Arturo Vidal

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2019, 13:00

juvemaroko pisze:Arturo zdobyl la liga i po Ronaldo takze zdobyl majstra w 3 topowych ligach co jest malo spotykane.
Vidal moze wyprzedzic Ronaldo zdobywajac copa del rey co znacze ze w jego przepadku bedzie to rekrod znacznie trudne do pobycia bo to bedzie oznaczalo ze zdobedzie w topowych 3 ligach takze puchar kraju i nie tylko bo to bedzie 3 dubletow!!!
Prawda, z tym, że on zrobił Serie A, Bundesligę i LaLigę. Ibra zrobił L1, Serie A i LaLigę, pewnie takich przypadków jest więcej, ale tylko CR wygrał każdą ligę z TOP3 czyli PL,LaLigę i Serie A. Jedyny taki przypadek.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 09:59

Dajcie spokój z tymi wyliczankami, Vidal odszedł od nas żeby wygrać LM o czym sam głośno mówił. I co? I ją wygra...już nie wiem, który to przypadek, że po odejściu z Juve nasz były piłkarz zdobywa to trofeum.
Ponadto w zimie był na wylocie a teraz 1 skład.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 15:14

jeden z pierwszych, który zdał sobie sprawę, że z Allegrim to można wygrać w bierki a LM

świetną pracę wykonał jego agent transferując go do Barcy bo chyba nikt się tego nie spodziewał


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2019, 16:02

Kto ogarnięty ten się szybko wymiksował. Pirlo, Tevez, Vidal, Dani Alves i każdy z nich po jednym sezonie współpracy z Maxem. Tyle wystarczyło widocznie, bo i jaki był sens rozmieniać karierę na drobne?

A Vidal rozgrywa bardzo dobre zawody w Barcelonie. Trzy mistrzostwa, w trzech mocnych ligach i teraz być może dojdzie LM. Jeżeli tak się stanie, to chłop jest spełniony. Do dziś go bardzo ciepło wspominam. Jeden z moich ulubieńców z tamtego okresu.


"gdyż to, co oni mówią, więcej mówi o nich samych niż o tobie" - Anthony de Mello
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2019, 11:48

W tym sezonie Vidal jest bardziej rezerwowym i z tego powodu chce odejść z Barcelony.

14 spotkań w La Liga
5 w Lidze Mistrzów
Mimo to zdobył 5 goli

Żaden z naszych 7 pomocników nie ma tylu goli. Arturo wciąż zjada ich wszystkich na śniadanie i jest do wzięcia już w styczniu. Na co nasi czekają ?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2019, 14:07

Sorek21 pisze:
25 grudnia 2019, 11:48
W tym sezonie Vidal jest bardziej rezerwowym i z tego powodu chce odejść z Barcelony.

14 spotkań w La Liga
5 w Lidze Mistrzów
Mimo to zdobył 5 goli

Żaden z naszych 7 pomocników nie ma tylu goli. Arturo wciąż zjada ich wszystkich na śniadanie i jest do wzięcia już w styczniu. Na co nasi czekają ?
Serio wierzysz w to, że Barca w trakcie sezonu gdy walczy na wszystkich frontach pozbędzie się Vidala i to jeszcze za jakieś marne +/- 15 mln €? Rozumiem, iż obecna pozycja w drużynie może nie być komfortowa dla samego Arturo, ale Chilijczyk wciąż ma ważny kontrakt przez 1,5 roku i musi to respektować. Sam Vidal kiedyś wypowiadał się, iż odszedł z Juve po to, aby wygrać LM, więc jestem pewny, że do końca obecnej kampanii pozostanie w ekipie z Katalonii, z którą ma realne szanse na końcowy sukces w tych rozgrywkach, a do ewentualnego transferu dojdzie dopiero latem. Odnośnie tego, że pomocnik o charakterystyce Arturo przydałby się nam w obecnej chwili również nie mam żadnych wątpliwości, ale szczerze mówiąc moim marzeniem jest zakup van de Beeka (tyle, że w lipcu lub sierpniu).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2019, 17:16

dimebag11 pisze:
25 grudnia 2019, 14:07
Za jakieś marne +/- 15 mln €?
Chłop ma już 32 lata i sorry, ale... talentu jak Messi nie ma. Nadrabia niesamowitą walecznością i z tego powodu rzadko kiedy gra już całe 90 minut. Ponadto trzeba pamiętać, że mniejsza kwota transferu oznacza zazwyczaj większą pensję dla piłkarza - to jest miecz obosieczny. Dlatego te 15 mln jak najbardziej są prawdopodobne. Choć raczej jeśli już w ogóle, to przejdzie w wakacje.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2019, 17:40

@Michael900
Bardziej chodziło mi o to, że dla Barcy to praktycznie niewielki zarobek, bo i tak za tą kwotę nie kupią w styczniu nikogo o jakości Vidala . Ponadto wielce prawdopodobne, iż Blaugrana do końca sezonu będzie walczyć na wszystkich frontach, więc posiadanie w składzie pomocnika o takich umiejętnościach może być kluczowe, bo więcej wpadnie do ich kasy za zdobycie mistrzostwa i dojście np. do półfinału czy finału LM niż dostaną od Interu czy Juve. Byłem święcie przekonany, że do lata nie ma szans na odejście Arturo z Barcy, ale ostatnio zaczęły pojawiać się jakieś plotki o sporze pomiędzy zawodnikiem a klubem o jakieś premie, więc chyba jednak jest coś na rzeczy i Chilijczyk przez swoich agentów próbuje jednak wywrzeć presję na natychmiastowy transfer.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 11:55

Sorek21 pisze:
25 grudnia 2019, 11:48
W tym sezonie Vidal jest bardziej rezerwowym i z tego powodu chce odejść z Barcelony.

14 spotkań w La Liga
5 w Lidze Mistrzów
Mimo to zdobył 5 goli

Żaden z naszych 7 pomocników nie ma tylu goli. Arturo wciąż zjada ich wszystkich na śniadanie i jest do wzięcia już w styczniu. Na co nasi czekają ?
Dla Barcelony jest to bardzo ważny rezerwowy i element szerokiej kadry. Gdy gra to nigdy nie zawodzi i jest mocnym punktem zespołu. Wątpię, żeby się go chcieli pozbyć jeżeli nie mają już nagranej żadnej alternatywy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 20:07

Ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jest ten transfer do Interu :/
Jeszcze 1 mln i podobno Barca ma płacić część pensji...
Ten środek Interu. Hmm...


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 20:20

Od bohatera do zera.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 20:34

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez honoru


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 21:27

szczypek pisze:
21 września 2020, 20:20
Od bohatera do zera.
towalski pisze:
21 września 2020, 20:34
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez honoru
Na jakim wy świecie żyjecie? Nie żadne zero czy pani lekkich obyczajów bez honoru, a normalny pracownik :D Najpierw Bayer, potem Juve, potem Bayern, potem Barcelona, teraz Inter :)

Tak, jak uwielbiany przez nas Edgar Davids. Ajax, Milan, Juventus (najlepsze lata kariery), Barcelona, no i Inter :shirt: (14 meczów 2004/2005 - https://pl.wikipedia.org/wiki/Edgar_Davids), Tottenham, znowu Ajax a potem byle do końca kariery :prochno:

Davids zaliczył wszystkie 3 top 3 włoskie kluby, Vidal może też da radę :devil:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 23:44



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 07:20

Vidal jednak się z nami identyfikował. Poza tym, ale nie mogę znaleźć fragmentu wypowiedzi i być może z kimś mylę - on mówił kiedyś, że nie mógłby zagrać w Interze. Jako piłkarz mi zwisa, bo najlepsze lata ma za sobą, motorycznie to już nie jest to - ale mimo wszystko grać potrafi. Jak Maly zauważył - nawet tatuaże sobie robił z sukcesami Juve. Ciekawe co na to koledzy z Interu.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ODPOWIEDZ