Stephan Lichtsteiner

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 13:03

W tekście na stronie Juve już w drugim zdaniu jest wyraźnie mowa o tym, że Lichy zostanie w drużynie na swój siódmy sezon. Pytanie czy to zwykła kurtuazja...


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 13:12

Też to zauważyłem, zwłaszcza w meczu z Lazio w przeciągu 10 minut była taka sytuacja trzy razy, że wychodziliśmy z kontrą, Stefan szedł na obieg Kolumbijczykowi i ani razu nie dostał podania. Strasznie go to frustrowało. Ogólnie mam wrażenie, że Stefan nie lubi współpracować z zawodnikami lubującymi się w dryblingu i grze 'na fantazji'.
Frustrowalo, bo byl w lepszej pozycji do dosrdokowani, a Juan wolal sie wdac w drubling, ktory albo przegral albo zostal zmuszony do odegrania pilki do tylu.


La fidanzata d'Italia
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 13:32

ozob pisze:
Też to zauważyłem, zwłaszcza w meczu z Lazio w przeciągu 10 minut była taka sytuacja trzy razy, że wychodziliśmy z kontrą, Stefan szedł na obieg Kolumbijczykowi i ani razu nie dostał podania. Strasznie go to frustrowało. Ogólnie mam wrażenie, że Stefan nie lubi współpracować z zawodnikami lubującymi się w dryblingu i grze 'na fantazji'.
Frustrowalo, bo byl w lepszej pozycji do dosrdokowani, a Juan wolal sie wdac w drubling, ktory albo przegral albo zostal zmuszony do odegrania pilki do tylu.
Przecież o nic innego mi nie chodziło. :confused:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 16:05

ozob pisze:
Wojtek pisze:Pewnie przedłużyli żeby zarobić na nim coś w lato. Potrzebujemy odmłodzić prawą obronę.
Dlatego odejdzie Alves.
Na tym etapie kariery, zdecydowanie wolę naszego Stefana ;) Alvesa nigdy nie trawiłem i mam nadzieję, że będzie cieszył się zainteresowaniem Chińczyków w letnim oknie. Oczywiście dopóki Brazylijczyk jest naszym piłkarzem, to życzę mu jak najlepiej (tylko niech on nie schodzi ze skrzydła do środka :prochno: ). Stefan jest dla mnie swego rodzaju ikoną odrodzonego Juve - myślę Lichy, widzę bramkę z Parmą, widzę Del Piero w naszej koszulce, inaugurację J-Stadium, pierwsze Scudetto po fatalnych sezonach - ogólnie, dużo wspomnień :hellyes: Forza Stefan :!


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 17:36

Nie wiem, co tam Marotta na lato kombinuje, moze faktycznie sprzeda/podaruje Alvesa do Chin. Wtedy prolongowanie Lichta mialoby jakis sens. A moze to wlasnie Stefka bedzie chcial opchnac, przytulajac jakas kase i stad to przedluzenie kontraktu. Ale jesli we wrzesniu zostaniemy z obecnym bokiem obrony, to... No nic, zobaczy sie pod koniec lata.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 02 lutego 2017, 18:01

W sumie to wole jego od Alvesa, choć Dani może jak się wyleczy to jeszcze coś pokaże. Dla Lichego szacunek będzie zawsze, mimo dziwnych akcji podczas ostatniego mercato.

Ciekawi mnie to, latało to po twitterze, a teraz u GDM to widzę:
Juventus also has an option to extend Lichtsteiner, which currently expires in 2017, but it must be exercised by January- should they not trigger it Lichtsteiner would be owed €750,000.
http://gianlucadimarzio.com/en/lichtste ... om-cl-list


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 00:35

Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Bonucci, Marchisio - ta szóstka będzie wspominana latami, bo to pierwsi piłkarze, którzy zdobędą 6 razy Scudetto z rzędu w jednym klubie.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 07:37

Czyli jedyny nie-Włoch w tym zestawieniu. Lichsteinera można nie lubić, ale myślę że gość na ławkę bardzo dobry.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 11:12

Myślę, że trudno o lepszego rezerwowego niż Lichy. Na podmęczonego rywala mieć takiego pioruna ciekającego między szesnastkami to duży atut. Wiadomo pierwszych skrzypiec grał już nie będzie, więc jeśli nie ma już takich ambicji, że musi regularnie grać w każdym spotkaniu 90 minut, to dlaczego ma nie zostać.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2017, 11:55

Lichy działał mi na nerwy, spieprzył sobie podczas ostatniego letniego mercato notowania a jego gra była irytująca. Chyba sobie facet pewne sprawy przemyślał i spokorniał a zaczął skupiać się na futbolu i ostatnio drużyna ma z niego pożytek. Jest też nawet mniej irytujący bo przestał fochować i machać gałązkami. Mam nadzieję, że zaufanie ze strony klubu podbuduje go i będziemy oglądać starego, dobrego Lichsteinera. Oby nie było zjazdu jak po poprzednim parafowaniu nowej umowy.


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2017, 20:36

Nieładnie Juve, nieładnie.

http://www.solojuve.com/?option=com_con ... temid=1213

Smutno, że pupilek Maksia wygryza Stefana. Żenua


Go hard, or go home.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2017, 21:26

Każdy ciśnie łacha z Lichta jak ten tylko gra. Nie dostał powałania i od razu biedny Rysio poszkodowany. Weźcie się ogarnijcie bo zaczyna na tym forum być tylko lament.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2017, 21:38

Poprostu pisze:Każdy ciśnie łacha z Lichta jak ten tylko gra. Nie dostał powałania i od razu biedny Rysio poszkodowany. Weźcie się ogarnijcie bo zaczyna na tym forum być tylko lament.
Moim zdaniem ta decyzja jest po prostu nieracjonalna. Lichy jest cieniem piłkarza, którym był, ale wydaje mi się, że nadal mógłby dać drużynie znacznie więcej niż taki Asamoah i nie rozumiem powołania Poniedziałka kosztem Szwajcara.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 września 2017, 22:08

panlider pisze:
Poprostu pisze:Każdy ciśnie łacha z Lichta jak ten tylko gra. Nie dostał powałania i od razu biedny Rysio poszkodowany. Weźcie się ogarnijcie bo zaczyna na tym forum być tylko lament.
Moim zdaniem ta decyzja jest po prostu nieracjonalna. Lichy jest cieniem piłkarza, którym był, ale wydaje mi się, że nadal mógłby dać drużynie znacznie więcej niż taki Asamoah i nie rozumiem powołania Poniedziałka kosztem Szwajcara.
Asamoah może lepiej czy gorzej, ale zagrać na kilku pozycjach. Licht w zasadzie na jednej (nie wyskakujcie ze środkiem obrony, proszę) i to w dodatku słabo. Także mnie też śmieszy ta histeria. Tyle czasu wyzywany, obrażany i nagle ofiara złego Maxa, bo nie daje szansy. Dla mnie to jedna liga z MdS, Max woli swojego pupila - jego prawo. Stephan od co najmniej dwóch lat odstaje od poziomu Juve i każdy o tym wie, stąd te lamenty naprawdę wywołują uśmiech


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2017, 22:17

pavel88 pisze:
panlider pisze:
Poprostu pisze:Każdy ciśnie łacha z Lichta jak ten tylko gra. Nie dostał powałania i od razu biedny Rysio poszkodowany. Weźcie się ogarnijcie bo zaczyna na tym forum być tylko lament.
Moim zdaniem ta decyzja jest po prostu nieracjonalna. Lichy jest cieniem piłkarza, którym był, ale wydaje mi się, że nadal mógłby dać drużynie znacznie więcej niż taki Asamoah i nie rozumiem powołania Poniedziałka kosztem Szwajcara.
Asamoah może lepiej czy gorzej, ale zagrać na kilku pozycjach. Licht w zasadzie na jednej (nie wyskakujcie ze środkiem obrony, proszę) i to w dodatku słabo. Także mnie też śmieszy ta histeria. Tyle czasu wyzywany, obrażany i nagle ofiara złego Maxa, bo nie daje szansy. Dla mnie to jedna liga z MdS, Max woli swojego pupila - jego prawo. Stephan od co najmniej dwóch lat odstaje od poziomu Juve i każdy o tym wie, stąd te lamenty naprawdę wywołują uśmiech
Zlituj się, Asamoah w pomocy, to jeszcze gorszy dramat niż na lewej obronie. Co z tego, że może zagrać na kilku pozycjach, jak jest tragiczny na każdej z nich. Z dwojga złego wolę Stefana.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
ODPOWIEDZ