Arturo Vidal

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2014, 20:41

Poprzednio konsekwencje go zmotywowały i wierzę, że podobnie będzie i tym razem...nie da się ukryć, że Arturo jest nam potrzebny jak Alexis w Dynastii ale w formie optymalnej z którą nigdy większych problemów nie miał...uważam też, że konsekwencje jakie poniósł były potrzebne :!:


Obrazek
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 14:02

Chciałbym wierzyć w to że nie jest to zwyczajna zagrywka ze strony zawodnika i agenta którzy chcą zmienić klub, ale to co działo się w ostatnich trzech miesiącach raczej to potwierdza.
Na football-italia piszą że Vidal nie jest już zawodnikiem nie na sprzedaż, ale żądania finansowe nie maleją. Według mnie bardzo dobrze. Z niezadowolonego zawodnika nie będzie nic dobrego.
Trzeba skupić się na zatrzymaniu Pogby.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 15:02

Patrząc na to jak prezentuje się Pereyra to sprzedaż Arturo może wyjść nam na dobre...jak widać radzimy sobie bez niego a sam Arturo w LM nie robi różnicy...oczywiście, Pereyra to zdecydowanie nie ten poziom ale Vidal jak przychodził do Turynu to też nie był zawodnikiem na poziomie jakim jest obecnie...chyba czas sprzedać Arturo jeśli się nie ogarnie bo jeśli on sam nie ma ochoty grać już dla Juve to niech sprawia problemy gdzie indziej...pieniądze przydadzą się na zawodników, którzy jak Vidal do pewnego momentu będą chcieli umierać za Juve...
Przypomina mi się sytuacja Roma - Benatia...nie stracili na wartości po jego sprzedaży bo sprowadzili lepiej ułożonego Manolasa, który piłkarsko niewiele ustępuje Benatii...


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 19:23

Smutna sprawa. Vidal jak się nie ogranie to nie tyle co odejdzie od nas, ale straci wielką karierę. W dzisiejszej piłce na takim szczeblu nie ma miejsca na takie wybryki. Te przytrafiają mu się zbyt często. Czarno to widzę z Allegrim na ławce. Nie wiem, mam obawy o przyszłość Arturo u nas.

Gdy jest w formie nikt nie ma do niego startu. Teraz nam łatwo pisać, że ok, są zastępcy, bo Pereyra zagrał 3 dobre mecze. Nie ma, jak Vidal jest w swojej optymalnej dyspozycji nikt nie ma do niego startu.
wloski pisze:Narazie na to nie możemy mieć odpowiedzi, bo mamy przerwę na reprezentacje.
Czyli kolejna pokusa pod ręką... :smile: :whistle:


Obrazek
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 21:10

Tak abstrahując trochę, to kto przeczytał np. biografię Conte i Pirlo, to powinien wyrobić sobie świadomość, że piłkarze to też ludzie i różne sytuacje w życiu bywają :wink:

Jak na moje to nie ma co dramatyzować. Wręcz odwrotnie. Kilka dni przed tym wydarzeniem Vidal mówił, że dobrze czuje się w Turynie, a później widać go było na mieście więc wsio pasuje :prochno:

Może Max do niego powiedział żeby się ogrywał poza treningami, a ten nieopacznie go zrozumiał. Kto wie :P


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 21:32

A Bonucci nie miał przypadkiem w zeszłym sezonie podobnej akcji w pubie? Gdzieś coś mi dzwoni, ale nie wiem dokładnie gdzie.

Na razie bym nie dramatyzował, Vidal już podobne wpadki zaliczał, ale potem się ogarniał i wszystko było dobrze. Zresztą za takie akcje focha miał na niego Isla, ale jak widać doszli jakoś do porozumienia. Mała dygresja :prochno: . Moja siostra wzięła kiedyś fachmana, pana Józia. Pracowity i super remonty robił, ale raz do urządzał sobie niezapowiedziane dwutygodniowe wakacje, podczas których przeprowadzał testy wytrzymałościowe na swojej wątrobie (tak, pech chciał, że padło na moją siostrę). Po odbytym urlopie, pan Józio dochodził do siebie i znów był tym człowiekiem, który nie potrzebował absolutnie żadnej reklamy, a robota i tak sama do niego przychodziła. Może nasz Arturo ma coś z pana Józia ;) . Przyczyny braku formy szukałbym raczej w niedawno przebytej kontuzji.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 października 2014, 22:47

Nie podoba mi się to wszystko. Jeżeli Arturo rzeczywiście zachowuje się tak po to żeby Juve otworzyło przed nim furtkę do innego klubu to straci u mnie szacunek..
Chociaż nie chce mi się w to wierzyć, przecież to profesjonalista, na takie zagrywki jest miejsce w jakiś ligach podwórkowych, a nie w Serie A. No przynajmniej mam taką nadzieję.


#AllegriOut
It Ends Here

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2014
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 00:35

Cężko mi uwierzyć, żeby Vidal tak z dnia na dzień zmienił swoje podejście do Turynu, mam tu na myśli jego ostatni wywiad. Po prostu media rozdmuchały ten cały incydent :wink:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 09:19

na takie zagrywki jest miejsce w jakiś ligach podwórkowych, a nie w Serie A. No przynajmniej mam taką nadzieję.
Przecież Serie A to właśnie liga podwórkowa obecnie. Tu się Vidal nigdy nie rozwinie i nie wygra LM. Barcelona, Real, Chelsea - tam ma na to szanse.


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 09:59

alessandro1977 pisze:Poprzednio konsekwencje go zmotywowały i wierzę, że podobnie będzie i tym razem...nie da się ukryć, że Arturo jest nam potrzebny jak Alexis w Dynastii ale w formie optymalnej z którą nigdy większych problemów nie miał...uważam też, że konsekwencje jakie poniósł były potrzebne :!:
alessandro1977 pisze:Patrząc na to jak prezentuje się Pereyra to sprzedaż Arturo może wyjść nam na dobre...jak widać radzimy sobie bez niego a sam Arturo w LM nie robi różnicy
Rozchwianie emocjonalne niczym wąsata pływaczka z NRD.

Jak dla mnie to Vidal może zamiast na trening ruszać w plener i malować krajobrazy jak Cantona, byle podczas meczu tak jak dotychczas zostawiał zdrowie na boisku.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 10:07

Czytaj ze zrozumieniem to znajdziesz w tym co napisałem to o czym sam myślisz... :wink:


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 17:51

Śmiem twierdzić, że pod wodzą naszego nowego trenera piłkarze jeszcze nie raz będą sprawiać kłopoty. Conte trzymał ich na smyczy.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 19:00

bajbek17 pisze:Śmiem twierdzić, że pod wodzą naszego nowego trenera piłkarze jeszcze nie raz będą sprawiać kłopoty. Conte trzymał ich na smyczy.
Śmiem przypomnieć,ze i za Conte Vidalowi zdarzało się zabalować, jak np. przed Violą.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2014, 00:47

Jak czytam,że ktoś by tu chciał sprzedać Vidala...to oczom niedowierzam.<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> piłkarz,który zostawia zdrowie na boisku.A poza nim?Może dla mnie balować i do 6 rano i tłuc mordeczki pod pubami byle na boisku grał wciąż na wysokim poziomie.To nie chórek kościelny,że wszyscy grzecznie o 22 leżą w łóżeczkach.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2014, 10:46

PietroBosman pisze:Jak czytam,że ktoś by tu chciał sprzedać Vidala...to oczom niedowierzam.<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> piłkarz,który zostawia zdrowie na boisku.A poza nim?Może dla mnie balować i do 6 rano i tłuc mordeczki pod pubami byle na boisku grał wciąż na wysokim poziomie.To nie chórek kościelny,że wszyscy grzecznie o 22 leżą w łóżeczkach.
Dla Ciebie może i dla mnie pewnie i też, ale dla klubu już nie bardzo. Pobierając ciężkie pieniądze, siedząc na kilkumilionowym kontrakcie, od piłkarza profesjonalisty wymaga się profesjonalnego prowadzenia. Nie mam wglądu do treści kontraktu, ale praktycznie mogę sobie dać odciąć rękę, że jest tam zapis o dbaniu o własny wizerunek, który również rzutuje na wizerunek klubu. Wiadomo, że wszystko jest dla ludzi i każdy jest tylko człowiekiem, ale od tego Vidal ma wakacje/urlopy czy inne przysługujące mu wolne dni.

Arturo to mój numer jeden obecnie w Juventusie, ale nie zamierzam go w żaden sposób bronić. Dał ciała na całej linii, jednak mam nadzieję, że zareaguje na sytuację, która się wokół niego wytworzyła tak jak przed meczem z Fiorentiną rok temu, gdzie również nawalił, odpokutował karę i zaczął prezentować świetną formę.


ODPOWIEDZ