Stephan Lichtsteiner

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2016, 21:03

Robaku pisze:Kawek następcy są Pol Lirola z Sassuolo i ew. DeSciglio.

Lichemu padła motoryka na której bazował. obecnie więcej złego czyni niż daje wartość dodaną.
Nie dawno pisano gdzieś że De Sciglio był naprawdę blisko nas latem jestem ciekaw czy odejście Stephana nie było już wcześniej z kimś ugadane pod warunkiem że Matia pojawi się u nas . Prawdopodobnie Milan go zablokował a on zaczął kręcić nosem
Lirola to najwcZeśniej za dwa lata nie wiem czy dzisiaj nie załapał kontuzji bo zszedł chyba kolo 30-40 minuty


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 12:20

wiedzieliście że bramka Lichstainera strzelona Monchengladbach została najładniejszą bramką sezonu UCL 2016/17

:shock: :prochno: :bravo:

w tym meczu przywalił i weszło
pamiętam jak Juventus walczył bodajże z Sevilla o finał ligi europejskiej i Lichy miał podobną piłkę, nie uderzył z pierwszej tylko próbował przyjąć, w wyniki czego piłka przeleciała mu pod stopą i opuściła murawę
było to pod koniec spotkania, posypały się gromy na Stefanka


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 19:11

Czy jeśli Lichtsteiner ma opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok, tzn. że wszystko zależy od nas, czy zawodnik może nam odmówić przedłużenia?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 20:48

zazwyczaj tak to się odbywa... ale dla przykładu Evra miał taki zapis zanim do nas przyszedł, MU aktywował go tylko po to by cokolwiek na nim zarobić


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 20:58

Crunny pisze:Czy jeśli Lichtsteiner ma opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok, tzn. że wszystko zależy od nas, czy zawodnik może nam odmówić przedłużenia?
Proste. Stefan przedluzy, a Alves pojdzie do Chin.


La fidanzata d'Italia
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:06

No i Stefan przedłużył. ;)



Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:13

Ciekawe, czyżbyśmy mieli jeszcze przez kolejny sezon grać dwójką Liechtsteiner - Alves i czekać na Lirole?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:23

Pewnie przedłużyli żeby zarobić na nim coś w lato. Potrzebujemy odmłodzić prawą obronę.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:32

Ale tak swoją drogą to - gdyby miał grać tak, jak w ostatnich meczach - ja osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, żeby został jeszcze przez rok jako rezerwowy. Ostatnio złapał drugi oddech i gra całkiem spoczko.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:34

Wojtek pisze:Pewnie przedłużyli żeby zarobić na nim coś w lato. Potrzebujemy odmłodzić prawą obronę.
Też mi się tak wydaje. Nie zdziwiłbym się jeśli odpalimy Alvesa kosztem Szwajcara.

Jak pisze vitoo, Lichy się ostatnio nawet ogarnął. Nie chcę go za bardzo chwalić, aczkolwiek widać, że ciągłość w grze mu służy. Zobaczymy co zaprezentuje w niedzielę.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:39

Dragon pisze:
Wojtek pisze:Pewnie przedłużyli żeby zarobić na nim coś w lato. Potrzebujemy odmłodzić prawą obronę.
Też mi się tak wydaje. Nie zdziwiłbym się jeśli odpalimy Alvesa kosztem Szwajcara.

Jak pisze vitoo, Lichy się ostatnio nawet ogarnął. Nie chcę go za bardzo chwalić, aczkolwiek widać, że ciągłość w grze mu służy. Zobaczymy co zaprezentuje w niedzielę.
Jeśli mielibyśmy cokolwiek zarobić na Alvesie z którego pożytku mało to jestem za, Lichy swojego czasu był odpowiedzialny za stratę wielu bramek ale od kiedy gra dużo w miarę jakoś się prezentuje
Jednak mam nadzieję że z Crotone zagra w końcu Alves żeby odciążyć Szwajcara


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:48

Ja jeszcze liczę na Alvesa, pomimo, że jest dla mnie absolutną pomyłką w tej chwili. Evra też miał trudny początek w Juventusie, pomimo swojego doświadczenia - trochę kręciły go różne mariany, ale forma dojechała mu na idealny termin - wiosnę '15.

Ktoś musi mu tylko wyłączyć instagrama i wytłumaczyć, że w Juventusie prawy obrońca nie jest playmakerem.

Co do Lichtsteinera - od początku roku dość mocno się ogarnął.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:50

ciągłość każdemu służy ale w ostatnich 3 meczach zauważyłem pewną prawidłowość - piłkę na prawej ma Cuadrado, Lichy ucieka linią na wysokości 20 metra i... nigdy nie dostaje podania, biega tylko dla zmyłki i odciągnięcia obrońcy, długo tak nie pogramy dlatego pisanie, że odpalmy Alvesa a zostawmy Lichego bo się na chwilę w miarę ogarnął to jakiś żart, jeśli Alves nam "nie służy" to trzeba po prostu szukać kogoś innego/lepszego a nie próbować grać Lichym, który w zasadzie od 2 lat gra przeciętnie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:51

Wojtek pisze:Pewnie przedłużyli żeby zarobić na nim coś w lato. Potrzebujemy odmłodzić prawą obronę.
Dlatego odejdzie Alves.


La fidanzata d'Italia
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 12:56

Maly pisze:ciągłość każdemu służy ale w ostatnich 3 meczach zauważyłem pewną prawidłowość - piłkę na prawej ma Cuadrado, Lichy ucieka linią na wysokości 20 metra i... nigdy nie dostaje podania
Też to zauważyłem, zwłaszcza w meczu z Lazio w przeciągu 10 minut była taka sytuacja trzy razy, że wychodziliśmy z kontrą, Stefan szedł na obieg Kolumbijczykowi i ani razu nie dostał podania. Strasznie go to frustrowało. Ogólnie mam wrażenie, że Stefan nie lubi współpracować z zawodnikami lubującymi się w dryblingu i grze 'na fantazji'.

Jest też inna strona medalu - zawsze mi się chce śmiać, gdy próbujemy w bocznym sektorze boiska zawiązać akcję kombinacyjną - Dybala, Pjanic, Cuadrado szukają szybkiej gry na jeden kontakt, wymieniając szybkie podania, po czym piłka trafia do Stefana, a ten odwraca się na podeszwie i zagrywa piłkę do obrony, by rozpoczynać akcję od zera. ;)


ODPOWIEDZ