Arturo Vidal

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 14:04

Chcieliście chyba powiedzieć, że Bayern wygrał z pismakami, a nie Vidal. Normalka, że klub zrobi wszystko aby sprawę naprostować.


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 12:09

Arturo jest konsekwentny

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... -do-hotelu

strasznie go lubiłem, był dla mnie symbolem odrodzenia Juve. Nie Pirlo, Buffon, Bonucci czy Barzagli. Oczywiście, każdy z wymienionych jest mniejszą czy większą legendą Juve, ale to Vidal był sercem tego zespołu. Jego odejście mocno mnie zabolało, ale z każdą taką informacją jest mi go po prostu żal


JuveSWD

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2011
Posty: 45
Rejestracja: 13 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 12:28

Ta, ale według włoskich mediów towarzyszył im też Pogba:
http://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/J ... 2782.shtml


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 13:00

Nie wiem jaka jest prawda, ale ten wypad można im wybaczyć ;)
Vidal wie, gdzie w Turynie są dobre imprezy, chciał zabrać kolegów z Monachium na melanż życia, a Pogba poszedł z nimi jako miejscowy :ok:

Że Vidal lubi nocne imprezy każdy wie.
W Turynie ma na pewno przyjaciół nie tylko w Juventusie, nic strasznego, że chciał spędzić czas po swojemu.

Kiedyś byłbym wkurzony, a teraz wybryki Arturo są miodem dla moich uszu :D


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 listopada 2016, 19:48

Arturo, który został w meczu repry zniesiony na noszach, podobno chciałby wrócić do Juventusu :D Podobno zamierza namawiać obie strony do letniego transferu. Ciekawe ile w tym prawdy.

Źródło, np. tu.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2016, 20:28

@Effe,

tak z ciekawości możesz powiedzieć jak radzi sobie Arturo w Bayernie ? Bo opinie kibiców Juve, którzy widzieli jeden czy 2 mecze w sezonie nie są obiektywne.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2017, 02:10

Koszmar...

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... dy-bayernu

Cóż Ameryka Południowa.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 13:36

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Koszmar...

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... dy-bayernu

Cóż Ameryka Południowa.
Za pracę na infolinii Orange raczej go nie załatwili...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 22:40

Szykuje się kolejny sezon Arturo w Bayernie z niczym bo w tym roku zostaje im tylko liga a kogo już cieszy wygrywanie tylko ligi a miały być europejskie sukcesy i klops


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 22:47

W Juventusie Bundesligi by na przykład nie wygrał, więc oddajmy mu co jego.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 23:18

kawek pisze:Szykuje się kolejny sezon Arturo w Bayernie z niczym bo w tym roku zostaje im tylko liga a kogo już cieszy wygrywanie tylko ligi a miały być europejskie sukcesy i klops
Za to Juve w ten Europe nawygrywalo ostatnio, ze ho ho. :hellyes:


La fidanzata d'Italia
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2017, 02:48

ozob pisze:
kawek pisze:Szykuje się kolejny sezon Arturo w Bayernie z niczym bo w tym roku zostaje im tylko liga a kogo już cieszy wygrywanie tylko ligi a miały być europejskie sukcesy i klops
Za to Juve w ten Europe nawygrywalo ostatnio, ze ho ho. :hellyes:
Ale co to ma do rzeczy? Osobiście nie uważam, żeby triumf w Bundeslidze był nic nie wartym osiągnięciem, z którego nie wypada się cieszyć, nawet jeśli jest się Bayernem, który jest o klasę lepszym od reszty stawki. Ale prawda jest taka, że w przeciwieństwie do Juventusu Bawarczycy od dawna co roku wymieniani są obok Barcelony i Realu jako główni kandydaci do wygrania CL. Vidal otwarcie mówił, że idzie do Monachium by wygrać Ligę Mistrzów, a tutaj drugi rok z rzędu rzeczywiście kupa. Do tego tydzień później odpadają na własnym boisku z krajowego pucharu. Dla klubu z takimi ambicjami jak Bayern sezon zakończony tylko z pucharem ligowym faktycznie jest w pewnym sensie porażką, chyba każdy się z tym zgodzi.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 22:40

Skoro mówimy o kupowaniu piłkarzy i sprzedawaniu za podobną kwotę - to wolałbym Sebe zostawić w 2015 roku - zapewnić mu że w przyszłym sezonie będzie grał więcej - ZOSTAWIĆ Vidala(!) a Dybale odpuścić - gorzej byśmy NA PEWNO na tym nie wyszli - że Vidal pił - fajnie, super - sorry czasem niestety trzeba chodzić na pewne kompromisy. Niektórzy zawodnicy po postu muszą mieć przyzwolenie na więcej - w myśl zasady "Co wolno wojewodzie" - tak jest w innych klubach które wygrywają CL. Albo chcemy mieć sukcesy, albo dyscyplinę...

To jest oczywiście tylko moje zdanie, moje przemyślenia nie musicie się z tym zgadzać.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 15:31

taka ciekawostka ostatnia, Vidal wypowiadał się w wywiadzie ostatnio i takie coś natrącił:

Bielsa nie miał nic wspólnego z sukcesem Chile. On nas nie zmienił ~ Arturo Vidal

na odpowiedź Bielsy nie musial dlugo czekać:

Odpowiedź Marcelo Bielsy: Nie mogę traktować poważnie opinii kogoś, kto ukrywał butelki z winem w szatni.


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2017, 03:01

Gorsza część Mediolanu myśli nad ściągnięciem kogoś z trójki Vidal, Radja, Keita... Ciekawe czy Arturo dalej celuje w LM, czy już zszedł z poziomem swojego ego na ziemię i wybierze Inter...

http://www.repubblica.it/sport/calcio/s ... ?ref=fblcf


ODPOWIEDZ