Montana pisze:Mam nadzieję, że Licht zostanie zgłoszony na drugą część rozgrywek.
Ja sam uważam, ze nie zostanie ponieważ już go tu nie będzie. Poza tym zabawna sytuacja. Mnóstwo komentarzy pod poszczególnymi meczami w których występował Szwajcar o przymusie jego sprzedaży z racji jego katastrofalnej dyspozycji, zdaniem wielu, a teraz szok z racji jego nie powołania.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 13:00

wagner pisze:
Tony Montana pisze:Mam nadzieję, że Licht zostanie zgłoszony na drugą część rozgrywek.
Ja sam uważam, ze nie zostanie ponieważ już go tu nie będzie. Poza tym zabawna sytuacja. Mnóstwo komentarzy pod poszczególnymi meczami w których występował Szwajcar o przymusie jego sprzedaży z racji jego katastrofalnej dyspozycji, zdaniem wielu, a teraz szok z racji jego nie powołania.
Moim zdaniem zaskoczenie jest słuszne, bo w naszej kadrze znajduje się co najmniej jeden piłkarz w gorszej dyspozycji od Szwajcara (wiem, to nie jest łatwe zadanie). Poza tym Lichy nie robił aż takiej lipy w dwóch pierwszych meczach.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 14:26

wagner pisze:
Tony Montana pisze:Mam nadzieję, że Licht zostanie zgłoszony na drugą część rozgrywek.
Ja sam uważam, ze nie zostanie ponieważ już go tu nie będzie. Poza tym zabawna sytuacja. Mnóstwo komentarzy pod poszczególnymi meczami w których występował Szwajcar o przymusie jego sprzedaży z racji jego katastrofalnej dyspozycji, zdaniem wielu, a teraz szok z racji jego nie powołania.
To też jest swoją drogą ciekawe, taki rodzaj rozdwojenia jaźni - najpierw sprzedać za wszelką cenę, później zdziwienie i złość, że nie jest w kadrze :prochno:
Napisałem kilka dni temu, iż mam nadzieję, że Licht na miarę swoich możliwości i wieku zrobi formę życia i posadzi DS-a na ławkę. Cóż nie wiedziałem wtedy, że nie będzie powołany na LM, skoro już DS jest to oczywiście będę mu kibicował i liczę, że wskoczy u nas na wyższy poziom, ale szczerze gość jest dla mnie słabiutki i jestem sceptycznie nastawiony co do jego możliwości rozwoju (obym się mylił).


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 16:29

Z jednej strony mi go szkoda, ale z drugiej, zdrowa rywalizacja nam się szykuje na tej pozycji, znając zawziętość Lichego będzie walczył o miejsce, bo wie, że już tak ciepłej posadki nie przytuli. Z korzyścią dla nas kibiców.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 16:48

Mnie w ogóle Ryśka nie szkoda, uważam że to dobra decyzja. Od jakichś dwóch sezonów jest niepotrzebny, irytujący i przede wszystkim średni. Właśnie przez takich średniaków brakuje nam postawienia kropki nad i w kluczowych momentach sezonu. Juventus to klub w którym nie powinni grać średniacy i odgrywać wiodących ról. Allegri się już poznał na tym,że nie jest to facet na LM.
Dla mnie jest w Juventusie stanowczo za długo i od jakichś 3 okienek czekam na jego transfer.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 17:12

Piotr Juvefan pisze:Mnie w ogóle Ryśka nie szkoda, uważam że to dobra decyzja. Od jakichś dwóch sezonów jest niepotrzebny, irytujący i przede wszystkim średni. Właśnie przez takich średniaków brakuje nam postawienia kropki nad i w kluczowych momentach sezonu. Juventus to klub w którym nie powinni grać średniacy i odgrywać wiodących ról. Allegri się już poznał na tym,że nie jest to facet na LM.
Dla mnie jest w Juventusie stanowczo za długo i od jakichś 3 okienek czekam na jego transfer.
Można by się z tym zgodzić w całej rozciągłości i do zeszłego sezonu gdzie za rywali miał Alvesa czy Cuadrado idealnie pasuje Twoja wypowiedź ale teraz nie przegrał walki z topowymi graczami ale z zawodnikami którzy w żaden sposób nie są gwarancją wyższego poziomu do tego są zupełnie nowi w kadrze. Dla mnie to zbędne ryzyko, trzeba było zrezygnować np. z Asamoaha i rzucać tam Howedesa czy De Sciglio a Lichego trzymać w obwodzie na PO.

W tej chwili na Barcę wyjdzie albo beznadziejny De Sciglio kompletnie nie przetestowany w tym sezonie albo Howedes,który w Schalke miał ostatnio sporo problemów zdrowotnych i jego gotowość do gry stoi pod znakiem zapytania mając na uwadze też fakt jak powoli Allegri wprowadza nowych graczy. Barzagli,który wydawałby się pierwszym wyborem będzie musiał łatać dziurę po Chiellinim w środku pola. Oby się to czkawką nie odbiło.

edit. De Sciglio został przetestowany przecież przez Lukakaku :prochno:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 17:32

Moim zdaniem na Barcę wyjdziemy z Barzaglim na prawej i Ruganim i Benatią na środku.

A co do nie zgłoszenia Stefana. Asa musiał zostać zgłoszony bo wtedy nie pozwolenie mu na odejście do Galatasaray byłoby bezsensowne i na pewno ani on ani jego agent nie byliby zadowoleni.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 18:51

AdiJuve pisze: Można by się z tym zgodzić w całej rozciągłości i do zeszłego sezonu gdzie za rywali miał Alvesa czy Cuadrado idealnie pasuje Twoja wypowiedź ale teraz nie przegrał walki z topowymi graczami ale z zawodnikami którzy w żaden sposób nie są gwarancją wyższego poziomu do tego są zupełnie nowi w kadrze.
I nawet z takim niesprawdzonymi graczami przegrał rywalizację. Allegri woli iść w ciemno niż postawić na niego raz jeszcze, bo wie co się po nim spodziewać. Do odważnych świat należy.
AdiJuve pisze:Dla mnie to zbędne ryzyko, trzeba było zrezygnować np. z Asamoaha i rzucać tam Howedesa czy De Sciglio a Lichego trzymać w obwodzie na PO.
Nie po prostu trzeba było wreszcie pogonić bez żalu Szwajcara z Juve i kupić solidniejszego PO.
AdiJuve pisze: W tej chwili na Barcę wyjdzie albo beznadziejny De Sciglio kompletnie nie przetestowany w tym sezonie albo Howedes,który w Schalke miał ostatnio sporo problemów zdrowotnych i jego gotowość do gry stoi pod znakiem zapytania mając na uwadze też fakt jak powoli Allegri wprowadza nowych graczy. Barzagli,który wydawałby się pierwszym wyborem będzie musiał łatać dziurę po Chiellinim w środku pola. Oby się to czkawką nie odbiło.

edit. De Sciglio został przetestowany przecież przez Lukakaku :prochno:
Tak na Barcę pewnie wyjdzie Barzagli,ale z czasem wierze,że De Sciglio zacznie grać lepiej przy lepszych zawodnikach w zespole. Nie wiem czy w tym sezonie,ale to jest inwestycja i w końcu stały kadrowicz. Mam nadzieje,że jego kariera w Juve potoczy się jak Bonucciego.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 września 2017, 13:43

Stefan szczelny jak granice Unii Europejskiej dla "uchodźców" :rotfl:

Dwa razy w ciągu minuty najpierw zgubić, a później przepuścić murzyna z Sassuolo...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2017, 13:45

I niektórzy tutaj płaczą,że Allegri nie powołał doświadczonego 33-letniego Szwajcara :D Od jakichs dwóch sezonów jest moim ulubieńcem. Jak widać nawet w lidze już nie daje gwarancji...


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2017, 13:49

To samo miałem napisać, płaczki pukają się w czoło, że Max odsunął Lichego a ten dziś po raz kolejny udowadnia, że Allegri miał rację.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 września 2017, 14:36

Lichtsteinera już w zeszłym sezonie miało nie być w Juve, ale Marotta zawala co sezon prawą stronę. Ja widzę Stefana jako mniejsze zło póki co i tyle.


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2017, 13:14

panowie,lichy gral slabiutko z sassuolo,ale moze sie stac tak ze asamoah jest w kadrze by nadal byl cos warty sprzedamy go do turcji i lichy uzupelni prawa flanka,co przy szklance de sciglio nie bylo by glupim pomyslem


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 22:27

Były gole Chielliniego, Mandzu i Matuidiego, a teraz jeszcze gol Stefana :ok:


ODPOWIEDZ